1638
DC Universe MMORPG
  • C7
    #1558
    Üdv! Új vagyok a játékban, tegnap este szedtem le. Annyi kérdésem lenne, hogy miután vagy húsz percet töltöttem a karakter elkészítésével, pár perc múlva már szereztem a játékban mindenféle páncélt. Ez azt jelenti, hogy az a ruha, amit az elején kiválasztottam, gyakorlatilag arra a három percre volt kiválasztva?
  • ReTaK12
    #1557
    Játszottam ott. De mivel ottse találtam magyarokat ezért átjöttem EU ra. GYere te is. Mert US en nehezen találsz magyarokat.
    EU PvP hero. ide gyere ha akarsz.
  • gagxi
    #1556
    Us szerón villian oldalon vannak magyarok?
  • ReTaK12
    #1555
    oké
  • Wes Craven 6
    #1554
    Blade most már ha karit generálsz akkor vagy pve vagy pvp szerón tudsz állást foglalni.
    Azt a plant én is megnézem majd :D
    Retak keress Lobowes néven, új kari igazi Lobo utánzat :D
  • MarkBlade
    #1553
    Elég ritkán. Most nincs is fent a gépemen. Lehet majd megint kicsit előveszem akkor jelentkezek. Hero oldalon Darelm. Az hogy pvp vagy sem azt be tudod/ ki tudod kapcsolni a hős toronyban.
  • ReTaK12
    #1552
    Köszi. Te is játszol PvP szerón? Mert összefuthatnánk. MaRTiN13 a nevem. Hero LvL16
  • MarkBlade
    #1551
    A farkas az a plan vagy növény vagy minek nevezik az egyik formája. Ha azt választottad akkor lehet csak.
  • ReTaK12
    #1550
    Oké. Lehet hogy jó.
  • Wes Craven 6
    #1549
    holnap, hétfő, munkanap :P 5-6 körül ott leszek ha nem jön közbe semmi
  • ReTaK12
    #1548
    Azt szoktam figyelni. Holnap mikor tudsz fent lenni?
  • Wes Craven 6
    #1547
    Na, ha felvettél akkor látni fogod hogy ha belogolok, feltéve ha figyeled a chatet :P
    A farkas form engem is meglepett korábban, de tudod mivel annyira sokrétű a játék és még én se próbáltam ki minden fajta karaktert ezért nem tudom :D idővel rájövünk.
  • ReTaK12
    #1546
    Wes Craven Csináltam 1 accot Eu PvP szerveren hero ként. Felvettelek friendsbe a nevem MaRTiN13. Lvl. 13 vagyok.
    Meg az szeretném kérdezni hogy farkasember hogy lehet lenni? Valamelyik képesség vagy meg kell hozzá venni valamit.
  • Wes Craven 6
    #1545
    Hiányzik DLC, azért azt hogy missing csak tudod mit jelent :P
    DLCket lehet venni a Steamről, ennek azt hiszem azaz egyetlen feltétele hogy Steamről letőltött legyen a játék.
    Én most egy hete vettem meg a Steamről a power bundle csomagot (mákom volt épp 50%os akció volt mikor felfedeztem a csomagot), ami tartalmazza a 3 új "kasztot". ...és még ezek után is ír ki nekem hiányos DLC-t, ami nem gond,csak mondom hogy az a csomag nem minden.
    Ma lettem 30, a másik kérdésedre nem tudok válaszolni :)
  • gagxi
    #1544
    Helló!
    Azt szeretném kérdezni hogy PVP-legends be hogy lehet új karaktereket behozni?És hogy mit jelent az hogy missing DLC?
  • ReTaK12
    #1543
    Nem tudjátok hogy van e magyar szerver? És ha van hogy kell rá belépni.
  • ReTaK12
    #1542
    Mi van most a játékkal? Fizetős lesz vagy mi? Miért nem tudok játszani vele?Kiír valamit, Rámegyek a linkre. Regisztrálok. De tovább nem jutottam, Ha ti meg tudtátok csinálni írjátok már le hogy hogy.
  • ReTaK12
    #1541
    Igen ln is azt néztem hogy nem működik most. Hátha holnapra jó lesz már. Én meg sajna este fele nem is nagyon játszok vele. du. és reggel vagyok fent.
    De ha úgy van akkor kezdek egy herot. Mert egyedül játszani nem jó.
  • Wes Craven 6
    #1540
    Én is Steamről szedtem, állítom hogy azzal nincs gond :)
  • TheGrinder
    #1539
    Bezony.
  • koalalompos
    #1538
    az működni fog?
  • TheGrinder
    #1537
    Steam.
  • koalalompos
    #1536
    honnan lehetne letölteni az ún. "korrekt" verziót? mert ezt írja ki folyton:

    ou appear to be registering from a ProSieben Sat. 1 Games territory. If you continue, your account will be restricted to United States account conditions (more info) for Station Cash and account purchases. Please click here to create a ProSieben Sat. 1 Games account and download the correct version of the DC Universe Online LaunchPad.
  • koalalompos
    #1535
    agyfaszt kapok ettől a proSieben sat. 1 games account-tól! valakinek működött már valaha ez a prosieben-es oldal???
  • Wes Craven 6
    #1534
    Idővel, Watchtowerben lehet resetelni, gondolom megvan az ára, javaslom előbb fogadd el úgy ahogy van :D
    Nem találsz mert nem vagyok fent minden este, de csak összefutunk, mert eléggé bekockultam rajta, bizonyítja ezt a 29es szintecske.
    épp szerver down van :(

