The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3255
Nos ez az egyik amitõl tartok de majd meglátom. Gondoltam hogy mg annyi idõt sem tesznek a pc-s verzióba hogy az irányítást átalakítsák 😞

Pretorian
#3254
Valaki aki már pár órája játszik vele, monnya' már meg, hogy: elsõ benyomások alapján inkább a Morrowindhez, vagy az Oblivionhoz áll közelebb a játék?

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Jakuza001
#3253
Persze mert ha 80 alatt adna barmelyik holnaptol kezdve a legtobb jatekbol nem kapnanak tesztpeldanyt.
Nem kell ezeket a szamokat tulertekelni.

lwb
#3252
Erre én is kíváncsi lennék, mert sok questnél kell, hogy forgathasd a tárgyat, hogy megvizsgáld. A vicc az, hogy csak egér-billentyû kombónál nem megy. Ha ráteszel egy kontrollert, akkor mûködik.

Ez eddig a legnagyobb bug a játékban. Potenciálisan game breaker.

#3251
Tehát amire gondolok ha lehet a QUESTEK-kel kapcsolatos kérdéseket, válaszokat spoilerrel. Ezt a rendszergazda is írta. És akkor akit érdekel elolvassa akit nem nem. Láttam egyet rögtön elkaptam a szemem de már késõ persze. A többi írásba meg már bele se mertem olvasni.Nem a képekkel meg egyebekkel van baj de minden questet meglepetésként akarok átélni és ezzel nem vagyok egyedül " éve várok erre a világra ami képes kirántani az embert a hétköznapok darálásából. És legalább az elsõ játéknál mindenre rá akarok csodálkozni. 😊

#3250
Emberek lehetne hogy spoilert használtok??? Nem egy Crysis topicba vagytok. Elképesztõ még jó hogy nem olvassom el amit írtok. Sajnos ez a következménye annak hogy ennyire lebutították a shotemup rajongók is beindultak. Lassan visszasírom az idõt amikor az rpg még rétegjáték volt. Nem kellett ilyenekkel foglalkozni mint amit most is írok. Mindenki tudta mit jelent az elsõ élmény meg meglepetés érzete. Persze ezek ismeretlen dolgok egy jó kis lövöldözõs programba. Lehet kicsit tulreagálom, de félek jórészeteknek fogalma sincs arról hogy sok ember semmi konkrétat nem akar megtudni a játékból és gyanítom amit csináltok az csak durvább lesz!

#3249
Jah én sötételffel vagyok és Drizzt Do'Urden a nevem mond ez a név valakinek valamit?
#3248
Nekem ez a farkasemberes küldetés kimaradt, pedig nem az elején járok már (kémkedõs küldi). Az miért van, hogy hiába aktiválom a nem fõküldetéseket, mégsem mutatja a térképen? Lesz a játékban olyan 1 kezes kard,ami 8-9-nél többet sebes? Egyébként én ps-en tolom és már szerdán megvehettem. A havasi trollokra nincs valami trükk, mert nagyon nehéz kinyírni õket, sokkal nehezebb, mint az elsõ 2 sárkányt. Nem volt arról szó, hogy lehet majd házasodni a játékban?
CalebJoe
#3247
kicsit testépítõ feje van<#nevetes1>
MerlinW
#3246
Itt az én lányom😊



[merlinw.org]

#3245
Nem nevezném kihívással teli rejtvényeknek 😄
#3244
hû..ezekbõl egyikre se figyeltem,csak nyitottam amit tudtam aztán mentem elõre mindenkin át😊
MerlinW
#3243
Ha nem TPS-ben harcolsz, akkor lemaradsz a látványos kivégzések nagy részérõl😊

[merlinw.org]

kill3r21
#3242
pedig musthave lesz, mert bentlesz amit keresel 😊 azthiszem
elsõ rejtvény egyértelmü lesz, 3 jelkép fent amiböl a középsõ a kar melett a földön lesz, balra a 3 kavics amit sorrendbe kel álitani.....
a gyürüs ajtón meg az alsó gyûrû az a gubó, a középsõ az a pillangó, felsõ a medve....😊
#3241
na mondjuk ott az egyiket én se tudtam..van sorrend?😊
letojtam és mentem tovább kifelé a havasba,csúnyákon át😊
kill3r21
#3240
gyerekek van aki már a 3 szimbolumos ketrec nyitásnál elakadt....ajajj 😄
kill3r21
#3239
ogg én csak most gyilkoltam meg az elsõ sárkányomat, aztán beszívta a lelkét, és most képes vagyok KAMEHÁMÉZNI 😄
#3238
nem tudom te hogy kaptad meg,nálam...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
annyi volt hirtelen,hogy beszéltem egy sittessel,akitõl küldiként egy gyûrût kell elvinni valami DÖGhöz..elmondta,hogy teliholdkor éjjel változott át..ideadta a gyûrût,aztán átváltozott és lelépett a sittrõl a tetõn át😊


még csak ennyit tettem..ha ez oda vezet majd...
#3237
Át tudsz változni?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3236
heh..én épp most futottam abba bele..aztán éjjel lévén nem találtam sehol szobát,így szépen betörtem a sittre és aludtam egyet a priccsen...õrt nem érdekelte😊
#3235
Ha túl könnyûnek érzitek a játékot, akkor beállításoknál lehet változtatni a nehézséget. Alapból adepten van, én egyel nagyobbon tolom, így kb okés.

