The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#4355
nem sokkal lejjebb vitatták meg a témát (csak mágussal), az, hogy miylen fajjal indítasz egy adott kasztot csak az elején könnyíti, vagy nehezíti meg a dolgodat, hosszútávon észre se veszed.
#4352
Mennyivel jobb a Skyrim az Oblivionnál? 😊
online póker, ingyen pénz!! http://pokerpoker.fw.hu
#4351
A hosszú könyveket nem, csak a naplókat szoktam elolvasni...
Egyébként ha Nord archert indítottam, akkor késõbb meg fogom szívni, csak mert nem írták le konkrétan, hogy melyik fajjla mit érdemes csinálnom.
#4349
Biztos van, Oblivionra még le is fordították magyarra az összeset, a fordítók biztos elolvasták 😄 😄
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Sziasztok!
Van szerintetek ember aki elolvassa a Skyrimben az összes könyvet? Mert én elkezdtem, de amikor már egy szobában 7 könyv van amik 50 oldalasak akkor elgondolkodtató. Mindesetre le a kalappal a készítõk elõtt még egy játékban sem volt ennyi olvasnivaló könyv és ilyen hosszúak.
Van szerintetek ember aki elolvassa a Skyrimben az összes könyvet? Mert én elkezdtem, de amikor már egy szobában 7 könyv van amik 50 oldalasak akkor elgondolkodtató. Mindesetre le a kalappal a készítõk elõtt még egy játékban sem volt ennyi olvasnivaló könyv és ilyen hosszúak.
#4347
Kicsit vicces most a gearem 😛
Van egy gyûrû ami 15%-al növeli a pajzsom blokkolását, van egy amulett ami további1 10%-al növeli, és a pajzsomon is van egy 15%-os enchant 😊
Magyarul: Ha én felrántom a pajzsot, azon ember fia át nem jut (meg senki más sem)
Van egy gyûrû ami 15%-al növeli a pajzsom blokkolását, van egy amulett ami további1 10%-al növeli, és a pajzsomon is van egy 15%-os enchant 😊
Magyarul: Ha én felrántom a pajzsot, azon ember fia át nem jut (meg senki más sem)
#4346
Fogsz egy kardot és vagdalkozol. Ennyi 😄 Utána meg szintlépésnél nem magickára raksz hanem staminára meg healthre, meg fegyveres skillekre.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
#4344
A mage elég gyengus... van rá mód, hogy átgyúrjam harcosra? nem akarok újat kezdeni...
#4342
Csak jó gear kell, és nem lesz gond a manával. Most van rajtam 200% regen, + 30% destruction mana csökkentés, illetve ha pakoltál manára is már nem lesz gond. Destro mellé meg alap jó a summon, a frost atronach betankol mindent, dmg-et nem is kapok. Igy már legnehezebb fokozaton is lazán lehet haladni, alacsonyabb szinten nehéz volt, de lvl 15 után már egészen tápos lett. Jah és Restroration regen perk is imba.
#4340
Viccesek ezek a magus ellensegek. Odafut egy fal melle, es akarmelyik iranybol tamadnam spammeli ram a fagyos spellt amiböl 2 löves vagyok ugy hogy van vagy 280 hpm 😄
mennyit dob amúgy rajta, mik a pontos statjai?
mondjuk én ha kifogyok a szuflából, szimplán elõkapok egy felenchantolt íjat, és addig azzal szemétkedek, Mage kõ hatása (+20%-al gyorsabban fejlõdnek a mágikus képzettségek) meg egyenlõre igencsak jól jön.
mondjuk én ha kifogyok a szuflából, szimplán elõkapok egy felenchantolt íjat, és addig azzal szemétkedek, Mage kõ hatása (+20%-al gyorsabban fejlõdnek a mágikus képzettségek) meg egyenlõre igencsak jól jön.
"The trees move. Do you not see it?"
#4338
Lassítja, viszont megnyomja a magicka-t, ami szerintem sokkal hasznosabb. Nekem a csatákban a gondom mindig az volt, hogy túl hamar fogyott el a szufla, hogy ha neked most ezek után arra kell várnod, hogy regenerálódjon, simán agyonvernek, tökmindegy, hogy milyen csillagjegy alatt vagy.
Viszont ha eleve magasabb szintrõl indulsz, több esélyed van - az persze tény, hogy többet kell pihenni.
