The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elindul a setup exe, mondom neki, hogy akkor install, de kiírja, hogy a steam most leterhelt, próbálkozzak késõbb!!!
Sot lehet ha furnanak egy lukat a szajahoz, akkor ... 😄
Birom hogy valaki meg akarja magyarazni a megmagyarazhatatlant.
Koszi!
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Annyira bírom ezeket az embereket akik minden kis szir-sz@r hibába belekötnek... mindenbe.. ahelyett, hogy beleélnék/beleásnák magukat a játék univerzumába..Márpedig a játék jó, a Metacritic 96-ot zúzott rá a játékosok meg 9.2-õt.. úgy hogy veled (nem veled, azzal aki fikázza) van a baj. 😊)
És persze van az a lehetõség is, hogy:
Ha nem tetszik, akkor menjél aztán játsszál a pöcsöddel.
De persze inkább hülyézzétek le azt, aki megemlíti, hogy talán ezt így nem kellene...
Parasite Eve 2, best game EVER!
Szerinted bárki is gondolt rá a fejlesztõk közül, hogy egy-két user vödröket fog húzni az npc-k fejére és úgy fognak lopni ???
Igenis, jól oldották meg a fejlesztõk, hogy az npc-k nem a "testükkel", hanem csak a szemükkel látnak.
Rendben van, hogy hülye vagy... nincs ezzel probléma, de legalább ne reklámozd..
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
1.2 - The Buckethead patch.
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
Parasite Eve 2, best game EVER!
\"Egy gy?r? mind fölött\"
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
De ez a fejére rakod vödröt és nem lát egy hatalmas baromság.
Parasite Eve 2, best game EVER!
How do I fix the crash to desktop?
1. Go to Start -> Control Panel -> Sound
2. In the Playback tab, right click on Speakers (or whatever has a green tick next to it), then click Properties
3. In the advanced tab on this new window, select 24 bit, 44100Hz (Studio Quality) in the drop down menu
How do I fix some sound issues, such as hearing static during NPC dialogue?
1. Go to Start -> Control Panel -> Sound
2. In the Playback tab, right click on Speakers (or whatever has a green tick next to it), then click Properties
3. In the advanced tab on this new window, select 24 bit, 44100Hz (Studio Quality) in the drop down menu
How do I disable the smooth mouse settings?
1. Go to your Steam Directory -> steamapps -> common -> skyrim -> Skyrim
2. Create a backup of the SkyrimPrefs.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says
4. Change to bMouseAcceleration=0
5. Save, exit, and play
How do I fix the vsync ("laggy mouse") problem?
1. Go to your Steam Directory -> steamapps -> common -> skyrim -> Skyrim
2. Create a backup of the SkyrimPrefs.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says
4. Add to the bottom of the section iPresentInterval=0
5. Save, exit, and play
How do I change the FOV?
1. Go to your My Documents -> My Games -> Skyrim -> skyrim
2. Create a backup of the skyrim.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says
4. At the bottom of this section, add fdefaultfov=XX (where XX is the FOV value you want to change to)
5. Save, exit, and play
.ini Variables
The SkyrimPrefs.ini is located in Documents\My Games\Skyrim. Make a backup as usual.
Interesting variables are as follows, in order of appearance in the .ini and showing their default settings.
bDoDepthOfField=1
bTreesReceiveShadows=0
bDrawLandShadows=0
bShowFloatingQuestMarkers=1
bShowQuestMarkers=1
bShowCompass=1
bMouseAcceleration=1
fAutosaveEveryXMins=15.0000
FOV adjustment (For those who don't like fiddling with .ini files)
Changing the FOV via the in-game console carries over between reloads and sessions.
Default FOV (I'm guessing around 60-70)
80 degrees
90 degrees
100 degrees.
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
. . , -cske készen van a ☺ -cske.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Oda eddig nekem mindig reggelre megjött ... legalábbis itt BP-n. Gondolom az újságokkal hozzák 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
\"Egy gy?r? mind fölött\"
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3
Az miért van, hogy szinte minden RPG-ben, a kardok, fegyverek csak rá vannak ragasztva a karakterre? Nincs kardhüvely, amibõl elõhúzná a pallost, nem csak a csupasz penge fityeg a hátán.
Nem tudom, de ez nekem igen illúzióromboló, de már ugyanígy zavart az Oblivion-ban is.
Mi előtt valaki megkérdezné: A Tigris márpedig egy vacak tank. Hiába is rinyálsz. A valóságban is az volt. http://de-rerum-natura.freeblog.hu/ saját blog