The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3155
Nem, a szerepjáték lényege, hogy ELKÉPZELED, hogy te vagy az. Persze ha egy nõi testbe képzeled bele magad.. váljék egészségedre!
#3154
jó, akkor hasonlítsd össze



#3153
ja igen még annyit, hogy a 3 db letölthetõ férfi páncél meg mind értelmetlen, a vállakon található elképesztõ tüske, spirál, szoborcsoport, denevérszárny, és a rohadtul hangsúlyos övszerû csatizé, páncél alsógatya illetve az ezen kívül értelmetlenül áttört csípõ-és mellkastáji felület miatt és érdekes módon a mindenféle történeti ikonográfiában ezek a nagy erõs szexuálisan beindult hím attribútumai, a hangsúlyos faszrész meg a többi
#3152
Miért? nem õ megy majd férjhez, hanem a karaktere. Nem az a szerepjáték lényege, hogy te nem vagy azonos a karaktereddel? Játszhatok egy karakterrel úgy, hogy az illetõ rosszindulatú, csaló, hamiskártyás, miközben én magam nem vagyok az. Kiélek benne olyan tulajdonságokat, amiket a való életben nem élek ki (mert nem dominálnak bennem). Ezért nem tartom furcsának, hogy nõi karival játszik - bár beismerem másfelõl, hogy én a TES-ben még nem játszottam férfi karaktert, mindig csak nõt (azért nekem mint nõi játékosnak, remélem, nem rója fel senki). Na talán majd most a Skyrimben...

Calver
#3151
gyors kérdés: "villogó" árnyékokkal lehet valamit kezdeni?
akárhogy dúrok ini-t, semmit nem találok, de még árnyékok kikapcsolására sem - bDrawShadows=0-re tesz a Skyrim magasról <#schmoll2>

"The trees move. Do you not see it?"

#3150
nem, ez így pont jó. <#wave>
#3149
már bocsi, de az oblivonhoz letölthetõ kb 3569 nõi karakter és hozzá való bugyi, tanga, melltartó, bugyi nélküli különbözõ fazonírozott és tetkós puncik, továbbá latexcsizmák, ostorok, latex nõvérke-tanítónéni-rendõr-tûzoltó-Lara Croft-ruhák, hatszázféle mangacsaj, ötszázféle hajjal éa mwllmérettel, és a többi latex és netz kiegek az alábbi dologra engednek következtetni. A felhasználók 95%-a szexuálisan frusztrált, ezért túl sok pornót néz. Nem tudom ezt hogyan hasonlítod össze azzal, hogy egyes játékokban nõi karikkal kell menni.
#3148
Nem! Én nem játszottam vele (persze nem azért mert csaj volt a fõszereplõ).

Hát nekem eszembe nem jutna, hogy bármiféle ilyen dolog eszembe jusson egy játék fõszereplõjérõl. Tudod én szerepjátszom egy RPG-ben, akkor meg általában valós személyiségemnek megfelelõen (ha másban nem is) is férfi karaktert indítok(persze ha lehet), mivel én úgy tudom magam beleélni.

Valós nõi segget is szivesebben nézek, mint virtuálisat (engem az nem mozgat meg semennyire).

Egyébként meg Oblivion-t is FPS módban nyomtam, szóval végülis nem oszt nem szoroz, hogy milyen nemû a kari (de mégis, mert ha nõi karakternél férfi npc-k közelednének felém érzelmileg elhánynám magam)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#3147
TESt TPS-ben játszani= istenkáromlás.

deniro2
#3146
Érdekes ez a megközelítés egy szerepjáték esetében...😊 Ha máskor nem is, de majd mikor párkapcsolat/házasság kerül képbe, lesz egy kis identitás zavar nálatok😊

Laza
#3145
Valaki emlegetett itt múltkor olyasmit, hogy van/lesz HD textúra csomag a Skyrim megjelenése elõtt. Lett ebbõl valami, vagy csak kacsa volt 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#3144
A berakott képeket nem lett volna elég csak simán linkelni, hogy csak az nézze meg aki akarja???

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Maxtreme
#3143
Pedig én is így vagyok a dologgal. Jobb 1 nõi karaktert bámulni x órán át mint 1 kigyúrt izomagyú csávót 😊

Kizárt? Tomb Raider? vagy neked csináltak belõle külön Tom Raider kiadást? 😄

#3142
Ez egy színtiszta baromság! Én pl. egy nõi karakterrel nem tudok azonosulni (ki van zárva, hogy én nõt játszak bármiben is).

