The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fyrex
#3505
köszönöm, remélem azért valakinek sikerült megértenie a kérdést 😊

Avanti Crociati!

#3504
Na basszus... én se tudom felrakni! :S
Elindul a setup exe, mondom neki, hogy akkor install, de kiírja, hogy a steam most leterhelt, próbálkozzak késõbb!!!
Jakuza001
#3503
Hagyjad mar ha az o fejere tennenek egy vodrot o is csak ugy alldogalna.
Sot lehet ha furnanak egy lukat a szajahoz, akkor ... 😄
Birom hogy valaki meg akarja magyarazni a megmagyarazhatatlant.

#3502
Hogyan lehet dvd-rol felinstallalni? Mert folyton a steamrol akarja letolteni es az kb meg 16 ora. Eredeti a jatek.

Koszi!
Dopti
#3501
prt scr

KaszaN
#3500
Másnál is van olyan, hogy ütne a karakterrel és nem csap? Mintha nem érzékelné. Meg, miért csak 10fényforrásból egynek a fénye vet árnyékot? olyan illúzióromboló...

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

Fyrex
#3499
van screenshot gyorsbill? <#fejvakaras>

Avanti Crociati!

#3498
Ja, amúgy ez tényleg nagy baj... teljesen tönkre b@ssza a játékélményt.. így, jóformán játszhatatlan.. <#vigyor><#vigyor>

Annyira bírom ezeket az embereket akik minden kis szir-sz@r hibába belekötnek... mindenbe.. ahelyett, hogy beleélnék/beleásnák magukat a játék univerzumába..Márpedig a játék jó, a Metacritic 96-ot zúzott rá a játékosok meg 9.2-õt.. úgy hogy veled (nem veled, azzal aki fikázza) van a baj. 😊)

És persze van az a lehetõség is, hogy:

Ha nem tetszik, akkor menjél aztán játsszál a pöcsöddel.

Fpocok
#3497
Ja, remek. Én vagyok a hülye. Nem azok, akik ezt a baromságot benne hagyták. Ráadásul egyszerû, mint a tök, simán gamebreaking is lehet.
De persze inkább hülyézzétek le azt, aki megemlíti, hogy talán ezt így nem kellene...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3496
igen, de ha mögé mész, miért nem fordul utánad, és miért hagyja, hogy hozzá érj. Egyébként az egésznek az a baja, hogy a tárgyakat nem megfogod, hanem repülnek
#3495
Jaj, de hülye vagy te kölyök...

Szerinted bárki is gondolt rá a fejlesztõk közül, hogy egy-két user vödröket fog húzni az npc-k fejére és úgy fognak lopni ???

Igenis, jól oldották meg a fejlesztõk, hogy az npc-k nem a "testükkel", hanem csak a szemükkel látnak.

Rendben van, hogy hülye vagy... nincs ezzel probléma, de legalább ne reklámozd..

Fpocok
#3494
Írtam én, hogy bug? Nem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

yesname
#3493
Ja, de 1. Te nem arról beszéltél, hogy mit tennél ha vödröt tenne valaki a fejedre és 2. ilyent még sehol sem láttam és ez királyság. Ez nem bug, hanem exploit. Ne használd, ha nem akarod.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

mousee
#3492
Elõre látom az új release notes-ot.

1.2 - The Buckethead patch.

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

#3491
már nem azért, de ez eddig a legjobb, amit a játékból láttam <#taps><#taps>
Fpocok
#3490
Nem. De talán nem is állnék ott mozdulatlanul, mintha mise történt volna 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3489
Miért? Ha a fejedre raknak egy vödröt, akkor te átlátsz rajta?

\"Egy gy?r? mind fölött\"

yesname
#3488
Miért Te látsz fejeden vödörrel? 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#3487
Inkább szúrj be youtube videókat, ahhoz legalább "értesz"...
Fpocok
#3486
Az kicsit más.
De ez a fejére rakod vödröt és nem lát egy hatalmas baromság.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3485
Pár megoldás

How do I fix the crash to desktop?

1. Go to Start -> Control Panel -> Sound
2. In the Playback tab, right click on Speakers (or whatever has a green tick next to it), then click Properties
3. In the advanced tab on this new window, select 24 bit, 44100Hz (Studio Quality) in the drop down menu

How do I fix some sound issues, such as hearing static during NPC dialogue?

1. Go to Start -> Control Panel -> Sound
2. In the Playback tab, right click on Speakers (or whatever has a green tick next to it), then click Properties
3. In the advanced tab on this new window, select 24 bit, 44100Hz (Studio Quality) in the drop down menu

How do I disable the smooth mouse settings?

1. Go to your Steam Directory -> steamapps -> common -> skyrim -> Skyrim
2. Create a backup of the SkyrimPrefs.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says and find bMouseAcceleration=1
4. Change to bMouseAcceleration=0
5. Save, exit, and play

How do I fix the vsync ("laggy mouse") problem?

1. Go to your Steam Directory -> steamapps -> common -> skyrim -> Skyrim
2. Create a backup of the SkyrimPrefs.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says
4. Add to the bottom of the section iPresentInterval=0
5. Save, exit, and play

How do I change the FOV?

1. Go to your My Documents -> My Games -> Skyrim -> skyrim
2. Create a backup of the skyrim.ini file
3. Open the file, then scroll down to where it says
4. At the bottom of this section, add fdefaultfov=XX (where XX is the FOV value you want to change to)
5. Save, exit, and play

.ini Variables
The SkyrimPrefs.ini is located in Documents\My Games\Skyrim. Make a backup as usual.

Interesting variables are as follows, in order of appearance in the .ini and showing their default settings.
bDoDepthOfField=1
bTreesReceiveShadows=0
bDrawLandShadows=0
bShowFloatingQuestMarkers=1
bShowQuestMarkers=1
bShowCompass=1
bMouseAcceleration=1
fAutosaveEveryXMins=15.0000

FOV adjustment (For those who don't like fiddling with .ini files)
Changing the FOV via the in-game console carries over between reloads and sessions.
Default FOV (I'm guessing around 60-70)
80 degrees
90 degrees
100 degrees.

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

watto
#3484
Arra is kell volna hogy ha a kémény tetejére teszem az üstöt vagy vödört akkor a bent lévõ npc-k meghalnak szénmonoxidmérgezésben?

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Fpocok
#3483
Nem.
De kellett volna.

Parasite Eve 2, best game EVER!

BEAST
#3482
<#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

koschwarz
#3481
meg persze érett játékos módjára akár azt is csinálhatod, HOGY EZT NEM CSINÁLOD.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

yesname
#3480
Most szerinted komolyan gondolt valamelyik fejlesztõ arra, hogy vödröt fognak pakolni az emberek fejére?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#3479
Ugye eddig a TES-nél és Fallout-nál az volt a panasz tárgya, hogy a szomszéd faluból rohantak az õrök, ha loptál, mert meghallottak stb. Na msot átestek a ló túlsó oldalára, ennek ellenére azonban ez az exploit nagyon jól szemlélteti, hogy van valamiféle line of sight 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fpocok
#3478
VÓTMÁ

Amúgy elég szomorú, hogy ilyen benne van. EZ mód.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3477
Bethesda did it again.

PiszkosFred
#3476
Lehet direkt akar az asszony igy megszabadulni tole 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#3475
Szegény. Még nem tudja mit tett 😄D

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#3474
Na igen csak abban benne van az is, hogy lehet hogy szombaton érkezik meg.

#3473
Nah eddig jol viselkedett a jatek, most meg 20-30 percenkent random kicrashel desktopra mindefele hibauzenet nelkul.Patch fenntvan audio beallitast is probaltam de nem segít. Hivatalos forumon is panaszkodnak ilyesmire. Másnál elõfordul ilyen?

Laza
#3472
Én ezért kérem inkább PickPack pontra 😊
Oda eddig nekem mindig reggelre megjött ... legalábbis itt BP-n. Gondolom az újságokkal hozzák 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#3471
Na végül megcsináltam megint a purityt, utána már oké. Ha valaki találkozik a buggal, csinálja meg még egyszer, utána már lehet a következõ munkát kérni, nem fogja a rescue küldit még egyszer beadni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fehercsoki
#3470
CD galaxis.

#3469
Ha az 1.1re gondolsz, akkor igen.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#3468
peccs fennvan?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#3467
Nem vagy egyedül. Honnan rendelted?

\"Egy gy?r? mind fölött\"

KaszaN
#3466
Én már többet is találtam, úgy 1 óra játék alatt, vagy annyi sem, némeik elég játék élmény rontó.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

#3465
Na meg is találtam az elsõ bugot :S A Companionoknél a Purity questet kétszer adja, nem lehet további munkákat kérni... Kurva jó 😞

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3464
Ki lehet kapcsolni, hogy sose mutassa a questek markerét? Mert engem idegesít, hogy mutatja hova "kell" menni. Kikapcsolom az adott questnél, de a következõ fázisnál/új questnél újra ki kell kapcsolni.

KaszaN
#3463
De ez mekkora már! xD Ki fosztok egy egész kastélyt, viszek pár vödröt, mindenkinek a fejére teszek egyet és csá. xD

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

watto
#3462
OMG , ki az aki ilyenekre rájön?😄

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

#3461
Megjött 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#3460
Azta milyen barátnõm van... még 40 percig dolgozom, de pont ott járt az allee-ban, és átvette nekem! <#vigyor> Így még jobb! <#worship>
#3459
Belenéztem, jó játék lesz ez de.

Az miért van, hogy szinte minden RPG-ben, a kardok, fegyverek csak rá vannak ragasztva a karakterre? Nincs kardhüvely, amibõl elõhúzná a pallost, nem csak a csupasz penge fityeg a hátán.

Nem tudom, de ez nekem igen illúzióromboló, de már ugyanígy zavart az Oblivion-ban is.

Mi előtt valaki megkérdezné: A Tigris márpedig egy vacak tank. Hiába is rinyálsz. A valóságban is az volt. http://de-rerum-natura.freeblog.hu/ saját blog

Fehercsoki
#3458
Nekem még mindig nem hozták, utálok a futárra várni-.-

Fpocok
#3457
Jobb félni, mint megijedni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kill3r21
#3456
Jó szal Spoiler, kivan ennyire kiakadva? én folyamatosan olvasom a topikot de nem élményrombolást nem találtam.....
😊