133
LG GT540 Optimus, trükkök
  • zoliii
    #133
    LG GT540 romok! A Jelly Bean a legújabb Android 4.1-es!
  • bcs0
    #132
    Üdv!
    A napokban szereztem egy Gt540-est. érdeklődnék, hogy akinek van tapasztalata, jelenleg melyik a legújabb android, amelyik stabil is? A telómon 2.3.7-es android van cm-7.2.0. Válaszokat előre is köszönöm.
  • zoliii
    #131
    Hétvégén rátettem az ICS-t a telómra! Jó is volt, meg nem is.
    Hiányok: nincs fm rádió, picit lassú a rom, a hangerő picit lehetne erősebb. Ezek után inkább visszatettem a 2.3.5-öt. Remélem, hogy az én mobilomra is lesz majd egy jó rom! :D
  • zoliii
    #130
    Hogy lehet normálisan visszatenni a mobilra, a gyári 2.1-et?
    Én most visszatettem rá a 2.1-et, de ha kikapcsolt állapotban van
    a mobil, és ráteszem a telefont töltésre, akkor bekapcsol! :(
    Az ébresztő, csak bekapcsolt állapotban müxik?
  • zoliii
    #129
    Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz a gyári frissítéssel, főleg ha még van garancia a mobilodra! Én 1x elrontottam a telóm frissítését főzött rommal, visszavittem a szolgáltatómhoz, és azt mondtam, hogy egyik nap még ment, a másik nap már nem kapcsolt be. Megcsinálták, és pár nappal hosszabb lett a gari! :D Mondjuk ha ez az 1 telód van, akkor előtte inkább sokat olvass utána fórumokon!
  • Madmano
    #128
    Az a gáz,hogy nem igazán értek a teló babráláshoz.Tudom,kicsi az esélye,de nincs itt kaposvári vagy környékbeli,aki ért hozzá?
  • zoliii
    #127
    Szoftver gyanús a fagyás! Tedd rá a gyári 2.1-et! Vagy főzött rom-ot tegyél rá! Sajnos egyik rom se tökéletes, de gyors, stabil, sokat tud! :D
    Ha van rá garancia, akkor vidd vissza!
  • Madmano
    #126
    Sziasztok.Nekem is ilyen telóm van.Még az alap,1.6-os rendszerrel.Viszont van egy olyan gondom vele,hogy gondol egyet,lefagy,újraindul.Ilyenkor,ahogy megfigyeltem,a felső értesítési területre kirak egy ki ikont,ami "Hibakeresés"-t jelent,mint írja.Nem tudom,mi lehet a bánata.És ezen felűl még nagyon idegesítő is.Volt többször,hogy fel akartam valakit hívni,erre a telószám keresésnél lefagy...Aztán lassan magához tér,és méltóztatik csinálni a dolgát.De ezzel együtt a hívást elkezdenem kb.2perc.Nem vagyok az az ideges típus,de más többször eszembe jutott ilyenkor,hogy falhoz vágom.Annyira idegesítő tud lenni.Nem tudom,mi okozhatja ezt.(Mármint a fagyást.)Azon gondolkodtam,nem-e lehet köze hozzá annak,hogy mikor vettem,nem a gyári 2gigás memória kártyával lett használva,hanem vettem bele ott mindjárt egy 4gigásat.De lehet,ez butaság.Mondtak olyat ismerősök,hogy valami elromolhatott az op.rendszerben.Próbáljak megy egy visszaállítást gyári beállításokra.Vagy frissítsek a 2.3.5-ös rendszerre.(Ha jól írtam a verziót.)Szóval szerintetek?
