133
LG GT540 Optimus, trükkök
  • zoliii
    #1
    Mi a véleményetek erről a telóról?
    Nagyon reklámozzák ezt a telót a Vodkánál, de nfo-kat úgy kell összeszedni erről a telefonról! :D
  • pxxl
    #2
    hát nem jön magától az infó ez tény. guglival 128 000 magyar találat. informálódj, ne legyál lusta, és várd a sült galambot...dolgozz meg a tudásért :D aztán írj egy értelmes kezdő hsz-t, hogy mi ez autobot telefon vagy mi?
  • Narxis
    #3
    xD arra gondolt, hogy írd össze neki :D
  • zoliii
    #4
    Nem én arra gondoltam, hogy ha van valakinek ilyen telója, akkor írja le, hogy a GPS működik-e, magyarul van-e rajta gyárilag GPS alkalmazás, milyen gyári játékok vannak rajta, lehet-e témát rátenni, és normálisan működik a wifi-je! Meg, hogy megbízható ez a telefon?
    Optimus -> Legjobbat jelenti, gondolom az LG Android kategóriában értik.
    Semmi köze a Transformers filmhez :D
  • Blum
    #5
    google 1. találat
  • zoliii
    #6
    Ezt már én is megtaláltam!
    Már végig olvastam az összes ilyen oldalt! :D
    De csak valami olyat írtak, hogy Google maps van a mobilon, és nincs hang a GPS résznél, csak ha igo-t teszek rá :(
    Ezeket a mobil teszteket nem értem. Sosem mutatják meg a gyári cuccokat a mobilon, pl. java játékok, alkalmazások, gps működés közben, stb :(
  • Falkon
    #7
    Osztálytársamnak ilyen van, elég jó telefon, bár .txt-t nem kezel, így puskázni nem nagyon lehet vele! :D
  • zoliii
    #8
    doc fájlt csak olvas! Ha mégsem, akkor is van még 1 megoldás :D
    A mjBookMaker -> progi
  • ZSOOLT2
    #9
    youtube-on érdemes lehet rákeresni, sok videó van fenn erről a telefonról működés közben.
  • RS
    #10
    Android és LG, rossz nem lehet!
    Én magam Spicás vagyok...
  • theone91
    #11
    LG hardver. Nálam inenntől halál a dolog. Első blikkre megéri, de ebben az okcsó árban az is benne van, hogy rohangáljunk a szervízbe...
  • zoliii
    #12
    Ez hülyeség! Nekem LG tv-m van és semmi baja, Apámnak LG mobilja és az is müxik, pedig már 2 éves a telefon! :D
  • Vadnokedli
    #13
    Nem hülyeség, az a régi LG.. újakat inkább ne vegyél. Ajánlatos... Főleg ne érintő képernyőset(mármint LG, ne érintőset), masszív használat sorozat után meg süllyedhet - be horpadhat a kijelző, tehát olyan lesz mint 1 óraüveg..

    öcsémnek LG-je van, innen tudom hogy ez a sorsa.. :D
  • kvanta
    #14
    2 hónapja vettem ezt a telefont és azt mondom, hogy igencsak megéri az árát. Mivel Android fut rajta úgy kell elképzelni mintha egy friss windowst tennél fel a gépedre, tehát teljes mértékben úgy alakítod ki a telefonod ahogy neked tetszik. Pl. ha nem tetszik a gyári időjárás kijelzője akkor kb fél perc alatt találsz 30 másik programot a marketen. Előre telepített játékok nincsenek de szintén a marketről ingyen lehet letölteni rengeteget (erősen ajánlott az angry birds. Szóval én csak ajánlani tudom. Ha kérdésed lenne szívesen írok több infót is róla.
  • zoliii
    #15
    Nincs gyári játék a mobilon? Alkalmazások azért vannak rajta? :D
    Hányas Android verzió van rajta? Az újabb verziójú Androidot dicsérik :D
    Csak elég macerás rátenni! :(
  • zoliii
    #16
    Azért ez komoly! :D
  • kvanta
    #17
    Így van sajnos játékok nincsenek rajta alapból, programok persze vannak de már nem emlékszem mi volt ami rajta volt alapból. Ami nekem most van az navigációs program, vízmérték :), gps, elemlámpa valamint kb 4-5 játék. A 3 betűs navigációval egész jól elboldogul a rendszer, kb 1-2 perc alatt megtalálja a műholdakat.
    Nekem jelenleg a 2.1-es rendszer van, mivel vodás vagyok ezért otthon én tettem fel rá manuálisan de semmi gond nem volt vele.
  • zoliii
    #18
    Én most a Nokia 5230, és az LG GT540 Optimus-on gondolkodom :D
    Mondjuk nekem elég csábító, hogy van benne wifi, meg GPS az LG-ben :D
  • Vadnokedli
    #19
    enyém mennyi FPS-t érne el? 100-150 -et? O_o

    amúgy Galaxy 3 hoz hasonlítsátok az optimust, azzal vessétek össze. (közép kategória.)
  • RS
    #20
    Na, a Nokia felejtős... Tapasztalat. (5800)
  • DJKonya
    #21
    Nekem egy éve LG KM900 Arenám van, tökéletesen működik, egy karcot a sarkánál leszámítva semmi baja sincs.
  • SimaSuna #22
    Mobilarena.hu / telefonguru.hu

    de ajánlom a Mobilarena fórumát.
    és az XDA fórumot..
  • zoliii
    #23
    Ezeket az oldalakat én is ismerem! :D
    Csak egy olyan ember véleményére is kíváncsi voltam, akinek van ilyen mobilja. Most egy Sony Ericsson W810i mobilom van, amit nagyon szeretek.
    Csak kicsit lassú, kicsi a kijelzője 176*220, 2006-os modell úgy tudom :(
    Én nem divatozás miatt szeretnék új mobilt, meg hogy jön a Karácsony, hanem, mert egyszerűen csak szeretnék egy kicsit pörgősebb, nagyobb kijelzős telefont :D Csak ezekben a tapizós telefonokban az a rossz, ha véletlenül leejti az ember, akkor lényegében kuka a teló, vagy annyit kérnek a szerelésért, hogy annyiért vehetek egy újat! :D
  • DeerHunter01
    #24
    ha előfizetéssel veszed és drágább darabot akkor lehet rá kötni ilyen biztosítást, havi 500 ft és ha ellopják,leejted,összetöröd akkor kicserélik hasonló árban
  • pxxl
    #25
    van ebben a cuccban wifi? :D (igen, lusta vagyok guglizni :P)
  • Super Saiyan
    #26
    van
  • zoliii
    #27
    Biztosítás telefonra? :D
    Ilyet még nem hallottam! :D
    Szerintem még 1-2 év, és a wifi olyan lesz, mint most a Bluetooths!
    Alap lesz a telefonban :D
  • pxxl
    #28
    nájsz
  • Falkon
    #29
    T-mobile-nál van!
  • zoliii
    #30
    Tré mobilnál mennyi ez a mobil? :D
  • Vadnokedli
    #31
    jövőre kuka barátkozz meg a gondolattal :D
  • zoliii
    #32
    ???
  • DJKonya
    #33
    Majd meglátjuk, bár reménykedem benne hogy nem így lesz:)
  • Vadnokedli
    #34
    ne reménykedj, csak bízva bízzál; hogy ez veled nem történhet meg és a te telefonod örök életű, és te is... XDD
  • zsozsizsá
    #35
    Sziasztok!
    A segítségeteket akarom kérni avval kapcsolatba, hogy szerintetek az LG GT540 jobban megérné mint a SE X8??
    Nem tudok a kettő között választani egyik ezér tetszetősebb a másik azér?!
    Nekem igazából a kamera, zene, videó, játék, kezelhetőség, minőség, számít igazából!
    Előre is köszönöm a tanácsokat!
  • zsozsizsá
    #36
    Vagy pl a Samsung Galaxy 3? :)
    ( a SE X8 sztem az már kicsi...)
    lg vs samsung :)
    sokan írják h lg-t nem nagyon venne...
    nekem ez lesz az első "tapi" telon, kiváncsian várom:)
  • kalaposkan
    #37
    Ha tényleg ezek a szempontok dominálnak, akkor inkább a GT540-est javasolnám, kamerában szerintem mindenképpen jobb - amennyire én tudom az X8-ból kifelejtették az autofókuszt, ami azért zavaró tud lenni egy kicsit... A Samsungot én azért nem ajánlanám, mert szerintem annyival nem jobb, mint amennyivel többe kerül - ha abban az árkategóriában nézelődsz, akkor már jobban jársz, ha vársz egy kicsit még, mert az LG új Optimusa nemrég jött ki, és szerintem, ha majd bekerül a szolgáltatók kínálatába, akkor nagyjából abba az árkategóriába esik majd, mint a Galaxy, csak annál újabb és már 2.2-es Androiddal jön, ami azért elég jó, hiszen az eddig szóba került telefonokat csak 2.1-ig frissítették, aztán ki tudja, lesz-e még rá plusz támogatás - SE is elég vontatottan hozta ki már ezt a frissítést is.
  • SpeedXHUN
    #38
    omnia 2 vagy lg optimus-t vennétek?
  • zsozsizsá
    #39
    Köszönöm a választ!
    Igazából előfizetéssel veszem 4 ezres havidijjal a vodánál ami 10 ezret fordítok kb és ez a 3 teló jött szóba nálam!
    Nem tudom, félek az lg-től mer nagyon sokan negatív véleménnyel vannak róla, pl összeszerelés gagyi, recseg ropog és azér iylen olcsó mer minden tekintetben spóroltak vele! (ezt olvasni)
    Igaz szebben néz ki meg nagyobb a kijezője mint a samsungé de ez sztem piti dolog a minőséghez képest. Össze hasolnítottam a kettőt és hát a samsung erősebb nála:)
    Na majd meglátjuk hétvégére meglesz valamilyik:)
    De azér köszönöm az érveket!



  • zoliii
    #40
    Én nemrég próbáltam ki egy Samsung Wave mobilt.
    Elég hülye menürendszere van :D
    Sajnos mindegyik Samsung ilyen. Nekem volt egy D900-om, de hamar eladtam, mert szerintem egy SE (Sony Ericsson), Nokia, LG kezelhetőbb telefon :D