5366
Tomb Raider
  • CroftManor
    #4525
    Nekem az van beállítva ha larával vagyok, hogy ha kinyírnak, akkor robbanjon a gránát és így az is meghal (néha), aki megölt. Meg a Bulletproof, elvileg akkor jobban bírom a lövéseket. Ha meg a másik csapatban vagyok, ott meg a nagyobb sebzés meele attack-al meg a bulletproof szintén.
  • Hoz_Hun
    #4524
    Ping vagy lag, vagy kockák vagy mindhárom. :)
    Engem is simán fejbelődöznek íjjal.
  • lucifer9393
    #4523
    De számodra már elérhető a nagyobb sebzés perk, mert már 60 vagy. Az offensive-ben az az utolsó perk, azt hiszem.
  • CroftManor
    #4522
    Amúgy nem értem hogy van az, hogy némelyik játékos, aki íjat használ, simán lelő egy lövéssel. Én is próbálgattam az íjat használni, de multiban mindenki rohangál, szinte lehetetlen őket fejbelőni. Van hogy a 2 méterre álló ellenfelet lövöm mint állat, és mégsem akar kinyifanni :/ Látom hogy az életcsíkja nullán van és én halok meg. neki meg gyorsan visszatöltődik az életcsíkja. Érdekes dolgok ezek...
  • lucifer9393
    #4521
    Én sem értem. A múltkor deathmatchben tett minket össze Croftmanorral, olyankor látszódtunk, de nekem hatalmas volt a lag. Most nem volt lag, de nem látszódtam :D
  • Hoz_Hun
    #4520
    És olyankor titokban, láthatatlanul csatlakozol, mi?
  • lucifer9393
    #4519
    Igen, úgy vettem észre, hogy akkor tudok hozzád csatlakozni, ha már megy a játék, de még nem max a játékosok száma. Olyankor gond nélkül összekapcsol. De most lehet már gyakrabban fog, hogy nem ismerlek, mert idegenekkel mintha jobban összetenne.
  • lucifer9393
    #4518
    Hát én csak 30 valahány vagyok, de tegnap én is megnyertem a csapatomnak egy Rescuet. Nem is tudom miért nincs ezért valami acsi. Összeszedtem az 5 medkitet, 3x felélesztettem a társaim, és egyszer sem haltam meg. Lehet olyankor is láthatatlan voltam
  • grebber
    #4517
    Multiban ez a szamuráj karakter nagyon adja! Volt egy gyerek 60-as szintű szamaruj ruciba és kb szinte maga megnyerte a csapatának a rescue-t szinte nem is tudtuk kinyírni :(
  • Lacee86
    #4516
    Warez leszed, kipróbál, és ha tetszik és támogatni szeretné a készítőket, akkor megvesz... Akinek nincs magához való sütnivalója, azt nem tudom sajnálni.
  • Fpocok
    #4515
    Hogy túl legyek rajta. Hogy le tudjam... végigtolom, hogy aztán véleményezhessem.
  • Evoluti0N
    #4514
    De mi a fenének szenvedsz vele, ha nem jön be? Én is jártam már úgy, hogy olyan játékot vettem, ami nem tetszett és ott hagytam a fenébe. Szidtam, meg hülyéztem magam, hogy költöttem rá, de nem szenvedtem végig.
  • grebber
    #4513
    Free for Allba toltam egyet mondom ugysincs semmi esély az első helyre ,de odatettem magam és meglett

  • elite
    #4512
    Aha, ez az!
  • Fpocok
    #4511
    Picsába.
  • Myselor
    #4510
    akkor legközelebb nem lesz olyan hülye látatlanba veszi meg.nem tudom hogy ő is köztük volt e akik még 1 videót se néztek belőle mert jaj spoiler,de na.majd legközelebb okosabb lesz:) ennek így nem sok értelme van
  • Evoluti0N
    #4509
    Egyébként meg elég sok van még a végéig.
  • Evoluti0N
    #4508
    Szörnyű vagy :D

