41
Dungeons and Dragons: Daggerdale
  • Fpocok
    #41
  • [HUN]Crassus
    #40
    a 90% fél óra után törölte:D szóval nehézn lesz ilyen embert találnod:P
  • cikasz
    #39
    Sziasztok.
    Esetleg jutott már valaki el odáig Elf-el,hogy azoktól a démonoktól vagy miktől kiszabaduljon? Az a gondom, hogy a speciális lövéseket (amikor nyomod ugye a SHIFT-et és úgy támadsz) elfelejtette és nem is tudom visszarakni a helyére , hogy működjön mert az assign gomb nem aktiv a karakterképernyőn :(
  • Kiado
    #38
    Nekem tetszik, már lvl 3 vagyok.
  • Shiwo
    #37
    jah ,hát az is olyan lett, amilyen...

    legalább a Witcher 2 hozta a formáját
  • Jakuza001
    #36
    Ez sajnos a trend. Gagyi konzol atiratokkal szemetelik agyon a PCs jatekpiacot.
    Meg a regi nagy neveket is tonkrevagjak es a minoseget felcserelte a "gyorsan csapjuk ossze mindegy milyen lesz" trend. Jo pelda erre a Dragon Age 2.
  • Shiwo
    #35
    a Daggerdale készítőit újabb merényletre kérték fel

    ezúttal a Gamma World világára készül várhatóan egy újabb B-kategóriás játék...

    bár a cikk írója kissé el van tévedve, Fallout-klónnak tituálja a GW-t, pedig már a 4. kiadásnál tartott ez az eléggé érdekes világképpel rendelkező RPG, mikor a Fallout 1 még csak megjelent...
  • [HUN]Crassus
    #34
    hűha nemtudom te mit néztél...
  • Tatyla
    #33
    én kipróbáltam,bár ne tettem volna...
  • Kiado
    #32
    már lehet letölteni, egész jó
  • Fpocok
    #31
    Tényleg nem szeretnék megbántani senkit, de a videók alapján ez egy ultragagyi játéknak tűnik. Tudom, hogy kis cég csinálta, de akkor is.
  • Shiwo
    #30
    nah igen :) ha szerepjátékoznál, akkor tudnád, hogy léteznek morcos istenek, iszákos istenek, "szétverem-a-fejedet" istenek, és a papi lét sem csak annyiból áll, hogy heal-heal-heal (bár van olyan, ahol utóbbiba megy át szerencsétlen pap feladatköre, hogy a sok hüle társa el ne hulljon..)
  • csgj
    #29
    Nem a D&D-ben szokatlan nekem a törpe pap, mivel mint említettem, nem szerepjátékozom. -.- Hanem csak úgy szimplán úgy érzem, hogy nem illik hozzá. :-DDD Miért foglalkozik egy morcos iszákos "szétverem-a-fejed" törpe az isteni erőkkel meg gyógyítással, stb? :-P Csak ennyi. Amúgy meg honnan tudnám én tudatlan szerepjáték-szűz (csak szerepjáték-szűz, naaahh...), hogy az "egyik legtáposabb karakterosztály-faj kombó"?? :-P Ne lincseljetek már meg, kérlek szépen! :-DDD
  • cateran
    #28
    D&D-ben szokatlan neked a torpe pap? WTF? Az egyik legtaposabb karakterosztaly-faj kombo (a legtaposabbak: torpe harcos-pap, elf harcos-magus, ember barbar vagy paladin, felszerzet tolvaj...;))
    Bar az igaz, hogy en inkabb a regi AD&D-re emlekszem:D
  • Shiwo
    #27
    törpe Moradin-pap rox ! :)

    amúgy nekem a 4e-vel sincs semmi bajom...
  • [HUN]Crassus
    #26
    a pap sokszor még jobb harcos is:P
  • csgj
    #25
    Akkor bocsánat! :-D De nekem szokatlan volt. Amúgy nem szoktam szerepjátékozni. Mégis... ez a törpe pap olyan fura. Miért nem lehetett ő valamilyen harcos?
  • Voltan
    #24
    Mi a gond azzal, hogy törp pap?

    Én is játszottam azt csomószor. Igaz, second edition volt, nem ez a szar négyes...
  • [HUN]Crassus
    #23
    a questadó Hümmögő NPC-ken besírtam!:S:((
  • [HUN]Crassus
    #22
    AD&D fan vagyok,de 25 perc játékra volt energiám csak annyit kérdeznék a készítőktől: MI A SZAR EZ?????!!!!!

    szánalom a köbön.....nagyon sajnálom
  • ratgab
    #21
    NEkem a DEMon Stone kifejezetten tetszett!
  • csgj
    #20
    Volt már ilyen. A Demon Stone. De ennél a hányadéknál még az is ezerszer jobb volt. :-P
  • Jakuza001
    #19
    Mar alapbol attol borsodzik a hatam, hogy akcio&rpg es ezen meg az ad&d se tud javitani, arrol nem is beszelve, hogy egy rossz konzol atirat.
    Valoszinu a playerek se fognak annyit jatszani vele, mint mondjuk barki a NeverWinterrel a Dalakora szerveren.

