The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tobias88
#5659
kész bughalmaz, nem történik semmi
#5658
azon a sziklán álljon, ahol a képen is áll a "fõhõs"

#5657
gondolom tényleg létezik az a hegycsúcs, de valaki lõhetne nekem egy képet, ha éppen arrajár, szívesen megtekinteném 😛

Palinko
#5656
kéne jöjjön egy õr mondja menj be. ott beszélsz a tûznél ülõ öreggel, aztán az ajtónálló orkkal és onnantól lehet válogatni a megoldásokat.
tobias88
#5655
bekerültem a börtönbe, de nem történik semmi, csodás...
#5654
ezám a gyönyörüség kéremszépen 😊 nagyfelbontásu nyomtatható képek akar plakatnak(?)


hardwiredröl

#5653
Valaki felhuzta az enchantingot 100-ra, vagy van vmi tapasztalata róla. Nekem most 80 körül van, van mondjuk 1 alap mágus cucc, mondjuk 15% spell mana csökkentés, mellé 100% mana regen. Viszont disenchantolás után, ha ezt akarom felrakni valami gearre, akkor a %-os spell csökkentés müködik rendesen, viszont a mana regen mindig 10% marad, akár milyen soul gemet használok. Ez igy van jól? Vagy vmit nem tudok, mert eléggé értelmetlen felhuznom 100-ra, ha végül kiderül, hogy a mágus céh-es küldik ezelött 20 szintel sokkal jobb rewardot adtak.
tobias88
#5652
lol, a megoldás tényleg a börtön <#idiota>
tobias88
#5651
Nem jó, én le akarom õket ölni, de sajnos nem fogom. A börtönrõl nincs mentésem, nem is lesz... A megoldás:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
setstage ms01 100
Sir Quno Jedi
#5650
Arra nem is kéne gondolni, hogy pl. halomra vannak a 30-40% tûz/villám stb. rezkót adó cuccok és ha a társadnak átadod és felveszi, akkor elõbb-utóbb valamék elemre szinte teljesen immunis lesz és akkor kedvedre dorungathatsz körülötte abból a fajtából, õt nem zavarja már?!?!? 😄 Gondókozni is kell ám...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Palinko
#5649
jó az a börtönös rész remélem van 1 mentésed, próbáld ki.
Palinko
#5648
solitudeban tudok házat venni? ha igen kinél?
#5647
😄D

tobias88
#5646
Sajnos újabb bug:
A "the forsworn conspiracy" küldetésnél a return rész, ami az utolsó lenne, 1szer bejött, mûködött, elõjött a csávó és mondta, hogy vagy börtön vagy harc. Gyorsan nyomtam sajnos és börtön lett belõle, de visszatöltöttem és most nem jön elõ...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Palinko
#5645
én tolvajjal vagyok, de én sem szerettem a társakat, mert mindég lebuktatnak.
#5644
Én is a saját bõrömön tapasztaltam meg hogy a mana-regen tök értelmetlen ha pont csata közben nem hat :\

#5643
Máshol azt írják hogy a destruction magas szinteken szívás mert nincs hozzá plusz sebzés enchant, mindig csak annyit sebez amennyit a spell alapból tud és nem többet, és az már nem elég 40-es szinttõl mert a medvék ellen az kevés vagy mivan...

Na mindegy, nem is tudom miért írtam ezt le <#idiota>

#5642
Megnézem, köszönöm.
watto
#5641
Sokkal szebb az oblivionnál.
Függõleges mozgatás meg 1000x le lett írva a topiban, én pontosan nem tudom mert nem volt ilyen problémám de kicsit visszaolvasol tuti megtalálod. Vagy google, több helyen is láttam ezta problémát.

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

plu604
#5640
nekem is sikerült két eltévedt nyílvesszõvel kinyírni az egyetlen társam 😞(
sneaky karakterrel játszom btw

#5639
az miért van hogy az egér függõleges mozgatása alig hat

az érzékenységet maxra állítottam, de szinte csak a vízszintes mozgatásra hat...

amúgy meg oblivion grafikai szint, de szaggat mint állat... 😞

#5638
lol, semmi, rájöttem
blockolás közben kell támadni

How much can you take,before you snap?

Calver
#5637
dokumentumok\my games\skyrim
ott iniben piszkáld át felbontást.
gondolom én.

"The trees move. Do you not see it?"

#5636
hali
bocs,ha már volt kérdezve,de a power bash perket hogyan is kell használni? mert én valahogy nem bírtam rájönni és az uesp wikin sem találtam róla használható infót

How much can you take,before you snap?

