2861
  • Narxis
    #2581
    Megoldva a Live wallpaper is, innen kell letölteni: Link

    Aztán a /system/app/ -ba tenni és a jogokat erre állítani: rw-r--r--

    Aztán reboot.

    Kacsa biztonsági okokból nem tette bele mert tényleg vannak olyan live wallpaperek amik már GB-n is fektetik a Defy-t, Play-es hozzászólások alapján láttam olyat is ami tök jól nézett ki de azt írták, hogy akad Samu S2-n és S3-on is. Amiket én használok azok ezen a ROM-on is gyönyörűen mennek, pl. maxellus live wallpaperei.
  • Narxis
    #2580
    Talán lassabb de nem sokkal.
  • Firerock
    #2579
    cm7 hez képest milyen a sebessége?
  • Narxis
    #2578
    Wipe minden, flasheled a ROM-ot(gapps nem kell), reboot, hagyod elindulni, lehet sokáig tart és aztán én biztos ami biztos csináltam még egy wipe cache/dalvikot.
  • Firerock
    #2577
    Cm7-ről hogy megy ennek a telepítése?
  • Narxis
    #2576
    Én ezt használom most: Link

    Ha sokat hallgatsz zenét akkor érdemes kipróbálni, veszett jó minőségben adja a zenéket és nem érzem lomhának. Live wallpapert hiányolom belőle illetve hajlamos a GPS néha rakoncátlankodni de amúgy jó.
  • Nyiri
    #2575
    Na akkor érdemes 7.2-ről 9xre rátérni? Nekem a cm10 nagy zsákutca volt. Lomha és instabil.
  • SimaSuna #2574
    ezzel nem értek 1et :)

    most volt szerencsém 2hétig ICS-t használni...
    semmi FC, semmi lagg...ez a lassú instabil nem volt nálam érezhető...
  • Narxis
    #2573
    Hozzá kell tenni, hogy a Defy-n ha valaki esetleg azt hinné, hogy itt általánosságban beszélünk ezen android verziókról. ;)
  • SimaSuna #2572
    JB :)


    a 4.1 és a 4.2 is JB :)
  • Firerock
    #2571
    vannak fokozatok:D
    Akkor a 10.1 mi lesz?:D
  • Nyiri
    #2570
    cm10 - JB - kurva lassú, kurva instabil :)
  • [HUN]FaTaL
    #2569
    CM7 - GB
    CM9 - ICS
  • Firerock
    #2568
    cm9 ICS - lassú,instabil
    cm7 Gb - gyors,stabil
  • Nyiri
    #2567
    Mi a különbség a CM9 és a CM7 között?
  • Firerock
    #2566
    Unokaöcsémnek Motorola Defy Mini-je van és elég kevés a belső tárhely.
    A Facebook és a Go Laucher nem másolható át az SD-re. Van valami megoldás erre? Vagy hogy a gyári alkalmazásokat átmásoljam az SD-re?
    Rootal megoldható lenne ezt? Defy Mini-t mivel rootolunk?
  • Aquir
    #2565
    szegény bácsi :|
  • SimaSuna #2564
    DoMIUI-t haszmálom kb 2hete..eszméletlen jó :)
  • Narxis
    #2563
    Mondjatok egy jó ROM-ot!

    AM. CM10-nél a GPS csak nekem nem működik ha Navigon-nal vagy más külsős navi appal használom? Google térképben gyorsan talál jelet. Am. eléggé smooth, rég próbáltam, sokat fejlődött.
  • joebacsi
    #2562
    Nagyon úgy fest, hogy akkor marad a frissebb cm9, de köszi azért.

    Lehet az angol menüvel van gond! :)
  • Aquir
    #2561
    ez a lehetőség akkor a régebbi verzióban van, érdekes hogy itt nincs
  • joebacsi
    #2560
    Gondolom, de nálam ez valahogy kimaradt, vagy rossz helyen nézem?


    Power control widget-en nincs alapból ilyen gomb, annak a gombjait nem lehet állítani.

    A lehúzható felület tetején lévő szabályozógombokat már tudom variálni, de ott sincs olyan, ami a gombok háttérvilágítására vonatkozna, ez defy specifikus beállításnak tűnik.
  • Aquir
    #2559
    a fényerő csúszka felugró ablakán kéne lennie elvileg az auto-nak, a képernyőn eredetileg meglévő "downloaded widgets" / power contol-on is lehet állítani a fényerősséget auto-ra is és manuálisan beállítottakra
  • joebacsi
    #2558
    Sziasztok!

    Adott:
    - zöld szemű defy
    - cm9 defy (nem a legújabb, CM9-NIGHTY-120716-defy)

    Minden pöpec és ok, kivéve, hogy a képernyő alatti gomboknak nincs háttérvilágítása, kivéve, ha menüben húzgálom a fényerejét, de amint kilépek kikapcsolnak.

