5366
Tomb Raider
  • TBTPumpa
    #1189


  • TBTPumpa
    #1188
  • Myselor
    #1187
    hát igen,igazad van:)
  • DarkSector
    #1186
    Mindegy 1 dolog legalább legyen, ha mást nem legalább szebbek lesznek, sok játékban a játékmenethez is hozzáad a technológia, vegyül alapul azokat a játékokat amik fizikára alapoznak, pl xboxra vagy egy játék amiben kémiai anyagokat kell mozgatni...az ha nem lenne fizika és megjelenítés ilyen mai szinten nem lehetne kivitelezni sem.
  • HeadHunter86
    #1185
    Nagyon durva! Hirtelen azt hittem hús-vér ember.
  • Myselor
    #1184
    videókban olyan az,csak itt nem:)
  • Myselor
    #1183
    a grafika meglesz,de a játékok legtöbb sajnos marad olyan semmilyen mint most is :(
  • DarkSector
    #1182
    kövgenbe ilyen minőséget várok.
  • Zomil
    #1181
    Régebbi videokban sokkal jobban hasonlitott az arca Camilla Luddington, azt miért dobták?
  • lucifer9393
    #1180
    Lara High res, renderelt feje. Nagyítsátok ki....
  • MerlinW
    #1179
  • TBTPumpa
    #1178
    Concept Art:
  • preziosi
    #1177
    Tomb Raider: the story of a reboot
  • MerlinW
    #1176
    Madonna styleeee:)
  • MerlinW
    #1175
    Előrendelve.. kemény 3500Ft-ért:)
  • Myselor
    #1174
    igen ez jobb volt xd
  • lucifer9393
    #1173
    Bitch please,

  • TBTPumpa
    #1172
    És még azt mondják, hogy nincsenek jó mellei ebben a részben:



    Szerintem teljesen rendben van!
  • lucifer9393
    #1171
    Kösz, ez tényleg jobb ajánlat.
  • TBTPumpa
    #1170
    Vedd innét!

    Itt olcsóbb. Amúgy elég lesz csak március 5.-én kifizetned a játékot!
  • lucifer9393
    #1169
    Milyenek a tapasztalataitok az ÜberKonzol üzlettel? Onnan akarom előrendelni a játékot...Gondolom ha helyben át lehet venni, akkor ott helyben is kell érte fizetni, és nem előtte. Csak azért aggódok ennyire a pénzügyek miatt, mert a spórolt pénzem Szlovákiában maradt, és nem feltétlenül szeretnék most emiatt éhezni itt még másfél hétig, de mindenképpen elő szeretném rendelni, amíg lehet.
  • preziosi
    #1168
  • DarkSector
    #1167
    Ja értem akkor lehet a videóban nem látszik, lehet picit változik, de nekem annyira ez nem hiányozna az a havas lábnyom ha az a dx11 miatt van na arra azt mondom hogy oké olyan mint a physx-nél a dolgok hogy valóban látványos a változás.

    Techdemo-kat ismerem a tesszalációval kapcsolatban de nem az Unigine érdekes hanem a realtime játék.
  • HeadHunter86
    #1166
    Nem is olyan rég már volt szó az új feature-kről PC-n.

  • HeadHunter86
    #1165
    TXAA-nál nem recések az élek, egy jobbfajta AA. A tesszaláció többek között a hónyomokért is felel. De ha jól tudom ettől mélyebbek a felületek, stb. Nem tudom mennyit használ belőle az AC3, de tény hogy szebb PC-n. Ezek csak példák voltak.
    Viszont jó lenne látni TR esetében is a különbségeket.

    DirectX 11 Tessellation Comparison Video:
  • DarkSector
    #1164
    Azt a txaa valaminál én nem értem mi változik.
    A tesszalációnál meg annyi hogy van nyoma a hóba vagy mi?
  • HeadHunter86
    #1163
  • DarkSector
    #1162
    Miért ott mit mutattak?
  • HeadHunter86
    #1161
    Én személy szerint egy PC Feature-ket bemutató videónak is örülnék. Lásd: Assassin's Creed III-nál ami volt.
  • DarkSector
    #1160
    Miért mit gondolsz az milyen lesz?
  • a.carkey
    #1159
    Jöhetne már egy pcs videó is. :(
  • preziosi
    #1158
    egyébként ez is vicces, mivel (jó, nyilván benne van, hogy csak itthon) minden oldalon másképpen sorolják fel ezeket az extra dolgokat. van, ahol a zenei cd digitális extrának van feltüntetve, holott akkor rendesen cd-n lesz. van, ahol azt írják, hogy az a survival pouch digitális tartalom, közben gondolom nem, és így tovább... így fél hónappal a megjelenés előtt jó lenne kicsit egységesebbé tenni, hogy akkor mihez mi is jár pontosan, milyen csomagolásban, stb.
  • lucifer9393
    #1157
    Én felvidéki vagyok De otthon drágább, meg itt tanulok, Budapesten, sokkal előnyösebb innen.
  • TBTPumpa
    #1156
    Az ilyen hozzáállású emberekből Magyarországon is Dunát lehetne árasztani.
    Minek veszel játékot, filmez, zenét? Töltsd le ingyen... OK.
    Menj be dolgozni és dolgozz INGYEN. Az már nem tetszene nekik, menne a rinya.

    Én örülök neki, hogy vannak még idehaza és külföldön is olyan emberek akik 0day vásárolnak játékokat, ezzel is támogatva a fejlesztőcsapatot/kiadót.
  • Evoluti0N
    #1155
    Szerbia.

    @#1152 Fogalmam sincs :D Nem sok mindent ír az oldalukon, de más oldalon se. Szó szerint 4-5 oldal van, ahol játékot lehet venni nálunk, ráadásul csak az egyiken lehet előrendelni a TR-t :D. Brutális mértékben virágzik a warez, alig vesznek az emberek játékot és emiatt meg se éri nagyon senkinek játékeladással foglalkoznia. 10 évvel ezelőtt még a boltokban is nyíltan árulták a kalóz játékokat. Egy haveromon kívül, aki nagy ritkán vesz eredeti játékot, nincs olyan ember, aki ne nézne hülyének amiatt, hogy játékokra költök. Tudod, ez a "minek veszed meg, ha ingyen is le tudod tölteni?" hozzáállás.
  • TBTPumpa
    #1154
    LOL. Cry more pls!

    Azért ők sem hülyék, az AC3-mmal megjárták és most az Aliens játékkal is. Szerintem tanultak az esetből, ezentúl csak 5db CE-t fognak rendelni a kiadótól, mert az talán elfogy!
  • grebber
    #1153
    Gyűlölök mindenkit aki vett CE-t meg a CDG-t is hogy nem rendeltek többet hogy aztán 1 hónap múlva féláron jutottam volna hozzá
  • TBTPumpa
    #1152
    Nálunk 12-15 ezer forint környékén mozog a Survival Edition. Úgyhogy lényegében ugyanott van az ár, mint nálatok.
    Előrendelői extrákat is kapsz hozzá?
  • HeadHunter86
    #1151
    Nálunk is e körül van. Melyik országban vagy?
  • Evoluti0N
    #1150
    Külhoni vagyok, szal külhoniból :) 13k volt forintba átszámolva, ami nem tudom, h MO-n olcsónak számít-e, de itt nagyon is. Nagyon drágák nálunk a játékok (főleg a fizetésekhez képest :D). Alapkiadás szokott kb. ennyibe kerülni más játékoknál.