#5635
Sajnos eléggé szaggat a régebbi laptopomon. A launcher-ben csak 1280x800-as felbontás választható (ez a monitor natív felbontása), de hiába teljesen low a grafika, ez nem elég. Hogyan lehet kisebb felbontást beállítani?
BEAST
#5634
A tiszta mágus nagyon erõs, de unalmasnak találtam, mert társat nem vihetsz magaddal. Mindig belehal a legkisebb csatákba is, mert beleszalad a varázslatokba. A nagyobb varázslatoknál meg mindegy hova áll körülötted minden elpusztul. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Calver
#5633
akkor #5536-at el se olvasd, mert zokogni fogsz.

mágusoknak való tanácsokból egy fontos dolgot hagyott ki alkotó: úgy vedd a petty soul gemeket, mintha az életed múlna rajta, mivel enchanting maxolásához valami 200 körüli fog kelleni.

mondjuk az tuti, h ennek hála én klikkelgetés helyett írni fogok hozzá autohotkey macrot <#gonosz1>

"The trees move. Do you not see it?"

BEAST
#5632
Én biztos ami biztos töröltem minden addigi mentésemet és újat kezdtem. Pedig már 28 körül jártam több napnyi játékidõvel. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#5631
Eszemben sincs így csinálni, de sokszor akaratlanul is belefutsz az ilyesmibe és megöli a kihívást.

Egoraptor
#5630
Jó a 'tiszta' mágus, BEAST csak azt írta hogy keverni nem érdemes.

francois
#5629
Megyek fát vágni😄D
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Fpocok
#5628
Jó a mágus. Én azzal vagyok. Lvl20.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Egoraptor
#5627
Jobban belegondolva mivel eddig a 'mana' regenerációra gyúrtam, lehet mégis arrafelé viszem tovább - mert ez a leírás elég unbalanced-nek hangzik.

(De még a nyilas is a végén amit írt róla.)

plu604
#5626
senki sem mondta hogy köteles vagy így csinálni, és ez nem pvp hogy enélkül nem érvényesülhetsz, úgy alakítod a karaktered ahogy akarod...

#5625
Nem kell a tápra menni, és kész. Más épp amiatt sírt nemrég, hogy gyenge szerinte a destruction.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5624
Hm , hol " adtad" fel? Nekem is ilyen karim van de még csak level8-as(most lesz 30-as a destruction ott akartam fire+25% fejleszteni),bár on-handed is 30 ill lockpick is ..😊.Hagyjam én is és kezdjek más "irányba" fejlõdni?Ujra azért nem kezdem ,mert 20-30 óra benne van és küldit még nem is csináltam még, csak 3 4 dungeont irtottam ki..
#5623
xbox 360 és nincs több gondod😄

#5622
Na pont az ilyen és ehhez hasonló módon elért túlzott erõfölény vette el anno mindig a kedvem az adott játéktól. Ezt olvasni is demoralizáló...

#5621
1280*1024

#5620
Nekem ugyan ilyen konfiggal + 4giga rammal 1280 x 1024ben highon 60 fps-el fut.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

tobias88
#5619
high-on, de milyen felbontásban...
Egoraptor
#5618
Egy próbát megér mert elég jól optimalizált a játék.
Persze ne egybõl Ultra-ra tedd, inkább csinálj Custom
beállítást.

#5617
E2200, 2 giga ram, ATI4830,és high-on fut. Nos hát...

Mi előtt valaki megkérdezné: A Tigris márpedig egy vacak tank. Hiába is rinyálsz. A valóságban is az volt. http://de-rerum-natura.freeblog.hu/ saját blog

SötétBarom
#5616
E6750 2.7ghz +HD4850 512mb kombóval érdemes próbálkozni, vagy hanyagoljam? 😄

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#5615
Sziasztok. Meg tudná valaki mondani, hogy tegyek fel modot?
Ezt a modot töltöttem le: KATT

\"Egy gy?r? mind fölött\"

Palinko
#5614
volt szó a rejtett kincsekrõl, most találtam meg az X jelût, szal 10 biztos van 😄
#5613
Fog is még pár szár óráig 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Egoraptor
#5612
Én csak sima mágus vagyok, nem kevertem semmivel eddig, mondjuk való igaz hogy aki véletlenül belekerül a spell hatókörébe annak annyi.

Magányos farkasoknak ajánlott! :]

Fpocok
#5611
Baszki. Ez a játék nagyon sokáig tart. Már beleraktam csillió órát de még mindig csak lvl20 vagyok 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

BEAST
#5610
Én végleg feladtam a mage/battlemage karakteremet. Keverni nem éri meg, pusztán varázsolni pedig unalmas, mert nem lehet társad. Fõleg a magasabb szintû spellek azok amik pillanatok alatt kivégzik az elõtted/körülötted rohangáló társat. 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."