2861
  • dunga
    #1861
    Egy alapos takarítás és fóliacsere után teljesen jó lett a proximity sensor. Végre.
    Nightly-król cm7-re visszatérés ugyanúgy megy, mint alap cm7-ről nightly-ra?
  • Firerock
    #1860
    Miért van hogy egyetlen EA játékot sem bírok telepíteni? rámegyek az apk-ra hogy telepítés,majd kiírja hogy "Application not installed"
    A fifa régebbi verziója egy hónapja még feltelepült,most ugyenezt írja...
  • dunga
    #1859
    2.2.2 CEE-vel semmi baja nem volt, CM7.1 után kezdte.
  • Narxis
    #1858
    Veszett jó ez a WIUI. Na így kell egy ROM-nak működni. Iszonyat gyors, 0 FC, stabil mint a beton és nagyon jók a beépített appok. Egyedül az RDS rádiót hiányolom egy kicsit. A lassú böngészés is megszűnt, valószínűleg flash után elfelejtettem wipe cache és wipe dalvikot csinálni amit most pótoltam. Remélem gyorsan lesz majd ilyen jól működő ICS változata is, tudom, hogy van most egy beta de azt kihagyom a CM9 tapasztalataim miatt. :)
  • Narxis
    #1857
  • DJ RX7
    #1856
    28%-ig vártam mert el kellett mennem így rádugtam a töltőre. 3 napot így lazán kibírt.




  • Firerock
    #1855
    És melyik verzió lesz jó nekem?:)
    Ha Rootolom akkor milyen dolgok nyilnak meg előttem,amiket érdemes megcsinálni,hogy ki tudjam használni a Root előnyeit:)
  • SimaSuna #1854
    próbáltam-e már?

    amikor megkptam a telefont, rá 2napra már rootoltam is...
    most kb a 150. ROM van rajta :)

    SOC néven keress rá :)
    vagy a mobilarena defy topikjában :)
  • Firerock
    #1853
    illetve tudnál adni hozzá egy linket?:) sok fajta van,és nemtudom melyik lesz jó:)
  • Firerock
    #1852
    próbáltad már?:) Működik rendesen?
  • SimaSuna #1851
    SuperOneClick.


    ROOT-ra kattint és kész...
    ha nem kell, akkor UNROOT és nincs többé :)
  • Firerock
    #1850
    Rootoláshoz tudna valaki leírást adni?
    Lehet vele téglázni a telefont,illetve jár garanciavesztéssel?
    Ha sikeres root után pár hónappal elromlik a telefon,és vinném gariztatni akkor vissza lehet állítani unrooted-ra? Ha úgy elromlik hogy be se kapcsol.
  • Narxis
    #1849
    Lehet elromlott a proximity szenzorod?
  • dunga
    #1848
    Új kang nightly-val sem oldódott meg a proximity szenzor baj. Valakinek valami tipp?
  • relac197106
    #1847
    Hali az én Defy-m is pont így nézett ki,40 cm-ről esett le kavicsra,szerencsére sikerült kicserélnem.
  • SimaSuna #1846
    mi meg majd elhisszük :D
  • DJ RX7
    #1845
    Majd tolok képet ha már nagyon a végét járja. :D
  • Narxis
    #1844
    Kamu. :D
  • DJ RX7
    #1843
    szerda este óta nem látott a defy-m töltőt. azóta volt használva: wifi, telefonáltam is vele. most 48%-on állt. :D
  • Narxis
    #1842
    Nektek se változott a logo? A boot animáció CM9-es de a logo a Quarx féle CM7.1-es darazsas, arról frissítettem.
  • Narxis
    #1841
    Feltettem a Quarx féle March 8 CM9-et. Fasza.
  • SimaSuna #1840
    CM 7.2re épül.
    Egész jó, elég gyors. sokat még nem teszteltem, de most hétvégén lesz rá alkalmam :)
  • Narxis
    #1839
    Amúgy milyen? Gyorsabb vagy jobb mint a CM7.1? Most azt a Ram Managert bármire fel tom tenni, miben különbözik még? CM7.2-re épül asszem?
  • SimaSuna #1838
    még jó hogy lementettem :)
    Mire nem jó a Box és a Dropbox :)
  • Narxis
    #1837
    Törölték xda-ról mert warez appokat tartalmazott. :D
  • Narxis
    #1836
    lol
  • SimaSuna #1835
    MotoGamer Edition ROM 2.3.7 :)
  • dunga
    #1834
    CM7.1 Stable ment fel. Akkor hétvégén feltolom ezt rá. Köszi!
    Pár mp-es keresés után kiderült, hogy proximity sensor baja van. Valaki másnak volt ilyen baja? Ezzel a nightly-vel megoldódik?
  • DJ RX7
    #1833
    milyen CM7?
    én ezt tudom ajánlani. CM7.1 Stable fel, és ezt rá.
    valamint backup-nak pedig ezt
  • dunga
    #1832
    Eddig minden jó két dolog kivételével:
    -üzeneteket nem tudtam restore-olni,
    -hívás közben és után nem lehet visszakapcsolni a képernyőt. Erre van valami megoldásotok? Előre is köszi!
  • dunga
    #1831
    Finally...
    Diplomadoga írás szünetében végre rászántam magam, és feldobtam a CM7-et.
    Előtte Titanium Backup-pal lementettem a dolgaimat, plusz névjegyzéket más módon is. Remélem vissza tudom szedni ezeket. Ha nem, se baj, lett egy (végre) használható telefonom. Remélem nem fogja újra hozni az eddigi formáját, azaz újraindítás után kb. 2-3 órán át semmi baja, aztán jönnek a kedvenc dolgai: lag, FC.
  • aate
    #1830
    A környezetemben ez a 3. defy aminek az üvege esés után eltörött. :(
  • aate
    #1829
    Defy+ ,,esete" részletek itt.
  • aate
    #1828
    Kiverték,- meglökték. és az oldalsó élére esett.
  • 91TD
    #1827
    Ugy tudom a motorolákból csak úgy lehet kihozni a legjobbat, különbözö programok segitsegevel.
  • Laceee
    #1826
    Ez nem "csak" kiesett a kezéből...
  • hzsolt
    #1825
    A nagyobb aksi szerintem átverés, jobb a gyári.
    Mit értesz felturbózás alatt?
  • 91TD
    #1824
    Sziasztok. Nekem kb 10hónapja van defy-om. Szeretném kicsit felturbózni a, telót de nem tudom milyen programmal járnék jól. A másik kérdésem az hogy vettem a telóhoz egy nagyobb aksit, de nem lett jobb, azt mondtak hogy softveresen kell megoldani. Tudtok valami ötletet adni? Elöre is köszönöm
  • DJ RX7
    #1823
    albérletünkben 7.2-es kang-al 2-es jel van ha a gépem előtt ülök. 2 fal kb. ugyan itt ics már fel sem bírt csatlakozni rá!
  • Narxis
    #1822
    :O akkor a közelébe se megyek.