2861
  • Narxis
    #2101
    Strapabíró kell? Mert akkor elég szűk a lista. Sony Xperia Go vagy megvárod a drágább Acro S-t ami ősszel jön asszem. Ha nem strapabíró akkor igazából elég nagy a kínálat, de ott is inkább a Sony-nál néznék szét, esetleg a Google telefonja de az lehet nagy lesz.
  • dunga
    #2100
    Edzésen letettem a sarokban, első blokk után néztem, hogy átváltok inkább más zenére, ami a telefonon van, erre :O
    Nyilván nem vállalta egyik edzettem sem.
    Razr-ben nekem hátrány, hogy nagy. Sokat használom munka közben, és jó volt, hogy akármelyik zsebben elfér, és bírja is a (kisebb) ütődéseket, nem ázik be, stb...
    Akkor mit ajánlasz épp?
  • Narxis
    #2099
    Na neeeee

    Am. nyilván ha újat veszel akkor ezek közül Razr bár én nem vennék már Motorolát.
  • Aquir
    #2098
    O_O
  • dunga
    #2097
    Úgy tűnik, nálam is csere lesz... Valaki rendesen elintézte ma.
    Defy/Defy+/Atrix/Razr?
  • Aquir
    #2096
    nekem október óta van meg az első verziós Defy, gyári rommal még most is megfelel nekem és nincs baja :) Szerintem arra kéne "csak" ügyelniük hogy minden darabot jól rakjanak össze.
  • Narxis
    #2095
    Egyre többen adják el szeretett Defynket. :( Minden jót. :(
  • bosco05 #2094
    Mivel telócsere történt -fav :) Azért örültem, hogy itt lehettem :P További jó defyzést nektek :)
  • SimaSuna #2093
    Quarx egy fejlesztő, aki szabadidejében tesz vesz. a CM7-el tört fel mint a talajvíz. Több projectje is van, több telefonra..

    CM = CyanogenMod. ez egy ROM elnevezés. Olyan mint a BMW-nek a Mini vagy valami hasonló...BMW csak mégsem. Mivel az Android nyílt forráskódú, így szabadon használható...Quarx pedig a fejlesztő.

    CM9 az az a CM9 amit Quarx vagy Epsylon csinál. Szinte majdnem ugyan az.

    Hogy hogy fut? változó. Telefon és felhasználótól függ. Van akinek szarul, van akinek jó, van akinek nem jött be a CM váltott MIUIra.

    Tudom, hogy megkérdezed, így elmondom.


    MIUI- iOS koppintás.
    Nagyon sokáig használtam, és fogom is használni, csak a V4-re várok, hogy jöjjön belőle stabil verzió.
    Szóval a MIUI-nak színesebb a világa, grafikusan sokkal szebb, illetve 1/3 annyi program kell bizonyos dolgokhoz, hogy jól nézzen ki a teló.

    PL: Lockscreen.

    CM7/9/10 esetén a "legjobb" a Widgetlocker. DE erre még kell app, hogy zene lejátszó legyen kint, + app, hogy a nemfogadott, nem olvasott cuccok legyenek kint.

    MIUI-ra nem kell. A lockscreenbe be van építve mind. Lockscreen órájára 2 tapi és előjön a zene lejátszó...

    de ez csak 1 pálda, a sok közül :)

    itt van 1-2 saját homescreen, és Facebookomon is találsz :)



  • Firerock
    #2092
    Ki tudnád fejteni hogy mi ez a Quarx?:)
    ez CM?
    és hogy fut? ahhoz képest ami nekem van most fennt?(Cm9 legújabb nightly)
  • SimaSuna #2091
    van. Quarxét használom 21-óta. :)
  • Firerock
    #2090
    Cm10-nek van már olyan verziója ami mindennapos használatra is alkalmas,nincs egy komoly hibája sem?
  • SimaSuna #2089
    na sikerül ez lassan :)
  • Narxis
    #2088
    Olvasd a bootloaderes topikot. :D
  • bosco05 #2087
    ez fix :)
  • [HUN]FaTaL
    #2086
    Na ennyi, ezt próbáltam elmagyarázni. :)
  • SimaSuna #2085
    na kijött végre Quarx frissítése...meglátjuk milyen lett :)
  • Narxis
    #2084
    Én csak azt mondom, hogy 1 modell alapján nem lehet egy gyártó jó vagy rossz. :D
  • bosco05 #2083
    Válaszul erre, sajnos nekem negatív tapasztalataim vannak a Defyvel :) . Most megfogadom a tanácsokat és bepróbálok egy Nexust, amennyire nézem még jön rá az update... Most újra vissza lett téve a gyári szoftver, hardverrel nincs gond, tudok telefonálni, de most meg nagyon lassú :D
  • Narxis
    #2082
    Na nehogy már egy modell alapján vonjatok le tapasztalatokat. :D Én régen nagy SE fan voltam, de már akkor is voltak szériahibás termékeik, pl. a joystick minden 2. embernél szarakodott, aztán a K750-re kiadtak egy szoftverfrissítést ami kivette az EQ-ból a bass-t és asszem a fényképezőn is rontott, tele volt sírva pappfer SE fórumja a K750 tulajok szitkaival(nekem W800-asom volt, nagyon meg voltam elégedve vele, előtte meg K500). A K500-nál és a W800-nál is volt egy hiba, hogy egész egyszerűen meghülyült a szoftver. A K500-at vodához vittem és mikor visszakaptam az volt a gar. lapra írva, hogy szoftverfrissítést csináltak, mivel a legfrissebb volt rajta ezért gondolom csak újratelepítették, W800-at már sufnigsm-be vittem be, azon is a legfrissebb volt és rárakott a csávó egy régebbit, később én otthon már szervízkábellel rátettem a legújabbat.