    egyébként hero vagyok, bocsi :D korábban már írtam.
  • ReTaK12
    #1533
    Nem talállak ezzel a névvel, Wes Craven 6
    Meg még azt szeretném kérdezni hogy a skill pontok eloszthatók újra?
  • ReTaK12
    #1532
    ÉN még csak 9 es vagyok. De játszhatnánk együtt mert kellene pár tudni való még. Felveszlek Firends listába. De én Villian vagyok . Te?
  • Wes Craven 6
    #1531
    Üdv, nemsokára 30 vagyok, elég sokat vagyok szintén EU pvp szeróján, ugyanezzel a névvel. Eléggé elvagyunk nyomva, sok a német :D
  • ReTaK12
    #1530
    Sziasztok!
    Eddig még nem találkoztam magyarokkal. Ennyire nem játszotok már vele?
    HA vagytok írjatok rám, a nevem ReTaK12 EU PvP szerveren
  • TheGrinder
    #1529
    Sajnos annyira nem mélyültem bele, hogy ilyen kérdésekre választ adjak, szerintem előtt-utóbb lesz aki választ ad a kérdésedre. 13-ig húztam fel egy karaktert még anno télen, igaz most újra akartam volna kezdeni, de sikertelenül. Fritz igazad van, erre nem is gondoltam, csak már későn olvastam a kommentedet és letöröltem. Lehet majd adok neki később még egy esélyt.
  • Wes Craven 6
    #1528
    Köszi Grinder !! 1 dollár az meglepő, akkor így számolva a dlc pakkok se tünnek olyan drágának. Arra tudnál még választ adni hogy honnan kéne tudnom hogy might vagy attack kell a karakternek ?
    Lassan félúton járok és nincs semmi amivel letudnám mérni a gear különbséget úgy mint wowba egy sima Recounttal.
  • 0Fritz0
    #1527
    Nem egyszerűbb regisztrálni egy másik mélcímen, ha úgyis új karaktert akarsz indítani?
  • TheGrinder
    #1526
    Na ennyi lett volna, gyors volt. Hiába törlöm ki a karaktereket US szerverről, ugyanúgy mutatja az EU szerveren őket és ott meg nem is engedi kitörölni, így új karaktert sem tudtam kezdeni. Elég is volt a rosszból, bár ilyen buggal még nem találkoztam egy játékban sem.
  • TheGrinder
    #1525
    Beszarok, vicc ez a játék. F2P accom van és 2 karaktert tudok csinálni. US-re volt állítva a laucher, átállítom EU-ra, kellett várni 10percet kb. Utána elindítom a játékot és mutatja az US szerveren lévő 2 karakterem és azt írja, hogy world down. Amikor törölni akarom, akkor meg azt az üzenetet kapom, hogy ezen a szerveren nem törölheted ki a másik szerveren lévő karatrert. Na oké, megint átállítom US-re, szokásos 10perc és ott meg már csak 1 karakterem van hm, megint vissza EU-ra, megint 10 perc és ott megint 2 karaktert mutat másik szerveren és nem tudok 1 kibaszott karaktert csinálni EU szerverre, na most ott tartok, hogy megint átállítottam a lauchert US-re, hogy töröljem a karaktert és megint várni kell arra a ********* 10percre.
  • TheGrinder
    #1524
    SC-t pénzért kapsz, 100sc=1$
    Én most akarok csinálni EU pvp szerveren egy karaktert, csak még várom, hogy a laucher frissítsen.
  • Wes Craven 6
    #1523
    Sziasztok !!

    Elolvastam a legutóbbi egy oldalt és szinte minden kérdésemre választ kaptam, kettő valami még érdekelne.
    honnan tudom hogy az aktuális karakteremnek mi kell attack vagy might ?
    sc pontot honnan szerzek ?

    Amúgy EU pvp oldalon indítottam karaktert, jó lenne tudni hogy vannak e még ott játszótársak.

    Üdv
  • Bozsiboy
    #1522
    van magyar Liga a US serveren ! keresd vedd fel barátnak és irj rá zdarklord !!
  • TheGrinder
    #1521
    Játszik még valaki vele? :D Magyar guildot keresnék, igaz anno játszottam még télen és US szerveren csináltam egy tankot és most 13-as vagyok, de nem értem, hogy miért az US szerveren, és hogy miért tankot, amikor mindig healerrel szoktam lenni. :D Szóval ha van magyar guild eu/us szerveren, akkor szívesen csatlakoznék, mert magamban elég unalmas.
  • Itachihun
    #1520
    Skeeno köszönöm a válaszod, kezdek ráérezni a dolgokra, gemhez alapanyagot én csak a város utcáin találtam, ilyen kis csillogós gömbök, piros sárga és kék alapanyag van abból kell összeállítani 1 nagyot a vendor meletti asztalnál. viszont visszatérve nekem a saját karis pvp nagyon nem megy, a legends pvp nagyon jó viszont a saját karis, hát nem tudom, tuti a low gear is beleszámít, de 30 on nagyon nehéz. am Skeeno szoktál te lenni fönt ? én eu s pvp szerón vagyok villain oldalon.

    amúgy a dlcket mindenképpen meg kell venni ? mert nagyon sok raid, duo alart nincs meg csak abban, és a legends pvp karik vagy a dlc s powerek kb a legbrutálabbak a játékban.
  • hullk
    #1519
    Az eu-n kezdtem játcani pve-n dark eagel néven hero oldalon ha bevenne valaki egy magyar klánba megköszöném lvl 10 vagyok és gothemben már nincs küldim nem tudom hova kel menni most :S van egy két küldim ilyen arenás vagy mi de most nem nagyon vágom mi van pls help :S