5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #4325
    mi ha kiiktatod a háttérszallagot?
    nem fordítva kellene lenni, ha nincs akkor gyorsabb?
  • MerlinW
    #4324
    Hogy zavaró-e az ízlés kérdése, de határozottan lassítja is az oldalt. Én személy szerint nem szeretem, főleg mintás háttérkép mellett.
  • DarkSector
    #4323
    esetleg mgnézni részleges átlátszósággal?
  • DarkSector
    #4322
    azt nem tuom hogy mennyire lenne-e már zavaró. :D
  • Lacee86
    #4321
    Nem akarod úgy, h a hozzászólásokat összekötő sáv se legyen más, hanem ott is a háttérkép látszódjon?
  • DarkSector
    #4320
    No para, visszaállítom majd, csak mutatóba hogy milyen lenne amúgy köbö...a szavazással ha nem kell este leszedem és visszaáll minden alapra!
  • DarkSector
    #4319
    Nem mondtam ilyet...nincs bajom ezzel sem csak nekem van 1-2 dolog, ami egy idő után zavaró tud lenni. :)
  • MerlinW
    #4318
    Jah, Ironman topikjai mindig botrányosan néznek ki:)
  • DarkSector
    #4317
    Mutajjjam meg kb milyen lenne megváltoztatva a totyik?
    vagy nem vagytok rá kíváncsiak?
    mert ha sokakat érdekel, a szavazástól független kis időre megmutatnám kb hogy nézhetne ki....

    ha érdekel pár embert írjon.

    Ha netán valakit sértene a nagy kép, annyi kompromisszum lenne a képben, hogy nem egy bazinagy fotó lenne a háttérben.
    hanem csak egy darabka részlet, ezzel gondolom kicsit szolídabb lenne, a kecske is jól lakna és a káposzta is meg maradna...
  • DarkSector
    #4316
    Bocs elírtam a Tomb off topikban nincs szallag...elnézést. :)
  • MerlinW
    #4315
    Dehogy olyan. A tartalmi része az alap SG-s. Csak fejléc és háttérkép van.
  • DarkSector
    #4314
    Csinyáltam ezelőtt is, de az sokaknak nem volt szimpi, talán ez. :D
  • Lacee86
    #4313
    Sztem jó.
  • DarkSector
    #4312
    Ez milyen?
    Ez sem tetszik?

    Többiek
  • DarkSector
    #4311
    meg felmerül a kérdés hogy most kik szavaznak?
    akik valóban bejárnak vagy idegenek...:D
  • DarkSector
    #4310
    Igen csakhogy a steam most is olyan mint régen nem?

    De most a szavazás nem a topik alakitására szól hanem 3 képre, fejléc-háttér, szövegdboz, legalábbis most ez a 3 lett felvetve, nem mondtam hogy átlátszó legyen minden, eszemben sincs, legalábbis a SZÖVEGES mezőket nincs értelme, hiszen az olvasásban csak ZAVAR.

    Ha meg a középső sávot eltünteted, lásd mondjuk Crysis 3 off totyik, az nekem annyira nem kóser, hanem inkább legyen csak átlátszó...dehát ez egyéni izlés.
  • Lacee86
    #4309
    Fogalmam sincs, h egy háttéren mi zavaró lehet... Nem akadályoz semmit az olvasásban, hisz a szöveg boxokban van ugyanúgy.
  • MerlinW
    #4308
    Nem sokan szeretik ezeket. Lásd, a Steam topik design-t is leszavazták egy idő után, pedig szerintem az nagyon pofás cucc volt. Az is érthető, hogy az emberek szeretik az egységes megjelenést, nincs ezzel semmi gond. Fejléc, oldalháttér, esetleg üzenetfejléc jobb oldalára funkciók. Az átlátszó hátterek, egyéb barmolásokat nem csípi a többség, ez kiderült már több alkalommal:)
  • DarkSector
    #4307
    Ezt írtam lentebb... :)