    Motorolából nekem Defy-m van ami már más kategória hiszen okostelefon, fontos hozzá a support ami ennél a gyártónál egyszerűen nem létezik és nem csak Defy-nél, többi modellnél is vagy késnek vagy ki se adják.

    Szerintem nincs jó vagy rossz gyártó mert kurva sok modellt adnak ki egy évben minden kategóriában. Annak idején a SE P990-nél és a P1-nél is volt balhé mert nem volt csak 1 vagy 2 szoftverfrissítés, emlékszem petíciót írtak és kaptak legalább még 2 szoftverfrissítést ami nagyrészt bugfixekből állt. Később még inkább leépítette az SE a szoftverrészlegét és volt egy modelljük aminél annyi panasz volt a szoftverre, hogy a kereskedők levették a polcról. Azután kezdte el az SE rendbetenni a szoftverrészlegét és a Google telefonok után arra a legvalószínűbb a gyors frissítés.

    A Motorolánál nem tom lesz-e ilyen, igazából olyan közösség kovácsolódott össze xda-n hozzá, hogy egész egyszerűen nem bántam meg, hogy Defy-t vettem. 2 hétig olvasgattam teszteket annak idején, akkor ez volt a legjobb ár-érték arányú telefon, szóval tök mindegy, hogy mennyire szopat a Moto a zárt bootloaderrel vagy a frissítések hiányával, akkor ez volt a legjobb választás számomra.

    Nincs jó vagy rossz gyártó, mindegyik egy pénzéhes mocsadék és örülnék ha a Google vagy az EU a pofájukba lépne. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2081
    Nekem meg rengeteg SE-m volt már, környezetemben is, egyikkel sem volt komoly gond. Na most akkor? :)
  • Firerock
    #2080
    Nem egy telefonból vontam el le,de ezt már elmagyaráztam párszor.
  • [HUN]FaTaL
    #2079
    V550-em volt, a menüje egy kalap szar volt, lassú volt (életemben nem volt olyan lassú telefonom), a töltője fél 1,5 év alatt beszart, egyszer meg az ébresztője szállt el, amiatt gariztattam is. Ehhez képest az utána vett k510i ma is működik és sosem járt szervízben. Mégsem vonok le ebből semmilyen következtetést :)
  • Firerock
    #2078
    Ugyanez...:)
  • SimaSuna #2077
    Motorola V360-om volt. 2005ben best teló volt, mert 20.000-ért ez volt az 1etlen Mp3képes zenés teló :)
  • [HUN]FaTaL
    #2076
    Szerinted. Szerintem meg százszor minőségibb mint egy régi motorola, ami egy rakás szar volt (V550). Ettől még nem szar mindegyik, bár a support most is egy kupac fos, ezért nem vettem Defyt.
  • Firerock
    #2075
    SE-t soha nem gariztattam,az magában egy hulladék volt,mint minden SE:)
  • [HUN]FaTaL
    #2074
    *gariai, írni sem tudok már :D
  • [HUN]FaTaL
    #2073
    Te rinyáltál mindig az SE-k garijai miatt :) Mostmár soha többé Motorola. Lassan nem marad márka, amit vehetsz :D
  • Firerock
    #2072
    Elmondanád hogy mi a f***omról beszélsz???????????
    Mikor volt gondom a gariztatással?????????????
  • aate
    #2071
    Szerintem jó fej volt a szervizes mert nem foglakozott vele, hogy hozzá lett nyúlva. Gariba kicserélt mindent. (egyébként meg már temettem a készüléket 60e volt vásárlásnál majd 20e üvegcsere azt most megint kampec féléves telefon. Remélem a lányom most majd jobban vigyázz rá !
  • SimaSuna #2070
    azt mondja haver, hogy egész jó neki...

    Most CM9 van, kicsit moddolva (V6al + 1.1Ghzvel)...frankón fut az Apex-el...
    azonnal reagál minden érintésre...most eltaláltam mindent hozzá...

    bár este jön a CM10....úgyhogy lehet felheggesztem azt...ami kell már ma működni fog benne :)
  • Narxis
    #2069
    Mákos. :O
  • Narxis
    #2068
    Moto Ice Gun zöld lencsés Defy-re tölthető. Tiszta 2.2-re kell telepíteni.
  • aate
    #2067
    Nálam törött a GG üveg anno, féléve kicseréltettem gari nélkül maszek módon olcsóbban , most meg az érintőkijelző nem reagált, de bevittem garanciálisan - hátha...
    Kicserélték az egész előlapot üvegestől kijelzőstül még a régi ház sérülés nyomait is eltüntették. :-)
  • [HUN]FaTaL
    #2066
    Az ip67-re ha jól tudom nincs gari, meg a beázásra sem. Ha sérült a telefon akkor bármikor ráfoghatják, hogy nem rendeltetés szerű használat.
  • Narxis
    #2065
    Hajjaj, akkor nekem már tuti nincs gari. Legalább 4-szer leejtettem amióta megvan, bár kívül semmi sérülés nincs. atee is leejtette és azért gariztatta. :D
  • [HUN]FaTaL
    #2064
    Gariztattam már náluk, nem volt gond. Érdekes, hogy mindig neked van gond a gariztatással :D Nem lehet hogy leejtetted a telefont és sérült kívül valahol?
  • Firerock
    #2063
    Csak általában nem akarnak! Rohadék banda!
    #2061: Cordon Electronics? 4. kerület?
  • Narxis
    #2062
    Nocsak...tudnak ha akarnak.