1638
DC Universe MMORPG
  • BoneDragon
    #1238
    Ezek szerint akkor feltörtek. Hát ha új accot csinálsz akkor a karijaid is elvesznek.
  • predy24
    #1237
    Ha csinálok egy új accountot akkor elveszítem a szintemet ugye?
  • predy24
    #1236
    Wrong username or password. ezt a választ kapom ott is
  • BoneDragon
    #1235
    A játék oldalára be tudsz lépni?
  • predy24
    #1234
    Sziasztok!Nem tudjátok mi a gond a bejelentkezéssel tegnap óta nem tudok bejelentkezni.Azt írja ki hogy rossz név vagy jelszó.. Mi lehet a gond? Vagy ha valaki járt így pls jelezze nekem hogy hogy oldotta meg.Kértem új jelszót de az nem érkezett meg tegnap óta.Pls help köszi sziasztok.
  • sztenli
    #1233
    Hát igen, aki nem annyira jártas az mmorpgkben, vagy nem tud gyorsan kiigazodni, esetleg nyelvi akadályai is vannak, az elég hamar abba fogja hagyni sajnos.
  • Tomy Lee
    #1232
    Már simán lenne tök jó kis Sg guild-ünk.
  • Tomy Lee
    #1231
    Ezért nem értem miért nem tud f2p játékos ligát csinálni.Miért kell ehez előfizetés?Ettől csak rosszabb mivel aki nem talál társaságot előfordulhat,hogy abba is hagyja..
  • Choobalt
    #1230
    van, csak valamiért nem képesek visszaírni...
  • Shotika
    #1229
    Hali! Kérdésem: nem is olyan rég kezdtem ezt a játékot és arról érdeklődök, hogy van-e működő magyar guild(akár az igazság ligája)EU PVE szerveren? Szeretnék csatlakozni amennyiben van. Köszi a válaszokat -Cyborgzero-
  • sztenli
    #1228
    karácsonyi ruhám, hoho
  • Tomy Lee
    #1227
    Magic,de azt nem ismerem és ott csajszi a mentor:)
  • Hurkans
    #1226
    Köszönöm
    És a 3. ruha az milyen style?
  • Tomy Lee
    #1225
    Itt ami lényeg és amit nem válthatsz az a Power választás az elején és a Movement.Ezt a kettőt nem cserélheted
  • picket
    #1224
    Csak Robinnak öltözhetsz
  • Tomy Lee
    #1223
    Klienst mikor indítod ott fel van tüntetve eu server vagy us server,valamelyik sarokba.Bármikor át lehet váltani,van opció erre.
    Mentor választás a sztorit befolyásolja lvl 1-30 és a közben megszerzett ruhákat.Nem lényeges ki a mentorod.
    Ha kiváncsi vagy másik sztorira akkor legyen egy alt.karaktered pl.supermen mentorral ha most batman van.
    Batman-tech armor style
    Superman-meta armor style
    Az instance ruhák mentortól függetlenek lvl30 után is
  • Hurkans
    #1222
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy honnan tudom, hogy európai vagy amerikai szerveren játszok?
    És ha mondjuk kiválasztom Batmant mentornak az mibe korlátoz engem? Úgy értem, ruhát csak olyat vehetek vagy ilyesmi?
  • Bigblind
    #1221
    Jaja! Tökéletesen egyetértek veled! Ez a dragongyerek mindenhol tirpákoskodik, mert tudja hogy nem jár következményekkel, anyuci szoknyája mellett biztonságba érzi magát!
  • Choobalt
    #1220
    hi!

