2060
P S P 2
  • szega96
    #1661
    Lesz, ma NA holnap EU.
  • n000rbi
    #1660
    Mármint nem plusosoknak? Nem tudom, hogy lesz-e olyan egyáltalán.
  • szega96
    #1659
    Mikor lesz tölthető a KZ béta ?
  • dzsedi
    #1658
    Na igen, nem lenne hátrány, de külső stúdió nem hiszem, hogy ekkora projektbe kezdene a jelenlegi eladások mellett. Még egy-két dobás kell a Sony részéről. Mint például a sok indie "olcsó" játék és a konzol jóárasítása. Ha ez meghozza a vásárlási kedved akkor jön a többi. Mindenesetre most újra tudok lelkesedni egy kicsit. Ha csak azt nézzük hogy a Kz:M mennyire beindította az összes lefagyott PsVita fórumot. Remélem a kasszáknál is ilyen sikeres lesz. No de a Tearaweay-ről se feledkezzünk meg. Szerintem jó stratégia a Sony-tól, hogy egy idősebbeknek szóló lövöldét és egy inkább fiataloknak szóló mesés platformert hajtott ki a fejlesztőiből.
  • szega96
    #1657
    Ilyeneket még és szárnyra kap a gép :D Még egy gta kéne..
  • n000rbi
    #1656
    Igen.
  • Probatbicol
    #1655
    Borderlands 2
  • szega96
    #1654
    Natívban fut?
  • n000rbi
    #1653
    Én is kipróbáltam még este, eléggé durván néz ki. (persze a spórolásos trükkök észrevehetőek, ha az ember nagyon figyeli, de le a kalappal a készítők előtt, hogy ezt handheldre így összehozták)
  • dzsedi
    #1652
    Tegnap próbáltam és nagyon tetszett. A grafika eszméletlen, a hangulat szenzációs, de a hangokra sem lehet panasz. Leginkább az tetszett, hogy játék közben fel sem tűnt, h vitával játszom. Egyenlőre csak a multit lehet kipróbálni warzone módban. Aki teheti tegyen vele egy próbát. Személy szerint már rendelem ..
  • n000rbi
    #1651
    Nem tudok róla. Idővel erre is reagálniuk kell a hazai forgalmazóknak. (én jól jártam Cloud-dal, akkoriban akciósan vettem tőlük 40-ért)
  • TDC Geronimo
    #1650
    Nálunk még nincs leárazva sehol a gép/mem karik mi?
  • n000rbi
    #1649
    Killzone Mercenary trial (multi only) szedhető plusosoknak.
  • n000rbi
    #1648
    Új Vita modell?
  • shaddam
    #1647
    Van valakinek eladó soul sacrafice?
  • Kongy
    #1646
    Egyértelműen úgy érdemes ps plusra előfizetni hogy store-on vásárolod meg bankkártyával vagy feltöltőkártyával.
  • xridergabo
    #1645
    mint kezdő vita tulaj lenne két kérdésem:) 1. ha csinálok egy új psn accot miért adja hozzá a régi accal begyűjtött trófeákat az újhoz? 2. psn plus-hoz, hogy érdemesebb csatlakozni, store-ból vagy inkább venni valamelyik hazai üzletben?
  • Prof William
    #1644
    Na nem baj majd legközelebb. :)
  • Kongy
    #1643
    en most adtam el a vitamat. 40ert elvittek.
  • Janey
    #1642
    Sajnos több helyről jön az infó, hogy már javítják a hibát :(
  • Janey
    #1641
    A magyar PS storeban ingyen van a Jak & Daxter trillogy Vitára.
    Csak a böngészőből elérhető storeban található meg.
  • Kongy
    #1640
    Okés, megvár szerintem :D
  • Prof William
    #1639
    Én is ezt vettem észre. Sztem a valamikor a nyáron beruházok rá ha még meglesz akkor...
  • Kongy
    #1638
    Hát rajtad kívül kb eddig 1 ember mondta h megvenné.. szval valószínű, hogy meg lesz még egy ideig, pedig egész Vaterán kb én adom a legolcsobban memkártyával együtt ráadásul.. szval sztem nem az én hibám h nem viszik még mindig....
  • Prof William
    #1637
    Amint jobban álok sztem ennyiért tuti beruházok rá. Persze, csak ha addig nem kel el.
  • Sheltem
    #1636
    És ne felejtsük ki a sorból a Final Fantasy X HD -t sem (ha jól tudom olyat is kapunk) :) Számomra a legvonzóbb cím ami miatt vitát akarok venni.
  • dzsedi
    #1635
    Reméljük bejelentenek vmit az E3-on. Már nem kell sokat aludni. Addig is marad az alábbi várólista: Killzone M, Rayman Legends, Tearaway, Guilty Gear XX accent Core Plus R, Muramasa:The Demon Blade, Dragon's Crown, Jax and Daxter Collection, The Walking Dead - season 1... hé, ez nem is rossz, ahhoz képest mennyi időm van játszani :D
  • LeventeV
    #1634
    Nekem a Dragons Crown tetszik, de ha neked nem jönne be, megértem azt is. :P
    Meg jön a Killzone szeptemberben.
  • szega96
    #1633
    Jó lenne ez, ha pörögne, talán most a nextgen buzulás után felpörög.. Nekem jók lennének a portok is venném őket, de így h semmi.. :D 110 volt kezdéskor, most meg 40-ért lehetne venni.. :D Na m1 nem adom el ennyiért, nem érné meg. Killzone-ra leszek kíváncsi, meg most a jak trilogy-t megveszem, jöhetne ratchet and clank is akár, nem lenne rossz ez.
  • Kongy
    #1632
    Nem xd epp ezert adom el. Xd csak a gagyi indie jatekok jonnek ra
  • szega96
    #1631
    Jak trilogy-n kívül lesz vmi érdemleges vitára a nyáron?:D
  • Anubys
    #1630
    Eladó a memóriakártyám, 4 giga, 2500 pénz, budapesti személyes átvétel. Érdeklődni privátban.
  • Kongy
    #1629
    Eladóvá vált a PS Vitám Kedvező áron hozzájuthattok.
  • Kongy
    #1628
    Néhol PSP színvonal. :S
  • samsung123
    #1627
    Új Rev PS Vitából..majd..lehet
  • LeventeV
    #1626
    Mortalnál beáldozták a grafikát a 60 fps fenntartása végett, bár ekkora butításra azért én sem számítottam.
  • Kongy
    #1625
    Eleve egy handheldet nem a nagytestvérekkel kell összehasonlítani. Handheldhez képest szépek rajta a játékok, különösen az Uncharted, de a LittleBigPlanetet is szépen megcsinálták. Ami kicsit csalódást okozott az a Mortal Kombat, mert nagyon sokat butították a grafikáját a ps3-ashoz képest.
  • Sheltem
    #1624
    Srácok mennyire néznek ki jól a játékok PS vitan mondjuk a Ps3 játékokhoz képest? Van pár cím ami miatt nagyon vacilálok vitán(mondjuk 3ds xlt is akarok majd) viszont korábban itt valaki(k) nagyon szidta(k) a játékok grafikáját összehasonlítva az x360/ps3 játékokkal. Azóta változott a helyzet? Vagy eleve butaságok voltak azokban a kommentekben.
  • greyfox
    #1623
    OFF.
    A retina displayes macbookok 220ppi-vel rendelkeznek, mint a vita.
  • PHM
    #1622
    Ilyen szempontból az AGS-001-es GBA SP sem rossz.
    Napfényben kikapcsolod, otthon bekapcsolod a világítást.