  • zoliii
    #125
    Android 2.1 V20b Rom gyári Recovery menüből lehet telepíteni! Tegnap lementettem a gyári romot, így ha feltesztek a telóra főzött romot, és nem jó, akkor így vissza lehet térni a gyárira! :D
  • csubakkamuki
    #124
    akkor mindjárt kukába dobom a nod32-met.. én úgy is utálom azt.., hát akkor én is várok még vele.. bár mostanság eléggé belassult a telóm.. :S
  • zoliii
    #123
    Nem hinném, hogy vírusos, csak a nod32, avg állandóan nyavalyog a *.exe, meg a számára ismeretlen kiterjesztésű fájlokra! :D Nekem már volt olyan a nod32-nél, hogy kikapcsoltam, leszedtem egy fájlt, amire bejelzett, majd visszakapcsoltam a nod-ot, és a fájlon lefuttattam egy vírus keresést, és nem volt vírusos, csak magát a letöltést nem akarta elindítani! :D A root rendszergazda jogokat add a telónak! de egyszerűbb, ha egy főzött rom-ot telepítesz a mobilra! :D
    Csak sajnos még egyik sem tökéletes! pl.:
    -ha bekapcsolom a rádiót, akkor bekapcsol a bluetooths
    -néha csíkos a képernyő, fényképező, kamerafelvétel módban, de a felvétel nem csíkos!
    -játékoknál, néha kidob
    Én ezért inkább a gyárit használom, és még várok egy jobb rom-ot!
    Idén csak lesz egy normális, stabil, működő rom! :D
  • csubakkamuki
    #122
    van egy kis probléma.. ez vírusos..
  • csubakkamuki
    #121
    és ez mi? hogy kell megcsinálni? mi lesz jobb tőle?
  • zoliii
    #120
    tedd rá a z4root.apk alkalmazást! Z4root
  • csubakkamuki
    #119
    hali, vki meg tudná nekem mondani, hogy melyik most a legjobb rendszer a gt540-re? am. én még ezelőtt soha nem piszkálgattam ilyen fajta mobilt, és olyan kérdésem van, hogy mennyire nehéz ezt megcsinálni.. már olvastam egy fórumba, hogy hogyan csinálnak egy két dolgot, de nekem elég magas ezek a rootolások meg ilyenek! am. én márciusba/áprilisba vettem a telómat, konkrétan nem tudom, és 2.1-es android volt rajta.. azóta úgytom az lg nem csinált erre több frissítés.., egyik ismerősömnek is ilyen mobilja volt, de ő még több mint valószínű, hogy 1,6-ossal vette, de ő a sajátját meg tudta rootolni, de az enyémet nem.. mi lehet a probléma?
  • zoliii
    #118
    egy használható rom kéne! Amiket idáig próbáltam, abban vagy nem működött a kamera, videó felvétel, vagy alkalmazás leáll üzeneteket dobot ki :D
    Amúgy jók lennének ezek a romok, mert marha gyors a teló, csak éppen mindegyik hibákkal van tele! :( Nem lehet úgy megcsinálni, hogy kernelt frissítek, sd-re mentés útvonal megadása?
  • zoliii
    #117
    Nekem magyar a Market, pedig más rom van a telómon! :D Wifin elvileg csak rákapcsolódsz egy meglévő hálózatra, jelszóval! Ha mobil interneted van, akkor elvileg a beállításnál lehet valami rosszul beállítva!
  • Pee Tike
    #116
    Ugye mikor belépnék akkor be kell jelentkeni(regisztrálni) a google accountal,akkor valami olyasmit ír ki angolul(nem tudom teljesen lefordítani),hogy a telefon nem tud csatlakozni a google serverére.Azt hozzá kell tennem hogy van internet a telefonon,és már úgy is próbáltam hogy felléptem wifin,de sehogy nem megy.remélem tudsz segíteni.:D
  • zoliii
    #115
    Mi az, hogy nem jó a Market? Nincs rajta, nem tudsz bejelentkezni, vagy mire gondolsz?
  • Pee Tike
    #114
    Hello.Lenne egy nagyon nagy problémám.Nem jó a Market-em.Nem tudom hogy ez telefontól függ-e vagy nem,de valamiért nem jó.Remélem tudtok segíteni.
  • zoliii
    #113
    :D
  • zoliii
    #112
    LG GT540 Android 2.3.5 :D Végre egy normálisnak tűnő leírás! Így néz ki
  • zoliii
    #111
    Melyik a legjobb ADW Launcher a telóra? erre gondolok
  • gyikk
    #110
    levan irva minden hogy kell mit kell csinálni
  • gyikk
    #109
    itt néz szét!!


