49
  • Zulu12
    #9
    Dehogy is éheznek csak éppen Norbi ápdéten vannak, meg most érkezett meg az évenkénti egy éves böjtölési szezonjuk, egyébként kutya bajuk
  • Szefmester
    #8
    Szóval Afrikában azért éheznek mert a kaja helyett mindenféle pozitronágyúkra költik a pénzt.. jó'van... időjáráskísérletek meg antianyag.. ezt megjegyeztem jetiópok...

    XD
  • Pares
    #7
    Pontosítok, mert látom nem azt írtam le amit gondoltam:
    Ha a földön ezek a viharok hozzák létre ezt az anti-anyag-kibocsátást, és azt mondják, hogy a gázóriásokból nem érzékelnek ilyet, akkor nem lehetséges valamilyen módon az, hogy akár a már felfedezett exobolygókat is megvizsgálhatják így? Szóval ha találnak ilyen kibocsátásokat, akkor kategorizálhatják a bolygót, hogy valószínűleg van légköre (ha tudták eddig is, akkor megerősítést nyer), sőt valószínűsíthetően viharok is vannak rajta, és valószínű, hogy nem gázóriás a bolygó.
  • Borg18754
    #6
    fénylő sötétség? ez olyan mint ha felkapcsolnád a lámpát és ahelyett hogy világosabb lenne sötétebb lesz
  • Nailyenugysincs
    #5
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön mert akkor MINNMEGHALUNK
  • NEXUS6
    #4
    Nabameg!
  • Csirke4
    #3
    Egyszerűbb a jól bevállt módszerrel kutatni vagyis megvárni amíg a gyertya elhalad egy tökéletes háttérvilágítást adó feketeség előtt. (Ez milyen jó megfogalmazás.)
  • Irasidus
    #2
    Ma közvetett módszer lehet leginkább megtalálni egy bolygót, közvetlen módszerrel meg látható fényben, vagy infravörösben sokkal több fotont bocsát ki mint az Anti-anyag annihilációból keletkező fotonok. Tehát nem fogsz hegesztőszemüvegben keresni egy gyertyát, ha anélkül könnyebben megtalálod, főleg ha nem vagy biztos benne, hogy minden gyertya meg van gyújtva.
  • Pares
    #1
    Az első dolog ami eszembe jutott az utolsó bekezdés végett, hogy akkor ezt a felfedezést felhasználhatják mondjuk az exobolygók keresésében? Csak kérdem.