The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

wedge31
#4305
Nálam a futás általában beválik...<#nevetes1>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4304
Van valakinek valami jolbevalt taktikja sarkanyok ellen ??
tobias88
#4303
Na meg szereztem egy mellék küldetésben egy új shout-ot, de azt írja, hogy sárkány lélek kell a használatához. Az óta megöltem 2 sárkányt, de ugyan ezt írja...
#4302
Elõtted van a hídon egy kör alakú rész, egy szimbúlummal. Arra kell rávarázsolni és akkor bekisérnek és csatlakozhatsz.

Én destructiont választottam és nekem Fire Ball-t kellett rányomnom.
Am nekem is jött sárkány, szóval az script... Azt hittem tök véletlen járt arra.
#4301
Betegség ellen kell, vagy valami questhez?

Mert ha beteg vagy, ne vegyél boltban drága lötyit (drágállom a cure disease potiont), inkább menj be egy templomba és imádkozz. Úgy látom, bármely isten oltára leszed rólad minden disease-t ingyen... ha minden igaz...

tobias88
#4300
College-ba hogy lehet bejutni? Cast a fear spell van írva, megcsinálom és jön egy sárkány. Legyõztem, de ugyan úgy ott maradt a feladat...
#4299
Hol lehet Cure Disease spellt venni? <#help>

#4298
Mágia ellen a pajzs se véd (perk nélkül legalábbis), mágia ellenállásos cuccokat kell szerezni.
#4297
Magia ellen hogy tudok vedekezni ha nincs pajzsom ?
#4296
Az mar eleg lessz a teljes Dragon plate armorra 😊
jarlaxxe
#4295
Zsir, egy olyan kell majd nekem.

Crokin
#4294

Repatarurgyán

wedge31
#4293
Olyan mint a soulgem csak korlátlan méretben tárolja a lelkeket, persze egyszere csak egyet.

A sima változat a különbözö lényekét fogadja be a black meg a emberi lelkeket.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

jarlaxxe
#4292
Mi az a Azura's Star?

#4291
semmi csak hogy igy, hogy van perkem is, meg az adept zarakon is elötrik a lockpickem mint a ropi.
#4290
Tudja valaki hol találok High Elfeket ?

jarlaxxe
#4289
Akkor lépj be valamelyik céhbe ott majd kapsz saját ládát.

#4288
Nincs csak 2000 septimem.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

jarlaxxe
#4287
Vegyél házat.

#4286
Sárkány- ratgab: 6:1... DE összesítésben én nyertem....<#nevetes1>

Ez a sárkánycsont baromi nehéz... Ha bérelek egy szobát a kocsmában és oda lepakolok, akkor megmarad ott a cuccom, illetve a szoba korlátlan ideig az enyém lesz? Mert így +60kg-al nem valami faja battyogni (eldobni meg hülye leszek bármit is)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4285
Lapátot kell/lehet használni valamire, vagy potyára cipelem napok óta?
Fpocok
#4284
Megvan a házam 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Molnibalage
#4283
Megalol. A játk bevezetõ részénél, mikor a szekéren ülök, 30 sec után fagyott ki a játék. Remek kezdés...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

yesname
#4282
Valaki írta, hogy a Tolvajcéhben csalódott, Megírná spoilerben hogy miért? Mert msot döntenék, hogy Dark Brotherhood vagy tolvajcéhbe csatlakozzam-e. Persze lehet mindkettõ lesz.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fpocok
#4281
Vettem házat 5000-ért, kaptam kulcsot, de azt nem mondta meg, hol a ház lol. Hol van? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4280
Pontosan.

#4279
Ja, én is a perkekre gyanakszom.

#4278
Egyébként a zártörésrõl vitáztok itt, holott pl a teherbírás inkább megérne egy misét 😛

Most is az történt, hogy futok az úton, rohanok, egyszer csak elkaptam egy PILLANGÓT, és hirtelen már alig bír menni. Tisztára mint a régi rajzfilmekben 😊
yesname
#4277
Tehát a Falloutban lévõhöz képest ez nem életszerûbb? Mert eerõl beszéltünk.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4276
Mjolnir (sárkány)- ratgab 2:0! Elsõ alkalommal egy fújásból fûbe haraptam, 2. alkalommal leszedtem felére az életét a Fejszémmel, majd kaptam egy adag tüzet, ami után ráharapott szegény fõhõsre és eldobta a fenébe.....XD Marha jó játék ez!!! <#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#4275
De sokat tudsz te a zárakról.. tapasztalat? XD
Fpocok
#4274
#4195-ra tud valaki választ? Megköszönném.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4273
A Falloutokban nem is volt ilyen perkrendszer, azt is vedd bele. Tehát itt a perkeket is figyelembe kell venni, mikor összehasonlítod a Falloutos rendszerrel.
yesname
#4272
Nem mondanám, hogy minden ok nélkül, inkább itt szerencsére sokkal érzékenyebb. Ha nagyon rossz a szög és próbálod elfordítani már pattan is.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4271
Ami azt illeti kevésbé életszerû mert egy ilyen zárat így nem lehet kinyitni, mindegy, ez csak az én heppem 😊

skymannn
#4270
köszi.

#4269
Nekem sincs vele gondom mert tucatszám nyitom õket de néha minden ok nélkül törik a lockpick és ilyen a Falloutokban nem volt.

#4268
Kb. 6-8 év múlva 😊

#4267
Ott van a "válasz gomb, légyszi használd, köszi.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

JaSoN HuNTeR
#4266
Lesz magyarositás?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#4265
yesname:ne vedd a szivedre kérdezted én válaszoltam nem kell ezt túl lihegni vagdalkozni hogy te vagy a nagy mod használó félisten (ez nem a játék ez a valóság)
yesname
#4264
Egyébként durva, hogy a Skyrim Nexus mennyire leterhelt. Gondoom mindenki nézegeti, töltögeti le-fel a cuccokat.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4263
Ez használat alapú fejlõdés ez egy újítás az oblivion hozta be ez nem xp alapú azért ilyen. Használat által fejlõdik ha gyorsan menne minden nem lehetne elérni az 50-es szintet se

#4262
De fejlõdsz hidd el a csúszka megy felfelé és ez a lényeg 😄 Nyilván ahogy magasabb egyre nagyobb felületen fogja elfogadni a törést. Jobbat én se tudnék kitalálni 😄

yesname
#4261
Mondom nekem simán megy a novice. Kitartás és gyakorlás. Ne fuss el, mert van egy eltörik pár lockpick és lett egy kis kihívás a feltörésben. SOkkal jobb lett most a rendszere.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4260
Soultrap spellel vagy olyan fegyverrel amin soultrap enchant van.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4259
Fallout3, NevVegas, mindet végigvittem anélkül hogy eltrötem volna egy picket, Skyrimben már legalább 3 lockpicket törtem bele novice zárakba, néha rögtön az elsõ mozdulatra eltört <#fejvakaras>

(arra gondolok hogy a lockpick perkek nélkül még a novice zár is törni foglya a pickeket, függetlenül attól hogy mennyire vagyok óvatos)

yesname
#4258
Igen, ezért nem életszerû, hanem "életszerûbb". Kapisi?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

skymannn
#4257
srácok,az üres soulgemeket hogyan lehet feltölteni? van vmi spell mint az oblivionban vagy mi?

#4256
ok sorry aki gondolj oda egy jobban illõ szót 😊) A régebbi rendszerhez képest amikor egy very hardos lakathoz hozzá se tudtál kezdeni így értettem.