2861
  • DJ RX7
    #1821
    szar fos még mindig. nagyon alpha. wifiket is sokkal gyengébben látja. tapasztalatból mondom!
  • Narxis
    #1820
    Időközben megírták, hogy nincs gyorsító, akkor arra még várok, február 26. Quarx build-ben volt, de aztán kikapcsolták.
  • Rogerke
    #1819
    Stabil. Camcoder felvesz, miután leállítod befagy a teló.
    Néha market fc-zik meg ki-be dobál.
    Amúgy minden működik a gyorsítóról nemtudok semmit
  • Narxis
    #1818
    Elvileg már mindennek működnie kéne CM9-en viszont úgy emlékszem a hardveres gyorsítás nincs bekapcsolva mert akkor FC-zik sok app. Valaki aki használja az mondja már meg mert ha be van kapcsolva akkor elvileg a Chrome is telepíthető. Meg úgy általánosságban mennyire stabil?
  • Narxis
    #1817
    jujj :O
  • Aquir
    #1816
    ahogy látom mély benyomást tett a mobilra
  • aate
    #1815
    Lányom defy-je tegnap az utcán kiesett a kezéből : > mutat
  •  Evil
    #1814
    Hali, sima Defy vel mb525-ös, alap 2.2.2 es Android van rajta, és a következő a gondom hogy kb 110-120 óra után egyszerűen a wifi befagy rajta, megy minden rendesen, jelzi is hogy van wifi, leis tudok kapcsolódni vissza is rá, de mégse hoz be semmit, Gmail szinkronizáció, tól kezdve minden beáll, bejön böngésző is csak nemtölti be, ugyanez leveleknél, nem bírja frissíteni, lényegében a telefon újrainditása segít, utánna megy megint ennyi ideig simán.
  • BBencze
    #1813
    Hali srácok, gondom van a telóval, lényegében nem tudom feltölteni 100%ra, előző héten még 90%on volt pedig 2 napig töltöttem és semmi, most meg 2 napja 80% és még most is töltőn van. Csak nem haldoklik az aksija?
  • Firerock
    #1812
    köszi
  • Narxis
    #1811
    omg yeeee
  • Narxis
    #1810
    Tess
  • Aquir
    #1809
    nekem októbertől van meg a telefon és nem karcolódott, csupaszon van végig a zsebemben, gyorsabb is megnézni rajta valamit úgy. csak akkor tettem tokba amikor táskába tettem. a kijelzőt meg amikor fény felé tartom látni rajta a zöld-vörös színeltolódást amit nagyon halványan ver vissza
  • DJ RX7
    #1808
    ics cm9-ben kamera.
  • Firerock
    #1807
    tudsz adni egy linket?
  • Narxis
    #1806
    Vegyél egy tokot, én a minap vettem 2 ezer HUF-ért. Fém, rápattintható. Igazából én a kamera miatt vettem, mert utáltam, hogy teljesen hozzáér ahhoz amire teszem, féltem, hogy egyszer megkarcolódik. A tokkal meg kapott annyi vastagságot, hogy bárhova letehetem(persze így is vigyázok rá), meg már az 1 év alatt sikerült 4-5 alkalommal leejtenem sajnos, de szerencsére semmi baja, még egy karcolás se lett pedig padlócsempére ejtettem többször.
  • Narxis
    #1805
    Igazából nem karcálló csak karcállóbb mint egy sima/átlagos telefon.
  • Firerock
    #1804
    Hát igen,én erőteljesen használom a telefont:)
    Egy pillanatig nem bántam meg hogy ilyet vettem,kihasználom a strapabíróságát az biztos:)
    Pedig tulajdonképpen a vízállósága miatt vettem,mivel horgászom,és elég sokat vagyok vízparton,csónakban.
    Ehhez képest már letört a tetejéről a Jack dugó védő műanyag:(
  • robotnyk
    #1803
    én egy éve cseréltem telefont (nem témába vágó, csak nézelődtem a fórumban), de még asztalra sem tettem le úgy hogy ne lett volna tokban, vagy valamilyen puha ruhán :)
  • Firerock
    #1802
    ez jó kérdés:D
    Mondjuk költői túlzás volt,de hetente párszor biztos leesik:D
  • robotnyk
    #1801
    hogy lehet egy telefont naponta leejteni? :D
  • Firerock
    #1800
    nekem sem karocolódott meg soha,sőt naponta egyszer legalább elejtem,és még bírja(kipkopp)
  • Loál János #1799
    A vicc, hogy én sem tudom, hogy karcolódott meg, mert simán a zsebemben csücsült, és nem volt a zsebemben pl. gyémánt mellette.
    Netes videókat nézve pláne ötletem nincs, komolyan. Kulcscsomóval, meg homokkal dörzsölik, és semmi.

    Este rakok fel képet.
  • SimaSuna #1798
    nemtudom, hogy Ti mit csináltok vele...de nekem volt aprópénz a zsebembe telóval, svájci bicskával karcolgattam...zsebből kiesett a betonra de semmi baja...
  • Loál János #1797
    Fú, má aszittem valami újabb.

    #1792: Mondjuk azt már tapasztaltam, hogy a Gorilla Glass karcállósága ellenére sem karcálló. :-) De ez azért elég durva. :-|
  • Narxis
    #1796
    Durva.
  • Firerock
    #1795
    Van már használható GTA III verzió?
  • Aquir
    #1794
    refresh
  • Firerock
    #1793
    403 - Forbidden
  • aate
    #1792
    Strapa mobil...? : képDefy+landolása linóleumon,szerviz javítás 30 e Ft.(kijelzőre garancia nincs) neten szerzett kijelző házi barkácsolással kb 12-14 e.
  • Aquir
    #1791
    hm nézegetem háttéren, nekem jobban tetszene az elmosódott élek nélkül (személy szerint), meg az nem is vesz el kicsit a térből
  • DJ RX7
    #1790
    így?
  • Aquir
    #1789
    nem azért, de nekem esztétikusabbnak tűnik az előző mivel a képen levő cseppek a készüléken levőkkel együtt hangsúlyozzák a strapabíróságot, ezért én legalábbis nem tenném jobban háttérbe
  • DJ RX7
    #1788
    itt egy feltúrbózott változat:


    melyik legyen?
  • DJ RX7
    #1787
    Útmutatók, leírások, tippek stb.
    CM 7.1 Stable
    MIUI
    CM7.2 nightly-k összehasonlítása
  • Firerock
    #1786
    jó lett!
  • DJ RX7
    #1785
  • DJ RX7
    #1784
    meg a főzött romokra link, meg leírások. :)
    ha holnap lesz időm összedobok egy bannert és összeszedem a linkeket is.
  • finizlik
    #1783
    Már megvilágosodtam én is.
    Meg a Sima Defy-ben is 1Ghz ra fel lehet vinni a CPU-t (mert korlátozva van csak gyárilag) és így már totál értelmetlen a Defy +.. Jobb az aksi aztán bang
  • SimaSuna #1782
    meg egy link a Mobilaréne Mélyvíz topikból :)
    Meg a Dozo.dreamer.hu weboldalamról :)

    Köszi! :)