The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3555
Meg egy kérdés. Most nem értem nem tudom megvenni mert nincs hozzá netem. most akkro menyjek el vegyek egy Xboxot és vegyem meg Xbox-ra és oda nem kell net vagy ps3-hoz? PC-hez miért kötelezõ a net?
#3554
Megvette valaki az 50 ezres verziót ???
Annyiból már aranyból is csinálhatnának bele arany pénzt 😄
Az volt az elsõ hogy csináltam egy szõke elf csajt és levetkõztettem 😄
Aki már játssza nem tudja hogy lehet e áttenni a fireballt jobb kézbe?
mert a varázslatokat csak balból engedi.
én meg a balba pajzsot tennék.
valamiért az alvással is problémáim vannak nem alszik hiába nyomom az okét.
Nagyon nagyon nehéz volt megszokni ezt a billentyûkiosztást fõleg a TAB escapet. valahogy életidegem.
A grafikában én kicsit csalódtam az elején olyan darabos
Risenbe használták ezt a fogalmat "mintha fából fejszével faragták volna ki"
de a patak fele már kezd jobb lenni...
enlightened
#3553
Srácok itt mindenki elõrendelte a gamet? Vagy honnan szereztétek meg? Minden boltban elhajtottak, hogy elfogyott.

#3552
http://www.game.co.uk/

vagy


http://www.direct2drive.co.uk

esetleg inen tudod megvenni a második az csk cd keyt vásárolhatsz!
#3551
De most aki tényleg olyan helyen lakik ahol nem oldható meg a a unlimtied net és ilyen adat limites netem van az nyelhet nagyokat? (nem ezt írtam elöszõr 8) ) . vagy akinek nincsen nete az fel se tudja rakni?
Fantusz
#3550
Zártörés kb a Fallout3 szisztéma szerint mûködik, egyszerûbb, mint az Oblivionban volt.
A menü rendszer és az inventory viszont egyenlõre engem idegesít, meg kell szokni.

enlightened
#3549
Mind1 több lesz a warezoló:S

enlightened
#3548
Nem tudja valaki honnan tudnám legálisan a játékot beszerezni? 576 és cdGalaxis közölte, hogy mindet elõrendelték nincs szabad darabjuk. (hogy miért nem rendeltek többet, arra nem tudtak választ adni). Steamen nem engedi megvenni, mert Magyarországon 18+ miatt nem veheted meg semmiképpen? Marad a torrent? Pedig szeretném tényleg megvenni, de ha belekényszerítenek a torrentbe.

#3547
Skyrim

Enyhén aláz a Skyrim! <#eplus2>

PiszkosFred
#3546
A bolti verzio felmegy siman letoltes nelkul. (ha eddig nem volt fenn steam kliens, azt le kell s edni 1.5mb, valamint az updatel picit - par mb szinten). Ezutan jon a peccs, 1.1, az kb 250-300mb. Azt mar mindenkeppen steamrol szeded. Utana mar csak jatszol.

Ha gond van a DVD-rol valo telepitessel, akkor ITT a link segitsegkent, valamint reggel ota a topik hozzaszolasainak 50%-a errol szol, sok jo tanacs erkezett ra, erdemes visszaolvasni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#3545
Ebben az a vicces, ha boltban megveszed, akkor se tudják ellenõrizni az életkorod. Pedig ugyanúgy steambe kell regisztrálni a bolti játékot is. Vicc ez az egész!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#3544
Otlet az nincs, hacsak nem a gepedbol szall fel a fust..... :-)

enlightened
#3543
Nem valami szar region lock van a játékon. 18+ stb. hülyeség miatt, nem vállalják nem veheted itt meg, mert nem tudják ellenõrizni az életkorod. Enyhén érdekesnek tartom, hogy ennyire nem kell a pénz a cégnek.

#3542
A füst persze csak kép, s nem a gépembõl száll fel. 😊
#3541
Most vettem meg, telepítem, update felmegy, jatek indul, s a betöltõ képernyõnél kiírja, hogy Bethesda, vmi füst száll fel, s kilep. Van valakinek ötlete, mi lehet a gond?
nr1ranger
#3540
A steam szerintem még kicsit küszködik az adatbázisuk feltörése miatt.

There is no peace. There is only WAR!

enlightened
#3539
Szeretnék a hozzáértõktõl egy egyszerû kérdést kérdezni.

A játék elvileg steames mindenhol ezt olvastam, akkor, hogy a ***-ba nem lehet megvenni steamen? Hiába írom be kiírja, hogy az én régiómban nem elérhetõ. Nem értem mi rossz van abban ha valaki Magyarországon akarja megvásárolni a játékot steamen keresztül bankkártyával. Ilyet még egyik steames játéknál sem láttam. Aki le akar warezolja, az nem a steamen fogja megvásárolni, akkor miért nem lehet megvenni?

#3538
Mennyi az amit letölt? Mert nekem iylen 7 gigára van feltöltve a mobil netem sajna ahol vagyok nincs unlimited és akkor nem tudom megvenni,ha tölteni is kell mert gyorsnak gyors csak adatlimites! Van olyan verzió aminél nem tölt le?
Piszkos  Fred
#3537
Le van írva, de az nem mûködik. Mikor elkezdené a telepítést, kiírja hogy túlterhelt a steam.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

benőmenő
#3536
A játék legelejérõl lesz szó, szal ez alapján olvassátok:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ami marhára tetszett, az a szekéres rész, ahol úgy jönnek a feliratok, mint vmi 70-es 80-as évekbeli fantasy filmben. Eszméletlen hangulatos!
#3535
A DVD-én rajta vannak a fájlok, ettõl nekem még a steamrõl kezdte letölteni.
#3534
Na köszi mindenkinek. Végre sikerült. Elindult. Most megyek tolni picit! 😄
skymannn
#3533
srácok, a high-res textura pack mikor jön ki? valakinek van vmi infója róla?

#3532
Sziasztok. segítség kellene! Nem válaszoltak pedig írtam nekik elvelet és amit nem tudok ,hogy ez a verzió letöltéses vagy DVD-s? ????

Mertlista
Itt a listában az van írva ,hogy "The Elder Scrolls V: Skyrim (PC Games and Downloads)" Szóval nekem DVD-s kellene és ha ez DVD mert a képen az van írva akkor megveszem ,de a ha cd key veszek csak s letöltéses akkro nem! Írtam nekik ,de nem válaszoltak eddig! Hátha valaki kint él mint Én és vett innen és tud-e tanácsot adni ebben!
#3531
Lehet én vagyok a hülye, de bassza meg van cseh nyelv, magyar miért nem fért már bele. Lassan a román és a szlovák is elõbb lesz alap mint a magyar.
#3530
Nekem is 5-re sikerült CD-rõl az Install, mindig azt dobta ki, hogy "Connection Time out to Steam server, try later". Ilyenkor mindig elõrõl kell kezdeni az alábbi módszer szerint. http://www.thenexusforums.com/index.php?/topic/452910-installing-skyrim-from-the-dvd/
Egyszer csak elkapta a fonalat és húzza is már a CD-rõl
Laza
#3529
Csak egy kicsit olvass vissza 😉
Le van írva a megoldás 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#3528
Jaj, Obliban a pöckölgetõs zárnyitás néha felidegesített ... viszont abszolute nem kellett hozzá karakter skillt pazarolni, kizárólag a kézügyességen és a reflexen múlott ... na meg azon, hogy ha egy pöcök gyorsan jött vissza, akkor utána 99%-ban lassú szekvencia következett ... kiszámítható volt 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Fpocok
#3527
Ja. Ugyanaz, mint FO3-ban.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Piszkos  Fred
#3526
Imádom. Megjött a játék, felraknám, erre a szerverek túlterheltségére hivatkozva mindig leáll a telepítés. Most megpróbáltam megint, erre elkezdte leszedni a teljes játékot a netrõl, miközben azt írja, hogy updateli, a játék pedig fent van, holott nincs, sõt, éppen most tölti 😄
DVD-rõl nem is lehetne ezt felrakni?😄 Itt baszom a rezet már egy fél órája.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Tatyla
#3525
még csak az elején járok de már imádom ezt a játékot,kicsit ez a tálentfaizé még nem világos nekem csak, amúgy a lockpick meg egyszerû mozgatod az egeret mellé nyomod az A-t eddig egy darabot törtem el...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#3524
elindítani meg Steamen lehet, megnyitod a Steamet és a Library(Könyvtár) résznél vannak a telepített játékok. Vagy lehet készíteni parancsikont az asztalra is, általában erre rá is szokott kérdezni a telepítésnél.
#3523
A steam Apps a Steam telepítési helyén van, minden játékot oda telepít, ahova a Steam is telepítve van.
#3522
És az mit jelent konkrétan? Hogy nem is a vinyómon van, hanem valami virtuális tárhelyen? Én még sose használtam ezt a steamet, abszout nem vágom.
Meg akkor most hogy kell elindítani a játékot?
Laza
#3521
Az ment szvsz a Steam appok közé.

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#3520
Hát most már megõrülök... végre letöltötte, amit akart, directX-el is szarakodott vagy 10 percet. Most amikor meg elindítottam, akkor megint elõjött egy ablak, hogy updating steam! De mintha nem csinálna semmit, nem megy a kis csík sehova!!! Most mi a tököm van! Ja, és amúgy a játék hova települt? Mert arra nem kérdezett rá!
Laza
#3519
Még mindig nincs senki, aki átvett már pólós ajándékot, és tud róla mondani valami jót? 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#3518
Elõször nekem is azt írta a Steam, hogy túlterhelt. Valami 4-5 órát írogatott egy óra töltés után. Kiléptem, visszaléptem és már csak 40 percet írt. Fél óra alatt le is jött 😊

És minden hibája ellenére (mert azért van amit minimum meg kell szokni) nagyon hangulatos.

Nekem az év játéka . . .
deniro2
#3517
Na, nekem is itt a játék. Belepillantottam, jó lesz ez.
Valaki tolja esetleg boxon? Az lenne a kérdésem hozzá, hogy indításkor kellene valamit letöltenie a játéknak, mert nekem nem húzott le semmit, hanem simán indult...

#3516
Köszi... akkor nem csesztem el semmit! <#eljen>
Már csak annyi a dolgom, hogy üljek a kis tûkön... <#vigyor>
PiszkosFred
#3515
A vegen mindekeppen tolt 250-300mb-t, azt nem tudod elkerulni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#3514
Valószínûleg igen.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3513
Na mondjuk még mindig nem értem! <#confused> Most már ugyebár kiírta, hogy elkezdi installálni a lemezrõl, ment is végig szépen a kis sáv, pörgette rendesen vagy negyed óráig. Utána viszont, amikor kiírta, hogy készen van, akkor megnyitotta a library-t, és ott azt mutatja, hogy 1 item downloading, és 95%... magyarul még mindig nincs kész!

Én meg türelmetlen voltam mondom neki "play"<#vigyor>, de erre jött a kis ablak, hogy updating TES V. ready to play in approximately 26 minutes stb.

Akkor most az van, hogy feltelepült, és tölti le a peccset? <#fejvakaras>
#3512
MEGJÖTT! Már azt hittem, kimaradok a mókából.

\"Egy gy?r? mind fölött\"

böröczk
#3511
*

Kumiho #2179

böröczk
#3510
Erzsike amint kiért a fényre, elsõ dolga volt leölni egy nyulat jó barbár módjára. <#idiota>

Kumiho #2179

#3509
Nekem az nem mûködött. Viszont a sima install-t újra és újra próbálgatva most így 5. nekifutásra nem írta ki, hogy leterjelt a steam, és már települ... <#worship>
#3508
#3404 hsz-be van a megoldas.
#3507
Ok, visszalolvasva meg van a megoldas. Koszi!
#3506
Sehogy... 1 orat probalgattam kulonbozo modszerekkel ugy mint:
http://www.thenexusforums.com/index.php?/topic/452910-installing-skyrim-from-the-dvd/

Steam validation timeout a hiba sztem... rohadt hackerek meg passt se lehet valtoztatni Steam haldoklik atm...