A másik meg az, hogy mágiahasználó ellenfelek ellen mûködik az abszorpció ami szerintem nagyon jópofa.
Viszont ha eleve magasabb szintrõl indulsz, több esélyed van - az persze tény, hogy többet kell pihenni.
A másik meg az, hogy mágiahasználó ellenfelek ellen mûködik az abszorpció ami szerintem nagyon jópofa.
#4337
Köszi! <#mf1>#mf1><#falbav>#falbav>
Azt hittem az y csak a shoutoknak van.
Azt hittem az y csak a shoutoknak van.
#4336
Azzal vitatkoznék, hogy nem érdemes. Alacsony szinteken van igazán különbség, de a játék 10-20 százalékától ez már aligha számít. És ok, hogy egy-két faj kap néhány plussz powert, de ha már nagyon sok varázslatod van, akkor ez úgyis elvész a rengetegben. Igazából bármi lehet bármi.
#4335
Bárkibõl lehet bár mit, csak pl mire eljut oda, hogy alapszinte tudja a varázslatokat, addigra már lép pár szintet, míg egy olyan karakter akinek alapból van hozzá affinitása az úgy kezd, hogy az alapokat vágja. Szóval míg egy Nordnak, 2 szintet kell lépnie úgy, hogy 1. féle pl.: destruction skillen kívül semmit nem használ, tehát hozzá sem érnek, eddig egy dark elf-nek kb semmit sem kell tennie, mert úgy kezd. Mivel biztos, hogy nem nem meoldható, hogy destructionon kívül mást ne használjon a Nord, ezért értelem szerûen az a 2 szintlépés lehet 5 vagy több is... Tehát nem érdemes.
#4334
Okok Calver köszi 😄
Azt valaki tudja Steamen miért nem lehet megvenni a játékot (azt írja a régióban nem elérhetõ wtf? - hiszen dobozos volt belõle) Fõleg, hogy a dobozos verziók elfogytak a mainstream helyeken, meg nem tudom a kiegészítõket, hogyan lehet majd beszerezni? Vagy alapból steambe települ, mint a Cod? (mondjuk iylen árfolyamnál a steam is hülyeség) Valakinek ötlete?
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Atronach pont hogy lelassítja mana regent, miért lenne az jó mágusnak?
CooperXY: mindenkibõl lehet mágust csinálni, Altmer ellenben baromi nagy elõnnyel indul - +50 mana, és van egy powerje, ami igaz csak napi egyszer használható, de *tízszeresére* növeli a magicka regen-t egy percre... avagy soha a büdös életbe nem fogsz vele kifogyni a kakaóból.
CooperXY: mindenkibõl lehet mágust csinálni, Altmer ellenben baromi nagy elõnnyel indul - +50 mana, és van egy powerje, ami igaz csak napi egyszer használható, de *tízszeresére* növeli a magicka regen-t egy percre... avagy soha a büdös életbe nem fogsz vele kifogyni a kakaóból.
"The trees move. Do you not see it?"
#4331
Aki vérfarkassá akar válni, vagy épp kigyógyulni a kórból és nem tudja mi a megoldás, az itt megtalálja.
#4330
Egyébként ebbõl a nord nép tagjaiból is lehet mágust húzni? csak mert õket elsõsorban harcosként írja le
#4329
A másik meg, hogy szerintem ha valaki mage-el megy, érdemes a csillagjegyet mielõbb lecserélni atronachra, valahol a keleti részen van egy shrine-ja.
#4328
Asszem el kel menni a Greybeardokhoz es utana megjleneik egy jelzö job oldalt alul hogy hany lelked van es utana (konzolon X/kocka amivel fegyvert raksz el) X-el unlockolhatod.
ha stamina-t választod szintlépésnél, az 5 pontot ad rá. ezen kívül The Steed kõ, ami ha jól tudom +100 carry weightet ad, és nem lassít le a páncél ha aktív a hatása.
"The trees move. Do you not see it?"
#4326
Szintén mágus tipp: Illusion. Eszement gyorsan fejlõdik, ha rászánsz 1-2 órát és powertraineled simán felmegy 100-ra. Mondjuk ennek elkezdéséhez nem árt legalább 5-6-os szint, hogy legyen elég manád az elején és ne kelljen túl sokat pihenni.
