2861
  • Firerock
    #2781
    Miért lehet az hogy sbf flashelés után nem ismeri fel a memóriakártyát a számítógépem? A fájlkezelőben ottvan,de amikor rádugom a gépre nem történik semmi
  • Narxis
    #2780
    Ezt nem értem. Nem flashelted még hanem nyomtál gyári recovery-ben egy wipe data-t és wipe cache-t? Mert akkor nem is kell elindítanod, kiveszed az aksit, visszateszed, bootloader mód és mehet a flash. Én így szoktam. Lehet flash után is de jobb előtte. Az, hogy nem érzékeli lehet RSD Lite hiba, kábel hiba, driver hiba vagy persze teló hiba is. 5.7-es RSD legyen fent.
  • Firerock
    #2779
    sbf-et flashelnék és Stock Recovery-ben wipe cache és data után nem indul el a telefon,megcsináltam az aksi kivevős dolgot is.a motorola logónál lefagy. Ha a föl gombot nyomom bejön ugyan aminek kéne,de az RSD Lite nem érzékeli
  • Narxis
    #2778
    prohardveren kellene kérdezni, ott már kitárgyalták ezt, de én csak néha olvasgattam.
  • Firerock
    #2777
    És tudnál mondani valamit amit ki tudnék próbálni?
  • morcosqtya
    #2776
    használt boltban 40-ért vesztegetik...
    Ahhoz képest 26-ért ajándék...
  • Narxis
    #2775
    Android topikban kérdezd. Defy-t már csak akkor szabad venni ha olcsó de strapabíró telefon kell, de talán már ebből is van újabb, asszem a Sony-nak.
  • slycoop
    #2774
    Hello.
    Én most készülök használtan egy defy-t venni 26ért, 2 éves a telefon.
    Érdekelne hogy megéri ennyiért megvenni? Vagy tudtok ajánlani más újabbat hasonló áron?
  • Narxis
    #2773
    Durva. Az akkuesést bármi okozhatja, rossz aksi, rossz ROM de lehet maga a teló hibás.
  • Firerock
    #2772
    Így néz ki!
  • Firerock
    #2771
    Valami ötlet?
  • Firerock
    #2770
    nem
  • Narxis
    #2769
    JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTCEE_P016_A016_HWp3_Service1FF.sbf

    Ezt flashelted rá mikor StefanBraun segített?
  • Firerock
    #2768
    Megjött az új aksim. De ugyanazt csinálja mint eddig. Most 3. 0-ra lemerítésre és feltöltésre annyit javult hogy már nem 68%-ról ugrik le 50-re hanem 58-ról,de ugyanúgy 38-ról 20-ra és 17-ről 5-re mint eddig.

    Valami ötlet? Legalább kiderült hogy nem az akksi a hibás.
  • k0trapali #2767
    CM10 Nightly 01.10 alatt hogyan lehet működésre bírni a mobilnetet?

    Másik hibám, hogy a recovery nem látja az SD kártyám! Próbáltam már másik kártyával is, de azzal sem jó!
  • gege001
    #2766
    Sziasztok! Azt szeretném kérni/ kérdezni, hogy valaki nem tudna-e feltölteni egy Defy+ gyári 2.3.6 ROM-ról készült Nandroid backup-ot. Nagyon fontos lenne, mert elromlott a telefonom microUSB csatlakozója, és még érvényes lenne a garanciája, de CM10 van rajta, és rsd lite-tal usb nélkül nem tudom újraflashelni. Ha valakinek megvan egy régi backup, vagy venné a fáradtságot és csinálna nekem egyet és feltültené valamelyik fájlmegosztóra, nagyon hálás lennék! Előre is kösznöm!
  • SimaSuna #2765
    jókérdés. a SmoothSkanky van fent egy jó ideje. + mivel korlátozták a vezetékes netet csak ebben a ROMban volt USB hoszt lehetőség.
  • Firerock
    #2764
    Az miért lehet hogy használhatatlan a cm 7.2 stable és az általad ajánlott rom is? Iszonyatvlassan hozza be a programokat,márha behozza és nem fc lesz... Még hívás közben is befagy néha,a zene is akadozik. Pedig 150mb szabad memória van
  • SimaSuna #2763
    kibaszott gyors.


    tiszta telepítéssel raktam fel.
    wipe data
    install zip
    wipe cache
    wipe dalvik

  • Firerock
    #2762
    fel is teszem,felraktam a stabil 7.2-es cm7-et és alig akarja megnyitni a programokat,ha megnyitja akkor csomó fc,facebook használhatatlan stb...
    ehhez milyen gapps kell?
  • Narxis
    #2761
    Mé olyan jó?
  • SimaSuna #2760
    igaz, hogy 2.3.7

    de a legeslegjobb ROM amit eddig használtam.

