5366
Tomb Raider
  • Myselor
    #4605
    nyelveddel lemosnád te mint a macskák xd
  • CroftManor
    #4604
    Azért előtte elküldeném egy forró fürdőre
  • Myselor
    #4603
    én is megkattintanám,csinoska
  • REALista
    #4602
    Köszi:)
  • Lacee86
    #4601
    A gépfegyverre válts, és a középső egérgomb a gránátvető.
  • REALista
    #4600
    Üdv! Lenne egy kérdésem.Hogyan tudok a gránátvetőre váltani?Mikor kifogyott a lőszer átváltott másik fegyverre és azóta nem találom sehol...:S
  • CroftManor
    #4599
    Köszi az ingyen TR themé-t, tegnap letöltöttem
  • Fpocok
    #4598
    Ez nagyon jó. Hasonlít és a csaj is nagyon szép.
  • Hoz_Hun
    #4597
    El kell ismerni, ezek tényleg jó képek. :)
  • CroftManor
    #4596
    Ez a csaj magyar? Hát vele én is szívesen találkoznék pár "kattintás" erejéig
  • tomsolo
    #4595
  • chase
    #4594
    Épp ott tartok (újból)
  • lucifer9393
    #4593
    mellben lehetne nagyobb, de kárpótol érte minden más :) Borítóképnek is simán elmenne.
  • lucifer9393
    #4592
    Nem érdekel mekkora lesz a kép, ez megérdemli, hogy mindenki lássa. Ez egy magyar cosplayer csaj, akivel volt szerencsém nekem is elkattintani pár közös képet a TR hazai lauch partyján.

    Forrás.
  • Lacee86
    #4591
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most is egy jó kis Tomb fosztás így lefekvőre. :) Mikor a ketrecet fel kell emelni, megy körbe az a bólya szerűség, és elfordulnak a rudak a jó irányba, amiken oda kell ugrálni a sziklafalhoz, amin végül is fel lehet mászni a célhoz.
  • tommygear
    #4590
    LOL
  • xido
    #4589
    Lassanként haladok,mert nem mindig indítom el,mikor szabadidőm van..de olyan sok forgatókönyvbeli húzás bosszant,ami filmekben is...direkt videóban húzzák az időt,mikor a játékos már lőne..direkt nem azt lövi le,akit a játékos lelőne..és a többi írói idiótaság:)
    mint mikor filmben imádom,hogy van egy betörő csaj,osonkodnia kell,de azért azt a kurva tűsarkút felveszi,hogy kopogjon,nem ám lapos talpú sportcipőt:)
  • DarkSector
    #4588
    Legközelebb elég egy faék szó, mert ekkora off már léccike ne legyen. :)
  • MerlinW
    #4587
    Köszöni, de nem ott jár:)
  • ACE
    #4586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amig lent van a ketrec meg kell várni, amig mindenféle hulladék belegyűlik, aztán ráugrasz, felmegy a ketrec és belehullik ott egy másik ketrecbe, amit amikor meggyújtasz, és lelöksz, akkor lent a hordókra átterjed a tűz és felrobbantja a kijáratot.
  • tomsolo
    #4585


    :)
  • Seth
    #4584
    Az a tomb annyi volt, mehetsz kifelé. Sajna ilyen rövidkék :)
  • daver88
    #4583
    Üdv!!

    Elakadtam, kérnék egy kis segítséget:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott tartok, hogy egy szűk résen bemegyek egy nagy csarnokba, van ott egy tábor, 4 dobozka, a csarnok közepén egy ketrec, amit egy balansz tart fent. Feldobálom rá a dobozokat, le is jön a ketrec, kiszedem a dobozokat, felmegy a ketrec, gyorsan ráugrok, és el is érem a tornácot, ott van egy ládika, kinyitom, utána nem tudom hogyan tovább, mert csak lecsúszhatok, de ugyanoda jutok, ahol elkezdtem..


    köszönöm!
  • acsati
    #4582
    Ahhh és tényleg! Köszi! Eddig ezt nem kellett számba venni, hanem mindig minél gyorsabbnak kellett lenni. Hát jól megszopatott :D Köszönöm!
  • bogyoka
    #4581
    Én is ott rontottam mindig el, az F-et akkor nyomd, ha a kör összemegy és akkor sikerülni fog.:)
  • acsati
    #4580
    sziasztok
    elakadtam ott ahol a hajón van az a nagy ember. lövöm a fejét, kitérek előle, nyomom az F-et is amikor írja, de semmi. van ez a videó így is csinálom, de ahogy kéne másodszorra az F-et nyomni, akárhogy nyomkodom, próbáltam már nagyon sokszor, mindig megfog és eldob. nem tudom hogy lehetne máshogy csinálni
  • Lacee86
    #4579
    GT 630M. De vissza is raktam a régi drivert. Lehet, h csak az erősebb kártyákra van pozitív hatással. :)
  • Myselor
    #4578
    lol
  • elite
    #4577
    Ez fura. Nekem SOKKAL jobb lett.
    Milyen kártyád van?
  • Lacee86
    #4576
    Erre riadtál fel hajnali 4-kor, és mindenképpen közölnöd kellett? :DD
  • chase
    #4575


    Elb@szták a koffein-molekula tetkót Alex nyakán, a valóságban:

  • Ironman2
    #4574
    Ki az aki Super Marióra verte?(a dobot)
  • Ironman2
    #4573
    Az ifjú Lara szenvedései

    "Lara Croft olyan, mint Super Mario, csak sokkal többen verték ki rá."

    Index cikk!
  • chase
    #4572
    Számoltam: ebből 29 megvolt nekem.
  • Fpocok
    #4571
    Van egy két tényleg durva. Spoileres.

  • DarkSector
    #4570
    Mi a kérdés? :)
    Vagy csak helyzetjelentés akart lenni? :)

    Ez asszem a játék közepe.
  • Ironman2
    #4569
    itt járok most:

  • Myselor
    #4568
    nekem elsőre ment xd
  • Lacee86
    #4567
    Hát nekem ezzel az új béta driverrel sztem szarabbul megy. :(
  • DarkSector
    #4566
    Jah ejtőernyő az gáz. :D