Ha felment 75-re, Winterholdban az egyik csávótól meg lehet venni az Invisibility-t, ami rohadt hasznos abból a szempontból, hogy a dungeonokban nem fognak rajtad ütni, szépen be tudod cserkészni az enemyket, nagyon-nagyon megkönnyíti a játékot.
Miközben az illusiont fejleszted, simán fel lehet menni jópár szintet is..
Ezután én azt csináltam, hogy elmentem mindenféle gagyi küldetéseket bevállalni, magasabb szinten már elég jó cuccokat dobál, szépen jön a pénz, és így már simán meg tudod azt csinálni, hogy elkezdesz destruction szinteket vásárolni... Így az is simán fel fog menni 75ig.
Onnantól meg simaliba.
Ha felment 75-re, Winterholdban az egyik csávótól meg lehet venni az Invisibility-t, ami rohadt hasznos abból a szempontból, hogy a dungeonokban nem fognak rajtad ütni, szépen be tudod cserkészni az enemyket, nagyon-nagyon megkönnyíti a játékot.
Miközben az illusiont fejleszted, simán fel lehet menni jópár szintet is..
Ezután én azt csináltam, hogy elmentem mindenféle gagyi küldetéseket bevállalni, magasabb szinten már elég jó cuccokat dobál, szépen jön a pénz, és így már simán meg tudod azt csinálni, hogy elkezdesz destruction szinteket vásárolni... Így az is simán fel fog menni 75ig.
Onnantól meg simaliba.
btw, ha valaki szintúgy beleakadna abba a bugba, hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Esbern mély kussban van, itt a megoldás.
"The trees move. Do you not see it?"
#4324
Teherbírást lehet valahogy növelni, a potionok ideilenes hatásán, vagy echanteken kívül, tehát véglegesen? Csalás nem érdekel, a console-os módszert tudom, de azokat nem használom.
#4323
a powereket (igen, ez is az) ugyanazzal a gombbal kell használni, mint a shoutokat, azért nem mûködött neked, mert te csak kijelölted, hogy azt rakja be a shout gombra. Egyébként elõre szólok, mivel Powerrõl van szó, naponta egyszer használhatod.
#4322
A sárkánylelket magadba szívod, de a shoutokat manuálisan kell feloldani: Bemész a Magic oldalra, rámész a shoutra, és ki is írja hogy "R" - Unlock
A sárkánycsont/pikkely meg sárkány páncélzat elkészítéséhez kell majd (lvl 100-as smithing kell hozzá)
A sárkánycsont/pikkely meg sárkány páncélzat elkészítéséhez kell majd (lvl 100-as smithing kell hozzá)
#4321
Asszem azu is y-al kell mint a shout-okat.
konzollal, addperk/removeperk, id-t kinézet a skill oldalán.
"The trees move. Do you not see it?"
#4319
A sárkánycsont/pikkely a kovácsolásnál lesz érdekes, ha kimaxolod akkor csontból nehéz, pikkelybõl könnyû páncélt gyárthatsz, ha nem foglalkozol kovácsolással akkor jó pénzkereseti lehetõség ill házadban trófea. 😊
Ha megvan a srákánylélek akkor rámész shout-ra és ott ha rányomsz akkor meg is tanulhatod. Gondolom már próbáltad, a így nem megy akkor nem tudom mi a gond...
Ha megvan a srákánylélek akkor rámész shout-ra és ott ha rányomsz akkor meg is tanulhatod. Gondolom már próbáltad, a így nem megy akkor nem tudom mi a gond...
#4318
Farkasemberes kérdésem van nekem is:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Beléptem a Companionsba és felvehetem a werewolf alakot, de hiába teszem be jobb vagy bal egérre a Beast Form-ot, nem tudom aktiválni. Tudja valaki hogyan kell?
#4317
Mágusnak tipp: az idézéseket érdemes legalább alapszinten nyomni,túl erõvel szemben nagyon hasznos (sárkány ellen is).
