The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4255
"életszerûbb", maradjunk annyiba hogy a valóságban a tolvajkulcsok NEM törnek el.

#4254
szerintem a zárfeltörés életszerûbb lett. Az a kevés amit meghagytak a régi rendszerbõl azt igyekeztek életszerûbben megcsinálni. És sikerült is. Gondolom a hardcore rpsek nehezen emésztenek meg minden változást. Mivel a rég elveszett világukat szeretnék visszakapni de az már nem jön vissza.

#4253
Sztem is nagyon jó így, nagyon tetszik, hogy master-es lock-nál mennyit kell játszani, hogy meglegyen a jó pont 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Fpocok
#4252
Sokkal jobban törik a lockpick, ja.
Van valami bolt, ahol lehet venni ipari mennyiségben lockpicket? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#4251
Kellett egy extra bor valami craftinghoz, erre kimentem loni egy szarvast a varos melletti erdoben. Az a hulye allat probalt menekulni 😊 a folyon keresztul, gyorsan ijjal lelottem feluton. Fel oraig kerestem a tetemet, mert elvitte a folyo sodrasa a vizesesig, es ott sem allt meg...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#4250
A falloutban a lockpickelést szintlimitekkel látták el. Itt nincs szintlimit, cserébe a nehezebb zárakat valóban nehéz feltörni. Nemtudom mi ebben a rossz...
yesname
#4249
Nekem simán megy, no problem. Kicsit gyakorolni kell, aztán majd ráérzel hidd el. Kitartás!

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#4248
Acrobatics, athletics, luck csak melléktermékek. Egyiknek sem volt igazán jelentõs szerepe, ami volt azt meg kiváltja a játkos általi iránytás és reflex. (Az, hogy magasabbról tudsz lezuhanni acrobatics miatt, nem nagy dolog.)
Ezek mind olyan végeredméyneket/dolgokat befolyásoltak, melyeket amúgy is befolyásolt más attrib vagy tulajdonság, mint hárítási esély, találati esély stb.
Valóban sok értelme van ha egy végeredmény (stamina, heal, magicka) eredõ képletébe két attrib szerepel amibõl az egyik pl. 50%-kal, másik 100%-kal érvényesül. Ez egyáltalán nem számottevõen bonyolultabgb és több, mint az egy "attrib" van (stamina, heal, magicka). A különbség, hoy nagyrészt most nem attribokon keresztül nõ a healthed vagy akármid, hanem közvetlenül azt növeled és perkekkel még variálhatod. Nem a képlet bal oldalát állítod, hanem a jobbot. Nem olyan drámai veszteség szerintem.
Na mindegy, másként látjuk, de ami alényeg hogy mindegyikünknek a hangulata, a felfedezés öröme és az összhatés a lényeg 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4247
Atvettek a falloutbol ezt a lockpick rendszert ami jo volt ott de itt basszu nagyon szar. ugy törik a lockpick mint a ropi. mekkora egy marhasag.
#4246
Tehát ennyibõl igaza vanyesnameek mert az attribokat sem csinálta meg rendesen a Bethesda hogy mûködjenek ahhou is mod kellett. De az alapötlet az újítás az a Bethesdáé volt. És tényleg ötletbe zseniális volt. Csak az Obliviont igazából nem rakták össze rendesen. Ennek ellenére 2006-ban az év játéka lett 😄

#4245
Nos nem moddal amirõl írok az az alapba is benne van nem a mod javította fel. Nyilván ha játszottál az Oblival akkor tudod. Az ugyanugy konzolos volt mint a Skyrim ennyi csak sokkal jobban elszúrtak dolgokat benne. De a rendszer egy két szempontból jobb volt. Csak a Skyrimet 1000szer jobban összerakták ennyi. Az Obliviont mod nélkül nem is nagyon játszottam. Már az elsõ nap szedtem le hozzá ehhez nem.

Teppik Amon
#4244
Nekem is halk volt a játék kezdetben. Win 7-em van, ott a mixerben a különbözõ programok hangját külön-külön lehet állítgatni.
Nézd meg hogy minden hangerõd fel van-e húzva.

Más: Nagyon jó a játék, sok sok óra lesz benne, már most látom ^^
Komoly 6-os szintû vagyok, igaz csak pár órát tudtam tolni eddig. Namajd jövõhéten.

