5366
Tomb Raider
  • Temeraire
    #4365
    Végigjátszottam.
    Felemás érzés: Gyönyörű grafika, szép az animáció, néha megcsillan az igazi Tomb Raider hangulat
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor felmásztam az adótoronyra
    , de iszonyatosan rövid, egy csőben megyünk előre, kevés fejtörő, Larán kívül gagyi szereplők.
    Összességében nem rossz, mindenesetre volt már rosszabb Tomb Raider is.

    Nálam a sorrend: - Tomb Raider 2
    - TR 1, TR IV,
    - TR III, TR Legend, TR 2013
    - TR Underworld
    - TR Chronicles, TR Angel of Darkness
  • Fpocok
    #4364
    Ügyes azért. Nekem azért nem jön be annyira, mert nem szeretem ezt a stílust... de a fél karodat odaadnám, ha így tudnék rajzolni :D
  • Lacee86
    #4363
    Nekem tartalmilag tetszik, a kivitelezéshez meg nem tudok hozzászólni, mert se a többi pályaművet nem látom, se jártas nem vagyok ebben. Én gratulálok hozzá, függetlenül, h hányadik leszel vele.
  • Maxtreme
    #4362
    No offense, de nekem abszolút nem jön be.
  • Celebrau
    #4361
    Sziasztok!
    Indultam a DeviantArt Tomb Raider Reborn pályázatán és gondoltam megosztom veletek magyar rajongókkal a képet. :)
    Tomb Raider - A survivor is born
  • Mátémáté
    #4360
    Itt van emberek!
    Szedjeték/szedjetek ízekre!
    http://youtu.be/Cg1l3l_Gx4c
  • Maxtreme
    #4359
    Hát ha már gps koordináták, (és hogy értelmet is nyerjen a dolog), jobb lett volna jobb lett volna ha a Fast travel menüpontnál megnyílik valami titkos hely.
  • lucifer9393
    #4358
    Ó, srácok mire lettem figyelmes

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha összegyűjtöd az összes GPS koordinátát és a reliceket meg a dokumentumokat, az utolsó felvétele után megszólal az a kis hang, ami a régi tomb raiderekben szólt, ha egy secretet találtál, és Lara egy kis nosztalgikus "aha"-val kíséri. Szeretem az ilyen apróságokat. Nosztalgikus.
    rögtön, ami a videó elején szól
  • DarkSector
    #4357
    Kapsz.
    Én a nagy hajóroncsnál vagyok.

    A tüzes menekülős rész, pazar az utána lévő éjszakai erdőt meg oktatni kellene másoknak hogy bazze ÍGY NÉZ KI EGY ERDŐ.
    Már már tiszta rámbónak éreztem magm hogy a szutykos vízben lopakodok és csendben ölöm egyesével a katonákat.
    Ez a 2 rész egyszerűen brutális.

    Ezt a játékot már nem mostani generációba sorolnám.

    És ez nekem BŐVEN már most több mint 5 óra, és nem szarakodtam sehol, csak annyi hogy nem használtam térképet meg Instic-t-et sem....

    Bombasztikus.
  • Axl Rose
    #4356
    Köszi, megvan.
  • Lacee86
    #4355
    Én most ott vagyok, h elvették minden fegyverem, csak az íjam van. És ezzel kell aprítanom az özönlő ellenséget, akiknek gépfegyvereik vannak persze... De a kinyírt tagoktól a gépfegyót meg nem lehet felszedni. :/ Remélem kapok még más fegyvert is újra.
  • lucifer9393
    #4354
    Nem a falat kell betörnie.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    engedd le a becsukott rácsokra, lóbáld meg, ugorj rá és az ajtó feletti nyíláson keresztül mássz be
  • grebber
    #4353
    Azért rendesen szedi az áldozatokat a játék attól függetlenül hogy kő egyszerű!

