5366
Tomb Raider
  • Zomil
    #1069
    kép? :)
  • Maxtreme
    #1068
    Hát ez legalább hasonlít rá, nem mint ami nekem van. (underword-ös) :D
  • Zomil
    #1067
    Ha nem lenne mozgathato sokkal szebb lenne :S
  • grebber
    #1066
    Elmehetnek a p-ba! Bezzeg az Aliensből fog maradni CE kb szinte az összes
  • DarkSector
    #1065
    perverz.
  • HeadHunter86
    #1064
    Ahogy néztem nem is akármilyen baba :D Több ponton is hajlítható :D Bár nekem pont ez miatt nem tetszik.
  • Hoz_Hun
    #1063
    Mult héten én is előrendeltem a Survival Editiont. Még mielőtt arról is lekések mint a Collectors kiadásról. Bár 576-ban azt mondták, ha valaki lemondja, vagy nem veszi át akkor megkaphatom én. De ebben nem nagyon bízok. Amúgy sem akkora tragédia, végül is az csak egy babával több. :)
  • HeadHunter86
    #1062
    Hehe. Ugyanez a felállás nállam is. 0day és Survival és Collector's Edition. Drága lesz ez a március.
  • TBTPumpa
    #1061
    Az amerikai Gamestop bolt exkluzív 0day Singleplayer DLC-jét (Lost Adventurer Challenge Tomb) a Steam-en előrendelők is megkapják, illetve azok is, akik az 576-nál vagy a CD Galaxisnál rendelték elő a játékot!
  • TBTPumpa
    #1060
    Előrendelői extrák listája országonként!
  • TBTPumpa
    #1059
    Így igen. Főleg, hogy 1 héttel a Tomb Raider megjelenése után már érkezik is a Heart of the Swarm. Számomra mindkettő 0day vásárlás! Tomb Raider Survival kiadásban, StarCraft 2 HotS pedig Gyűjtőiben!
  • preziosi
    #1058
    én nem az év játéka címről beszéltem, hanem arról, hogy melyik játékok lehetnek a legsikeresebbek az első negyedévben, ilyen megközelítésben pedig megkerülhetetlen a heart of the swarm.
  • TBTPumpa
    #1057
    SC 2 Heart of the Swarm nem játszik. Az csak egy kiegészítő. Alapjáték nélkül semmit sem ér - így nem is indulhat az Év legjobb játéka kategóriában.

    Tomb Raider-nek drukkulok, bár a GTA 5 ellen esélytelen lesz szerintem, pedig most nagyon odatették magukat a Crystal-os srácok!
  • preziosi
    #1056
    annyira azért nem kell tartani attól a pihenőpályától, így is 5 évent pihent a franchise, addig ugye csak a digitálisan kiadott guardian of light volt. annyit szerintem biztos fog hozni a konyhára, mint a hitman absolution, miközben nyílt titok, hogy készül az új hitman. az eladásokra viszont nagyon kíváncsi leszek, pár játék nem sikerült annyira jól (dead space 3, colonial marines), párat eltoltak (metro: last light, south park, splinter cell: blacklist, gta v) pár csak egy megadott platformot érint (új god of war, új gears of war), szóval nagy harc lesz szerintem a negyedévben a bioshock: infinite, tomb raider, starcraft 2: hots között.
  • TBTPumpa
    #1055
  • Solid Snake
    #1054
    [URL=http://cache.kotaku.com/assets/images/9/2008/11/TombSelleckRaider.jpg]"akkor feszüljön má rá érted?!"[/URL]
  • wedge31
    #1053
    Vágom...
  • TBTPumpa
    #1052
    + Singleplayer DLC + Official Nude Patch
  • DarkSector
    #1051
    Én csak a játékot semmi mást.
  • TBTPumpa
    #1050
    Már most 3 különféle skin van hozzá DLC-ként.

    Lesz még pár gondolom, de nekem Lara ebben a formában is megfelel.
    Örülnék neki ha reálisabb lenne a PC-s verzió grafikailag - pl, ha átázik a kiscsaj ruhája, akkor feszüljön má rá érted?!
  • wedge31
    #1049
    Én már a különféle ruhákat várom...
  • DarkSector
    #1048
    Huh tiszta izgatott lettem hirtelen, 2 darab zene.
  • TBTPumpa
    #1047


    Felhívás: Ha rendelkeztek Facebook hozzáféréssel, keressétek fel a hivatalos Tomb Raider oldalt és lájkoljátok.
    Ha március 5.-e előtt meg lesz az 1 000 000 "rajongó", akkor kapunk 2 olyan hivatalos zenét a játékból, ami nem szerepel a Soundtrack CD-n sem, ami a különleges kiadásokhoz jár.
  • wedge31
    #1046
    Ilyen tipusú játékoknál abszolút igazad van, viszont egy rpg-ben sose lennék csajjal önszántamból.
  • TBTPumpa
    #1045
    Most nincs igazam?
    Nincs bajom Batman-nel sem, őt is imádom, de ha már van választási lehetőség, akkor inkább egy formás és domboros (nem deszka) huszonéves csajt nézzek hátulról/előröl, mint egy "szuperhőst".
  • wedge31
    #1044
    " És ki ne lenne kíváncsi egy huszonéves, tapasztalatlan, naiv, törékeny és formás kiscsaj kalandjaira "...
  • TBTPumpa
    #1043
    Ez szerintem egy jópofa megoldás... Hisz fun dolog "vadászni", amiért XP-t kapsz, ami által fejleszthető Lara illetve a képességei.
    Nem is kell messzire menni. A Batman Arkham City és Asylum is hasonló volt, csak ott a "szabadon" mászkáló bűnözőket gyepálhattad XP-ért, itt pedig az állatokat. Ott sem volt kötelező minden rossz-fiút megtalálni és elbánni vele és itt sem az. Szerintem ez jópofa megoldás, főleg úgy hogy a Batman játékokban is teljesen jól bevált. Ugyanazt a szisztémát követi a Tomb Raider is. A Batmant mindenki imádta. És ki ne lenne kíváncsi egy huszonéves, tapasztalatlan, naiv, törékeny és formás kiscsaj kalandjaira - ami többnek ígérkezik, mint a Denevér kalandja!
    Felőlem jöhet.

