1638
DC Universe MMORPG
  • lammaer
    #1278
    Ok, akkor nem egy halálos dolog ha az ember kicsit kísérletezget a különféle talentekkel meg skillekkel :)
  • Tomy Lee
    #1277
    10-től is lehet már.500 pénzért bármikor a watchtower dél-nyugati résznél.
  • Tomy Lee
    #1276
    Bónuszt ad healre de dps és power regen szánalmas szerintem insectoid form-ban:)
  • lammaer
    #1275
    Na még egy ucsó: jól láttam, hogy level 30-nál lehet szabadon talent resetet nyomni?

    Tehát ha kiderül hogy vmit benéztem, akkor szépen újrarakhatom az egészet?
  • lammaer
    #1274
    Ez alapján a wolf form nem használhat egy csomó mozdulatot ha nem speedster a mozgás.

    Sajnos a többi formra nem találtam ilyen részletes leírást.
  • lammaer
    #1273
    Éppen ezen agyalok én is - mármint hogy a forms az kell e vagy nem.

    Leírások alapján pl az insectoid form használatos healernek (mivel az bónuszt ad healingre). Tehát insectoid kell.

    Viszont pl nekem a mozgásoknál a repülés a szimpi, de a primal wolf meg azt írja, hogy ott akkor kapok spéci mozdulatokat csak, ha speedster mozgást választok alapból a karimnak.

    Kérdés az, vajon az insectoidnál nincs ilyen megkötés?
  • Tomy Lee
    #1272
    Aztán amelyik fegyver megtetszik és passzol a movement-edhez arra pakolsz még pár pontot,hogy meglegyen a közel/távol sebző kombók is.
    De lényeg,hogy heal krit+resto legyen bőven..
  • Hurkans
    #1271
    Miért baj ha flight a super movementem?
    Akkor nem alakulhatok át formba?
  • Tomy Lee
    #1270
    Ezt nézd végig.Melyik fegyver skillekből talentolta ki a passzív restorationt+heal kritet.
    Úgy alapnak jó kis videó.Power skillek meg hybrid legyen.Az is egyszerü.Felhúzod a heal skilleket ha kell Form teszel rá ha nem akkor rámész a heal skilleken kívül plants dps-re.Ha flight movement-ed van akkor valószinü nem leszel form-ba hanem inkább plants

    http://www.youtube.com/watch?v=AM5t8ITCCeM
  • davee16
    #1269
    HI csak nekem szarakodik a game hát nem tok belépni US-ra se meg Eu-ra se mert azt írja hogy Server is Down ...
  • Hurkans
    #1268
    Bocsi a dupla postért, de melyik fegyvernek van legtöbb értelme Healernek? Nature healernek?
    Előre is köszönöm
  • Hurkans
    #1267
    Healer Naturenek melyik ág kell?
    Sejtésem szerint inkább a Plants de nem vagyok benne biztos...
  • TheGrinder
    #1266
    Valamit befolyásol az, hogy PvE karaktert csináltam és az, hogy dupla fegyvert választottam? Még csak lvl 6-os vagyok, de gondolom később azért tudok használni más fegyvert is és ez csak átmeneti.
  • lammaer
    #1265
    Höhö...

    Indítottam egy kétkezes melee karaktert (jól néz ki a bögyös titkárnő kezében a nagykalapács) de elég sokkolóként ért, hogy ez távolra ugyanúgy sebez mint egy pisztoly....

    Szóval pörgetem a kalapácsot, azt a tőlem 20 lépésre lévő célpont szépen sebződik... ez most vmi bug vagy komolyan a melee támadások távolra is hatnak?
  • Tomy Lee
    #1264
    Soha nem láttam ennyi fura játékost mint itt DCU-ben.Én nem tudom tényleg nubok ezek vagy direkt csinálják de én is bekattanok tőlük nagyon sokszor:(
  • sztenli
    #1263
    A jó isten verné már meg ezeket komolyan, egymás után kb 8 olyan retardáltba futok bele, aki beül AFKzni a rohadék legendsbe vagy T1 alertba vagy egyszerűen csak annyira gyökér hogy azt se tudja mi az a troller és berakja dpsbe magát és teljesen elbassza az egész partyt, de a legjobb az amikor a healer berakja magát dpsbe és darálja az enemyt és próbáljuk elmagyarázni neki hogy, "de figyelj haver ez így nem fog menni" erre ennyit ír hogy: "sorry guys bb" :DD hát anyukád valaga, komolyan és csak megy az idő megy megy megy és megy a semmire.
  • Jammal
    #1262
    Itt is az a helyzet, hogy healer és controler elég kevés van. Mindenki wannabe dps... AZ a fura mikor egy 8v8as arenaban ott áll az ember 7 dpsel és nem is zavarja őket, holott az biztos út a vesztett meccshez. 30as hard alertekben már nem olyna sötétek az emberek mint alacsonyabb szinten.
  • lammaer
    #1261
    Köszi a tippeket.