    http://logout.hu/bejegyzes/joestone/joestone_lg_gt540_optimus_muvei/hsz_1-200.html
  • zoliii
    #108
    Letudnád légszí írni, hogy te hogy tetted rá? És ha ráteszem, akkor az SD karira lehet telepíteni játékokat, alkalmazásokat?
  • gyikk
    #107
    vissza is ragtam a 2.1 et.
  • gyikk
    #106
    Rálehet varázsolni!
    csak még nem a legjobb, a 2.3 as rendszer nagyon zabálja a aksit.Igyhát még várni kell amig meg nem csinálják jobbra.
  • zoliii
    #105
    CyanogenMod 7 Ezt, hogy tudom a telómra varázsolni? Állítólag gyorsabb lesz így a mobil, meg lehet SD kártyára telepíteni, meg asszem van benne magyar nyelv is :D
  • zoliii
    #104
    Nekem már december óta ez a problémám, hogy nem lehet SD kártyára telepíteni játékokat, alkalmazásokat. Android 2.3
  • rayman12
    #103
    hello, most kaptam egy ien telefont, és az lenne a gondom hogy nem tudok semmit sem a memoria kártyára menteni. Pl egy játékot raktam rá (nova) és mikor índitom az tírja ki hogy nincs elég hely a memorián, pedig az sd n még van 1,5 gb, mit tudok tenni?
  • gyikk
    #102
    mindenki like
  • gyikk
    #101
    link
  • gyikk
    #100
    http://www.facebook.com/pages/LG-GT540-owners-around-the-world-we-want-Android-234-to-the-Optimus/217963014895331
  • zoliii
    #99
    Írtam az LG-nek, hogy lesz-e hivatalos Android 2.2, vagy 2.3! :D
    Kíváncsi vagyok, hogy válaszolni fognak-e a levelemre :D
  • zoliii
    #98
    Nekem ilyen LG GT Optimusomvan! :D Öcsémnek SE X8! :D Igazából nem teljesen ugyan az a 2 teló szoftvere! Mind a kettőn android 2.1 van! :(
    Lassú a betöltése, nem lehet sd kártyára, komolyabb játékot telepíteni, Flash videók csak Skyfire böngészővel megy, de nem mind :( LG-re már csinálnak android 2.2, 2.3-at, magyar nyelv is van benne, de vannak még hibái! Nem hivatalos! pl.: fm rádió nem müxik :(De elvileg gyors! De én még várok vele, hátha lesz hivatalos. Nekem 2 nagy játék megy LG-n: NFS Shift, Sims3, a többi a marketről van, de azoknak elég gagyi a grafikájuk :( Bizonyos szempontból az SE X8 jobb választás. Nekem az LG Formára jobban tetszett! :D Bár most már az Optimus 2x tetszik, csak elég drága! :(
  • szobipeet
    #97
    Sziasztok!
    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen telefont vegyek. LG GT540 vagy Sonyericsson X8 között vacilálok. Szinte ugyan az a 2, lg jobban tetszik, sonynak meg talán jobb a kijelzője. Mi a véleményetek? Lgvel mennyire vagytok megelégedve? Előre is köszi
  • Madmano
    #96
    Szasztok.Egy jó,bevált ebook olvasót tudtok ajánlani erre a telóra?Meg esetleg helyet ahonnan le tudok tölteni könyvet hozzá.Kösz.
  • zoliii
    #95
    SPB TV -> Market -> android mobilok -> wifi bekapcs!
    Magyar csatornák: hírtv, m1, m2, duna tv, duna A
    Így a híreket meglehet nézni, ha nincs otthon az ember! :D
    A Camponaban van nyílt wifi, meg a plazakban a mozinál! :D
  • zoliii
    #94
    Szerintetek lesz hivatalos Android 2.2, az LG GT540-hez? A neten annyi videó van fent, hogy egy páran már rátették az android 2.2-öt, csak mondjuk a rádió nem működik, meg még nem 100%-os! :D Viszont ők már tudnak mem karira telepíteni, 3D-s android játékokat! :(