    Itt semmit nem kell betörni vele be kell lengetni felugrani rá majd onnan továbbugrani a falra!
  • Axl Rose
    #4352
    Ezt hogyan kell lóbálni, hogy betörje a falat?
  • chase
    #4351
    HD6950-en tökugyanez.
    Én úgy "oldottam meg", hogy FXAA-t állítottam be.
  • Evoluti0N
    #4350
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - Addressed an issue in ”Shipwreck Beach” where the mast on the wooden ship was occasionally missing depending on the player’s path.
    - Fixed a gating issue in “Research Bunker” where the elevator would get stuck in an unintended state.
    - Fixes for multiplayer connectivity
    o An issue related to security certificates that stopped many users from connection to Square Enix servers was resolved.
    o Improved messages when you are unable to connect with Square Enix servers.
    - Improvements to voice-chat for multiplayer
    o New Push-To-Talk feature, by default mapped to F1.
    o New voice-chat volume option.
    o Improved overall quality of voice-chat.
    - Fixes for crashes on startup in specific situations when no audio output is available.
    - Fixes for various reported crashes during both single-player and multi-player.
    - Movies are showing up again when using SSAA.
    - Cost of TressFX reduced, especially in combination with SSAA.
    - TressFX memory usage reduced for AMD Eyefinity and NVIDIA Surround setups.
    - TressFX simulation and graphical quality improvements.
    - New Ultra-quality shadow mode for contact hardening shadows. This is not enabled by default in any quality profile, but can be enabled from the advanced settings.
    - Improvements to fullscreen/windowed switching and multiple display handling.
    - Various UI improvements.
  • Evoluti0N
    #4349
    Valamit pecselt a játék. 85 megát szedett le.
  • lucifer9393
    #4348
    Kell lennie kötélhidaknak a hajó felé. Emlékszem, hogy ott végződik a kötél,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol a csigás+ köteles nyíl segítségével a motorral be kell törni a repedezett betont, hogy bejuss a föld alá
  • Leky
    #4347
    Az a baj, hogy sehogyan sem tudok oda visszamenni.
  • DarkSector
    #4346
    spoiler....
  • Hoz_Hun
    #4345
    Azaz Endurance fedélzetén van. konkrétan Lara kabinjában a földön kb a tükör előtt.
  • Myselor
    #4344
    hát jó.már itt privátban kezdett velem harcolni.vicces xd
  • DarkSector
    #4343
    Mindegy de legalább mi ne használjunk ilyen jelzőket, bárhogy is van, Bárki bármilyen nem szabad "faszfej"-ezni...
  • Myselor
    #4342
    áh.tipikus faszfej,mindig is az volt,van pár ilyen ember itt,csak beszólogatni vannak itt,más hozzászólások nincs is:)
  • DarkSector
    #4341
    Lehet tiltakozni de nem kellene személyeskedni.
  • lucifer9393
    #4340
    Ez az Endurance, ha jól nézem. Ha a sztorit már megcsináltad, akkor gyakorlatilag út is van oda. Mindenféle köteleken keresztül.
  • Leky
    #4339
    Ide hogy lehet eljutni?

  • Fpocok
    #4338
    Nude Raider - Pop Fiction
  • Myselor
    #4337
    nefoglalkozzál az ilyen faszfejekkel.bejön elégedetlenkedik azt megy tovább.ennyi a megnyilvánulása.a többiek akik itt vannak azok véleménye számot
  • DarkSector
    #4336
    Nem beszélve arról hogy azért nem nyúltam bele a felépítésbe és csak 3 kép került ki, mert ne zavarja meg sebességre a topikot...
  • Shep
    #4335
    Ilyen az acsi vadászok mindennapi élete, nem mindig habos torta :)
  • grebber
    #4334
    Felrúgom ezt a gané steam-et mert szopatt itt is mint a risen 2nél hogy nem adja meg az acsit.Igaz a risennél kb 10 járó acsiból néha azért 1-et bead!

    Ez a 25 dodge acsi szopat.

    Az 1 dodge ugye hogy jön felém a paraszt suhint elhajolok és F-el visszakontrázok? Mert szerintem ez az és ilyenből már 50-et tuti csináltam mert számolom vért izzadva mert közbe szarrá lőnek mert 50 en jönnek már,de nem adja be a nyomorék steam :(
  • DarkSector
    #4333
    Most simán törölhetném a személyeskedés miatt, de benthagyom mert jó ha látja mindenki mi van akkor ha valaki bejön 3 havonta és nem lát nem hall csak személyeskedik.

    Ha itt lennél akkor tudhatnád hogy ez nem marad így csak megmutattam.
    Vagy hogy ezzel kezdtem hogy ti az elején írtátok hogy ne legyen változás, de hogy egy kép jelenti a változást vagy mi.

    Igényesebbet, lehet. Érdekes senki nem adott képeket, te adtál?
    Nem, nem adtál.
    Persze mondani könnyű csinál valaki egyet és a szavazás esetleg azt engedné hogy betegyük akkor a többség kedvéért lehetne, de nincs erről szó.

    Azért köszönöm a kommentet.
  • Hellsing47
    #4332
    #2446

    király arc vagy sötétszektor ha legalább profi és igényes lenne a design..
  • Solid Snake
    #4331
    :)
  • DarkSector
    #4330
    Amit kérdeztem arra kíváncsi lennék azért, mire értetted hogy jó így? :D
    nem mintha számítana a szavazás végett csak kérdezem. :D
  • DarkSector
    #4329
    hát bele én sem halok...:D tény hogy barátságosabb töle a dolog, persze azoknak akik sokat járnak be irogatnak-olvasgatnak.
  • MerlinW
    #4328
    Az én véleményem úgysem számít, de nem is fontos, úgyis végeztem már a játékkal:)
  • DarkSector
    #4327
    nekem mind1, a szavazás szerint visszaállitom a régire.

    de ez a jó ez így mire érted, a régire vagy most per pillanat ami van?
  • MerlinW
    #4326
    Miért nem lehet békén hagyni szerencsétlen topikot? Jó ez így:) Persze felőlem azt csinálsz ami jól esik..