kill3r21
te már megcsináltad a werewolf küldit?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

böröczk
#3234
Azért kérdeztem, mennyire számít a fajválasztás, merthogy hogyan fest már, ha egy Bretonból íjász stealth-es tolvaj szuperatomassasint csinálok? <#idiota>


Ez meg néni:

Kumiho #2179

kill3r21
#3233
Azért az mekkora már hogy a barlangokba lehet aranyat meg ilyesmiket bányászni? 😄
#3232
Nah jolvan korrekt kis game lett ez! Nalam rendben fut, szerintem jol nez ki, a menu/iranyitas megszokthato. Aprobb hibak azert akdanak meg lehetne egy ket dolog praktikusabb megoldásu is de igy sem veszes. Erdekes, h rogton az elejen pl az utmenti farkasok azok one hitesek obliba azert megtudtak fingatni. Eleg konnyu ellenfelekbe botlottam eleinte a sarkany oles is relative konnyu volt aztan egyszer csak talalkoztam valami yetivel es ki is fektetett egy kenetbol😄 Balancolni még lehet...Mindenesetre ugy vélem megéri a pénzét.

kill3r21
#3231
kérdésedre válaszolva, 1600x1050 HIGH, mellékoptionsba minden high, távolságok max....
kinti nagy placcon 28-35 fps
benti helyeken 60fps+
teljesen jó 😊
kill3r21
#3230
elöszõr equippelj ki mindent a kezedbõl, aztán elöször a mágiát tedd be (lehet akár mind a két kézbe) E gombal is próbálhatod, arra figyelj hogy a nagyobb kardok alapból kétkezesek....
két varázslat tök jó és hogy nyomva tartva folyamatosan csinálja, healt varázslatnál elönyös, nem úgy mint a obliban hogy egy nyomás egykis töltés, és "lõni" a varázslattal is lehet folyamatosan
#3229
Mármint mágiát nem tudok.

kill3r21
#3228
az nem bug, hosz megszoktad az fpsekben, hogy jobb kézben van a fegyver és a bal egérgombal lõsz 😊
#3227
Így se tudom deequippelni a jobb kezembõl a cuccot hiába cseréltem

kill3r21
#3226
Skilleknél kell vmit csinálni?
a levelupon kivül?
Shep
#3225
Kolléga, magának ,hogyan fut a gépén?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#3224
kijavíthatták volna a bugokat rajongók visszajelzései alapján mielõtt kiadják <#hehe>
kill3r21
#3223
csere, de akkor a jobb egér lesz a bal kéz és forditva 😊
#3222
Ha zavar titeket hogy fel van cserélve a 2 egérgomb a beállításoknál vissza lehet tenni.

#3221
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Favouritesbe raktam (fegyvert is mágiát is), nah de a bal kézre mûködik minden (jobb egér gomb), de nem tudom ott kivenni ami jobb kézre esik (bal egérgomb) hiába kattintok rá. Megoldás?

KaszaN
#3220
Azt persze

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

#3219
lesz az 15 is
#3218
Végre a Bethesda is megjelentette a Skyrimet. Már csak õ hiányzott.
ScarY MAN
#3217
én tuti. 😄

...

KaszaN
#3216
BUÉK

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

Laza
#3215
HURRÁ!

Remélem van olyan becsületes ember, aki a warezt is csak éjfél után telepíti 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#3214
A harcrendszer fejlõdik a karakterrel együtt? Mert eddig csak az az 1 suhintás van . ennyi a "harc" ?????? / combók, variációk lesznek-e?/
KaszaN
#3213
Azt gondolom.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

reaper5687
#3212
Valaki nem tudja, hogy kell a tárgyakat forgatni? C-vel zoomol ugyan de onnan sehogy tovább. se numpad, se nyilak, próbáltam shitf,alt,ctrl-al, semmi. Valaki?
vk90
#3211
Én nem csak kipróbálásból szedem le... 😄

Capcom is the best!

Laza
#3210
Van itt olyan, aki nem csak kipróbálásból töltötte le 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#3209
Mert oda nem kell külön kiszállítani 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#3208
Nagyjából... igen! 😄
KaszaN
#3207
Ja mert, hogy le töltögetitek csak úgy kipróbálásól, de ha én leszedem akkor már kis warezos vagyok mert nem vagyok hajlandó érte kiadni 10EZER ft-ot?...😄

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

KaszaN
#3206
Hát, elöbb visszaolvastam és utána kérdeztem, ami azt illeti nem vettem észre, egyszercsak elkezdtetek róla beszélni. De gõzömsincs...talán a póstás egy nappal elöbb hozza mint ahogy a boltba kiér? Ez még nehezebb elhinni mint azt, hogy fénypóstán küldték. Nekem anno egy játékot több mint 2hónap alatt hoztak ki, egy pólót még tovább, van ami meg sem jött.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB