2861
  • aate
    #2061
    Sziasztok. kijelzőproblémás volt a telóm és a Motorola szerviz garanciában megjavította még a ház sérült részeit is kicserélte, le a kalappal előttük!
    Köszönöm szerviz !
  • bosco05 #2060
    :D
  • SimaSuna #2059
    jó!

    haveri kedvezmény + a 2éve igért CD ára -ba mehet :)
  • bosco05 #2058
    hívj fel ha végeztél
  • bosco05 #2057
    majd megdumáljuk :) reális áron adom természetesen ;)
  • SimaSuna #2056
    dolgozom cseszd meg.

    mennyi a teló?
    lehet megvenném...
  • bosco05 #2055
    Igazából nekem már mind1 :D Lehet szót fogadok és veszek egy Nexus-t 4.0.1-el adva az androidnak egy utolsó sanszot :) Ugyanitt eladó egy teljesen gyári motorola defy :) (Suna vedd már fel a telefont :D )
  • Narxis
    #2054
    Lesz majd zöld lencséshez is.
  • bosco05 #2053
    nekem az :S
  • Narxis
    #2052
    Suna próbáld ki ezt az új tweakelt ICS-t. Moto Ice Gun Edition

    De ha zöld lencsés a Defy-d akkor asszem nem jó.
  • bosco05 #2051
    Ez a mostani igaz?
  • SimaSuna #2050
    évvége...talán.
  • bosco05 #2049
    Az új nexusról egyébként honnan lehet tudni, hogy mikor ér el kis hazánkba?
  • SimaSuna #2048
    beszélhetünk.

    Az a helyzet, hogy 14-én jött ki, kb 1 hét és jön egy update...aztán másik...

    ezt a multiboot-ot kéne megcsinálni és akkor egy MIUI és egy CM9 lenne a telón :)
  • bosco05 #2047
    1 napja legalább :D 6 hónap múlva beszéljünk :)
  • bosco05 #2046
    egyébként harveres gond szvsz azért nincs mert amikor vissza volt rakva a gyári akkor ment minden, csak lassan :S
  • SimaSuna #2045
    nekem frankón megy :)
  • bosco05 #2044
    kösz, meglesem, adva neki egy utolsó esélyt :) sim kártyával nincs gond, mert másik telefonban megy
  • Narxis
    #2043
    De azt mondják az ICS nem olyan jó Defy-n.
  • SimaSuna #2042
    Tegnap felraktam a JellyBeant. Nagyon frankó volt. Belaktam, csak nincs hang. Rezgő meg csak melóba jó.
    Így vissza ment az ICS. Elvagyoik vele most :)
  • [HUN]FaTaL
    #2041
    Az ICSnek semmi baja nincsen, nem a Google hibája, hogy a Defyre 2.2-höz való kernel van és arra tákolják az ICS-t, mert nem lehet kinyitni a bootloadert.
  • Narxis
    #2040
    Ha stabil ROM kell akkor a hivatalos CM 7.2-őt tedd fel, engem sose hagyott cserben. Amiket írtál korábbi posztban azok erősen hardveres gondnak tűnnek, de pl. hogy nem érnek el vagy nem tudsz hívni az lehet szolgáltató és/vagy SIM kártya hiba is. Állítólag ezek az okostelefonok nem szeretik a régi SIM kártyákat, nem tom mennyire igaz, lehet urban legend.
  • bosco05 #2039
    de a Razr is ezer éves szar rommal jött ki... Pofám leszakad... Nekem nem presztizsnek kell, hanem telefonnak, amin tudok emailezni, netezni, mert a munkám része. Sajnos ezt a Defyvel nem tudom megtenni, mert bár ez a része működik, telefonálni 2 hónapos rommal már nem tudok... Ahogy írtam én sem vagyok elájulva az ájfóntól, de még mindig stabilabb, mint bármelyik android. Ezt sajnálattal kellett belássam, de ez van. Az ICS is bőven kísérleti stádiumban van, már amennyit én láttam belőle, pont ezért írtam hogy valakinek (Google) rendezni kéne végre a sorokat verziószámok és megoldások terén. Az androidnak pont az a legnagyobb hátránya, mint ami az előnye. Teljesen nyílt rendszer, így mindenki (beleértve a gyártókat) azt tesz bele amit akar és abba a verzióba amelyikbe akarja. Szerintem ez nagyon nem jó irány és a meddig a play storenak hónapok kellenek hogy egy-egy fontos alkalmazás fusson ICS-en, addig nincs miről beszélni.
  • SimaSuna #2038
    az iphone presztízs teló...volt nálam tesztként, eddig sem szerettem, most gyűlölöm az ájfont. Elbaszott telefon...az oprendszerről ne is beszéljekm, a használójukról meg pláne :). Csengőhangot csak akkor tudsz beállítani ha appstore-ban megvan..nem húzza be autómatikusan a fiókodból a névjegyzéket..
    volt nálam ZTE V9..nem győzött meg, ipad sem...tabbal elég szar telefonálni.

    Andoridnál a ROM + launcher kombót kéne megtalálni. van aki a Go Launcherre esküszik. Én a Holo-t használtam most sokáig. De megpróbálom most az Apexet...

