2861
  • Vaszilij Artyom
    #2821
    Legfrisebb WIUI-t (GB vonal) használok és lenne egy olyan gondom, hogy a wifi random időközönként megszakad. Olyankor szakad meg csak amikor ki van kapcsolva a képernyő viszont nem azért mert energia takarékos módon van (folyamatos kapcsolat van beállítva). És persze képernyő visszakapcsolása után nem csatlakozik vissza, mert annyit ír "Szétkapcsolva" és kész. Ki kell kapcsolni a wifit majd ismét be és akkor megjavul.

    Ugyan ez volt Cm vonalon is. Tipp? Eléggé idegesítő
  • SimaSuna #2820
    volt 1-2t szerencsém látni használni...(tech csoportnál dolgozom) hát maga a menü mondhatjuk hogy jól megy, viszont 1-2 alkalmazásnál látni a laggot....
    izmosabb játékok felejtősek, néha még a mérges madarak sem ment túl jól...

    most egy Vodafone Smart Tab 2 van nálam. Hát a Real Racing akad rajta. ellenben a Vector szépen fut :)
  • Narxis
    #2819
    Mondjuk kíváncsi lennék, hogy hogy fut ezeken a kínai Dream meg hasonló nevű 30ezer Ft-os tableteken a JB, mert már azok is JB-vel jönnek gyárilag és 512MB RAM van a legtöbbnél.
  • SimaSuna #2818
    hát passz.

    Áttértem SGS Advance-ra. De 2 Defy maradt a családban.
    legutoljára a Qiss Me ROM-ot használtam, prímán futott.
    CM10-t legutoljára kb 2 hónapja használtam.

    Defy-re legjobb a GB nagyon max az ICS.
    JBnek kevés a RAM....
  • k0trapali #2817
    Nálam valamiért a CM10 rohadtul lassú és bugzik.
  • Bullitt
    #2816
    Köszi a gyors választ :)

    Valószínűleg CM-et próbálom elsőre, ott van normális leírás is ahogy elnézem.
  • SimaSuna #2815
    nincs melyik a jobb.

    CM7,9,10 pörgősek, de dizájn 0
    MIUI-k meg picit lomhábbak de szépek :D

    Én Quiss Me ROMot használom, és Manó is. Akksiba kibaszott jó :)
    Holo/Apex/Nova launcher azért kell rá, én nem tudtam megszokni a gyári launchert..
    Quiss Me
  • Bullitt
    #2814
    Majdnem két évig bírtam a gyári androiddal, de mostmár rohadtul elegem van a hirtelen belassulásokból pont akkor, amikor kellene használnom a telefont. Melyik a biztosabb mod a CM vagy Miui? Csak egy gyors tapasztalat kéne valakitől, hogy melyik a "jobb", esetleg mi a lényeges különbség. Tudom, google barát, de ti profik vagytok már :)
    Köszi előre is!
  • Firerock
    #2813
    Én Running Case-t írtam be
  • joebacsi
    #2812
    áhh a kulcsszó "armband", köszi!
  • Firerock
    #2811
    ezeket találtam
  • Firerock
    #2810
    Szerintem e-bayen találsz,fillérekért ;)
  • joebacsi
    #2809
    tudtok mondani egy jó kartok-ot, ami passzol defy-hoz és 5 rongynál kicsit barátibb az ára? :)
  • [HUN]FaTaL
    #2808
    Belső memóriáról nem áll vissza, ha mégis az szoftveres bug.
  • spamkiraly
    #2807
    a teló belsö memóriájára másoltam, de így se az igazi.
    Ezek szerint ha gépre dugom utánna mindíg állítgassam :o
    Az összes többi hang müxik, csak a csengö nem :(
  • [HUN]FaTaL
    #2806
    - Valamelyik telepített alkalmazás teszi oda.
    - Ha az SD-n van és gépre dugod, akkor visszaáll alapértelmezettre, mert lecsatolja az sd-t a telefonról, amíg a géphez van csatlakoztatva (ha nem MTP-ben kapcsolódik, hanem Mass Storageként). Megoldás lehet (mivel rootolt a teló), hogy a belső memóriára (/system/media) másolod a hangokat
    - Ez SIM hiba lehet.
  • SimaSuna #2805
    - valamilyen alkalmazás v játék SPAM-eli a telót.