    AkcioRPG ala' DnD rohog a vakbelem :D
  • exoterm
    #18
    Ebbe se pumpáltak 10 milla fejlesztési költséget meg 50 milla reklámot.
  • csgj
    #17
    Jól van, én is zseni vagyok. Most látom alábbi kommentben, hogy "félszerzet varázsló". XD Oké, akkor az...
  • csgj
    #16
    Sziasztok!
    Gondoltam megosztom az első és utolsó élményemet a játékkal. :-P Pff, hát... nagyon rossz lett. :-S Hiába D&D, hiába Forgotten Realms, ez egy nagy kaka. Grafika 2004-es színvonalon van. A legnagyobb felbontás 1280x720. A többi ugyebár 4:3-as.
    Játék elején kiválasztottam a karaktert (van elf kalandor csaj, harcos ember (férfi), félszerzet varázsló fickó (na, erre már nem emlékszem pontosan, nem biztos, hogy varázsló) és egy törpe pap o.O. Egy törpe PAP!!! :-/ Na, hát én kiválasztottam a szopós k*rva külsejű elfet, és akkor jött egy két stats módosítás (tényleg kevés, a külsőn meg nem lehet változtatni), aztán elindult az intro. Az intro nem nagy cucc, de elmegy. Rövid is, a sztori ez alapján elég kaki.
    Aztán kitesz egy bányába, tök egyedül, pedig elvileg a társaimmal indultam. Ők csak úgy ukmukfukk eltűntek. o.O o.O
    Na, hát a bányában gonosz goblinok mászkálnak ide-oda, és terrorizálják a törpéket. A törpék meg segghülyék. Komolyan mondom. Szerintem a fél agyukat megették a goblinok. Odamegyek az egyikhez, szöveg az van, de a szinkron annyi, hogy "Üümmhhgggrr baaah bumm... ühh!!!". Amúgy ezek mind ikertestvérek, mert ugyanúgy néznek ki. Aszongya, hogy segítsek a társain, mert nincs egy árva fejszéjük se, amivel harcolhatnának az agyzabáló goblinok ellen. Helyette csak a földön kuporognak, és rám várnak. Na és mindegyik úgy beszél, hogy "Üümmhhgggrr baaah bumm... ühh!!!".

    Kicsit még játszottam, de ezt az unalmas, monoton és motyogós játékmenetet nem sokáig bírtam. Nyilván nem lesz jobb később sem. :-S Egyedül az irányítás tetszett. Azt egész jól megoldották. De ilyen típusú játéknál ez nem nehéz szerintem.

    Na szóval, kerüljétek el! Messzire!
  • [HUN]Crassus
    #15
    na igen lvl 10 és mindössze 10 óra játékért megvenni én sem fogom ,hiába ad&d a bestof,de a virágbolti verziót megnézzük:P
  • UUUU
    #14
    "A szintlépés a D&D szabályrendszer 4. kiadása szerint zajlik, de némely szabály módosításra szorult, hogy egy akció-RPG-ben is működőképes maradjon. A játék során legfeljebb a 10. szintig juthatunk majd el, tehát viszonylag erős hősünk lehet a végére, de nem legyőzhetetlen félisten.

    A négy fejezetre osztott történten megközelítőleg 10 óra alatt tudjuk átverekedni magunkat az előre elkészített négy karakter (ember harcos, elf tolvaj, félszerzet varázsló és törpe pap) valamelyikével."

    A tartalmi infokat, eleg volt elolvasnom ahhoz, hogy azt irjam, hogy koszonom de ez nekem nem kell.
  • [HUN]Crassus
    #13
    míg nemjön NWN MMO meglessük azért.....
  • Nos
    #12
    Ja, de nincs nagy nyüzsgés. Nekem primitívnek tűnik, de ha valakinek van tapasztalat írja le a véleményét.
  • [HUN]Crassus
    #11
    MEGJELENT!:P
  • Jakuza001
    #10
    En is mert a D&D a kedvencem. Csak hat tudod, ami akcio orientalt D&D az olyan is lehet, igy elore megjosolva. :D
  • [HUN]Crassus
    #9
    előre generált karikkal apellálni egy rpg gameban hatalmas FAIL....
  • [HUN]Crassus
    #8
    ahogy elolvastam az a 10 óra game az nyúlfarknyi lesz...PC-n sem fog nagyot ütni,de meglesem mindenképp:)
  • Jakuza001
    #7
    Szvsz ez ugy megbukik mint annak a rendje.
    A konzolosok nem a D&D megszallotjai, barmilyen jo is a jatek, inkabb az akcio orientalt "bullshit" kategoria vonza oket a konzolon.
  • [HUN]Crassus
    #6
    http://www.gamestar.hu/dungeons-dragons-daggerdale-infok.html
  • Calver
    #5
    de én nem akarok Zentarim-ék orra alá borsot törni

    sőt... nagyon várok már egy olyan CRPG-re, ahol Zentarim-osként lehet köcsög Harper férgeket vadászni
  • BEAST #4
    Jól hangzik, a coop rész miatt pedig főleg. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.
  • MerlinW
    #3
  • hungary27
    #2