The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5609
Ez hatalmas 😊

Kicsit bugos néhol...

Egoraptor
#5608
Ez a leírás nagyon jó mágusoknak, most olvastam át és azt hiszem e felé fogok hajtani mostantól. 😄

#5607
"I am now a satellite" <#vigyor> <#nyes>
koschwarz
#5606
ezen nagyon jókat röhögtem 😄D

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Palinko
#5605
ctrl-t nyomsz elbújsz, odamész az áldozathoz, akkor pirossal kiírja, hogy pickpocket.
nyomsz egy E-t és lophatsz tõle, de goldot lopni a nehezebb feladatok közé tartozik, minnél nagyobb az értéke valaminek annál kisebb a lebukás nélküli lopás esélye. perkelni, meg gyakorolni kéne, hogy menjen.
mousee
#5603
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Adja az 1ik bácsi. Leüvöltöd õket, akkor tanítják a második szót, ami erõsíti a lökést. Utána automatikusan ha hosszan nyomod a shout-ot, akkor az erõsebb spellt tolja.

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

kill3r21
#5602
megvan köszi 😊
francois
#5601
Hát ezzel így nem találkoztam, menj ki, pihenj pár órát és menj vissza. Más ötletem nincs.

kill3r21
#5600

spoiler] és hogy tudom megszerezni az erõsebbet [/spoiler]
mousee
#5599
Ne a racialt told, hanem a shout-ot. Magic-ek közül válaszd ki.

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

francois
#5598
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mikor odaállnak a terem közepére megmutatják az új jelet, azt is nyomni kell 3x, utána ki az udvarra ott megmutatják a száguldósat és szintén meg kell mutatni.

mousee
#5597
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Két részbõl áll a küldi, elsõre csak egyszer kell leüvölteni a fejüket. Ha megkaptad a második szintû üvöltést is, akkor folyamatosan nyomd a y/z-t, akkor az erõsebb shoutot tolja.

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

kill3r21
#5596
nah akkor most mitévõ legyek? :S
Khabbas
#5595
Nekem utána jött a következõ feladat.

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

kill3r21
#5594
igen és? erre gondoltam megis csinálja, de utána nem történik semmi hanem mondja tovább, és jönnek ki a feliratok hogy túl erõsek vagy mi
Khabbas
#5593
Üvölts rá a fószerre "y" vagy "z" betû.

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

francois
#5592
Nyomj egy Shout-ot, Y vagy Z.

kill3r21
#5591
pls help uraim, fogalmam sincs itt mit kell csinálnom, valaki 5let?
#5590
Ehhh, lassú vagyok! <#duma> <#vigyor>
#5589
Jaja, ez szerepelt itt korábban is, szvsz eléggé "csalás" az ilyesmi, legalábbis az én szememben...

Egoraptor
#5588
Egoraptor
#5587
Most olvasok tippeket és elkezdi:
"You can place baskets on peoples head and then steal their stuff without them noticing "

Na ez durva 😄

Forrás

Egoraptor
#5586
Hogy is lehet pontosan visszalopni? Érdekelne 😄

Egoraptor
#5585
Hát jó, kinek a pap kinek a paplan - én akkor sem a fõszállal kezdeném.
Majd amikor már minden Céh-nek mindent megcsináltam, meg az összes falusinak.. na majd talán utána elkezdem.

Palinko
#5584
39, de ebbe benne vannak ezek a guildek:
stormcloaks, mage, thief, dark brotherhood,companion, bard. 186 ezer goldot gyûjtöttem eddig, most van nálam 15 ezer, a többi mind trainelésre ment el, de ha tudtam volna hogy vissza lehet lopni 😄

sajna most már nincs nagyon küldi ami érdekes volna megcsinálni, de szerencsére jók voltak, 1 klasszikus gyûjtögetõs van amit hanyagolok, meg szinte nincs is az a klasszikus "ölj meg 10 valamit"
MerlinW
#5583
Attól hogy a fõszálat teljesíted, a játéknak nincs vége😊

[merlinw.org]

Egoraptor
#5582
Elverném bottal aki lv10-esen végez.

MerlinW
#5581
Viszont ha alszik, mielõtt rárontanál, olvasd el a nevét és dobj be egy resist meg valami strength potit😊

[merlinw.org]

MerlinW
#5580
Végére lehet érni lvl10-esen is, ha csak a fõküldetéseket csinálod, de a készítõk szerint normális játékmenetet követve 40-50-es szinten végez a többség. Max szint pedig elvileg 81 (valami matematikai érték), viszont lvl50-tõl kb. tízszer lassabban fejlõdsz.

