676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • Shep
    #516
    A mellék küldetések szerintem nem illettek volna a fő szálba, némelyik főleg ha az elején kevés felszereléssel csinálod, iszonyat nehéz, később mikor meg már jók a cuccaid, elég könnyűek.
  • grebber
    #515
    Basszus ezek a melékküldetések sokkal jobbak mint a rendesek.

    Főküldetésbe miért nem lehetett ilyeneket berakni hogy "gyanakodnak" az örök ha valamit nem úgy csináltunk ahogy az egy "fantomnak" kéne, meg jön erősítés meg lehet kezdeni elölről ha lebukunk?
    Minden pályának ilyennek kellett volna lennie.

    Ez a 1x másodperc alatt 6 kivégzés elmehet az anyjába . Sosem sikerül mindig valamit elkúrok, béna fasz vagyok.
  • Shep
    #514
    Hát nekem egyedül a legvége ismerős a többire én nem emlékszem és ráadásul az sem így, pedig így jobban tetszett volna.
  • Shep
    #513
    És hol, melyik pálya?
  • V43 1105
    #512
    Pedig benne van csak picit máshogy.
  • SergioAmigo
    #511
    nem ismerős
  • Shep
    #510
    Egyébként ezzel a résszel ti találkoztatok a játékban, vagy ezt egy az egyben kikapták belőle?
    http://www.youtube.com/watch?v=ytqjyeshbHE
  • godand
    #509
    Vegyetek fel pls: rodika81
  • Artapapa
    #508
    Amúgy most olvasgatom, ha 60hertzes monitornál lekorlátozza 60fpsre ha bekapcsolom, de ha kikapcsolnám lehetnek benne hibák, képelcsúszás stb.Meg hogy a physx-et a grafkártyából számolja ki ezért is esik az fps, de windowson belül úgyláttam be lehet állítani hogy a proci dolgozza fel és neterhelje le a grafkártyát a physx, ez lehetséges?
  • Artapapa
    #507
    jaja, azt mindig bekapcsolom
  • Evoluti0N
    #506
    A vsync be van kapcsolva a játékban? Az szokta lekorlátozni az FPS-t 60-ra.
  • Artapapa
    #505
    Hali, még egy kérdés amire rég nem tudom a választ, mitöl van az hogy 60fps fölé nem megy egy játék se, valami lekorlátozza, hol lehet azt beállítani hogy ne csak 60fpst mutasson?Ez nem csak a splinter cellre vonatkozik, szal bocs hogy itt kérdezem ezt is
  • grebber
    #504
    Na pc-n is a végére értem! Lopakodva 0 gyilkolással.
    Most jön nehezebb szinten keresgélve 1-2 acsit összeszedve.
    Elég jól el lehetnek dugva a cuccok mert nagyon de nagyon keveset találtam meg a laptopokból és másik felvehető cuccból az elfogható emberekről nem is beszélve!


    Ami hibákat tapasztaltam vagy csak szimpla észrevétel:

    - az ellenfél által megölt emberek hulláján a drónok simán átmennek mintha ott se lennének
    - jobban kényszeríthetnék az embert a lopakodással együtt járó takarításra (magyarán a testek elrejtésére) a leütött ellenfelek észrevétele miatt. Mert vicces ,hogy egy védett területen belül egymás mellett két eszméletlen tagot talál a társa és nem riadoztat ,megy tovább mintha nem is történt volna semmi.


    Pár acsi elég nehéz rohadjon meg. Hiába lopakodtam végig meg leütögettem a népet az nem elég a "master" szinthez. Csutka 100% kell gondolom az meg nem lesz egyszerű.