    Amúgy csapatokban (ha jól láttam itt is vannak insták meg raidek) milyen jellegű karakterre van igény, miből van hiány?

    Anarchy Onlineban például dokikból (healer) volt állandóan hiány, azokkal pillanatok alatt be lehetett jutni partikba. Gondolom itt is mindenki a sebzést akarja osztani meg tankolni, support az nem menő...

    Már ha persze van értelme csapatba verődni és menni (pl fallen earthben ugyan lehet de sok értelme nincs, szinte singleplayban le lehet tolni az egészet).
  • Morpheus_v2
    #1260
    "In an effort to provide you with more options, starting next week PC players will be able to purchase tokens to change attributes of their character. These new items will allow more flexibility by letting you switch Power, Movement Mode, Body Type, Weapon, or Personality. Look for these new items next week in the DCUO Marketplace! Free to Play. Your way."
  • Jammal
    #1259
    És persze mindenekfelett Villain karaktert kell indítani :) Kb ötször több hero van és sokat kell várniuk arenakra, emellé még ráadásul ki is kapnak 10ből 8szor.
  • Jammal
    #1258
    Teljesen jó neki.
  • Hurkans
    #1257
    Martial Arts egy Tanknak milyen?
  • Ry0K3N
    #1256
    nem véletlen PVP :D
  • Fpocok
    #1255
    Faszom a sok buziba, aki PVP szerón nyomja és arra veri, hogy alacsony szintűeket öl.
  • Ry0K3N
    #1254
    ezek hasznosak például
  • Ry0K3N
    #1253
    mondjuk úgy elkezdtem de megragadtam lvl 6 on :D
    Egyik ismerős is nekiállt játszani vele így úgy néz ki megint több időt fogok rászentelni mert jó kis mmo csak valahogy abbamaradt :D
  • Hurkans
    #1252
    Én is kerestem valami hasonlót köszi :D
    1240 -re valaki?
  • Jammal
    #1251
    Movementnek superspeed vagy repülés, fegyvernek meg teljesen a játékoson múlik, de szerintem a meleek mindent visznek. Ranged fegyverből a hand blastot el kell felejteni az csak endgame raiden jó healernek meg controllernek mivel dmge nincs aoeja nincs és csak energy regenre jó.
  • Jammal
    #1250
    Tanknak Frost, healernek Nature, dpsnek Hard Light és Fire, controllernek meg igazából gadget és mental is frankó, de a light abban felejtős. Pve healre jó a sorcerer is, de csak azokat tudja healelni aki engedi... és benne marad a terület healjében ami a fő healje. Van electric karim is hát az eddig hard alertekben nem rossz, de van még pár bugja kicsit sorcerer és nature között van.
  • lammaer
    #1249
    Ja nézegettem, elég száraz anyag, de azért kiindulásnak nem rossz.

    Azért ha valaki adna tippet, mi a legtáposabb irány... :)

    Te tolod Ry0k3n?
  • Ry0K3N
    #1248
    a wikiből még nem fogja megtudni melyik képességek/fegyverek jók avagy erősen gyengék egy karakternek
  • lammaer
    #1247
    Ön egy gentleman.
  • Hurkans
    #1246
    Parancsolj
  • lammaer
    #1245
    Mondjuk úgy, parkolópályán van.

    A duplázó körökre van esély hogy néha-néha benézek, esetleg ha vkivel összeugrunk platoonban és jó a széria nem lépek ki.

    De prémium kikapcsolva, hogy legyen idő más játékokra is.
  • Ry0K3N
    #1244
    Meguntad a wot-ot? :D
  • sanyiiiii
    #1243
    https://account.station.sony.com/reg/forgotStationName!input.action?theme=dcuo
    https://account.station.sony.com/reg/forgotPassword!input.action?theme=dcuo
  • lammaer
    #1242
    Apropó: tudna valaki wiki page-ket vagy valami hasonló, leírásokat tartalmazó oldalakat ajánlani a játékról.

    Szimpatizálok vele, kicsit beleolvasnék mire számíthatok ezügyben.

    FAQ vagy egyéb - nem sony marketingszöveg - jöhet.
  • lammaer
    #1241
    És password reminder opció nincs? Hátha....
  • Hurkans
    #1240
    Sziasztok, egy kérdésem lenne, amikor kapok egy skillpontot kapok egy zöldet és egy narancssárgát amit amúgy nem tudok használni...
    Az mire jó? a narancssárga pont?
  • norby9201
    #1239
    Helló,sziasztok!
    Leszedtem ezt a játékot,és megtetszett,de egy kis segítség kéne.
    Valaki összefoglalná a lényeget,mit s hogy,mert egy gyorstalpaló nem ártana