[merlinw.org]

#5579
Király, köszi az infót megyek is keresek fészket.😊

#5578
Ilyesmi akkor szokott történni, amikor megközelítesz egy sárkányfészket, de még viszonylag távol vagy tõle. Ilyenkor lehet látni a süsüt, amint ott kóricál a fészke felett, de nem fog veled foglalkozni, amíg közelebb nem mész.

Meg kell sasolni a térképet, lesz majd rajta egy ilyen kis sárkányfej valahol a közelben, ide célszerû bemenni. Néha a dög alszik, vagy a földön rohad, és egybõl rá lehet rontani, de általában az van, hogy amikor észreveszi, hogy közeledsz, rádrepül.

#5577
Köszi a választ.
Mindenesetre elég zavaró, hogy a karaktereken összevissza ugrálnak az árnyékok, remélem a következõ patchben kijavítják.

Lourker

Egoraptor
#5576
Nem tudom, én azért beidomítanék párat háziállatként, csak egy baj van, nagyon szûkek a barlangok és nem tud oda követni. :/

#5575
A spoiler-t nem olvastam el (még jópár hónapig nem is fogom szerintem <#vigyor>), viszont egy kérdés: hányas szintû voltál, mikor végigértél?
#5574
Jah, majd terelek magam elött 1 birka csordát😄

MerlinW
#5573
Nem mind ellenséges. Többször volt velem is, hogy éppen egy npc-vel küzdött, én segítettem megölni az npc-t, a sárkány meg elém szállt, megköszönte majd elrepült. Az egy másik dolog, hogy a sárkánylélek többet ért számomra mint a sárkánybarátság, így ráküldtem a légvédelmet😊

[merlinw.org]

Egoraptor
#5572
Nem öltözködsz elég kihívóan, a báránybundás kollégának lesz igaza. 😛

#5571
amúgy volt hogy a fejem felett szált el és mégis rám se bagózott😄

#5570
Én harcos vagyok, de köszi az infót majd megpróbálom valahogy lecsalni az égrõl😊

MerlinW
#5569
Én eddig kilencet öltem le. Idézek egy tûz elementált és az felbosszantja. Vagy ráküldök 1-2 tûzlabdát. Ha nem találod el és csak kõrözik feletted, akkor az annyit jelent, hogy nem vagy a területén. Menj közelebb hozzá.

[merlinw.org]

#5568
1x volt hogy nem is vettem észre és mellém ugrott, na akkor lecsaptam majdnem, de elszállt be a városba ott elkaptam de megölt pár npc.Ezért visszatöltöttem az állást utána már csak repdesett nem akart bele dõlni a kardomba xd

Egoraptor
#5567
Kell egy jó hosszú lasszó és a farkát célozd meg, csak vigyázz mert van amikor a szikláknak csapkod vele téged 😄

Palinko
#5566
végigjátszás utáni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kicsit megint hiányérzetem van... Alduint kivontuk a forgalomból, egyedül a bladesben beszélhetek róla, de õk is inkább paarthurnaxon vannak még fennakadva (nem nyírtam ki, mostanra eltûnt a quest). A legnagyobb problémám, hogy nem sokat befolyásol, hogy stormcloak, vagy imperial guild questeket csináltuk végig, vagy más guildét. gondolom technikai akadálya van, mert nem lehet ennyi döntésre felkészüli a történettel.
#5565
hihi hiába várok köröz pár percig és végleg elszál

#5564
Szerezz birka gyapjut, fekudj a foldre, teritsd magadra, es varj! <#vigyor>

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Egoraptor
#5563
Várd meg amíg leszáll. 😛

Khabbas
#5562
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A térképen vannak olyan helyek, amit egy sárkány fejjel jelöl, én ott tudtam õket megtámadni asszem.

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

#5561
3x találkoztam eddig sárkánnyal mind 3x elszált felettem darabig körözött de nem bírtam le lõni nyilall vagyis szinte el se találtam 😄 valami tipp hogy elbirjam kapni?😛

#5560
Továbbra is érdeklõdnék, hogy van-e olyan, aki mindkét Dragon Shoutot megtalálta a labirínthian-ban. Az egyiket megtaláltam

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A legalsó szinten a székben üldögélõ fõzombi mögött


de a másikról gõzöm sincs, pedig háromszor bejártam ezt az egész szart.