2861
  • DJ RX7
    #1781
    mit szólnátok egy banner-hez meg 1-2 hasznos linkkel alatta? :)
  • SimaSuna #1780
    sima Defy-re sokkal több használhatóbb ROM van :)
  • finizlik
    #1779
    Üdv!

    Most rendelnék Defy-t de nem tudok dönteni, hogy Defy vagy Defy+ legyen. Megéri a + azt a plusz árat?

    Illetve milyen ROM-ot érdemes rátenni?
  • aate
    #1778
    Ginger 2.3.6 jött rá, semmi nem veszett el még a beállított launcher is megmaradt.
  • SimaSuna #1777
    nemhinném...
    bár ey backup mindenképp érdemes :)
  • Vaxi
    #1776
    megnéztem, nekem most kijelezte a teló. kérdés, hogy ha ezt felrakom, repül minden a telóról? :D
  • aate
    #1775
    Állítólag Defy+-ra érkezett frissítés...valakinek jött már ?
  • [HUN]FaTaL
    #1774
    Akkor lehet, hogy hardverfüggő.
  • Firerock
    #1773
    nekem ez 10-ezésvel mér:/
    5let hogy hogy lehetne átállítani? Én is csak a statusbart használom!
  • [HUN]FaTaL
    #1772
    link

    Tud statusbar kijelzést is, én pl. csak azt használom, mert ez tetszik a legjobban. De százalékonkét mér a widgetje is.
  • redbull0304
    #1771
    Sziasztok. Létezik olyan akkumlátor widget Ami egy százalékonként csökken nem pedig 10 százalékonként?
  • chilisos
    #1770
    Na, magához tért :)
  • chilisos
    #1769
    Sziasztok!
    Ma kaptam vissza a szervizből a Defy-t, de a Market még mindig a régi és nem akar frissülni. Ilyenkor mit kell tennem?
    A szerviz előtt pedig már az új volt rajta, akkor magától frissült.
  • Narxis
    #1768
    Defy-re én se vártam, Defy+ra vártam.
  • Narxis
    #1767
    Link

    Opera Mobile nem működik Epsylon új buildjén? Mert az elég komoly, fő böngészőm.

    Aztán persze FM Rádió és a Kamera ami fontos nekem. Kamerával egy csomót szórakozok amióta feltettem a Paper Camera-t, Magic Hour-t és a Camera Zoom FX-et. Nagyon jó képeket lövök vele. :)
  • hzsolt
    #1766
    Azért gondolom Te is érzed, hogy van különbség, egy közösség által készített ICS rom és egy hivatalosan kiadott ICS rom között...
    Nem azt írtam, hogy a defy képtelen az ICS-re, hanem azt, hogy a hírekből várható volt, hogy nem lesz hivatalos ICS rá.


    Sajnos (vagy épp nem sajnos) a Motorola sokféle hardvert használ a telefonjaiban, ami megnehezíti az új Android verziók portolását a készülékekre. Remélhetően ezen változtatnak, legalábbis az év végi bejelentés ezt sugalja. Illetve nem tudni még mi lesz a Google felvásárlás után, ami szintén itt van a nyakunkon.
    De az biztos, hogy ezek a változások már csak a jövő készülékeire lesznek hatással.
  • SimaSuna #1765
    milyen BUGra gondolsz? :)

    Kamerán kívül nem vettem észre semmit..
  • Narxis
    #1764
    Még eszembe jutott a Google telefonja is, hardverileg is jó és tuti kap 2 főverzió frissítést is + a bootloadert is kinyitják? Bár ez utóbbiban nem vagyok biztos.

    Nekem az ICS akkor lesz használható Defy-n ha annyi bugja lesz mint a CM7.1-nek.
  • SimaSuna #1763
    egy értelmes ember kb 10perc alatt felrakja a Defyre az ICS-t. (jó ugrik a garancia))?...hahah NEM)
    kb 10perc visszarakni a 2.2-t és a kutya se veszi észre, hogy mi volt fent. Tapasztalatból írom, jópár Defy-t csináltam már meg 2.3.7re és 4.0.3ra :)
  • Narxis
    #1762
    Atrix-ról PH!-n olvastam a Motorola frissítési körkép hír hozzászólásainál, de ha jön akkor jön. Mondjuk mire kiadják úgyis kint lesz az 5.0 JellyBean. :)

    Sony Ericsson vagyis most már inkább Sony powa. Ők nem szívóznak, vagy pedig high-end Samsungok, pl. Galaxy 2 vagy majd a 3.
  • hzsolt
    #1761
    szerintem ez varhato volt.
    A GB defyre valoszinuleg a zold kamera miatt nem erkezik meg. Walternak is nagyon kellett kuzdenie, mire egy olyan 2.3-as romot osszehozott, ami Soc es Bayer kamerara is jo.

