2861
  • nud
    #1981
    Hali!
    Leszedtem ezt az app-ot:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.liberty.toolboxpro
    Néztem h le lehet romot cserélni vele...
    Próbálta már valaki?Érdemes?
    Ha lecserélem minden eltűnik:játék,zene,sms?
    Keresek olyan app-ot amivel be tudom állítani h mp3 legyen az értesítés hangja(az általam megadoot,ne a gyári),ill h csak akkor rezegjen a teló ha sms-t kapok ill ha hívnak..................
  • TARTYOM
    #1980
    Melyik a jelenlegi legjobban működő ICS ROM SOC-os Defy-re ?
  • Narxis
    #1979
    Említsd meg, hozzátartozik a vízállósághoz.
  • Firerock
    #1978
    Illetve még annyi hogy letört a jackdugó bemenetet védő műnyag. Van esély rá hogy ezt is kicserélik,úgy hogy nem mondom nekik külön,vagy említsem meg ezt is?
  • Firerock
    #1977
    Elküldtem a telefonom a szervízbe, és eldöntöttem hogy amint visszaér repül rá a CM7.
    Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

    -Az itt található leírásból az 1. lépést(1.0-1.11) akkor is el kell végezni ha teljesen gyári rom van a telefonomon?

    - Ha valami meghibásodik és gariztatni kell akkor a teljes gyári állapotra való visszaállítás megoldható e és ahhoz is találok hasonlóan szép leírást?
  • Firerock
    #1976
    Kössz srácok!

    Az még meg tudnátok mondani hogy hol van a szervíz?
  • DJ RX7
    #1975
    7.1-2 cyanogenmod hangrögzítője hová ment? (default)
  • Aquir
    #1974
    azért furcsa mert tavaly óta nincs gond velük, van 3 gomb a telefonon, nem nagyon különböznek:)
    én nem cseréltem rom-t, nekem nincs gondom vele, csak rootoltam
  • [HUN]FaTaL
    #1973
    Home gomb is ébreszt.
    Nem telefonfüggő a hangposta, hanem a szolgáltató. Kapcsoltasd ki, szerintem amúgy is felesleges, pénzért üzenetrögzítő.
  • nud
    #1972
    Mert pont a bekapcsoló gomb az...
    Nem tudom mennyire strapabíró,és félek h előbb-utóbb beadja a kulcsot.
    Más is reklamált emiatt,és volt valami locker nevű progi,ami nem vált be.
    Ha valaki nagyon unatkozik,mesélhetne a rom-okról milyen célt szolgál ,és érdemes e foglalkozni vele... :)
    Amúgy a 2.kérdésem tárgytalan,megoldottam!
  • Aquir
    #1971
    ez egyébként miért gond hogy egy gombot meg kell nyomni? nem minden telefonnál ez van?
  • nud
    #1970
    Üdv mindenkinek!
    Lenne 2kérdésem (defy+domino tmobile):
    -Zavar h a képernyőhöz való hozzáféréséhez a bekapcsoló gombot kell lenyomni akad valami app amivel meg tudnám változtatni?
    -Nem tudom h más telónál hogy van,de kb30mp-ig csörög,utána hangposta.Ezt az időt meg tudnám változtatni valamilyen módon?
    Előre is köszönöm!!
  • hzsolt
    #1969
    Ha beviszed személyesen a szervizbe, és nem a boltra/szolgáltatóra bízod, akkor pár nap.
  • Laceee
    #1968
    Nekem 2 hét volt
  • Aquir
    #1967
    asszem 1-2 hét min.
  • Firerock
    #1966
    Valaki?
  • Firerock
    #1965
    És mennyi a várható szervízidő?
  • Firerock
    #1964
    Köszönöm,és ennek mi a menete? Nem bütyköltem a telefont,úgyhogy teljesen legális.
  • [HUN]FaTaL
    #1963
    Szériahiba, szervíz.
  • Laceee
    #1962
    Első szériás Defy-nél volt ez..., ha megcsavarod a telót akkor néha jó :P
  • Narxis
    #1961
    Egyik leggyakoribb hiba, hardveres problem, úgyhogy gyári szoftverrel, rootolatlanul küld szervizbe.
  • Firerock
    #1960
    Olyan hibám van hogy nem működik a telefon hangszórója(ami a fülemnél van) nemhallom a hívást,de ha kihangosítom működik. Ma egész délelőtt működött,de most megint halott.
    Most csináltam Factory Resetet,az sem oldotta meg.
    Valami 5let?
  • Firerock
    #1959
    nekem is,de nagyon idegesít már,leállamvizsgázok és repül! Csak nagyon félek ettől a Custom Rom telepítésétől:/
  • morcosqtya
    #1958
    Semmi sem 100%-osan biztonságos, de így szokták, mivel mást nem tehetsz ha gariztatni akarsz.. :)