    Smooth Skanky
  • Narxis
    #2759
    xda-n azt írják, hogy csak poén :D
  • Firerock
    #2758
    lehet hogy oldja a gumit:D
  • Firerock
    #2757
    :D:D:D
  • Narxis
    #2756
    CM10.1-20130123-NIGHTLY-mb526.zip

    Build contains 3.0.0 kernel
    After install roms from this folder, Device will be no more waterproof!!!

    wut?
  • UTB
    #2755
    Sziasztok.
    Van gyári defy+ rom sima defyre ami nem cm7 meg miui stb. mert én a cm7 et feltettem és egy éjszaka alatt 60% ot esett vissza tettem a gyárit és azóta bírja simán a két napot.Előre is Köszönöm a válaszokat. (Ha lesz egyáltalán) :D
  • Firerock
    #2754
    Visszaraktam a CM7-et,ez tökéletesen működik. Viszont amikor USB-re dugom semmi sem történik,nem is tölt.
    5let?
  • Narxis
    #2753
    Akkor flasheld RSD Lite-tal a gyári ROM-ot.
  • PaBloBing
    #2752
    nem tudom telepíteni, mert továbbra sem tud belépni a boot-menübe....újraindítás után a telefon megint megáll a google logo-nál, és nem lép tovább
  • Narxis
    #2751
    Azzal ne foglalkozz, telepítsd a ROM-ot amit akartál.
  • PaBloBing
    #2750
    wow....bejutottam aí "android system recovery" - be.....nyomtam egy "wipe data/factory reset" - et, és a végén kiírja, hogy

    Data wipe complete.
    E: Can't mount CACHE: recovery/log

    bocs, hogy ennyit kérdezek, csak még sose jártam így....innen hogyan tovább?....
  • Narxis
    #2749
    Akkor megnyomod a hangerő le és fel gombot egyszerre és aztán tudsz wipe datazni és wipe cachelni és újrarakod a CM10-et VAGY RSD Lite-al felteheted a gyári ROM-ot és nulláról kezdesz mindent.
  • PaBloBing
    #2748
    odáig eljut, hogy ha nyomom a hangerőgombot lefelé, meg a bekapcsológombot, akkor kijön a képernőn a kis háromszög, benne egy felkiáltójellel, alatta pedig a droid-figura
  • PaBloBing
    #2747
    illetve csak újra szerettem volna rakni a rendszert, bocs...
  • PaBloBing
    #2746
    az a probléma, hogy igazából csak újraraktam a rendzsert, és eddig nem is volt vele probléma, mindent ugyanúgy csináltam, de most a cm10 telepítés közben dobta el magát minden figyelmeztetés nélkül...és igazából semmit nem tudok csinálni most vele....nem lép se a boot menübe, meg semilyen menübe...egyszerűen megáll a google logonál, ha bekapcsolom. Nincsen valamilyen nem szoftveres reset-dolog ?
  • Narxis
    #2745
    Mit telepítettél? Próbálj aksit ki-be tenni egyszer aztán ha ez nem segít akkor újratelepítés de előtte wipe data, wipe cache és wipe dalvik.

    Ha gyári ROM akkor pedig a gyári recovery-be lépj be és ott nyomj egy wipe data-t aztán wipe cache-t.
  • PaBloBing
    #2744
    ....a defy telepítés közben egyzsercsak megállt, újraindult, majd innentől kezdve a google logóig jut el, de onnan tovább sehova, nem reagál semmire. Mit lehet ilyenkor csinálni szted?...
  • Narxis
    #2743
    Hello, nem nagyon. Miért?
  • PaBloBing
    #2742
    Hello, van most valaki ébren?