The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

watto
#4405

Van valami vendor akinek nem fogy el a pénze? mert rakat eladandó cuccom van de minden vendort csõdbejuttattam , nem trudok már kinek eladni 😄

. . , -cske készen van a ☺ -cske.

MerlinW
#4404
Szééégyeld magad összevissza😊

[merlinw.org]

MerlinW
#4403
Azért Skyrim-ben is van copy/paste keményen. Az összes bolt, kocsma, trónterem, stb ugyanúgy néz ki. Mondjuk míg a DA2 köpetnyi játéktere esetében elvárható lett volna hogy minden máshogy nézzen ki, Oblivion/Skyrim mérete esetében nem az.

[merlinw.org]

#4402
És már itt is találtam amik hasonlók tehát nem mind a 136 egyedi de nem is lehet megcsinálni.

Fpocok
#4401
Lebuktam gecc... de honnan tudta??? <#nemtudom><#fejvakaras>
<#gonosz1>

Parasite Eve 2, best game EVER!

wedge31
#4400
Én szétszedek mindent ez szakmai ártalom...<#nyes>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4399
Hm nem olyan copy paste volt mint a DA2 ne aggódj persze fikázhatsz de fölösleges. Legalább 150-ben egyedi csapdák változatos összetételben voltak erõdök, dungeonok, vámpírtanyák, Város alatt sokkal nagyobb dungeonok mint itt. Volt egy támadás alatt álló város, persze nyilván az 57 kapu az hasonló volt de nem ugyanaz nem ismertél rá annyira mint a DA2-ben. De ez elég persze a 136 is. csak remélem a módókkal legalább a 150-et eléri majd.

tobias88
#4398
Persze, de ne szedjen az elején szét semmit. Szétszedtem egy +20 healt-os gyûrût, majd újracsináltam egy másik gyûrûn és +1es lett...

Kereskedõk melyik városban hol vannak? Mert eddig csak Winterholdban találtam egyet akinek van mindig 1000 pénze.
yesname
#4397
Aha, ja. Copy Pate volt Obliban. Én az a 300-at kb. 15-nek számoltam.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

MerlinW
#4396
Azért nem mindegy, a fegyverek/mágiák/pajzsok, stb sebzése/védelme szép lassan, de arányosan nõ a képességek szintjéhez mérten.

[merlinw.org]

#4395
Még 1 év múlva is találtam olyat ahol nem jártam korábban 😄

#4394
És ezzel szórakoztam vártam visszamentem és takarítás újra míg jól nem ment 😊

#4393
Oblinak 300 felett volt.

MerlinW
#4392
Nem kevés, mondjuk két és félszer több volt Oblivionban😊

[merlinw.org]

yesname
#4391
150+ dungeon kevés?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4390
Ha rajtakapnak az õrök van pár verzió mi történik.

#4389
Ebbe a játéba van olyan, hogyha rosszat teszek akkor ilyen negstív karma kísér ? Mert loptam egy lovat és most lelkiismeret furdalásom van .. 😞
#4388
*250

#4387
Nos sokféle info a hivatalos forumon..205 nap, 720h etc,etc...nyilván a nevesített dungeonok nem kapnak respawnt az ok de a nameless thingies kellene kapjanak valamit. Mit fog csinálni az õrt álló katonám ha semmi új ellenfél nem jön. 😞

MerlinW
#4386
18

[merlinw.org]

#4385
Na, ki hanyas? 😊
Palinko
#4384
ezzel a bountyval nem tudok mit kezdeni. már leültettem magam és kiszöktem de ezzel csak tovább nõt 😄 tényleg nem lehet senkinél kifizetni a tolvaj céhnél? vagy kilopni valami papírt valahonnan mint az oblivionnál? mert nem szeretném ha a lopott cuccaimat lenyúlnák.
wedge31
#4383
Kell egy töltött soul gem egy tárgy és egy varázslat amit ráteszel a tárgyra.
Varázslatot a szétszedett enchantolt tárgyakból nyersz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4382
Mennyi a respawn time általánosan? Vagy a cleared azt jelenti nem lesz többet ott vadászat? ehhez kevés a dungeon hogy ilyen hülyeséget csináljon a Bethesda...

#4381
Üdv emberek!

Egy kérdés. Itt az enchanting hogy megy? Alapból nem tudom mibe mit lehet tenni. Azt írja, hogy kiísérletezzek. Közben a tárgy elpusztul de megtzudom mti lehet bele tenni. De ezt hogy kéne? Ha csaka trágyat választom ki pofázik, hogy kell még a sozl gem meg amit bele akarok tenni.
jarlaxxe
#4380
Én is igy vagyok vele, senki se mondta, hogy kötelezö de ajánlott ez a választás.
Most például egy breton mágusal tolom de biztos ugyan ilyen jó lehet egy ork mágus is...csak nem nekem. A lényeg, hogy mindenki jól szórakozon.

Fpocok
#4379
Mindig a város kapuban lesz.
Ha meg nyomsz egy fast travelt, akkor odateleportálódik melléd, mikor odamész.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4378
Nem azt mondtam, hogy a standard valasztas hulyeseg, hanem azt, hogy a nem standard is realis. Realis az ork saman, az eszaki ijasz, az imperial fejvadasz, a breton tolvaj. . . Mert vannak. Csak ha versenyeztetned a fajokat, akkor egy-egy teruleten lenne olyan faj, amelyik valamivel jobb. Attol meg a tobbi is letezik, sot lehet, hogy hangulatsabb is lehet.
nr1ranger
#4377
Amúgy meg kb tényleg tök mindegy milyen fajt indítasz mert ahogy elnéztem tök mindegy hogy egy skill 15-ös vagy 100as, mert maga a skill nem határoz meg semmit, csak a perkek erõsítik a skilleket. A skillpont egyedül arra jó hogy a magas szintû op perkeket elérd vele.

