2861
  • SimaSuna #1741
    1 napja van a telón.
    kamerán kívül minden faja :)
  • DJ RX7
    #1740
    valaki próbálta már az ezt: CM9-ICS-MR1-120210-jordan-2.2-Quarx.zip???

    innen tölthető.
  • SimaSuna #1739
    minjá fel is rakom :)
  • Narxis
    #1738
    BS player, ingyenes marketen.
  • Gabyee
    #1737
    Van egy sima defym és le szeretnék rajta játszani egy kodak mini HD kamerával felvett ".mov" formátumú filmet de sajnos nem tökéletes, picit mintha lassított felvételben nyomná le. Próbáltam moboplayer,mx player is de sajna nem tökéletes. A kérdésem hogy tudtok-e ajánlani valami megoldást rá?(átkonvertálás,kodekletöltés,másik lejátszó)
    Köszi!
  • SimaSuna #1736
    MIUI témával foglalkozó weboldal irományom
  • Narxis
    #1735
  • Aquir
    #1734
    :D
  • DJ RX7
    #1733
    próbáld ki.
  • jgyuri21
    #1732
    sziasztok. megjött a szervízből a telefonom. hangszóró csere volt mert beázott és meghalt a hangszóró(defy+). Most akkor ugrott a vízállósága? Mert a hangszóró felett látszik egy kis fémes felület, gondolom azon lehetett a vízzáró membrán?
  • Narxis
    #1731
    Ja és thx.
  • Narxis
    #1730
    Hát ez szomorú bár sejtettem az xda-s hozzászólások alapján.
  • DJ RX7
    #1729
    mind1. downgrades módszerrel állok vissza 2.2.2-re.

    most próbáltam ki legújabb jan. 31-es CM9 Nightly-t. Ebben is van beépített rom frissítő. Sajna ez a verzió még visszaküldi a telefont az őskorba, hogy kb. csak sms és telefonálás. nem érdemes még. ez főleg Narxis-nak szól.
  • hzsolt
    #1728
    csak azert erdekes a kerdes, mert ha sbf-bol telepitettel 2.3-at, akkor nem biztos, hogy visszamehetsz 2.2-re. ha nem azonos a jelenlegi, es a flesselendo rom bootloadere, akkor elbaszod a telefonod
  • DJ RX7
    #1727
    #1714!!!!
  • BBencze
    #1726
    Hello srácok!

    Szeretnék a Defym-re CM7-et rakni, de teljesen kezdő vagyok ilyen téren. Találtam egy magyar leírást ahol részletesen le van írva, de Froyo az alap feltétel a dolog elkezdéséhez, de az én telefonom Gingerbread van. Ilyenkor mi a teendő?

    Előre is köszönöm!
  • DJ RX7
    #1725
    eddigi összes létező. :D
    2.2.2 gyári, cm, miui es még 2.3.4 kiszivargott beta.
  • chilisos
    #1724
    #1721
    #1720
    Köszi a válaszokat!
  • hzsolt
    #1723
    Milyen rom volt korábban a telefonodon?
  • DJ RX7
    #1722
    sziasztok!

    kitöröltem valamit titanium backup-ban amit nem kellett volna és most elszállt a telefon kamerája. vissza kell flasheljem rá a gyári 2.2.2 gondolom, hogy menjen.
    hogyan álljak neki, mert ha leszedem a a NORDIC.sbf vagy CEE.sbf és RSD Lite-al nekiállok újratelepíteni akkor telepítés után teljesen fekete képernyőt kapok és egy teljesen más 2.3.4 bétá-ról való downgrade módszerrel tudok csak visszaállni 2.2.2-re ami sokkal hosszabb és bonyolultabb folyamat.

    mit rontok el?
  • hzsolt
    #1721
    nem úszod meg az újratelepítést, mert a szervízben újratelepítik a romot, szóval minden programot újból telepítened kell.
    Azokat is, amik az sd kártyán vannak. Az sd kártyás tárolásnak akkor van értelme, ha kifogytál a belső memóriából.