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

Fpocok
#4243
Nem nagyon értelek...
Épp ez a lényeg, hogy vagy ez, vagy az. Nem szép dolog, hogy be akarod csalni ezeket, én nem látom értelmét akkor minek játszasz.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4242
Te se figyelsz. A vita amiatt volt, hogy az úriember egy alapjátékot hasonlított össze egy modolttal, ami valljuk be, valóban baromság.
yesname
#4241
LOL
Nekem akarod megmagyarázni aki több száz órát játszott mindegyikkel alapon és modokkal? Olvass vissza miért tettem fel a kérdést, ne csak úgy vagdalkozz kérlek.
Két játék került összevetésre, ilyenformán nincs jogosultság egy moddolt játékot hasonlítani egy alapjátékhoz. Ez olyan, mintha egy alapkiadású autt akarnál összevetni egy feltuningolttal.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4240
yesname kérdésére:szia! úgy kerültek a modok képbe hogy van akit érdekel és tes 3 óta nagy a keletje 😊
Fpocok
#4239
VALAKI A #4195 RA?

Nekem is van ilyenem 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4238
Nos nem fogunk egyetérteni és így teljesen fölösleges tovább folytatni. Mivel nem csak a speed, de acrobatics, athletics sincs, meg lucks se de gondold úgy ahogy akarod. De ha végigondolod akkor a felsoroltak alapján rájössz az egy összetetteb rendszer mint ez legfeljebb jobban ki kellett volna dolgoznia a Bethesdanak ennyi.

lalakov
#4237
Van olyan tárgy, amit érdemes tartogatni(könyv, ékszer) vagy mindent eladhatok ami nem kell?
Palinko
#4236
nincs valahol pénzeszsák aki mindent megvesz? nem szeretem hogy mindig tele vagyok cuccokkal és általában a tolvaj céhnél adok el mindent, de gyorsan kifogynak a pénzbõl 😄
yesname
#4235
"Az alapjáték el volt szúrva mivel az ellenfelek veled együtt fejlõdtek "
Ez igaz, de Te is olyan ostobaságot hozol fel, hogy egy alapjátékot hasonlítgatsz egy moddolt játékhoz. Ehhez is lesznek modok, majd akkor nehezítgetheted.

"Mindössze arra céloztam variálhatóbb rendszer volt mint ez sokkal"
Miben? Végeredményei az attriboknak ugyanabban mutatkoztak meg, mint amit ebben is megtalálni. (Speed mondjuk nincs jelen valóban olyan módon.)

"ott szinte csak a harc különbözõ módozatai adtak élményt mivel egyedül te kalandoztál a térképen"
Itt ez fokozottan érvényes. A perkrendszernek hála, ez a rendszer sokkal-sokkal jobb és nagyobb különbségeket ad az egyes harcmódoknak, mint bármely TES valaha. Talán még modokkal sem volt ennyire különbözõek az egyes stílusok.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4234
Én. <#vigyor3>

A vésõ cél a dupla zombi, állítólag van olyan master spell ami idõkorlát nélküli, két állandó minion, nyami.

#4233
igen tudom. De szerintem azzal jobban megy mint aa nividiással. Egybként listából kártya családonként is tudsz választani. Nem muszály specifikus. Sose találtam meg hova teszi a fájlt, még keresõvel se. Vagy ott elfogyott a tudásom.

#4232
"...Some girl whose name I cant remember..I dragged her body into the river, and watched her go down the waterfall xD (Took some time, but it was fun.)"

Ez miért nem jutott eddig az eszembe? <#hehe>

#4231
Így igaz. De amikor 20szor állsz neki és már mindent ismersz akkor ilyeneknek is örüsz. 😊 Mivel épp várod a következõ részt az elder Scrollhoz. 😊

böröczk
#4230
Valaki amúgy játszott ídézõsdit? Vagy indított olyan mágust, akivel az idézésre gyúrt? Én kipróbáltam csak kíváncsiságból, indítottam egy karit, vittem fél órát, baromi poén, és irtó jól föstenek az idézett lények, lehet, majd a jövõben megér kicsit több idõráfordítást.

Kumiho #2179

yesname
#4229
Pontosan.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4228
Az alapjáték el volt szúrva mivel az ellenfelek veled együtt fejlõdtek és halára untam magam amikor mindenki glassba szaladgált. De biztos nagyon ügyes vagy. 😊
Mindössze arra céloztam variálhatóbb rendszer volt mint ez sokkal. De oda kellet is mert ellentétben a Skyrimmel ott szinte csak a harc különbözõ módozatai adtak élményt mivel egyedül te kalandoztál a térképen. Mod nélkül.

böröczk
#4227
És abban áruld már el, mi az élvezet?
No offense, de én speciel a játékélményért játszom minden ilyen kategóriájú játékkal, és nem az jelenti a kihívást, hogy fél órán keresztül kaszaboljak egy minimobot, és tökéletes élményt nyújt ez a játék normal fokozaton is.