"levetkõztetheted bugyira" Hát inkább egy igazit vetkõztetek, virtuális csajok nem érdekelnek.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

BEAST
#3141
Ez is egy nézõpont. Vannak viszont olyan emberek akiket inkább a szerepjáték rész érdekel és nem a karakterük feneke.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3140
én nem szeretem a nõi karikat. Én az ilyen játékoktól azt várom, hogy én leszek a kurvára titokzatos, misztikus, és kaotikus sötét lelkû lény, és nem azt, hogy bõrtangában ugrálhatok a D kosaras didkóimmal.
#3139
Mivel van FPS nézet, ezért nem muszáj egy férfisegget nézned játék közben 😄 Én maradok a férfikaraktereknél...
Fpocok
#3138
Ez.
Viszont a másik oldalon ott van, hogy van, aki nem tudja beleélni magát. Pl ME1-2ben faszi sepörd voltam. Viszont wowban be csaj 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3137
Akinek van esze, az csaj karit indít. Miért? Mert jobb 1 nõi segget bámulni TPS nézetben. 😄 Meg levetkõztetheted bugyira, szal... 😄

Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;

#3136
konzolos felület. Röviden ugyanazt kapod amit a konzolosok. 😊 Elkészül a játék konzolra aztán pcre konvertálják.

yesname
#3135
Igen. 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#3134
egyébként ez ugyanolyan rettenetesen egyhangú, mint az oblivion?
#3133
<#fejvakaras> az mi? (én ezeket nem értem)
#3132
Nos nem leszarandó dolog mert ez is benne van abban hogy a kis pcnk fullosan "port" kezd lenni 😊

MrDevil
#3131
a texture quality az maximum HIGH lehet?

#3130
én leszarom a warezt, azt gondolom róla, hogy annál jobb reklám nincs egy termékre, csak gondoltam megkérdezem, mert ez nem off topik.
#3129
Van olyan is de mint tudjuk Microsoft testvér sok pénzt áldoz a kis varászdobozába és a Fallout hoz hasonlóan itt is elõnybe próbálta hozni kis gépecskéjét. 😊
De ne izgulj vagyunk páran akiknek van türelme kivárni a holnapot. 😊 És igen a warezboyok is nyüzsögnek mindenhol ugye. 😊

PiszkosFred
#3128
Ausztraliaban kaphato volt a mai naptol, a tobbiek pedig - a holnap varhato hovihar miatt - hamarabb ment ki a futar.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#3127
*középkori akarom mondani középkori angol 😄

#3126
tudja valaki, hogy ez minek beszél hozzám?
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy az hogy ti itt ezerrel nyomjátok az azt jelenti, hogy leszedtétek warezrõl (ami csúnya dolog meg off <#idiota>) vagy van valami béta verzió. Vagy Amerikában már rég megjelent...
#3125
egyszerûbb ha egy szótárral nekiállsz játszani így a legkönnyebb megtanulni angolul. Mondjuk a 12 igeidõt azért érdemes megismeri elõtte. Tudok is egy tanárt aki egy hétvége alat megtanítja neked az angol nyelv logikáját. utána már csak szótár kérdése és gyakorlás. De a legjobb ha belépsz egy mmo-ba én nagyjából 2 év után a századeleji angol egy részét is megértem, hála a lökött rpseknek 😊

Kly
#3124
Ezt kéretik befejezni!

Scientia potentia est.

PiszkosFred
#3123
Akkor most, hogy kolcsonosen udvozoltuk egymast, kerlek tartozkodj a nyilvanos idegosszeroppanastol, es terjunk vissza a jatekhoz, illetve az ehhez kapcsolodo temakhoz.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#3122
úgyis lefordítják. Csak úgy hemzsegnek az angolul tanulni akaró középiskolások. Kb másfél év múlva...
grebber
#3121
Nem szeretem az ilyen hosszú játékokat kétszer végigvinni ezért csak 1szer akarom,de úgy hogy értsem is mit miért csinálok.
Tudok várni abban jó vagyok!