    Csak 1 napja van aranylemezen a játék, tehát a gyártás még csak most fog indulni. A Steam-es védelem miatt (PC-s fronton) pedig nem valószínű (és NAGYON REMÉLEM), hogy nem lesz március 5. előtt játszható WRZ verzió! Ha nem fog tetszeni az eladások száma a SquareEnix-nek akkor Lara pihenőpályára kerül. És aztán mehet majd a sírás és petíciók egy új Tomb Raider-ért...
  • DarkSector
    #1042
    -.-
  • Desiderata #1041
    aranyon van, az azt jelenti, hogy pár nap múlva lesz virágbolti verzió?
  • DarkSector
    #1040
    Pontosan a craft.
  • a.carkey
    #1039
    Biztos, hogy a vadászatnak lesz jelentősége. Az AC3ban pl. marha jól megcsinálták, és ott is, ha valamit készíteni akartál, akkor le kellett vadásznod az adott cucchoz való állatot (persze, amikor beindult a farm, akkor már kevesebbet csináltad, de nem lehetett megunni). XPt ugyan nem adott, de nem is kellett fejlesztened Connort.

    Gondolom, ha jobb nyílvesszőt akarsz, akkor a múltból ott maradt egyetlen kardfogú tigris fogából és a sarki rókafenyő fekete tobozából kell összeraknod, amiért 597443 méteres fára kell felmásznod, amelynek megmászását nehezítik a ledobott szovjet ejtőernyősök és ír koboldok, meg a két fejű Manci néni. De nem biztos ...
  • DarkSector
    #1038
    Hááát job mint a régiekben ahol eleve nem is tehetnéd meg, amúgy tudjuk mindketten mennyire lesz ez opcionális, kb annyira mint hogy elsétálsz az utcán egy 20ezres mellett s azt mondod hogy opcionális hogy felveszed-e, naná hogy felveszed.
    Naná hogy mindenki elszórakozik és farmol vagy valamelyiket foglya csinálni, mert a Red Dead Redemption-ban is vadásztam állatokra de nem azért mert kellettek.
  • lucifer9393
    #1037
    Látom hova irányul a kérdésed :) Én inkább azt vártam volna tőle, hogy szervesebb részét fogja kitölteni a játéknak, mint opcionális XP forrás.
  • DarkSector
    #1036
    Oks én nem fontos az XP?
  • lucifer9393
    #1035
    Akkor hallgasd meg mégegyszer a demók alatti narrációt. Minden egyes riporter rákérdez hogy és mi újság a vadászattal? - A vadászat van, tudod, Lara vadászhatja az állatokat, hogy XP-t gyűjtögethessen.
  • DarkSector
    #1034
    Persze mert az annyira eladható, trailerekbe fenét nem érdeklik ezek amúgy meg spoiler, míg egy akció összevágás meg nem.
    Őszintén számold össze hány akció részt láttál eddig, mert elárulom max 5 rszt vágnak be mindig ha sok akció lenne több tüzharcot látnánk, de minden trailerbe majdnem ugyanaz a pár részlet. helyszínt látni.

    A vadászat nem tudom miért lenne opcionális mikor az része lesz a túúlélésnek.
  • lucifer9393
    #1033
    Igen, az állatok gyilkolása elég opcionális... XP növelésre való. Szerintem is sok lesz benne a harc, ha már ott a fedezék bevezetése is.
    Nekem az a fura,hogy annyira emlegetik, hogy vannak sírok és Lara fel is fogja őket fedezni, de gyakorlatilag egy olyan gameplay se volt, ahol ezt bizonyították volna. Meg a puzzlek és a természeti elemek jelentőségét is sokszor hangsúlyozták, és emlékszem, az egyik gameplayben azt nevezte puzzlenek a fickó, hogy Lara megengedte a gázcsapot, kimászott a szellőzőn egy másik helyiségbe, és onnan egy lámpást dobott a gázba. Hát, nem is tudom...
  • Zomil
    #1032
    Szerintem meg sok harc lesz benne. Az állatokra vadászás meg annyibol áll, h az elején megöl 1db szarvast kb. :D
  • DarkSector
    #1031
    Ja értem ironizáltál.
    Jó csak más lehet félreérti, nem terminátor játék lesz, amúgy szerintem a menekülős túlélős részek végett nem érdemes sok tűzharcra számítani, az egy dolog hogy a vidikbe bevágják hogy itt-ott harcol meg lövöldözik, de nem sok harc lesz benne, én így érzem az alapján amit eddig láttam.

    Erre utal minden, a sok ugribugri meg állatokravadászás, meg hogy fáklyákkal menekül meg bújkál, meg oson az ellenfelek mögé, szerintem a harc inkább amolyan kerülendő dologként lesz jelen a játékban.
    Persze majd meglátjuk
  • TBTPumpa
    #1030
    Képletesen írtam. Én is tudom, hogy milyen lesz. Törékeny, naív, tapasztalatlan 21 éves csaj.

    De itt többféle "gyilkolási" módszer lesz mint korábban - ezért írtam, hogy majd gyilkológép lesz belőle a játék végére!