5845
Második világháborús multiplayer FPS | http://www.heroesandgenerals.com
  • Roger6
    #5725
    "Mit osztod az eszet állandóan, miközben neked nincs" - annyira aranyos vagy, ahogy beismered, hogy nincs eszed. Én csak felhívtam rá a figyelmet, hogy rajtad kívül nincs, aki csalózik. Sajnálom, ha ezzel belegázoltam a kis liliomvirág lelkedbe. Na jó, nem sajnálom. Ha valaki csalózik egy olyan játékban, ahol tényleg minimális a csalók száma, az azt jelenti, hogy nem jó játékos. Amúgy ha értetted volna amit írok, akkor motivációként fogod fel. Témát lezártam.

    Más.
    Ez egy általános jelenség amúgy csatákban, meg lehet nézni a kék háromszögeket, sok közük van az embereknek a meccshez.

    KÉP

    Minden oldalon sok balfék van. Itt a ponton 9 embert lőttem le kezdésként, és nem volt elég ahhoz, hogy behúzzuk a pontot. A csatát persze vesztettük, pedig 66/10-et lőttem, természetesen legtöbbször 1 vs 5-7 szituációk voltak, mert senki nem jött támogatni. Se védeni, se támadni.
  • Ezzioo
    #5724
    Mit osztod az eszet állandóan, miközben neked nincs. Minden egyes hozzá szólásomba belekötsz. Nyilván kurva "okos" gyerek vagy. ÉS képzeld nem 2-3 hónapja játszom, 800 órám van a játékban. Hagyjuk már ezt a több ezer órás rutint vicc, de tényleg. Egyáltalán nem játszok rosszul, sőt. Elég kicsire tehető a csalók száma ????? Az Usa és Ruszki teamek teli vannak velük, te meg véded őket, hogy nincsenek csalók meg, hogy a német játékosok a bénák. Szánalmas vagy!
  • Roger6
    #5723
    Tanács:

    Életed első hozzászólásában is csalóztál már. Azóta volt már egy speedhack-es, meg teleportálós csalós hozzászólásod is, volt olyan, hogy hiába lövöd, nem találod el csalós hozzászólás, most pedig ez. Nem érzed úgy, hogy ha pár hete még azt sem tudtad, hogy egy repülősnél miért van javítókulcs, akkor lehet, hogy még van mit tanulnod a játékban? Mennyi ideje játszol? 2-3 hónapja? Szerinted ez idő alatt el tudtad érni a több ezer órával rendelkezők rutinját és tudását? Annyit mondhatok, hogy ha ez így lenne, akkor egyáltalán nem csalóznál. El kell fogadnod, hogy vannak nálad jobbak egyelőre, és még sok 10, vagy pár 100 óra lesz, mire beérsz embereket skill-ben. Ha elintézed annyival, hogy ez csaló, akkor meg fogsz rekedni azon a szinten, ami vagy, ugyanis nem lesz, ami előrehajt, nem lesz cél, nem lesz motiváció, inspiráció.

    A játékban elég kicsire tehető a csalók száma, amióta játszottam, éppen csak pár darabbal találkoztam. Attól pedig nem lesz csaló valaki, hogy lelő.

    A mozgás: más a mozgási sebesség, ha célzó módban oldalazik valaki, más ha deréknál tartja fegyvert, illetve akkor is más, hogy ha a futás gombon tenyerel oldalazás közben. Próbáld lekövetni egérrel az ellenfelet. Ne csalózz, tedd magad jobbá. És legfőképp: GYAKOROLJ!
  • ChipKng
    #5722
    Nincs semmi csalas. A jatekba beleepitettek, hogy az amcsik jobban mozogjanak es igy ok nyerjek a haborut, mert verciki lenne ha a nemetek vagy az oroszok huznak be.
  • Ezzioo
    #5721
    Valaki megtudná mondani, hogy az Amcsi Playerek mitől tudnak jobbra-balra olyan gyorsan mozogni? Ez valami csalás vagy trükk?
  • Roger6
    #5720
    Multiplélyeres ez is:

  • Roger6
    #5719
    War-ban orosz, hogy az XP jöjjön a katonának (csak AT tologatás miatt), de amúgy Amerika. Klánnal már nem mentem úgy 3-4 hónapja kb. Elég kevés időm volt játszani, aztán amikor 2 óra alatt két 10 perces meccset mentünk, akkor kicsit ideges lettem. Azóta talán egy meccset war-oztam összesen. Viszont így ha van 2 órám, akkor az nagyjából 4 meccs, és mindegyik intenzív, 30 perces.