  • Maxtreme
    #503
    Itt hasonló gépen, 70-90 fps fullhd max + fxaa kombóval, tehát nálad valami nagyon nem oks.
  • grebber
    #502
    Sanszos hogy csak nálad,mert nekem világhábórus a gépem de tudom maxon is tolni igaz nem gyorsan de éppen hogy játszható.
  • Artapapa
    #501
    Azt meg elfelejtettem hozzátenni hogy Uplay verzió és hála az Istennek az is stabil csak kicsit fagy be folyton
  • Artapapa
    #500
    Örülök hogy ilyen jól megírták ezt a játékot, neértsen senki félre, nem fikázni akarok, nagyon jó hangulata van és imádom, de az már kicsit dühítt hogy dx11 problémával kidobál, plussz ha átrakom dx9re akkor meg 9fps-sen fut, minden driver, patch stb. a legfrissebb, valakinek valami ötlet?Vagy csak nálam csinálja ezt?A gépem se utolso 6 magos 3,9m 16gb ram gtx670 4gb, mi lehet a gond?Simán szarul irták meg vagy én csinálok valamit rosszul?
  • grebber
    #499
    Hála a jó istennek hogy csak szerinted!
  • woy
    #498
    hát ez lett a legrosszabb splinter cell..
  • Shep
    #497
    Ja és azért a készítők is eltakarodhatnak a végtelenségig érkező ellenségeikkel együtt. Ez a húzás, már 15 éve is gagyi volt ma meg már egyszerűen szánalomra méltó, ha csak ennyire futja tőlük.
  • Shep
    #496
    Eltakarodhat az ubisoft a retkes jupléjével a csába. Brigges talán utolsó küldetésben elverekedtük magunkat már a legvégéig, rohadt nehéz harc meg minden erre kidobott a játékból és jön a szolgáltatás nem elérhető üzenet. Hát rohadjanak meg!
  • oohyeeah
    #495
    Na igen,csak mm-enként mentem végig a térképen azt semmi...
  • Shep
    #494
    A szöveg alapján kell a kurzort a térképen a megfelelő helyre vinni.
  • oohyeeah
    #493
    Árnyműveletet hogy kell megcsinálni??
  • oohyeeah
    #492
    A uplay-re felcsatlakozás másnál is szaraxik?Alig akar felkapcsolódni...
  • SergioAmigo
    #491
    Akkor meg nem nálad van a baj szard le :D
  • uscGhost
    #490
    Nekem mióta van gépem azóta kivan nyomva a tűzfal, mivel csak úgy lehet sok játékkal tolni.
  • SergioAmigo
    #489
    esetleg valakinél lehet bevan kapcsolva a tűzfal és lehet ezért nem találjátok egymást hányszor volt nekem is ilyen :D de ez csak egy ötlet
  • SergioAmigo
    #488
    Ezt úgy hívják hogy ubiszopi
  • uscGhost
    #487
    Mivel nem találok rá megoldást, illetve a Convictionnal is ez a bajom ezért megkérdezem itt, hátha tud rá valaki választ adni: Mikor Coopoznék valakivel akkor vagy engem hív meg vagy én őt, de nem lehet csatlakozni egymásra, ez miért van és hogyan lehetne javítani? Ahogy olvasgattam külföldi fórumokon, sok embernek van ilyen problémája, de nem nagyon volt ott sem válasz.
  • TóthG77
    #486
    Ez a rohadt crossfire betegség.Az elmúlt másfél évben minden második játékhoz, megjelenés után egy-két héttel kidobot az amd egy CAP fájlt, ami orvosolta a problémát. Asszem átállok egy combos egymagos kártyára.
  • SAABPEPE
    #485
    SAABPEPE :)
  • SAABPEPE
    #484
    felvettelek köszi :)
  • TóthG77
    #483
    Hacsak nem tudsz valami más javítást!?
  • TóthG77
    #482
    Az eredeti, telepítés után automatikusan felteszi, igen 1.01 játszik.
  • uscGhost
    #481
    Vegyél fel engem is: uscghostplay
  • drop
    #480
    felteted a javítást?
  • TóthG77
    #479
    Szasztok, nem is tudom, hol kezdjem,de az agyvérzés kerülget. Végigvittem a singlit a virágbolti verzióval. Tökéletesen futott full 60fps végig, egyedül az élsimítás nem volt max-on (MSAA2x-en). Megveszem a kibaszott eredetit, a multi-coop miatt. Elindítom a singlit és MICROSTUTTERING ezerrel, mint egy kúrva diavetítés 60fps mellett, pedig az AMD esküdözik, hogy az új driverrel ezt már kiküszöbölték(13.8 beta2). Hd6990-es karim van.
    Na erre valaki valamit?!?!
  • Shep
    #478
    Én is, mond a neved.
  • grebber
    #477
    Engem felvehetsz Uplay-re ,de majd csak single kivesézése után fogom tolni a coopot/multit!

    Uplay nevem: Grebber