1638
DC Universe MMORPG
  • Skeeno
    #1518
    1.minden fegyvertípus jó pvpre,és pve-re is.Eddigi tapasztalataim szerint a Dual Wield,a MArtial arts,Hand Blasters,és a 2h weaponok amik erősek mivel ezeket látom sok pvpsnél de lehet tévedek.
    Lényeg az amit az első mondatban írtam:bármelyik fegyverrel el lehet boldogulni pvpben,WoW-al szemben itt sokkal nagyobb része van a skillnek a harcokban mint a gearnek.
    2.Pve itt elég sokféle van:Vannak rendes nagy raidek mint a wowban(8emberrel),vannak Duok ezek ilyen kétszemélyes insták,és vannak Alertek ezek 4személyes kis insták,nagyrészük alacsonyabb szinten is elérhető már.
    Bár nem olyan epikusak mint a wow25fős raidjei de még ígyis nagyon élvezetesek,és elég jó kihívást nyújtanak a fightok.
    3.Gemek: bossok,minibossok dobnak "recepteket" a különböző gemekhez + majd te is tudsz venni ilyeneket és legyárthatod magadnak de ah jóltudom csak 30as szinten tudsz majd szerezni alapanyagot hozzájuk(ebben mondjuk nem vagyok biztos,én 29-es vagyok de még nem találtam a "gemekhez" cuccokat)
  • Skeeno
    #1517
    az adott oldal HQ-ján(Villiannál ez a Hall of Doom,Heroknál nemtom mi a neve de remélem vágod miről beszélek) van egy phase shifter nevű portál szerűség.Ezt használva tudsz átmenni pvpről pve-re,karakter elvileg megmarad,nevet lehet kell változtatni(WoW-ban legalábbis így megy,feltélezem ittis ezvan)
  • Panzeradler #1516
    Haliho! Van még magyar league pvp eu szeron? Ha igen Icebra néven megtaláltok(hero).
  • hullk
    #1515
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet átmeni pve-ről pvp-re?
    Meg az hogy akor a karakter megmarad vagy újat kell kezdeni?:o
  • Itachihun
    #1514
    sziasztok, pár kérdéssel fordulnék hozzátok, most kezdtem el a játékot végre normálisan, és érdekelne, h pvp re pl melyik fegyó erő páros a komoly, meg hogy a pve miben minősül meg itt ? mert annyira mint pl wowban gondolom nem, és hogy van e esetleg olyan klán, vagy nem tudom itt hogy hívják ahova fejlődéshez is tudnék csatlakozni.
    a ruhákba gem et hol lehet venni ?
    előre is köszi a válaszokat
  • Skeeno
    #1513
    net framework 3.5-öt tedd fel.Akkoris ha már a 4.0 van.A 3.5nélkül nálam el se indult pl.
  • 1414geri
    #1512
    Kérem ha valakinek volt ilyen problémája segítsen mert nem tudok így játszani :(
  • 1414geri
    #1511
    Hát letöltöttem a steamen viszont ott pedig az a probléma hogy amikor rákattintok a playre kijön a fekete háttérben a soe- sony online entertainment a logó ugye és onnan nem lép sehova tovább. A oldalról amit leszedtem launcher annak meg még mindig az a probléma áll fent amit korábban leírtam. :(
  • TheGrinder
    #1510
    Én Steamről töltöttem anno fél éve, és jó volt. Egy próbát megér, de ahhoz újra le kell szedni a játékot, bár nekem nem tetszett és pár óra gamelés után töröltem.
  • 1414geri
    #1509
    Sziasztok. Ha nem veszitek rossz névén szeretnék segítséget kérni a játékkal kapcsolatban. Arról lenne szó hogy letöltöm a játékot ugye az oldalról. Elindítom ugye belépek és akkor jönne hogy patchel. Viszont nálam kijön egy hiba üzenet ami a következő: Unable to download HTTP::Exception::UnhandledResponse: Bad Request (400 - 64.37.129.51) - http://manifest.patch.station.sony.com/patch/sha/manifest/dcuo-pc/dcuo-pcus-retail/live/pcus-retail-win32.sha.soe .