    Nálam még mindig a gyári van fent..
  • Firerock
    #1957
    ez 100%-osan biztonságos?
  • morcosqtya
    #1956
    visszateszi a gyári rom-ot majd unrootolja.
  • Firerock
    #1955
    főzött rommal hogy akarod?(nem kötözködésképpen mondom,tényleg érdekelne)
  • DJ RX7
    #1954
    7.2 kang
  • Tigristank
    #1953
    Nálam a világítást leszámítva semmi baja. Bár én nem is nagyon nyúltam hozzá. :)
  • SimaSuna #1952
    milyen rom van rajta?
  • DJ RX7
    #1951
    nekem egyre szarabb. indul újra, fagy meg és idiótáskodik. vissza fogom küldeni gariztatni.
  • nud
    #1950
    Üdv!
    Segítséget szeretnék kérni!
    Felraktam tegnap este 1 android lock nevezetű progit(képernyőzár feloldó:el kell húzni a csuszkát,és feloldja a képernyőt)
    Zavart h mindig a bekapcsológombbal kell kell visszahozni a kijelzőt,és ez a program kézenfekvőnek tűnt.
    Az a gondom h reggel be akartam kapcsolni és nem jött be a pin kód kérő menü.
    Csak akkor kapcsol ki a teló ha kiveszem az aksit.
    Kiszedtem a sim kártyát,a memória kártyát,de semmi.
    Csak a motoróla logó villog mintha készülne bootolni.
    Valahogy tudtam aktiválni a belépést motorola accountta,be is jött a csuszka,amit elhúztam de csak a szürke hátterét láttam ami hozzá tartozik.
    Nem csináltam még ilyet,de gondolom kéne valami prog amivel usb-n rá tudok csatlakozni,és törölni v kivenni az autostartból l
    Valakinek 5lete?Előre is köszönöm!!!
  • Tigristank
    #1949
    Nekem 2 is halvány. :)
  • DJ RX7
    #1948
    na hurrá menü gomb alatt a led alig világít.

    ezt ha visszaküldeném gariztatni telibe leszarnák nem? ilyen csak éppen nekem a menü gomb.
  • bosco05 #1947
    Hát ezzel én nem vagyok kisegítve, ez privát telefonom, csak ezen dolgozom, ilyen a munkám :)
  • Aquir
    #1946
    ezért szoktak külön telefont adni jó munkahelyen. ha okostelefon kell, akkor meg vagy kibírod vagy venni kell egy olcsót.
  • bosco05 #1945
    Erre jutottam én is, csak ugye én ezt a telefont melóra használom és nem nagyon tudom hetekig nélkülözni... :S
  • Narxis
    #1944
    Kijelző szvsz. Hagyd a gyári ROM-ot rajta és mehet szervizbe.
  • bosco05 #1943
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám a Defymmel. Körülbelül 3-4 hete elkezdett önálló életet élni a kis masina. Rengetegszer lefagy használat közben, de ha lezárom a gombbal és újra feloldom akkor megint tudok rá nyomni párat, aztán újból megáll. Sokszor olyan mint ha össze vissza nyomkodnám, belépeget menükbe, elkezd felhívni emberkéket, egyes tapintásokat centiméterekkel arrébb érzékel... Azt hittem, hogy a MIUI-al van gond, de most már a 3. rendszert húzom fel rá és a hiba változatlan... Most újra a gyári ROM van visszatöltve, de már használhatatlan állapotban van a telefon, a hiba egyre gyakrabban jelentkezik. Erős a gyanúm, hogy ez hardverprobléma, de ha az akkor vajon mi lehet a gond? RAM? Köszönöm előre is a tippeket!
  • balbekk12
    #1942
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet az,hogy beírok egy új contactot és nem látszik a contactok között??? (a recent hívások között ott van a név és a szám, de a tel.könyvben meg nem látszik?) Gmail accountot használok! De nem értem,hogy felveszek egy új számot,névvel és nem találom a tel.könyvben a contactok között! :(

    A contact storage mellett a pipa meg van! (és a gmail-es account-omat mutatja ott is!)

    előre is köszi a segítséget!