    Mondjuk nem tudom mennyire értették a többiek a moddolást, hogy kint kép ne lehessen a háttérbe, vagy a topik alakját moddolni, mert a 2 dolog azért nem ugyanaz... :)
    De ahogy nézem nem sok minden lesz ebből.
  • MerlinW
    #4306
    Emlékeim szerint azzal a feltétellel lettél házigazdává választva, hogy nem nyúlsz a topikhoz:) Így már magát a szavazást sem értem:)
  • Lacee86
    #4305
    A leszarom-ot igennek is lehet venni.
  • DarkSector
    #4304
    látom van néhány vicces emberke, mint én...tudtam hogy a 3 válaszlehetőségnek lesz értelme. :D
    Várgyok pár orát, mi lesz a vége a szavazásnak.
  • DarkSector
    #4303
    hahaha. :)
  • Lacee86
    #4302
    És mikor teszel be mást, ha mi lesz eredmény, mennyi igen kell? :)
  • DarkSector
    #4301
    Az első "leszarom" az én vagyok...:D nekem8 döntsetek ti.
  • Lacee86
    #4300
    Jaj, ne legyél már ennyire demokratikus. Te vagy a topik tulaja, állj a sarkadra. :)
  • DarkSector
    #4299
    fasza mint mondtam én is be tudom tenni, az akadály nem a lustaságom hanem mert megkértek.
  • CroftManor
    #4298
    Nézd meg az ACR meg az AC3 topikot. Azt én csináltam. Sztem nem rossz.
  • DarkSector
    #4297
    miben vagy jártas?
    háttér szerkesztsben, berakásban vagy tanácsadásban? :D

    Betenni betudnák, van is, csak mint említettem egy közösség kérdése.
    Max elmeek war-ozni 1-et, és bedobok utána vagy most egy szavazást, és baromi egyszerűen eldől a dolog.
  • CroftManor
    #4296
    Hát azzal nem sokat játszottam, asszem olyan mint ACben a chest capture. El kell foglalni a területeket, de szinte lehetetlen, mert azt azt ellenséges csapat is látja, ha elkezdjük elfoglalni az egyiket. Itt nem lehet egy helyben állni egy adott területen, mert fél perc alatt szétkapnak. Nekem a rescue tetszik meg esetleg a team deathmatch.
  • CroftManor
    #4295
    Hát egy háttér mindenképp elférne a topikba. Én már jártas vagyok ilyen téren :)
  • kasa85
    #4294
    Sziasztok.
    Van egy GTX 670 kártyám azon futtatom a játékot.
    A bokrok néhol villognak,és a Lara haja is át változik amennyiben Anti-Aliasing 4x SSAA rakom.
    2x SSAA nem jelentkezik a hiba,és FXAA sem.
    Egy fehér paca lesz a haja a csajszinak valakinél van hasonló probléma ?
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • DarkSector
    #4293
    Tudom, én a másik kollegámra írtam hogy mi nem tetszhet nekije.
  • lucifer9393
    #4292
    Félreértettél, nekem pont ez a semmilyen igénytelen jön be
  • DarkSector
    #4291
    ja igen...értem mire írod, ez 3 jpg kép, nekem mindegy, szavazzuk meg vagy mi?
  • Lacee86
    #4290
    Hát amilyen az OFF topiké. Az oldalháttér, a szövegdoboz háttere. Meg még a banner is jobb, bár olyan nagy bajom a mostanival sincs.
  • DarkSector
    #4289
    Én sejtem mi a baj ezzel, amúgy nekem is irritáló ez a kék szín, mármint a fehér alapon ezek a semilyenkék táblázatok...ez enyhén igénytelen, de hát ez van.
    Maga a szövegeket, átlátszóvá tuti nem tenném mert nem látszana rendesen amit írsz, szerintem pl a MW3 topikban szolíd egyszerű színek vannak, ami tök korrekt...
    És szerintem bőven átlátható.
  • lucifer9393
    #4288
    Hát ha szavazásra bocsájtanád a dolgot, nekem ez az alap jobban tetszik.
  • DarkSector
    #4287
    Hát nekem 8....milyen dizájn tetszik?
  • lucifer9393
    #4286
    A cry for help módról mit gondolsz?