    "Auto" mód nincs a menüben, amit itt javasolnak.

    Nincs valami ötletetek esetleg?
    Emiatt nem nagyon akarnék újabb verziót feltenni, főleg, hogy azt nem látom biztosan, hogy ez javítva lett-e.
  • Firerock
    #2557
    Akkor mi a teendő ha régebbi cm10-et akarok felrakni?(11.10-es nightlyt)
  • Firerock
    #2556
    Valaki?
  • Firerock
    #2555
    Igazán úgy gondolom hogy csak egy vonatkozhat rám. Kipróbáltam Bootos Cm7-et flashelni,az sem hozott megoldást:(
  • morcosqtya
    #2554
    Ez bootloop lesz.
    Megoldást találhatsz ITT.
  • Firerock
    #2553
    Boccs a sok kommentért,a recovery-s kiírás megszűnt. A google felirat után pedig kb fél percel bejön a CM7 töltős kijelzője,de az ismétlődik folyamatosan tehát elkezd forogni,majd újraindul az animáció,bejön az andorid a gördeszkával. Próbáltam már többféle Cm7-et,többször megcsináltam az összes Wipe-ot. Nemtudom mi lehet a probléma...
  • Firerock
    #2552
    Megcsináltam a leírás szerint,bejön Google felirat(a Cm10-es) megjelenik a kék led,majd a zöld,csökken a fényerő,felvillannak a gombok majd semmi sem történik.
    Még a telepítés előtt már a Cm10 recovery alján is ezek a feliratok jelentek meg:
    E: Can't mount /cache/recovery/command
    E: Can't mount /cache/recovery/log
    E: Can't open /cache/recovery/log
    E: Can't mount /cache/recovery/last_log
    E: Can't open /cache/recovery/last_log


    Mit tegyek most? Jelenleg nem működik a telefonom.
  • Firerock
    #2551
    Ez azt írja hogy elég csak a gyári recoveryben a Wipe Data/Factory Reset és a Wipe cache
    viszont ha az új fajta fájlrendszerűt használom akkor is ez kell. Jól értelmezem?
    Hol találom a Cm7-es kernelt?
  • Firerock
    #2550
    Megnéznétek a problémámat az Android topikban?
    Nem akarja szinkronizálni a telefonkönyvet ez a sz*r
  • SimaSuna #2549
    hogy mi?

    jaaa, igen. az 1.11.18as builtra lett ráépítve 1-2 cucc.
    de utánnakérdezek, hogy nincs-e kedve frissíteni a dolgokat :)
  • morcosqtya
    #2548
    Úgy látom sehol, a mellékelt Zeam Launcher ezt tudja. Cserébe viszont gyors, stabil, keveset eszik energiát és ramot is spórol..
    App drawer testreszabhatatlansága gond lehet azoknak akik sok appot tesznek fel.
    Egyébként valóban gyors.
    Drawer akadozhat kicsit de a főképernyő szupergyors és smooth, stabil is eddig...
  • morcosqtya
    #2547
    Mappák kinézetét sehol nem tudom állítani..???
  • morcosqtya
    #2546
    domiui DSJpub 1.11.25-öt tettem fel amit linkeltél.
    Errefel: 1.11.18 van fent... ???
    valamit elcsesztem???
  • morcosqtya
    #2545
    És a DoMIUI ext3 vagy 4-re épül??
  • Firerock
    #2544
    Akkor én még adok 1-2 hónapot a 10-nek:)
  • Nyiri
    #2543
    Csak pár ami eszembe jut:

    - A lockscreen-n rajta volt a naptár, benne a következő eseményeimmel, mellette az aktuális időjárás.
    - Lezárt telóval is elérhető notification bar.
    - Ha jött SMS/Email akkor notification bar-n volt előnézet. (Imádtam)
    - Bővített Google Search, amiben jók voltak a kártyák. Figyelte az eseményeim. Mentem időre egy találkozóra és villamoson ültem egyszer csak rezgett a teló és mutatta hogy szálljak le a villamosról a következő megállónál majd forduljak balra mert ott a tali helye. Ez is mind a notification bar-n.
    - Gyáriban kurva jó launcher (tudom hogy gingerbread-re is letölthető a JellyBean launcher, de az szar).
    - JB Gmail alkalmazás nagyon átgondolt. Most visszatérve a régire annyira parasztos mintha 98-ban lennék netscape-l :)
    - Gyári böngésző nagyon fasza.

    Hirtelen ennyi jut eszembe. A lényeg hogy a JB nagyon fasza és amint lenne stable és nem lassú azonnal dobnám vissza.
  • SimaSuna #2542
    legújabb WIUI-ban azt olvasom, hogy 55Mb szabad memória marad....az kemény :D