Next PC upgrade: 2022

#3120
Az majd kb akkor lesz, amikor mi már a TES VI- Blackmarsh/Hammerfell/Valenwood/Elsweyr/High Rock-ot fogjuk nyomni kb. 😄 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3119
Oh my god😄 Van fogalmad mekkora munka egy ilyet lefordítani? 😊 Az oblivion évekig tartott és abba nem is volt 60 ezer sor text 😊Ne várj rá 😊

grebber
#3118
Na már csak a magyarításra kell várni és el is kezdem a játékot!Addig nem értelmetlen!

Next PC upgrade: 2022

#3116
Akkor jó 😊

#3115
Hát szerintem van akkora, de egy kicsit becsapós. Elõször mikor néztem, hogy milyen messze van az elsõ város ahova el kell menni morogtam is, hogy futkoshatok egy fél órát, de nem. Térképen sokkal nagyobbnak tûnnek a távolságok, mint a játékban. De szerintem simán van akkora, bár még nem jöttem ki az elsõ városból, majd megyek is mindjárt valami lokál bandavezért ölni a hegyekbe kissé messzebb.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3114
Mekkora a világ térkép? Nagy szóval Obli méretû tényleg???? hogy érzed??

#3113
Azér ami kicsit zavaró az átható gyûrûk ura feeling: 😊 Azér jó pár évvel a film után már lehetne a cégeknek eredeti ötlete is. 😄

#3112
Nekem eddig minden várakozásomat felülmúlta! Egyedül tényleg csak a menürendszer meg a térkép fura kicsit, de meg lehet szokni. Igen, látszik hogy konzol port, bla-bla, de szerintem ennek ellenére kurva jó! A grafikával sincs bajom, highon is nagyon szép szerintem minden, és még kint, szakadó hóban/esõben sem megy 50 alá az fps.

Én egy wood elfet indítottam, íjászkodós-lopakodós-néhakardozós tolvaj karakternek szánom. Elértem az elsõ nagyobb várost, sajnos a tolvajcéhbe nem tudom még hol kell belépni, úgyhogy beléptem a helyi harcosok klubjába egyelõre, bár ennek sem fighter's guild a neve már <#awink>

A fõszálat egyelõre hagyom a francba(mint szinte mindig a TES játékokban 😄 ), jobban érdekelnek a céhes küldik.

Nagyon tetszik, hogy tényleg reagálnak a karakterre az NPC-k, pl bementem az egyik boltba eladni a cuccaim, és véletlenül ellõttem a sarokba egy tûzgolyót, mire a boltos csóka hátra ugrott és rám kiabált, hogy fel akarom gyújtani a házát? 😄 Meg a harcos céhben csipkelõdnek veled a tagok, szivatnak mert kezdõ vagy, stb. Az külön tetszett, hogy az egyik küldiben egy nõ meginvitált, hogy üljek le az asztalhoz és hoz valamti enni, és tényleg hozott! Aztán felálltam futkároztam a szobában, leborítottam egy kupát az asztalról, és jól le lettem teremtve, hogy vigyázzak már.. 😊 Tehát ilyesmikre gondolok, nagyon meghozza a hangulatot!

A karaktergenerálás egyszerûbb szerintem mint Obliban, de sokkal szebb karaktereket lehet csinálni, FNV-nál nekem jobban tetszenek. Bár nekem kifejezetten csúnya elfet sikerült összehoznom 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3111
Még szakált is rakhatsz rá 😊

#3110
A karakterek sokkal szebbek.. kb Fallout NV szint vagy jobb. ne aggódj. 😊

kill3r21
#3109
mihez is hasonlitsam, kész dolgok vannak benne, pl van 10 féle orr, és 20féle haj stbstb
TopGun
#3108
Mennyire komplex a karakter generalas? lehet benne legalabb olyan szep csajt generalni, mint az Oblivionban? vagy majd itt is csinalnak hozza "szepito" mod-ot a lelkes modderek?

Amikor azt hiszed, hogy van egy kis szerencséd, az élet odajön és széles vigyorral pofán rúg!

kill3r21
#3107
Respect
#3106
Na ja. Csak nem tesz jót ha elõveszem a Dragon Age originst és láttom hogy valamit normálisan is meg lehet csinálni 😄

PiszkosFred
#3105
Jogos, de valahol vicces, leven az Oblivion is mar eleve az akkor debutalo uj generacios konzolokra lett fejlesztve, es a PC-s verzio "csak egy port" volt. Az elmult 5 evben illett volna ebbe beletorodni 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”