    @Myselor Mivel Steam kell a játékhoz, így nem tudja eladni :)
  • CroftManor
    #4507
    Kész csoda, hogy betett minket egy lobbyba! Amúgy fölvettem az egyik ilyen meccset
  • Myselor
    #4506
    de ,még sok van.de mi a francnak játszod hogyha így állsz hozzá?nem kényszerít rá senki,tudjuk megvetted és egy szar(neked) add el a francba:)
  • Fpocok
    #4505
    Most vettem egy vérfürdőt. Ugye már nincs sok?
  • lucifer9393
    #4504
    Igen, pontosan ugyanzt tapasztaltam én is. Amikor pedig véletlenül ellnséges csapatban voltunk, tudod milyen dühítő volt, hogy meg se tudtalak állítani, mert csak a medkitet láttam?
  • Lacee86
    #4503
    Ja megvan. Ez, ugye? link
  • Lacee86
    #4502
    Honnan tölthető? Nvidia honlapon nincs.
  • elite
    #4501
    Nvidia tulajoknak mondom, hogy kijött egy új beta driver. Nálam +10 FPS változást hozott TressFX mellett!
  • CroftManor
    #4500
    Tegnap érdekes dolgokat produkált a multi. Innen a fórumról Lucifer9393-al egy lobbyban voltunk, egy csapatban, de mégsem láttam őt a pályán! Rohanok a medkittért, egyszer csak elkezd magától "szaladni" a pályán a táborunk felé! Mondom WTF! Erre látom a kommentárban, hogy Ő vitte a medkittet xD
  • MerlinW
    #4499
    Pontosan azokat, amiket az előbb beírtál:)
  • DarkSector
    #4498
    Ha valakinek fent van a játék, mondana pár szót, hogy mi változást észlelt? :)
  • DarkSector
    #4497
    New fixes in 722.3:

    - Addressed an issue in ”Shipwreck Beach” where the mast on the wooden ship was occasionally missing depending on the player’s path.
    - Fixed a gating issue in “Research Bunker” where the elevator would get stuck in an unintended state.
    - Fixes for multiplayer connectivity
    o An issue related to security certificates that stopped many users from connection to Square Enix servers was resolved.
    o Improved messages when you are unable to connect with Square Enix servers.
    - Improvements to voice-chat for multiplayer
    o New Push-To-Talk feature, by default mapped to F1.
    o New voice-chat volume option.
    o Improved overall quality of voice-chat.
    - Fixes for crashes on startup in specific situations when no audio output is available.
    - Fixes for various reported crashes during both single-player and multi-player.
    - Movies are showing up again when using SSAA.
    - Cost of TressFX reduced, especially in combination with SSAA.
    - TressFX memory usage reduced for AMD Eyefinity and NVIDIA Surround setups.
    - TressFX simulation and graphical quality improvements.
    - New Ultra-quality shadow mode for contact hardening shadows. This is not enabled by default in any quality profile, but can be enabled from the advanced settings.
    - Improvements to fullscreen/windowed switching and multiple display handling.

    - Various UI improvements.
  • DarkSector
    #4496
    :P
  • Lacee86
    #4495
    Jaja. Igazából megnyomtam a Q-t, de csak ugyanazokat a tárgyakat mutogatta, amire magamtól is rájöttem, h azokkal kell kezdeni vmit. :D
  • DarkSector
    #4494
    jah kicsit a fizikával kell játszadozni, a vicc hogy annyira egyértelmű, mintha a valóságban csinálnád, hogy az ilyenektől már el van szokva az ember, mert nem hiszed el hogy ennyire egyszerű...:D
    Mintha a valóságban kéne ezt megcsinálnod. :)
  • Lacee86
    #4493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit nehezen esett le, de csak rájöttem, mit kell csinálni a vízben áramot vezetős Tomb-nál. :D Mindenképp meg akartam csinálni még így lefekvés előtt.
  • Myselor
    #4492
    összeomlik majd a világ:( xd
  • tomsolo
    #4491
    kemény matek ez
  • MerlinW
    #4490
    Kicsi szívem, hát mikor nyersz meg egy három fordulós meccset? SPOILER: ha 2 kétszer nyersz :)
  • MerlinW
    #4489
    Úristen mi lesz így:D
  • grebber
    #4488
    Ez a multis győzelem egyébként hogy értendő? Mert van 3 kör ha abból 1-et nyerünk az már nyerés vagy végig kell várni és az összesítés számít ha abban nyerünk?
  • grebber
    #4487
    De van ranked szerveres acsi is így soha nem lesz meg ha soha nincs szerver!
  • Evoluti0N
    #4486
    De van olyan acsi, hogy mind a 4 módban kell nyerni ranked-ben. Ezek közül az első 2 megvan. A TDM, meg a Rescue. Ezek is úgy lettek meg, hogy alig voltunk, szopott az ellenség és a második körben kiléptek :D