Holtak feltámasztása ha kell, meg a tûzgolyókat dobáló nemtommit (nem jut eszembe a neve) is érdemes néha elõhívni. Ha az ellen távolról jönnek, vagy egy dungeonban mielõtt meglátnának akkor runák lepakolásával igen jól tudsz aprítani. Ha esetleg nincs hely szaladgálni akkor jeget használj, könnyebben kitérhetsz az ütések elõl mivel lelassulnak, ha meg kell akkor kajálj/potizz. Kardot ritkán használok, már egyre kevésbé, de a kard mellé ne pajzsot használj, mert az a blocking skilled húzza. Inkább bal kézzel gyógyítsd magad, vagy fagyassz, esetleg ha vari ellen mész akkor azt a varázslatot használd ami kivádi a rád lõtt varázslatokat( azt kapod meg ha belépsz a mágusokhoz).
Holtak feltámasztása ha kell, meg a tûzgolyókat dobáló nemtommit (nem jut eszembe a neve) is érdemes néha elõhívni. Ha az ellen távolról jönnek, vagy egy dungeonban mielõtt meglátnának akkor runák lepakolásával igen jól tudsz aprítani. Ha esetleg nincs hely szaladgálni akkor jeget használj, könnyebben kitérhetsz az ütések elõl mivel lelassulnak, ha meg kell akkor kajálj/potizz. Kardot ritkán használok, már egyre kevésbé, de a kard mellé ne pajzsot használj, mert az a blocking skilled húzza. Inkább bal kézzel gyógyítsd magad, vagy fagyassz, esetleg ha vari ellen mész akkor azt a varázslatot használd ami kivádi a rád lõtt varázslatokat( azt kapod meg ha belépsz a mágusokhoz).
#4316
Csõ!
Próbálta már valaki ezt a werewolf cuccot?😄 Mármint ,hogy átváltoztatok már azzá?
Próbálta már valaki ezt a werewolf cuccot?😄 Mármint ,hogy átváltoztatok már azzá?
Erre valaki?:
Na meg szereztem egy mellék küldetésben egy új shout-ot, de azt írja, hogy sárkány lélek kell a használatához. Az óta megöltem 2 sárkányt, de ugyan ezt írja...
Amúgy a sárkány csont és pikkely használható valamire, vagy csak eladni jó?
Na meg szereztem egy mellék küldetésben egy új shout-ot, de azt írja, hogy sárkány lélek kell a használatához. Az óta megöltem 2 sárkányt, de ugyan ezt írja...
Amúgy a sárkány csont és pikkely használható valamire, vagy csak eladni jó?
Én mágus vagyok, experten nyomom... igazából nekem is volt olyan, hogy nem tudtam megölni egy erõsebb ellent. Ott kellet thagynom, majd késõbb elnézek oda. De a sima moboknál nem volt gondom akkor sem, ha többen voltak. Van nálam kard meg pajzs mindig meg egy csomó potion. Shoutot is használom, akkor mindig megállnak kicsit.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Szerintem könnyû õket legyõzni, nyilazod õket ahogy tudod mérgekkel a nyílon + iszol tûz/jég ellen védõ italt
Valami protippet tudnátok adni mágusnak? Fõleg destruction-re gyúrok, de ha 2-en rámrontanak és csak az egyik erõsebb egy farkasnál/ráknál, már nem rudom leteríteni mire hozzám ér, ráadásul, ha jön egy harmadik, már arra mana sem jut az alap spellel sem. Most jön majd a 7-es szint és eddig 2x nyomtam health-re, a többinél magickát választottam szintlépéskor, és annál a 3 kõnél is a mage-et választottam.
#4310
Úgy általában kéne, újabban akármi megharap rögtön meg is fertõz valamivel és unom hogy folyton vissza kell mennem egy oltárhoz, Morroban és Oblivionban is volt cure spell, gondolom itt is van csak még nem találtam meg :/
#4309
Sárkány ellen sárkányfû! <#hehe>#hehe>
#4308
Na az pont nem mukodik. Csak ugy sikerult, hogy ha be van rakva a favorite listaba, akkor szamot rendelek hozza, es ha ketszer nyomom, akkor mindket kezbe a kivalasztottat teszi.
A zartores rendszer eddig a Two Worlds 2-ben volt a legjobb. Igy e.
A zartores rendszer eddig a Two Worlds 2-ben volt a legjobb. Igy e.
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Egyelore - jelen allas szerint - sajnos nem lehet. (en legalabbis nem tudok rola, hogy barki talalt volna ilyen featuret) Max majd moddal, vagy DLC-vel.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
#4306
Tudok valahogy perket visszaszedni???
Elrontottam a kiosztást 😞
Elrontottam a kiosztást 😞