    Amikor rámegyek az alábbi linkre amit kiad letölt valami fájlt de nem tudom mit kell vele kezdeni. Kérem valaki segítsen mert így a játékot elkezdeni sem tudom. A válaszokat előre is köszönöm.
  • Bozsiboy
    #1508
    Amugy tudjátok mit nem értek hogy ennyi magyar van fent Dcn és mégse vagyunk 1 ligába.Nem fogunk össze? Én Pl. Hero oldalon vok.
  • sismis11
    #1507
    Koszi!! Mukodik,nem tudtam hogy van ez a teleport. Koszi megegyszer!
  • Tomy Lee
    #1506
    Az új dlc premium-os lesz?
  • Tomy Lee
    #1505
    World map,valamelyik headquarter vagy rally pontra se tesz vissza?
  • Tomy Lee
    #1504
    Teleport?
  • sismis11
    #1503
    Sziasztok!
    Kezdo vagyok a jatekban,es az lenne a problemam,hogy beszorultam a karakteremmel,ket fal koze,es onnan nem tudok mozdulni. Van valami lehetoseg,hogy valahogy ki szabaduljak onnan? Sajna nem nagyon jarnak arra es nem tudom kinyiratni magam. Elore is koszi a segitseget.
  • Bozsiboy
    #1502
    ott nemtom én csak jo vok :) !
  • Vertigo
    #1501
    ...es a rosszaknal? :)
  • Bozsiboy
    #1500
    Van :) a HUnsainst !irj rám ( BozsiGirl )
  • gagxi
    #1499
    Helló!
    Us szerón van magyar liga hero oldalon?
    Van 2 30-as szintű karim.
  • alien96
    #1498
    köszi netem az biztos van annyi segítséget még kérhetek hogy mit hol kéne beállítani?
  • hematit1976
    #1497
    szasztok. van egy olyan kis problémám, h tegnap óta /0527/ nem enged játszani a progi: szépen betölt /EU szerver/ aztán a karakterválasztó képernyőnél a karakter infó ablakban az indit gomb helyett azt írja, h 'World down"
    próbáltam már azt is, h törlöm a karit, de arra meg azt írja, h nem lehet törölni amíg a szerver offline. most akkor mi van???
    próbáltam , h US szerveren hátha müxik, de oda meg indítás után azt írja, "Invalid session"
    mi történt a játékkal? tudja vki?
  • zizoli
    #1496
    uh azt még elfejtetem mondai aktív vagyok igenisxd és legendery account van mind 3 dlc meg van alapbol + legendery accountxd xfire zizoli vegyen fel az a ember aki tud pls mert leginkább ott vagy sőt csak ott vagyok szinte:D xfire 0-24 ben el lehet érnixd
  • zizoli
    #1495
    Sziasztok us szerver healboss néven ligthing kari az az electricity a powerem 72 cr és 50 sp csakxd de jó dps vok:D magyar ligát keresek xd villaian oldalon:D
  • ateszolo
    #1494
    Spam-ok közt nézted? Gmail-en én is oda kaptam.
  • ateszolo
    #1493
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
    Az a problémám a játékkal, hogy 1 óra játék idő után folyamatosan kifagy a játék, néha tudom folytatni, néha meg semmire se reagál a gépem csak a resetre. Azt szeretném megkérdezni mi lehet a probléma. US serveren tolom barátaimmal, nekik nem jelentkezik semmi ilyesmi.
    CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 gHz
    VGA: gForce 8600GT 256mb
    RAM: 2gb
    és Windows XP az oprendszerem.
    Kérlek ha tudok segítsetek mert ez agy élvezhetetlen :(
  • Vertigo
    #1492
    ...nem tom nalam siman felment minap, installer letolt futtat, az leszedi a fel netet meg, install, reg es azota siman fut, probabol most is probaltam belepni, beeenged szepen, szoval nem tudom mi lehet nalad :(
  • Evoluti0N
    #1491
    Végre sikerült megoldanom, erre most meg egyfolytában hibát ír ki egy idő után a letöltésnél. Nem tudom, h sírjak, vagy nevessek...
  • Evoluti0N
    #1490
    Megpróbáltam a weboldalon is, de akkor meg ezt az üzenet kapom:
    "ERROR!

    We have encountered a system error while processing your request.

    Please try again later.

    We apologize for the inconvenience."

    Van vkinek valami ötlete, h mi lehet a gond?
  • Evoluti0N
    #1489
    Letöltöttem a downloadert, felraktam, elindítottam, beregisztráltam. A regisztráció után elkezdett 3 kör szerűség forogni a downloader közepén. Néhány percig forog, aztán kidobja, h nem érvényes az accountom. Semmi emailt nem kaptam a regisztráció megerősítéséhez, plusz az is érdekes, h ismét tudok regisztrálni ugyanazzal a névvel, email-lel.
  • Vertigo
    #1488
    Sziasztok!

    Hetvegen letoltottem a jatekot, es picit szorakoztam vele.

    LVL11-es vagyok epp, a rosszak oldalan, a mentorom Circe, skilljeim tuz alapuak, a szerverbe nem vagyok biztos, de azt hiszem US.

    Vannak ott magyar jatekosok?

    PhueLee neven vagyok fellelheto amugy, kulsom valtozo...
  • zozoalma
    #1487
    Nem találja a szervert tűzfal router antivirus beállítási hiba, vagy csak nemvolt neted.
  • alien96
    #1486
    hellosztok!
    azt tudja valaki hogy az mért van hogy mikor belépek a gambe egy csomo ideig írja hogy connecting to a server és egy idő után kiirja hogy disconnected no reply from the server és emiatt nem tudok játszani valaki tud segíteni???
  • zozoalma
    #1485
    Inkább több helyet csinálj neki a patchek miatt :D
  • lammaer
    #1484
    translate.google.hu a jövőben segíthet ha nagyon nem megy az idegen nyelv:)

    Nincs elég hely azon a meghajtón ahova a játékot telepítetted - kéne még neki minimum 290MB.
  • chris jericho
    #1483
    sziasztok! meg tudnátok mondani hogy ez mi:
    Error insuficient storage. you need to free up 290MB of space where the game has been installed.
    előre is köszi!
  • Evok
    #1482
    Szia!

    Nagyon köszönöm a válaszodat!
  • zozoalma
    #1481
    Hello

    Ha megveszed a fight for the light packot akkor már premium leszel 6 karit csinálhatsz és zöld lámpás illetve sárga is rendelkezésedre lesz.
    Lightning strike és Earth packal meg a masik 2 féle is elérhető lesz.
    Én személy szerint most hagytam ott a cr78 as fire karimat , kicsit beleuntam.
  • Evok
    #1480
    Üdv!

    Eddig még nem fizettem be egy petákot sem, éppen ezért azt kérdezném, hogy, ha fizetős az ember akkor bővül a készíthető karakterek köre? Green lantern vagy farkas szerű lény, stb csak olyankor készíthető, vagy csak én vagyok balfasz? :D
  • alien96
    #1479
    helllosztok
    azt tudja valaki hogy mért írja ki a karakter választásnál hogy world down és utána nem akar beengedni????