    És hogy miért amcsi? Négy célom van jelenleg, amit saját magamnak képzeltem el, és szeretném megvalósítani - egyik sem gyors határidős:

    //-// 10 millió kredit felhalmozása (ehhez kell az amerikai katona, ugyanis az M1919 egyetlen ravasszal meccsenként 15+ ezer TISZTA HASZON (csatoltam egy képet róla a hozzászólás végén)

    //-// Világ első helyezés LMG-vel (a második hely már megvolt hetekig, az elsőhöz több időt kéne ráfordítanom a játékra)

    //-// A fő karakterrel minden egyes fegyverrel 4 aranycsillagot megszerezni (kivétel pisztolyok, ugyanis abból van pár, amivel még játékban sem találkoztam, nem hogy ellopni tudjam mástól)

    //-// A fő karakterrel kimaxolni az XP-t (22-es szintig kitolni, jelenleg 20-as szint, 2.5 millió XP-nél vagyok, szóval ez még 1-1,5 év biztosan lesz, vagy több...)


    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2018.01.10. 16:25:48
  • ChipKng
    #5718
    Mi a franc utott beled? :) Regen velunk amcsiztal azt tudom, de utana mentel oroszozni. :)
    War-ban is amcsizol? Mert a voros csillag ott figyelt a neved mellett legutobb mikor neztem. :P
  • Roger6
    #5717
    A-aaa, lassan 1 hónapja csak amcsizom, LMG ranglistán is elvesztettem a második helyem emiatt . Ugyan csak 3 karakter van, de mindegyik 14-es szint feletti.
  • ChipKng
    #5716
    Hivatalos amcsi TS-en van egy Magyar szoba, ott neha elofordul egy magyar arc. Oroszoknal Graboek zizegnek, nemethez sztem Discort-ot kellene hasznalni, mert a jatek FB csoportja azt preferralja es ott leginkabb nemet oldalon jatszanak.
  • Roger6
    #5715
    Ha van steam-ed, akkor szerintem arra telepítsd fel, így a kommunikáció is jóval könnyebb lesz. Te is látod, hogy mikor vagyok online (gyakorlatilag steam-en egész nap elérhető vagyok), illetve ha éppen csatában vagyok, akkor is tudsz írni, így egyből tudom olvasni. Esetleg a könnyebb kommunikációhoz még egy TeamSpeak sem jönne rosszul, saját TS szerverrel rendelkezünk.
  • Zoolee1976
    #5714
    Régen megéltem már be a játékba.Kb egy éve nem játszottam ezért mindegy melyik verziót fogom telepíteni.Az az igazság mostanában jött össze a megfelelő összeg egy alap belépő szintű játékos gépre.Ha azt mondod hogy legyen steames akkor az lesz.Nem tudom nem e privátban kellene ezeket a dolgokat megbeszélnünk,nehogy az admint magunkra haragítsuk?!
  • Roger6
    #5713
    Ha orosz/amerikai oldalon szeretnél fejlődni, akkor szívesen segítek neked. Steam-es verziót futtatod a játékban?
  • Zoolee1976
    #5712
    Németek=nektek csak ugye a telefon...
  • Zoolee1976
    #5711
    Roger,van németek valami chat szobából ahol el lehet titeket Magyar játékosokat érni?Mert azt hiszem avval igen olajozottan menne a játékban a fejlődés számomra!
  • Roger6
    #5710
    Köszi, ezt bóknak vettem. Aki 24 órán keresztül nem képes beírni google-ba három szót, de egy fórumon beszólni annak, aki ráadásul bemásolja a keresés eredményét, attól ez bőven bók.
  • ChipKng
    #5709
    Bocs, nem lattam a kerdest. Amugy szerintem manapsag ha valami nem multiplayer-es, akkor nem eladhato. Lasd neked is ez volt az elso kerdesed.
    Grabo nem bunko, csak kozvetlen. Meg be is masolta neked a kereses eredmenyet.
  • Ezzioo
    #5708
    Igen Bunkó vagy !!! Ha az ember megkérdezi nyugodtan lehet válaszolni, nem pedig beugatni meg arcoskodni. Nem mindenki olyan "okos"mint te.
  • Roger6
    #5707
    Beírom google-be Hell let Loose, ezt dobja ki rögtön elsőre:


    Tudom, bunkó vagyok, de 24 óra alatt nem voltál képes ennyit beírni, ne haragudj, de ennyire ne legyünk már életképtelenek.
  • fazerus
    #5706
    Multi alapú, tehát igen.
  • Ezzioo
    #5705
    Nos ChipKng ? Multis lesz a Hell let loose ? ?
  • Zoolee1976
    #5704
    Köszi a válaszokat gyerekek!Akkor próbálkozom a leírtak alapján.Kb egy héten 4-5 alkalommal 18:00 és 20:30 között!
  • Roger6
    #5703
    Milyen időközönként tudsz online lenni, Zoli?
  • ChipKng
    #5702
    Fizetni max a veteran membership-ert erdemes. Mostanra kialakitottak ebben egy olyan profilt, hogy a jatek elejen nem futhatsz ossze veteran tagokkal, mert ok az arany fokozatu csoportba kerulnek. Te meg az elejen mig felfejleszted a karaktered a bronzba kerulsz. En javaslom, hogy egyszerre legalabb 3 karaktert kezdj el parhuzamosan huzni. Bar az tovabb tart, de kesobb nem kell iszonyuan tapasztaltak ellen felhuzni egy nullas karaktert. Mindenkeppen legyen egy tamado karakter, egy anti-tank es egy vedekezo (tavcsoves fegyverrel). Szoval az elejen sok turelem azert sem art, hogy megismerd a terepet, hogy megszokd a fegyverek hasznalatat. Meg valami: szerintem a jatek nagyon nem kedvez azoknak akik egyedul akarnak csodakat muvelni. Nagyon erosen kell a csapatjatek es epp ezert nem art 10 masik haverhoz csatlakozni akik tudjak mi a teendo.
  • Zoolee1976
    #5701
    Sziasztok!Fura kérdés lesz,igyekszem röviden tömören feltenni.Adott: kevés szabadidő,akarat hogy egy jó WWII fpsel játszak,meg van a Red Orchestra 2 de valahogy az utolsó emlékeim azok hogy a halál faszából lőttek le a "veterán" kemperek, erről még az hogy elég lassú benne a fejlődési görbe!Mivel idő kevés pénz meg lenne, hajlandó lennék fizetni is pár ezret hogy ne csak kín legyen a játékkal eltöltött minden perc mivel elég alap még az amcsi karakterem! Kérdésem megéri e mostanság elkezdeni szinte a nulláról ezt a játékot,mondom akár idő spórolás végett fizetnék is érte?! Vagy menjek Orchestrázni és szopassam halálra magam ott?
  • Ezzioo
    #5700
    ChipKng a Hell let Loose multiplayer, mert nekem tetszik ? :)
  • Hexex86 #5699
    Még a Hell Let Loose is jónak néz ki!
  • Devid-on
    #5698
    Nah most már ez is város
  • ChipKng
    #5697
    Ha mar leraktad akkor latnod kell oket. Sarga zaszlo, De lehet csak sorban allnak ha homokora van a jobb szelen a jeluk mellett. Mozgatni ugy tudod, hogy kijelolod es lenyomva tartott bal egergombbal megadod a cel varost ahova atmennek.

    Mas:
    Ezt lattatok mar?
  • robi3
    #5696
    hogyan tudom mozgatni a lerakott lövészeimet? fel vannak töltve,de párizs mellett vannak ja és nincs generalom. anélkül nem lehet?
  • Roger6
    #5695
    BUÉK mindenkinek!
  • ikarus44
    #5694
    FPS-ben, és jó K/D arányban gazdag (és remélhetőleg egy Hell Let Loose-ban is ) új esztendőt kívánok mindenkinek!
  • Roger6
    #5693
    Hm... Ez az M1919 Browning egy pénznyomda. Amióta megvan, nem is repülőztem egyáltalán.

  • ChipKng
    #5692
    Boldog karacsonyt igy utolag is ! :)
  • Roger6
    #5691
    Viszont kívánom, kedves kollega!
  • ikarus44
    #5690
    Bár nem a témához kapcsolódik, de kellemes karácsonyt mindenkinek!
  • Ezzioo
    #5689
    Köszi! Tankkal se könnyű mindig a javítás, de az jobban megy.
  • Roger6
    #5688
    Ahogy az elsősegély készletet sem kezded el használni, ha előtted áll az ellenség. :)

    Lépések sorban:
    - ellenfél gyilkolása
    - javítás / heal
    - újabb ellenség likvidálása, és így tovább
  • Ezzioo
    #5687
    Most kipróbáltam a javítást egy Assaultban. Éppen hogy letudtam tenni gépet. Ha rád tapad egy vadász esélytelen. Majd próbálgatom, a legtöbb mapon nem túl könnyű.
  • Roger6
    #5686
    Akkor eddig te soha nem szálltál le javítani????