5366
Tomb Raider
  • rage
    #4565
    Azt nem szokott, lehet, csak ráállt valahogy a kezem.
    De ahhoz képest, hogy régen minden játék során százszor leestem valahová, itt tényleg alig-alig fordul elő.
    Nekem a QTE-k mennek nehezebben, illetve az ejtőernyőzéssel szívtam elég sokat :))
  • DarkSector
    #4564
    :)
  • Hoz_Hun
    #4563
    Jaa, oké... :D
  • DarkSector
    #4562
    Jah de kontrollerrel pc-n ugyanaz...:D
    vagyis most nem a platform a lényeg. :)
  • Hoz_Hun
    #4561
    De, Xboxon vagyok. Így persze természetesen kontrollerrel irányítom. Nem is kell egérrel klikkelgetnem csak "lépkedek" a menüpontokon.
    Régebben minden Tomb Raidert PC-n irányítottam és oké volt. Aztán Kb a Legends óta Xboxon vagyok és hát mit nem mondjak kontrollerrel fényévekkel könyebb az irányítani.
  • DarkSector
    #4560
    Nem xboxon, rosszul fogalmazott, hanem eleve kontrollerrel könyebb szerintem.
    Sokaknak a célzás miatt nem fekszik a pad, ez egy dolog, de ugribugri miatt könyebb.
    Nekem személyszerinte a célzás sem para.
  • Fpocok
    #4559
    Xboxon biztos más.
    PCn, amikor mozog az egész, nehéz ráklikkelni. De most történt meg velem: Elindítom a játékot és ALAPból a continue-n van, rámegyek és nem azon volt. Enteren kívül semmit nem nyomtam.
  • Hoz_Hun
    #4558
    Mondjuk akinek a The Cabin in the Woods: 10/10 az olyan rossz ember nem lehet. Szerintem nyugodj le egy kicsit aztán ugorj neki még egyszer. :)
  • DarkSector
    #4557
    "itt szinte magától megy előre s ugrik, mikor kell."

    irigyellek, nálam nem ugrik magától.
    de annyira nem hogy ha elvéted leszalad és vagy megkapaszkodik vagy leesik simán a mélybe.
  • rage
    #4556
    Hát, én nem vagyok egy túl profi gamer, de egyelőre ez a játék azért könnyebbnek tűnik jóval (irányítás szempontjából is) mint mondjuk a korai Tomb Raiderek. Ott a kamera sem fordult mindig jó irányba, pixelpontosan kellett ugrálni, itt szinte magától megy előre s ugrik, mikor kell.
  • Hoz_Hun
    #4555
    Totálisan bolondbiztos játék nincs. Szóval már a menü ilyen kihívások elé állított? Ha ez miatt hagyod abba, hááát... érdekes.
  • Hoz_Hun
    #4554
    New Game-re nyomsz és az a játék hibája?!? Amúgy nekem indítás után a Continuen van nem a New Game-en. Tökéletesen tudom irányítani. Én Xboxon vagyok, lehet PC-n szar az irányítás, Xboxon tökéletes.
  • DarkSector
    #4553
    Hát erre nem tudok mit javasolni, ész nélkül ne játszon senki. :)
  • Fpocok
    #4552
    Igen. Így van. Nekem sme veszett el.
    Viszont ha megvan győződve az ember, hogy valami klikkolt és bejön valami hülye írás, nem biztos, hogy elolvassa, csak nyomja automatán. Be lehet nézni és ez részben a játékos hibája, de ez nem menti fel a béna menüt.
  • DarkSector
    #4551
    De nem értem.
    A mentést eleve nem tudod elveszíteni hiszen a new game-re ha véletlen rámész van még 1 menü hogy kiválaszthatod a mentés helyet, ekkor max visszább lépsz...:D
    Mindegy akkor az valami bug.
  • Fpocok
    #4550
    Na... nekem az alant leírt eset iígy volt. Elindítom a játékot és nyomok entert és valahogy new gameon volt... PEDIG CSAK ENTERT NYOMTAM.
    Meg sokszor volt olyan, hogy egérrel rámentem valamire és nem az volt. Páran még a mentésüket is elvesztették így.
  • DarkSector
    #4549
    ige.