    En a Defy+ ra sem vartam az ICS-t, amikor bejelentettek, es hozzatettek, hogy ennek mar van minimalis hardverkovetelmenye, az android eleteben eloszor.

    Atrixra pedig kiadjak az ICS-t, azt csak felreolvastad.
  • Narxis
    #1760
    Főzött ROM-ok is sokszor a gyári ROM-ra épülnek. :P
  • DJ RX7
    #1759
    és az mit számít ha a szar gyári helyett van 120-féle, fajta főzött rom? :D
  • SimaSuna #1758
    én nam panaszkodom :) kopkopkop :)
  • Narxis
    #1757
    xda-n azért sokan panaszkodnak más hibákról is.
  • SimaSuna #1756
    4napja használom. semmi baja. Kamera bug van csak...
    de leszarom :)
  • Narxis
    #1755
    xda Defy fejlesztő topikjában megtalálod, de szerintem még túl bugos.

    Am. azt hallottátok, hogy se GB update nem lesz Defy-re se ICS Defy+ra? :D Ilyen mocskosgeci céget se láttam még. Defy-re nem is vártam már frissítést de, hogy Defy+ se kap semmit az durva, sőt a 2 magos Atrix se.
  • smv
    #1754
    Visszavonom a kérdéseimet, közben mégis lett időm visszaolvasni így már látom h mizu... :)
  • smv
    #1753
    Mármint látom a vidit, csakhogy ez tölthetö-e mar valahonnnan... :) Meg mennyire bugos...
  • smv
    #1752
    ICS van már defyre?:) És ha van akkor nagyon lassú-é?
  • SimaSuna #1751
    20k. kb
  • epeti
    #1750
    Üdv!
    Sikerült elég szerencsétlenül leejtenem a Defym, szóval egy kijelző+üveg csere szervizben mennyibe kerülhet?
    Köszi
  • Narxis
    #1749
    Azt mondják videólejátszás laggos FM Rádió meg nekem need ha nincs net és mobilnetemen nem tudok netes rádiókat hallgatni. :P
  • SimaSuna #1748
    FM-et soha nem hallgattam. Winamp shoutcast-ot szoktam.

    Videó meg megy, azzal nem volt gond :)
  • Narxis
    #1747
    FM Rádió és videólejátszás is?
  • DJ RX7
    #1746
    ja és go launcher-t használok. :D

    régebben írtam, hogy túl sok beállítást kínál fel a cm7 és bonyolult. ma már vannak olyan funkciók amit hiányolok belőle. soha többé miui. :D
  • DJ RX7
    #1745
    úgy van beállítva a widget-t, hogyha bekapcsolom a mobilnetes adatforgalmat csak akkor áll fel 3g sávra. amúgy meg 2g-n van mindig, mert egyetemen van wifi, mobilnetet csak akkor használok útközben ha valami fontos dolog van vagy utazáskor, vonaton.
  • SimaSuna #1744
    :)


    Szögezzük le azt amit minden fórumon elmondok.
    (Este/éjszaka oké a repülő v 2G) DE
    nappal ezek a mocskos android kis droidok zabálják az akksit.
    1-1,5nap az átlag használat mellett az ami a BEST. Ha ettől több, akkor az már nem okostelefon :)

    ui: vállald be. (amit ajánlok hozzá az a Nova Launcher) csak mert a sajátja kicsit korlátozott :)
  • DJ RX7
    #1743
    én még nem merem bevállalni.
    most jelenleg. 7.2 rc1-es kang-al tolom. elég durva, mert a telót ha kikapcsolom, 2g módban óránként kb 1%-ot esik az akku szintje. persze ha átállok 3g-re, játszok vagy netezek akkor 2-3 percenként eltűnik 1% és olvad a hátlapja. :D
  • DJ RX7
    #1742
    közben megtaláltam. ha valakit érdekel még a changlogot itt tudja nyomon követni.