    Az igazság ligájába van felvétel?
    Electricitys vagyok

    nevem Reigan
  • Hikoro
    #1219
    Én mindig úgy álltam az emberekhez, hogy ha van szája,a min hangokat tud kiadni, akkor nyugodtan kérdezze meg.. Az, hogy magától értetődik, hogy lelehetne váltani a Style-t, azért én is játszottam már olyan játékkal, ahol pl. az elején minden hú de jó volt, de a végén már annyira korlátolt monoton lett, hogy az ihaj.
    Másik, akkor kell bunkónak lenni, ha pont előtte mondta el az ember neki, és ugyanazzal kérdez vissza.. Akkor megértem, de hogy így kérdez valamit, és te meg "oltod", akkor ne hogy már neked álljon feljebb..
    És most én is lehetek egy névtelen senki, aki csak ugatni tud itt, és Offol, de úgy érzem ezért van a fórum, hogy segítsük a másik embert, aki ugyan az a nemzetiségű. ;)

    Erre egy vicc jutott eszembe:

    Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelően gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.
    Az első kondér alatt vígan lobog a tűz, a kondér mellett egy tábla:
    NE MÁSSZ KI! Lucifer kérdésére az ördög így felel:
    - Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.
    A következő kondér is mintaszerű, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos őr áll.
    - Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni,
    az őr a géppisztollyal visszakényszeríti.
    A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:
    - Nem látom az őrséget, és tábla sincs.
    - Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi visszahúzza.
  • picket
    #1218
    "Azért van az ember feje, hogy gondolkozzon vele." - S mint tudjuk az ujjai meg azért vannak, hogy bunkóságokat gépelgessen az interneten. Névtelenül. Személytelenül. Ahol nincs arca mit be lehetne verni. Hűdemenő
  • BoneDragon
    #1217
    Nem semmi...
  • sanyiiiii
    #1216
    Manapság nem menő gondolkodni!!!!!
  • BoneDragon
    #1215
    Sajnos nem az volt. Azért van az ember feje, hogy gondolkozzon vele. Ha már a játék első pillanatától kezdve az összes style-t le lehet cserélni még a t1-et is, amibe gondolom már ő van azért kérdezte a t2-őt, akkor miért ne lehetne azt is? ....
    Téma lezárva.
  • Hikoro
    #1214
    Te meg, ha nem belekötni tudsz abba, hogy ha valaki Értelmesen feltesz itt egy kérdést, akkor nézz vissza...
  • BoneDragon
    #1213
    Te meg ha értelmeset kérdezel! :)
  • Tomy Lee
    #1212
    Majd ha értelmesen tudsz válaszolni nézz vissza!
  • BoneDragon
    #1211
    Nem, csak a te kedvedért leprogramozták, hogy a t2-őt ne lehessen áttenni más style-ra.
  • Tomy Lee
    #1210
    T2+ armorok ugyanúgy át szabhatók mint bármelyik más?Tegyük fel T2-re nem kell szárny akkor eltüntetem style menüben?
    Nem volt még ezért kérdezem:)
  • MarkBlade
    #1209
    pls help ha veszek valami cuccot a marketban az hova kerül? Megvettem a cosmic skint valami heaven néven fut és nem találom sehol..
  • sztenli
    #1208
    http://www.dcuniverseonline.com/free/
    Ezek a különbségek az accountok között.
  • Tomy Lee
    #1207
    Ha megveszem dlc-t akkor lesz +1 karakter slot is ami megmarad?
  • Jammal
    #1206
    Örömhír, hogy mind a 2 DLC 999 Station Cashbe kerül!
  • Jammal
    #1205
    Igen
  • Tomy Lee
    #1204
    Vagy a 9 slotos shared bank akar lenni a közös?
  • Tomy Lee
    #1203
    Bank az account-hoz van kötve?Ha free vagyok akkor ott át tudok adni dolgokat másik karakteremnek?
  • sztenli
    #1202
    Neeeem, 3 naponta 1 ticketet kapnak a Premiumosok, Legendary meg naponta egy.
  • Tomy Lee
    #1201
    Premium-ként mennyi vaultot mehetsz?Korlátlan?
  • sztenli
    #1200
    Hoho, a Vaultból esett nekem egy Captain Marvel poló, már csak valami fasza cipőt, vagy nadrágot kéne találni hozzá. :D
  • zizoli
    #1199
    ez a lapim mobile amd sempron(tm) processor 3500+ 1.81GHz, 1.87gb am videokártya nvidia geforce go 6100 512 es nekem fut az mw2 black boxba is:d
    cod 4 is fut forsaken world is fut:d de itt meg csak a texturákat nem mutatja:d tehát a karaktert meg pályátminden mást igen:D