    Ha az újratelepítést akarod megúszni, akkor az előbb javasolt Titanium backup progit használd, vagy a qtADB programot.
    Mindkettőhöz rootloni kell a telefont.
  • Narxis
    #1720
    A legbiztosabb ha Titanium Backup-pal csinálsz mentést. Szerintem mindent nem lehet áttenni SD-re vagyis minden részét a játéknak.
  • whiskeyman
    #1719
    na visszakaptad már a Defyd?
  • chilisos
    #1718
    Hello! Ha a telefonról átrakom az alkalmazásokat SD-re, akkor marad valami az adott progiból a telón? Azért kérdem, mert ha a szervízben lenullázódik és utána belerakom a kártyát, akkor mondjuk egy Angry Birds megmarad úgy ahogy volt(pl. minden 3 csillag)? :D
  • Narxis
    #1717
    CM9-et használja valaki?
  • Aquir
    #1716
    és alacsony akkuidőre mit mondanátok? az Alap rendszerben (nincs app túlhasználás) vagy a hardverben lehet a hiba?
  • DJ RX7
    #1715
    CM7-re van valamilyen mód a lekerekített sarkokra? Úgy mint MIUI-nál.
  • DJ RX7
    #1714
    erre tessék
  • kemszi2
    #1713
    semmi másra ha rajta múlna a dolog még a mai napig 6310-es nokiát használná.
    Ja de még egy dolog fontos bluetooth,az autóban a kihangosítóhoz
    jah tényleg a gugli account,de most azon nem múlik a dolog csinálok egy fiókot neki aztán annyi,minden szinkronizációt tiltok
  • Aquir
    #1712
    az elején google accounttal kezdődik a telefon beállítása (gondolom ki lehet hagyni), de biztos másra nem kell neki? :) Ez egy jó kezdet androidos telefonnak, amit jobban is ki lehet használni
    ha keményre ejted a kijelző képes törni de ez nem annyira jellemző
  • kemszi2
    #1711
    üdv! érdekelne a Defy+
    Tmobiltól vennénk,apámnak kell valami új telefon,igazából semmire nem használná telefonáláson kívül.Viszont egy normális megjelenésű telefonra van szükség,nagy(relatív nagy,a rendes fizikai gombosokhoz képest,jelenleg nokia e52 van neki) jól látható kijelzővel.Mennyire könnyű új rendszert tenni rá,magyarosítás miatt érdekelne,mivel azt mondták nem tud magyarul!CM7 gondolom van hozzá
    Esetleg tapasztalatok érdekelnének még ,mennyire "strapabíró"? vannak e típus hibák
  • Firerock
    #1710
    És ez a 9-es ez lesz Defy-ra? Mikorra várható?
    Van egy kis félelmem ezekkel a főzött romokkal.
    Mi történik akkor hogyha valami olyan baja lesz a telefonnak amitől nem lehet bekapcsolni(szóval működik hibátlanul aztán valamelyik alkatrész elromlik ami gátolja a működés). Még van egy év gari a telefonra,viszont nagyon sok jót írnak ezekről a Romokról.

    Mennyire nehéz ezeket felrakni,és mennyi esély van rá hogy visszavonhatatlanul működésképtelenné válik a telefon tőle?

    Sok kérdés volt,remélem tudtok segíteni:)
  • Narxis
    #1709
    Nem akartalak megalázni, bocs...

    Egységes, de nem mindegyik telefonra érhető el. Itt van mely telefonokra érhető el: Link
  • Firerock
    #1708
    értem!
    Köszönöm,mondjuk Lol nélkül kevésbé lett volna megalázó...

    És ezeknek a CM-eknek mindegyik telefonra külön verziója van vagy ez ez egységes dolog?
  • Narxis
    #1707
    lol, nem ICS. Az majd a CM 9 lesz. Ezek a ROM-ok mindig az aktuális androidra épülnek, egy önkéntes közösség fejleszti. Csak a 7.X verzió még az android 2.3.X-re épül, a CM 9 pedig majd a 4.0-ás androidra épül.
  • Firerock
    #1706
    éértem!
    Az tulajdonképpen egy ICS? Nem értem ezeket a dolgokat,megköszönném ha valaki felvilágosítnaa:)
  • DJ RX7
    #1705
    cyanogenmod 7.2 nightly build :D
  • BigPunisher
    #1704
    Köszönöm a válaszokat!
  • Firerock
    #1703
    ez micsoda ez?:)
  • Narxis
    #1702
    Csak legyen már végleges verzió! :D