5366
Tomb Raider
  • molnibalage83
    #5286
    OFF

    Ha választani kell, hogy Alan Wake vagy Remember Me legyen előbb, akkor melyikre voksolnátok?

    ON
  • Gary
    #5285
    Kontrollerrel az összes nehézségi fokon végigtoltam én is! :Đ
    Ötletes, hogy szerkeszthető a kombó és sebezni is, gyógyulni is lehet egy csapássorozatban!
  • MerlinW
    #5284
    RM tényleg nagyon jó cucc, ha túllépsz a QTE-kombós harcrendszer furcsaságán (amit én meglepő módon - értsd: gyűlölöm a QTE-t - élveztem, miután hozzászoktam).
  • molnibalage83
    #5283
    Annyi időm nincs, hogy ezen mind végigmenjek. A PP trilógia első részét végigtoltam, jó volt egynek. A második rész már nagyon unalmas volt, a borzalmas metálzenétől meg agyfaszt kaptam.

    Az AC valahogy engem nem hoz lázba, pedig tényleg szép. Egyedül a velencés részt próbáltam volna ki.

    Első körben a RM és AW is elég lesz, mostanában RPG-t tolok. 5 év (!) után végre eljutottam oda, hogy az NWN2 két kiegjére jutott időm. Aztán jöhet a RM és aztán a Dragon Age széria. A sarkon már itt van a Pillars of Eternity és akkor még a Witcher széria nem is került sorra és van legalább 2-3 NWN1 mod, amit kipróbáltam volna, de olyan hosszúak / nehezek, hogy a jóég tudja mikor lesz rá időm. Sok év után kb. 1 éve kezdetem el többet játszani.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.02.26. 16:00:53
  • akyyy
    #5282
    Remember Me-vel én se játszottam de az Alan Wake, aahhhhh..... DLC-ivel együtt.
  • MerlinW
    #5281
    Nem számít, AW mondhatni kötelező alkotás:) Kevés játékosról tudok, aki ne csettintene a cím hallatán:)

    Ja meg azért az Asssassin's Creed 2-BH-Rev-3 quatro-t és a Prince of Persiákat is pótold, ha lesz rá alkalmad:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.26. 15:51:26
  • MerlinW
    #5280
    Remember Me is zseniális, én imádom. Enslaved-et is ajánlom (elsősorban kontrollerrel, bár én bill+egérrel játszottam végig, lassan, de megszokható), számomra 2 éve az év játéka volt. Olyan karakterei és szinkronja van, hogy fél óra után beleszeretsz:)
  • molnibalage83
    #5279
    Egyiket sem olvastam vagy láttam soha a Halálsoron filmet leszámítva meg a Remény Rabjait.
  • MerlinW
    #5278
    Nagyon jó. Mint egy Stephen King - David Lynch misztikus krimi-thriller.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.02.26. 15:47:58
  • molnibalage83
    #5277
    Jó a sztorija? El is felejtettem, hogy ki jött PC-re. Egyébknét a következő TPS adv. a listámon (ez lesz a 2.) a Remember me. Nagyon jó kritikákat kapott.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.02.26. 15:38:00
  • MerlinW
    #5276
    Akkor ess neki az Alan Wake-nek:)
  • molnibalage83
    #5275
    Hát, akkor térdre imára. A TR volt az első TPS advanture amivel játszottam, ez kedveltette meg a műfajt...
  • lucifer9393
    #5274
    Azon az első képen tényleg kutyaszemű
  • Kandurex
    #5273
    Nem is láthattál, csak Box és Box One. (azt, h később mi lesz, az még homály)
  • molnibalage83
    #5272
    Be van jelentve? Ezt leszámítva sehol nem láttam említve a PC-s változatot.
  • Ironman2
    #5271
    Ennek a szeme se áll jól! Az előző Lara jobban tetszett! Igaz van némi korkülönbség köztük,de nem szép,na!
  • grebber
    #5270
    Mit nem értesz azon hogy lesz csak később?
  • molnibalage83
    #5269
    Hát, ha ebből nem lesz PC-s változat, akkor kapják be... Akkor mi a faszért csináltak az első részből PC-s változatot? Csak ezért nem fogok konzolt venni.
  • Although
    #5268
    Hagyjad a reményeit fogalmazta meg. Rendszer van ebben a Microfos az Xbox eladásokban érdekelt ilyenkor a pc másod vonal lesz, pár évig utána majd lesz új dx meg pc amíg ki nem jön a következő next-next gen konzol. Tehát nem kizárt az egy év csúszás sem.
  • chase
    #5267
    2016-ig tudok várni, elvagyok addig a PC-vel
  • ChipHazard
    #5266
    Szerintem 2016 tavaszán , március körül már játszani fogunk vele, minden platformon, elégnagy hepaly volt ebböl az "exlusivitás" dologbol, várjuk ki a végét, vagy legalábbis az E3-at, még az sem garantált hogy év végén az x dobozra is megjelenik, manapság ugy is mindent csusztatnak, nem is tudom mikor volt utoljára hogy valami nagy cím ténylegesen, megjelent az eredetileg bejelentett időpontra.
  • MerlinW
    #5265
    Témába vágó cikk, kb azt írja amit én is.
  • MerlinW
    #5264
    Az időszakos exkluzivitás szerződések minimum 6-12 hónapra szólnak, ezt tudjuk. A portolást csak a szerződés lejártával kezdik el financiális okokból. Ergo, ha 6 hónapos a dolog és ha véletlenül nem a PS verzióval kezdenék a dolgot, hanem a/vagy együtt a PC-ssel, akkor is '16 végére készülne el. Ha éves vagy több a szerződés akkor később. Nem baromság, hanem tények.