    Miért ez nagy baj?
  • Fpocok
    #4548
    Amikor elindítod a játékot, akkor a continue gombon van a cucc, ugye? Alapból...
  • DarkSector
    #4547
    Érdekes, nekem ilyen gondok nem voltak. :)
    Irányítás tudás kérdése.
    Menü meg nekem mindig azt mutatja csinálja amit nyomok, nem tévedtem még el 1x sem. :)

    De te tudod.
  • Fpocok
    #4546
    JA... és eddig ez a legszarabb főmenű, amit valaha láttam. Crysisé szar volt, de legalább funkciónált. Rajta vagyok a contineut, kiválasztom a mentést és felül akarja írni... mondom mi a fasz... visszalépek, és a new gameon volt. DEHÁT NEM IS AZON VOLT?
  • Fpocok
    #4545
    Ennyi. Végleg feladom... többször neki ugrottam, de nem megy. Befejeztem. Nagy rakás szar, gondolom mondanom sem kell. Aki szerint meg fasza az írányítás, az hazudik, vagy sosem játszott jó irányítású játékkal.
  • MerlinW
    #4544
    Jól mondja:)
  • CroftManor
    #4543
    Én tudom a technikáját. De HozHun pont azt írta, hogy nem szabad egyből megölni őket.
  • MerlinW
    #4542
    Miután lebénítottad - nyíl a combban, elfekszik az ellenfél - F-el kell kivégezned.
  • JaSoN HuNTeR #4541
  • Hoz_Hun
    #4540
    Utánna kinyírhatod őket, csak egyből nem. :)
  • CroftManor
    #4539
    Nem szabad kinyírni őket.. és akkor utána elfutsz vagy mi?
  • Hoz_Hun
    #4538
    Elolvastam a hozzászólásokat+ megnéztem egy youtube vidót. A problémám az (meg gondolom sokaké) ha a második két plusz skilt kifejlesztjük, akkor Lara kinyírja az ellenfelet. Az nem számít! Nem szabad kinyírni őket, csak nyilat a tárdükbe aztán kész.
  • MerlinW
    #4537
    Nekem beadta a játék közepén. 25 az nagyon sok, az ember csak úgy érzi, hogy 100-at dodge-olt, pedig nem:) A lőfegyvereseket nem is igen lehet..
    Mire megszerzed azt a képességet, max 1-2 ellenfelet tudsz dodge-olni harconként. Továbbá, ha meghalsz, akkor nem számolja az adott szakasz öléseit, illetve a reload checkpoint sem számít.
  • CroftManor
    #4536
    Ahogy elnézem az acsis oldalon,nem vagy egyedül ezzel:
    "This is glitchy. I've incapcitated over a 100 guys, did block kills, dodge arrow kills, dodge gun kills and it still hasn't unlocked. Hopefully someone can clarify this."
  • Hoz_Hun
    #4535
    Dodge után kivégzés az nem. Abból rengeteget megcsináltam és még sem. :(
  • MerlinW
    #4534
    Ha kiváltod az utolsó 2 skill-t a harc vonalon, akkor nem tudod megcsinálni azt az acsit, mert harcképtelenné tétel helyett megölöd az ellenfledetet. Egyébként meg annyi, hogy félreugrasz, stun, nyilat a combba, majd F-el kivégzed. Mindezt 25 ellenfélen.
  • grebber
    #4533
    Az nekem is nehezen lett meg sokkal több mint 25-öt csináltam de csak meglett!
  • CroftManor
    #4532
    Prestige aktiválásban semmi, csak egy rang, hogy a többiekhez képest te pro vagy.
    Former Adventurer-hez sztem az kell, hogy dodge után ki is végezd az ellent. Vagy akkor sem adja be? Már más is írta itt, hogy neki sem adja be.
  • Hoz_Hun
    #4531
    Amúgy ez a "Former Adventurer" achivement még nem jöttem rá pontosan mit takar. Amit kér azt megcsináltam többször is, de ezek szerint mégsem, vagy rosszul. :/
  • Hoz_Hun
    #4530
    Azt hiszem az utolsó szigetlakós karaktert csak prestige 3 szinten lehet nyitni (ami meg kell a mindent de mindent nyiss ki a multiban achivementhez). De nem vagyok biztos benne. Amúgy mi a jó a prestige aktiválásban?

    Szóval nekem valószínüleg sosem lesz fullos az achivement listám. Legalább a singléseket meg akarom szerezni. Abból már csak kettő kell.
  • CroftManor
    #4529
    Steady Shot a neve. De én nem nagyon használok íjat.
  • lucifer9393
    #4528
    De, az utolsó offensive perk valami ilyesmi h. Steady "something" ami megnöveli az íj és a nyílpuska sebzőképességét.
  • CroftManor
    #4527
    Nem vettem észre, hogy nagyobbb sebzés perket kaptam volna attól mert elértem a 60at. Azok vannak amik voltak. Azon kívül hogy megvehettem Larát 10 ezer salvage pontért, azon kívül aktiválhatom a prestige 1 szintet, de akkor az eddigi összes skillem és fegyverem unlockolva lesz. Csak a karakterek maradnak meg, meg a salvage pontom.
  • lucifer9393
    #4526
    Nekem gyors sprint, bulletproof, meg a robbanás.