There is no peace. There is only WAR!

wedge31
#4376
Nálam ez reflex ami minden rpg-re igaz, pl ha ijász akkor elf mert abba ök a legjobbak.
Más játékokba ez az elöny sokkal hangsúlyosabb mint itt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4375
Szerintem fölösleges kasztokban gondolkodni, mert itt olyan nincs.
Kevert karakterek vannak, bármelyik karakter, bármilyen skillt megtanulhat utólag is.
shaba23
#4374
Mi az összefüggés? Senki nem ajánl semmit, csak le van írva, melyik miben jó. Ha Nord íjjász akarok lenni, akkor az nem RP? Hanem?
Egyébként a Nord karakterem 1h+pajzs kombóval van legjobban felhúzva, és mégis íjjal 2 shot az átlag ellenfél anélkül hogy engem sebezne, közelharcban meg azért becsúszik egy-két hit. Akkor most mirõl is beszélünk?
jarlaxxe
#4373
Hát igen azért vicces, hogy a többség a logikus választást hozza annak ellenére, hogy hülyeség....<#vigyor3>

#4372
Speciel én is Nord harcost indítottam, de nem a karakterbónuszokért, hanem mert nagy harcos hírében állnak, és ez hangulatossá teszi számomra a játékot 😊
#4371
Ez mekkora hulyeseg. Egy nord torzsi harcoshoz, egy vadaszhoz legalabb olyan jol all az ij, mint az elfhez. E szerintem minden fajnak vannak ijaszai, legfeljebb az elf tehetsegesebb.
MerlinW
#4370
Ha tényleg szerepjátékosként játszol akkor úgy játszol ahogy akarsz, hogy bele tudd élni magad a szerepbe. Amirõl te beszélsz, az a szabálykönyvet követõ kocka játékvitel.

[merlinw.org]

#4369
Nem. Mindig a kapuban lesz, vagy az istállónál.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

wedge31
#4368
Hát én se inditanék soha egy félszerzet warriort 50kg-os csatabárdal de ezzel nincs is semmi baj mivel ez egy sp játék mindenki ugy játszik ahogy akar.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

enlightened
#4367
Srácok, vettem egy lovat, de a városba nem vihetem be. Ugye ha a kapu elõtt hagyom nem fog eltûnni vagy elbóklászni?

#4366
Hagyjuk.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

jarlaxxe
#4365
Ha tényleg szerepjátékosként játszol akkor ijásznak wood elfet inditasz ha meg csak szórakozásból akkor tökmindegy de nem véletlenül ajánlanak kasztot a fajoknak, szvsz.

MerlinW
#4364
Én sem tápra megyek. Miután az Elder Scrolls játékokban nem kapsz XP-t azért ha megölsz valakit, anélkül is elérhetõ a max szint, hogy szinte bárkihez is hozzáérnél. Ez benne a szép.

Én mondjuk battlemage breton-t nevelgetek, de az esetek nagy részében csak support vagyok a társamnak és a megidézett lényeknek.
A lényeg, hogy ez nem diablo, gyengén is lehetsz a világ ura😊

[merlinw.org]

#4363
Én azért játszok, hogy kikapcsolódjak, és teljesen szerepjátékos szempontok alapján. Beleélem magam a karakterembe, olyan döntéseket hozok, ami az általam alkotott karakter személyiségéhez illik, stb. Ha nekem az jut eszembe, hogy egy nagy ork mágust vagy sámánt akarok játszani, akkor nem fogok inkább elfet indítani, mert az kap +50 pont magickát indulásnál, meg 10 pontot az illúziókra.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

jarlaxxe
#4362
Érdekesen játszhatsz ha nem azért tolod, hogy minél jobb legyen a karid ez szerintem egyértelmü cél.

enlightened
#4361
Pontosan! Én archer akartam lenni, de az elfek kinézete nem tetszik, már pedig nem tudok úgy belebújni a karakterem bõrébe, hogy baromira unszimpatikus. Ezért indítottam Nordor, de archer lettem, mert az tetszik.

#4360
Például azért, mert nem mindenki csak azért játszik, hogy minél táposabb karaktert csináljon, amivel one-shotolni lehet az óriásokat.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

MerlinW
#4359
Minden téren.

[merlinw.org]

wedge31
#4358
Abban, hogy magasabb ijászatal indulsz.
Minden fajnál karaktergeneráláskor írják melyik kaszt passzol hozzá, ettöl persze el lehet térni de minek?

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#4357
Felejtsétek már el ezt a faj - kaszt párosításokat, nem D&D-ben vagyunk, hogy a törpe márpedig harcos, az elf meg íjász 😄 Jó, nekem is wood elf íjászom van most, de én szerepjátékos szempontok miatt csináltam ezt. Következõnek argonian vagy khajiit mágust szeretnék, pedig õk is inkább lopakodós fajták, és arra kapnak bónuszt.Û



Aki meg ennyire beindul a faji bónuszokra, annak itt vannak, tessék.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

enlightened
#4356
De miben látszódik, hogy wood elf a legjobb? Nekem is ott vannak az archer skillek és már kimuveltem csomót belõlük.