    A stílusodon meg gondolkodj el kicsit.
  • Ra1n
    #5263
    Ez egy baromság,semmi infó nincs róla, általában maximum fél év késéssel jött eddig minden pc-re One-ról. Ez még annyit sem fog késni,csak az ünnepi szezonra kitolják One exkluzívnak majd február március magasságában amikor már a kutya sem veszi jön a többi vasra 2016-ban.
  • MerlinW
    #5262
    Ha megjelenik akkor is legkorábban 2016 végén (legalábbis jelen állás szerint).
  • Fidolorous
    #5261
    azért ezt várom, még jó is lehet :)
  • McAwesome
    #5260
    Hmm... Jól nétz ki! :)
    Remélem fog futni az én vasamon is... ha tényleg megjelenik PC-re.
  • ChipHazard
    #5259
    Azért csak nem sikerült 1 kommentben minden XD



  • ChipHazard
    #5258
    [IMG]https://41.media.tumblr.com/cb7fed2ea9d3353a1e7d01f38423dee7/tumblr_nj9q86GKpa1te3kr2o8_1280.jpg[/IMG]
    IMG]https://40.media.tumblr.com/7d8696f7f70ed8413e2ef70f268d28c3/tumblr_nj9q86GKpa1te3kr2o1_540.jpg[/IMG]
    Utoljára szerkesztette: ChipHazard, 2015.02.05. 06:40:25
  • grebber
    #5257
    Mert egy ki***zott jó játék. Amit összehoztak az elég impresszív minden tekintetben.

    Nem minden játékot visz végig az ember többször, de ez megérdemelte és még kap is majd párat biztosan.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.02.04. 22:49:46
  • MerlinW
    #5256
    Mert egy tök jó interaktív mozi.
  • Fidolorous
    #5255
    nem értem miért vannak ennyire oda érte.. komolyan.. egy hatalmas mészárlás az egész. negyed ennyi lövöldözéssel és logikai feladványokkal bukás lett volna a többségnek ?
  • grebber
    #5254
    Oda veheted ott tuti jó.Pcre már nem sikerült optimalizálni mert sokkal szarabbul fut mint az előző
  • CroftManor
    #5253
    Miért cseszték el a Temple of Osirist? Én tervezem megvenni X1-re.
  • TBTPumpa
    #5252
    Akkor a PS és PC-s tábor rájuk dönti a stúdiót. Már amúgy is kijár nekik, mert a Lara Croft and the Temple of Osiris játékot is sikerült nagyon szépen elcseszniük. Gondolom ezt ők is tudják, azért nyomják már most az új TR játékot. "Gyorsan felejtsétek el azt a játékot. Srácok ez jobb lesz, csak venni kell hozzá konzolt, meg magát a játékot 18 000 Ft-ért. Ígérjük, hogy jobb lesz. Bár ebben a szakmában nincs olyan, hogy ígérni valamit, csak marketing és pénz van, de mivel ti vagytok a leghűségesebb Tomb Raider fanok, így biztosan meg fogjátok venni ezt is."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.02.03. 21:41:08
  • grebber
    #5251
    Biztos hogy nem! Főleg nem mint az Xbox 360-as verzió
  • McAwesome
    #5250
    Sziasztok!
    Olyan bajom lenne, hogy a magyarítás nem megy fel."Az objektumhivatkozás nincsen beállítva semmilyen objektumpéldányra0."
    Megpróbáltam megcsinálni: http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?417-Tomb-Raider-(2013)-magyar%EDt%E1s&p=35392&viewfull=1#post35392 szerint megcsinálni, de nálam a config.vdf
    fájlban nincs InstallConfigStore\Software\Valve\Steam\apps\20316 0\installdi sor. (notepad++-al nyitlottam meg)
    Van ötlet?
  • TBTPumpa
    #5249
    Szerintem ugyanakkor érkezik PC-re is, mint Xbox konzolokra. Csak PS-re nem fog jönni, ezért nyomják az exkluzivitás dolgot.
    De ugye PC-s dolgot nem jelenthetnek be E3-on, mert nem PC-ről szól az a csillámpónizás, hanem a két konzolgyártó nyalásáról.

    GTA 5 PC-s verziója és az Ori and the Blind Forest PC-s verziója sem az élő műsorban, hanem a háttérben lett bejelentve (élő műsorban csak a konzolok kaptak említést). Bár ugye más játékok azok. Van olyan sanda gyanúm, hogy az idei E3-on PC-re is bejelentik a játékot (mert még mindig kapják érte a hate-t, mondjuk jogosan és mert kell nekik a pénz). Csak a színfalak mögött, a videókat meg nyilván úgy szerkesztik majd, hogy megfelelő eyecandy legyen az X1 vásárlóknak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.02.03. 21:24:52
  • grebber
    #5248
    Nagyon várom már! Xbox 360-on rojtosra játszom ,aztán pc-re meg berántom majd mert atomjó lesz ez is mint az elődje.
    Aztán 2016-os game vásárlást le is tudom ezzel
  • lucifer9393
    #5247
    Bocs, nem láttam, h. már nyílt külön topik az új részhez is.