    Néztem telefont, hogy mire cserélném le majd a Defy-t...
    Eddig csak a Razr-t láttam életképesnek....
    Samsungot tuti nem veszek, HTC-t pláne...
  • Aquir
    #2037
    pénzmennyiséggel arányosak a megoldások... vagy vegyél padet :)
  • bosco05 #2036
    mondjuk hozzáteszem az ájfónoktól se vagyok elájulva, de sajnos az tény, hogy még mindig klasszisokkal stabilabb mint az android :S nekem az okostelefon a munkámhoz kell, úgyhogy sajna nem fér bele az a pár napos kiesés mint ami most is van a defyvel...
  • bosco05 #2035
    nexus nem ér annyit, mint amennyibe kerül, két haverom pedig pont sony xperiakkal szenved, úgyhogy részemről az android kerülős amíg rendbe nem rakják a verziókat és ki nem adnak valami stabilat a félig meddig működő szarok helyett...
  • [HUN]FaTaL
    #2034
    Próbára bőven elég a free is.
  • Firerock
    #2033
    ha ezt követem nem tudom téglázni a telefont?:)
    Illetve melyik az a lépés aminél nagyon kell figyelni?

    Ez a kettő elég akkor?:
    Motorola Defy: Felkészülés a CM7 illetve a MIUI telepítésére
    Motorola Defy: A CyanogenMod-7 (CM7) telepítése kezdőknek
  • SimaSuna #2032
    link
  • SimaSuna #2031
    na kipróbálom. Magon úgyis fent van :)
  • [HUN]FaTaL
    #2030
    Apex jobb, mint a Holo szerintem, ugyanolyan gyors és sokkal többet tud :)
  • Firerock
    #2029
    melyiket ajánlod?Olyan kéne amihez van szájbarágós leírás,elejétől a végéig(megköszönnék egy linket is hozzá:))
  • SimaSuna #2028
    hülyeség.

    CM7 kurvagyors volt, most CM9 van, ez is gyors. Holo Launcherrel....
    a JB is veszett gyors volt..
  • Firerock
    #2027
    Holnap visszajön a telefonom,ugye garancia ugrott már. CM7 vagy CM9 mennyire lassítja a telefont? A szerelő srác aztmondta hogy egy valakinek rakta eddig defy-ra de ő másnap visszatetette vele a magyar romot mert a CM7-el sokat lassult.
  • Firerock
    #2026
    Igazából azonkívül hogy rendkívül mocskos unszimpatikus dolog,leszarom.
    Elvittem a közelemben lévő ismerős telefonszerelőhöz,aki rendkívül pontosan,olcsón,gyorsan dolgozik. Még soha sem volt bajom a munkájával,és nem ismerek olyat akinek lett volna. Bevittem a képet,amit ezek a szemetek dugtak az orrom alá. Aztmondta hogy holnap reggel mehetek érte, 3ezer forint lesz. Az üzemanyag többe került... Dögöljön meg az (elvileg)garanciális szervíz.

    Javítanám amit írtam,nem soha többé Motorola,hanem soha többet CORDON ELECTRONICS!!!
  • [HUN]FaTaL
    #2025
    Vagy Sonyt, ha nincs annyi pénzed. :)
  • Narxis
    #2024
    Galaxy Nexus-t kell venni.
  • bosco05 #2023
    nálam a cMIUI, a Pikachu és a Wajk is ugyanazt a hibát produkálta 3 hónap után. A fényképező szoftverrel kezdődik. Kifagy, rossz képeket csinál stb... Utána jön az, hogy a telefonon hiába van térerő ha engem hívnak azt jelzi hogy ki vagyok kapcsolva, majd én is csak minden tizedik kimenőből kettőt tudok lebonyolítani, nyolc alkalommal pittyen egyet és kiírja NOT CONNECTED. Az alsó ledek közül nekem eddig a házikó lett halványabb, az is csak pár hete, ettől függetlenül most szeretném rá visszavarázsolni a gyári romot aztán eladom... Ezzel az androiddal csak a baj van huzamosabb használat után. Sajnos minden ismerősöm panaszkodik android miatt, telefontól függetlenül, legyen az samu, sony, motorola, htc vagy bármi... Jó lenne ha lenne egy hivatalos Android verziószám, amit követnek a gyártók... Ez az új razr is vicc, hogy milyen régi szar szoftverrel jött ki. A motorola szégyelhetné magát...
  • SimaSuna #2022
    Wajkban az elején csalódtam...aztán összekapta magát és rendbejött.

    iszonyat sok ROMot kiptóbáltam.

    CMIUI
    Pikachu
    MotoGamer
    DJS MIUI
    DoMIUI
    és még 1 pár MIUI és a MokeeOS-t se hagyjam ki.

    Otthon nagyjából 4Gb-nyi ROM illetve kieg van a ROMokhoz.

    legutóbb egy frankó 2.3.6os CM7/MIUI kevekék volt fent. Szhywh Mod.
    jól ment, de megláttam a JB-t és nem tudtam kihagyni. Felraktam, gyors, szépen fut, csinálja amit parancsolok. csak a hang nincs még megcsinálva. remélem 1-2 hét és lesz, akkor jó lesz.