    - Ringo Pro alkalmazás.

    - SIM hiba, vagy softveres hiba
  • spamkiraly
    #2804
    Segítségeteket kérem!

    Lenne pár gondom amire nem találok megoldást, illetve választ.
    A teló Defy+ 2.3.6 Android rootolt.
    - A Notification bar bal szélén naponta megjelenik egy zöld + vagy csillag jel. Ezek vmilyen hirdetések. Nem tudom honnan és legfőképpen hogyan lehetne tiltani?
    - csengőhang: azt tudom hogy: alarms, notification és ringtones mappába kell raknom. A notification mappával nincs is gond azokat mindíg lejátsza, de a csengőhang mindíg visszaáll az alapértelmezetre. Ha máshogy nem megy akkor ennek a helyét kérdezem, hogy oda másoljam és átnevezzem.
    - Az hogy lehet, ha repülőgép mod-ba rakom és felhívnek akkor normál kicsöngést hall a hívó fél? Tulajdonképpen ha kikapcsolom akkor is ez van.

    Bármilyen ötletért, tapasztalatért hálás lennék!!!
  • Firerock
    #2803
    Köszi!
  • SimaSuna #2802
    akksi nem csatlakozik rendesen...
    PZS darabka az akksi és a fedél közé...
  • Firerock
    #2801
    Mitől lehet az hogyha egy kicsit durvábban teszem le a telefont újraindul?
  • Firerock
    #2800
    Énis arra gondoltam,most megerősítettél :) Mostmár csak egy kérdés: Legújabb nightly vagy a stable 7.2?
  • SimaSuna #2799
    CM7.2-t használok...
  • Firerock
    #2798
    Melyik a legjobb és leggyorsabb cm7 based rom most? mokee nem jött be, túl csicsás és ez a használhatóság rovására megy.
  • Firerock
    #2797
    Ismét driver probléma volt,megoldva!
  • Firerock
    #2796
    Én ezt nem hiszem el....
    Most a Rootolás nem megy... A Waiting For a Device résznél lefagy a program(A Program nem válaszol) Próbáltam többféle SOC-ot is de semmi.. USB Debugging be van kapcsolva
  • Narxis
    #2795
    Szívesen. :)
  • Firerock
    #2794
    Ezzel megjavult! Ismételten nagyon szépen köszönöm:)
  • Narxis
    #2793
    Motorola.com fórumon azt írják, hogy revo uninstallerrel kell eltávolítani. Telepítsd vissza és távolítsd el azzal.
  • Firerock
    #2792
    nem használt sajnos:/
  • Narxis
    #2791
    Fúú azt nem tom, de elég csak ezt a Moto Drivert eltávolítani, nem?
  • Firerock
    #2790
    Hogy tudnám kitörölni az összes eddig feltelepített ezzel kapcsolatos Drivert?
  • Narxis
    #2789
    Hmm akkor nem tudom.
  • Firerock
    #2788
    Az RSD Lite-os mókát meg már megcsináltam egy másik gépen. Most Mass Storage-ként sem ismeri fel a telefon a gép.
  • Firerock
    #2787
    De már csináltam ezen az oprendszeren... Azóta reinstall sem volt. Ezért nem értem
  • Narxis
    #2786
    Na szerintem az lesz a baj. :D Erre még nincs optimalizálva az RSD Lite és a Moto driver se, persze lehet van frissebb de akkor meg kell keresned.
  • Firerock
    #2785
    win8 64
  • Narxis
    #2784
    Motorola_End_User_Driver_Installation_5.2.0 driver eltávolítása, reboot aztán telepítés és megint reboot. Milyen op. rendszered van?
  • Firerock
    #2783
    megvolt:/
    Valami windows-os probléma lesz valószínűleg. Bedugom és az eszközkezelőben ismeretlenként jeleníti meg,és a hibaelhárító sem tudja megcsinálni,már eltávolítottam párszor aztán újra bedugtam de semmi.
    5let?
  • Narxis
    #2782
    Állítsd át megosztásra ott a status bar-ban.