The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Kumiho #2179
Asus K50AB laptopom van, 2GB ram, AtiHD4570 videókártya. Valaki akinek hasonló configja van mondhatna tapaasztalatot.
Grafika nem nagyon érdekel, ha kell 320x240-ben játszom D:
"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Nade ha megmozdul😛 hát nekem a grafhoz hozzá tartozik az animáció is.. az viszont siralmas még mindig.
"meg hogy rossz menürendszer(na bumm, nem a menürendszerrel fogunk harcolni, majd hozzászokunk)"
Szóval ha a fejedet szarba nyomják semmi gond, na bumm....majd megszokod 😛
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
\"Egy gy?r? mind fölött\"
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Tudod...ez egy fórum 😉 Negatív és pozitív véleményekkel egyaránt. Ha csak pozitív dolgokat lehetne írni, akkor nem Fórum lenne, hanem seggnyaló Site...
A megjelenés elõtt pár nappal mindenki a játékról áradozik, hogy már nem bírja tovább, meg hogy szétveri a csomagküldõ szolgálatot, ha a release napján 00:01-kor nem kézbesítik ki neki és hogy tuti mekkora királyság lesz ez a program, mert az összes videót látta már róla.
Aztán amint tölthetõ a virágbolti verzió, megjelennek a vérszomjas trollok és elkezdik fikázni a játékot.Hogy ez konzolport(elõre borítékolható volt a dolog, hisz konzolra már kijött), meg hogy rossz menürendszer(na bumm, nem a menürendszerrel fogunk harcolni, majd hozzászokunk) és a grafika nem is olyan szuper.Ugyanakkor mások meg olyan screenshotokat szúrnak be, hogy a fõhõs szinte lelép a monitorról...
Magyarán, a szokásos türelmetlenkedõk, akik - mondjuk ki - ingyen és bérmentve jutottak egy baromi költséges szellemi termékhez, elkezdenek fanyalogni. Érdemes rákeresni a hanganyag készítésével kapcsolatos videóra, hogy lássuk, csupán abba mennyi pénzt és energiát feccölhettek.Legtöbbször olyasmik miatt trollkodnak, amiket - ha eredeti lenne a programjuk - a Kézikönyvbõl pillanatok alatt megtudhatnának.Sokszor kiderül, hogy az illetõ még a tutoriálnak is felfogható angol szövegeket sem érti, a billentyûkiosztást el se olvassa, a quest leírásokat skippeli, de azért neki(!) a játék szar.
Summa-summarum: ha már úgy alakult, hogy ilyen vagy olyan okból virágbolti verzióval játszunk, legalább azt a minimális tisztelet adjuk meg a készítõknek, hogy ne ócsároljuk a munkájukat.Különösen akkor ne, ha nem érdemli meg.
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;
Intel C2D E6600; nVidia 8800GTS 320MB; 2 Giga DDR-2 800MHz RAM; 2*250GB + 1*320GB HDD;
2011.11.10 - 19:02 IRSZ & Súly rögzítése, beérkezés
Erõsen várós! El merjek futni boltba? 😄
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
Más: hogy kell lockpickelni? Tök más a rendszer mint oblivionban és ki kéne nyitnom egy ajtót, de már alig maradt pickem.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Amúgy tényleg nem lehet bírni. PS3-am is van és most fordult elõ elõször ténylegesen a bõség zavara. Uncharted 3, Batman Arkham City (ha szerencsém van már ma, ha nem akkor hétfõn Assassin'S Creed Rev.) Aztán persze Skyrim, La Noir. Az õszi ösztöndíjam meg el is fogyott :-)
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
## is your preference
It can also be done via a config file if that is your preference:
Go to your My Documents -> My Games -> Skyrim -> skyrim
Create a backup of the skyrim.ini file
Open the file, then scroll down to where it says
At the bottom of this section, add fdefaultfov=XX (where XX is the FOV value you want to change to)
Save, exit, and play
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
Kis segítséget kérnék, lehet hogy korábban volt már téma, de nálam a játék valamiért brutálisan halk. Mármint a többihez képest. Tegnap este értem haza vele, feltettem, elindítottam, fejhallgatóval, hangerõ maxon, és alig hallottam mit mondanak. A játékon belül feltoltam mindent maxra az audio beállításoknál, de a beszéd hang még mindig nagyon halk, ha a többit meg lejjebb halkítom még rosszabb :-) Valaki tud errõl valamit esetleg ? :-)
Megnéztem zenét minden mást rendesen lejátszott a gép . :-)
Ez ketyeg a szobámban: Asus P5Q SE,Intel Core Quad 9550 Sapphire Radeon 4890 Vapor-X Kingston HyperX2x2048 1066MHZ Illetve egy Samsung 2333HD monitor és egy Xbox 360 és egy PS3
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
\"Egy gy?r? mind fölött\"
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
Amúgy valaki írta, hogy nem átlátható neki a skill rendszer, hát miért nem? Csak a gombokkal mész jobbra vagy balra hogy melyik skillt akarod növelni, pl a lockpicket, enterrel rányomsz és nyomod a pontot oda ahova akarod a lockpick skill treen belül.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Vidd a kurzort a tárgy fölé, az egér görgõjével zoomolj rá, ragadd meg az egér gombjával és mozgasd jobbra-balra.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egyszer a sziklak mogul 3 farkas ugrott a nyakamba, azt hittem szivbajt kapok, a fulhallgato jol fel volt tekerve, hirtelen egy nagy horges... Brutal...
#3256
Na, az élõ világnak örülök, a többi dolognak meg majd akkor a végére járok.
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?