The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Annyiból már aranyból is csinálhatnának bele arany pénzt 😄
Az volt az elsõ hogy csináltam egy szõke elf csajt és levetkõztettem 😄
Aki már játssza nem tudja hogy lehet e áttenni a fireballt jobb kézbe?
mert a varázslatokat csak balból engedi.
én meg a balba pajzsot tennék.
valamiért az alvással is problémáim vannak nem alszik hiába nyomom az okét.
Nagyon nagyon nehéz volt megszokni ezt a billentyûkiosztást fõleg a TAB escapet. valahogy életidegem.
A grafikában én kicsit csalódtam az elején olyan darabos
Risenbe használták ezt a fogalmat "mintha fából fejszével faragták volna ki"
de a patak fele már kezd jobb lenni...
vagy
http://www.direct2drive.co.uk
esetleg inen tudod megvenni a második az csk cd keyt vásárolhatsz!
A menü rendszer és az inventory viszont egyenlõre engem idegesít, meg kell szokni.
Ha gond van a DVD-rol valo telepitessel, akkor ITT a link segitsegkent, valamint reggel ota a topik hozzaszolasainak 50%-a errol szol, sok jo tanacs erkezett ra, erdemes visszaolvasni.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
There is no peace. There is only WAR!
A játék elvileg steames mindenhol ezt olvastam, akkor, hogy a ***-ba nem lehet megvenni steamen? Hiába írom be kiírja, hogy az én régiómban nem elérhetõ. Nem értem mi rossz van abban ha valaki Magyarországon akarja megvásárolni a játékot steamen keresztül bankkártyával. Ilyet még egyik steames játéknál sem láttam. Aki le akar warezolja, az nem a steamen fogja megvásárolni, akkor miért nem lehet megvenni?
Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mertlista
Itt a listában az van írva ,hogy "The Elder Scrolls V: Skyrim (PC Games and Downloads)" Szóval nekem DVD-s kellene és ha ez DVD mert a képen az van írva akkor megveszem ,de a ha cd key veszek csak s letöltéses akkro nem! Írtam nekik ,de nem válaszoltak eddig! Hátha valaki kint él mint Én és vett innen és tud-e tanácsot adni ebben!
Egyszer csak elkapta a fonalat és húzza is már a CD-rõl
Le van írva a megoldás 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
DVD-rõl nem is lehetne ezt felrakni?😄 Itt baszom a rezet már egy fél órája.
Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Meg akkor most hogy kell elindítani a játékot?
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
És minden hibája ellenére (mert azért van amit minimum meg kell szokni) nagyon hangulatos.
Nekem az év játéka . . .
Valaki tolja esetleg boxon? Az lenne a kérdésem hozzá, hogy indításkor kellene valamit letöltenie a játéknak, mert nekem nem húzott le semmit, hanem simán indult...
Már csak annyi a dolgom, hogy üljek a kis tûkön... <#vigyor>#vigyor>
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Én meg türelmetlen voltam mondom neki "play"<#vigyor>#vigyor>, de erre jött a kis ablak, hogy updating TES V. ready to play in approximately 26 minutes stb.
Akkor most az van, hogy feltelepült, és tölti le a peccset? <#fejvakaras>#fejvakaras>
\"Egy gy?r? mind fölött\"
Kumiho #2179
http://www.thenexusforums.com/index.php?/topic/452910-installing-skyrim-from-the-dvd/
Steam validation timeout a hiba sztem... rohadt hackerek meg passt se lehet valtoztatni Steam haldoklik atm...