Kumiho #2179

yesname
#4226
A modok meg hogy kerültek hirtelen a képbe? Alapjátékról beszélünk.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#4225
Én itt is ha akarom körbe tudom ugrálni az ellent, vannak lassabbak és gyorsabbak.
Én is hardon játszottam, de nem kellett gondolkodnom sokat hogy most milen attrib meg hasonlók. Tedd fel Masterre. Level 6-ként nagyon jó kis móka volt kinyûvasztani azt a mocskos H betûs nevû banyát, aki ugye szintekkel erõsebb.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4224
Inkább ne folytassuk....
TIE moddal játszottam hardon. Ott még a goblin shaman is azonal megöl amikor kijössz a dutyiból.

#4223
Varázslat menü (p billentyû) majd ott megkeresed a varázslatot és a megfelelõ klikk-et alkalmazod rajta.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

yesname
#4222
Nem értem, nekem obliban sem kellett gondolkodni. Az meg hogy speedre gyúrtál és elfutottál nagy taktikára vall...

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

BEAST
#4221
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A szellemlovasra gondolsz? Egyszer láttam az úton vágtatni, de mire odaértem már messze járt. Szóval fogalmam sincs hol a küldetése, de lehet körbekérdezem az embereket a közeli településen.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4220
Gyerekek, megbolondulok! Hogy lehet kivenni egy varazslatot valamelyik kezbol?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

watto
#4219
Tudnál képet adni ez merre van?

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

#4218
Ékszerek készítésére van a silver.
#4217
Egy egyszerû titok van mindössze. Levelez feljebb a karakteredet amennyire lehet és úgy vágj bele nagyobb kalandokba.

JethroHUN
#4216
Még valami, néztem wikin is és a perkeket is, a silver smithing az hiányzik, pedig vannak silver fegyók, eddig csak kardba találtam, sõt még silver ore is van, de még fejleszteni sem lehet a silver fegyót most akkor miért van hozzá ér? Még varázslat is van ami vasból ezüstöt csinál

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4215
Igen... elég nagy baromság.
#4214
Ebbe nem értünk egyet de ez van. 😊 Tény letehet volna jobb is de én például remekül ki tudtam használni ha felturbózott sebbeséget. Csak ott tényleg nem volt mindegy mit hogy fejlesztesz mire mész rá mert kicsit is túlvariáltad már mentél a levesbe. De így sikerült megölnöm szintekkel erõsebb ellenfeleket is úgy hogy körberohangáltam õket. Itt ez nem megy mert level függõ teljesen. Ez visszatért ebbõl a szempontból a legrégebbi rpg vonalhoz. igaz nem lehet elszédülni benne 😄 Már bocsi de itt szinte gondolkodnom se kell pont az lett amit mondtam nagyon hülyének kell lenni hogy ezzel a rendszerel ha valakinek nem megy idézõjelesen.

wedge31
#4213
Valahol igazad van mert amiota megvan a 3x sneak sebzésem elég könnyü lett a játék, feljebb is vettem a szintet expertre de igy se látok tul nagy változást.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4212
nekem sehogy se sikerül, az ini átírással sem megjavítani az egér fel-le mozgás lassúságot!
valakinek van/volt hasonló gondja?

csak az egér érzékenységét tudom állítani, de mivel rossz az FPS-em alig mozog fel le.

War. War never changes...

JethroHUN
#4211
Ha már gyûrû, csak 1 db lehet egyszerre viselve?

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

tobias88
#4210
Na még egyszer...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
tobias88
#4209
Micsoda gyûrût sikerült csinálnom, kész röhej <#vigyor2>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://oi40.tinypic.com/ezhgfa.jpg
JethroHUN
#4208
Hát jah, az nekem is feltûnt, hogy a nyilazás + sneak, az elég ütõs kombó. Akkor itt a hiba, destruction magic... az oblivionban sem volt sok értelme, inkább akkor alteration, vagy indézés :/

Don't need to be accurate, just shoot more bullets!

#4207
Kell egy szkill ahhoz hogy életben maradj és kell egy ahhoz hogy az ellenséged meghaljon.

Két szkil, ennyi ami TÉNYLEG kell, a többi csak körítés.

#4206
<a href="http://www.abload.de/image.php?img=nvtelen5pu01.png"><img src="http://www.abload.de/thumb/nvtelen5pu01.png" /></a>