676
Jayde Raymond és csapata már készíti a Splinter Cell hatodik részét.
  • SAABPEPE
    #476
    Sziasztok Coopra kereset játékostársat :)
  • DONGUBA
    #475
    ez se jo
  • Shep
    #474
    Hát így nézegetve az órás videokat, nem bánom ,hogy nem azt vettem, eléggé olyan hatást kelt, mint a 80-as évek piacos órái :)
  • PanzerWolf
    #473
    Köszi!Nem vettem észre.
  • a.carkey
    #472
    (víz+ütés)
  • a.carkey
    #471
    A doboz alján volt egy kis papír, azon mindent megtalálsz.
  • PanzerWolf
    #470
    Kinek van ilyenje?
    splinter cell blacklist ultimatum edition
    Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek vízálló az óra?Nincsen ráírva,aztán ez miatt nem akarom,hogy valami baja legyen ha pl esik az eső.
  • Shep
    #469
    Közben talán megvan, de ha már hosszúsági meg szélességi fokokat adnak meg akkor legalább az egyenlítőt meg a többi fő vonalat feltüntethették volna, úgy kicsivel azért egyszerűbb lenne az é.sz. 12. ny.h. 69-et megtalálni.
  • Shep
    #468
    Vannak ezek a sárgával jelölt Árnyékadatos küldetések, amikor meg kell fejteni majd a kurzort odavinni, na ez most, hogy megy, mert mozgathatom én akárhova semmi nem történik.
  • grebber
    #467
    Én meg pont ezért rühellem az mmo meg multi cuccokat. Én élvezni akarom a játékot nem a sok pro ellen meg a csalók ellen leégetni magam.

    Inkább single-t tolom,multira amúgy sincs időm mivel vagy 700 single game várja hogy végig legyenek játssza! Főleg az mellett nincs időm hogy a nagyon jó single cuccokat 4-5-6x is végigjátszom.

    "Megnézem hogy osztogatsz fejest mikor rohangálnak összevissza fel -alá"
    Úgy sehogy ,mivel amikor elsőnek vittem végig gyilkolva ,akkor fedezékből lőttem agyon mindenkit úgy meg hát nem rohangáltak.
  • Béluska74
    #466
    Lepergett előttem a credits... Ez azt jelenti,hogy vége a fősztorinak? És csak a mellékesből maradt meg egy kettő,de van olyan amit megcsináltam és még ott van a térképen.
  • bakvarnyu
    #465
    Megnézem hogy osztogatsz fejest mikor rohangálnak összevissza fel -alá
    Jók ezek a játèkok, csak sajnos a multiplayer fps-ek miatt nincs már olyan türelmem velük szöszmötölni mint régebben.
    Túlságosan kiszámítható, csak megfigyeled a bot útvonalát , aztán lecsapsz rá a kellö pillanatba vagy kikerülöd.
  • a.carkey
    #464
    Bármilyen sweetfx vagy hozzá hasonló "külső" dolog nincs fent? Hasonlók miatt szokott szopatni az UBI.
  • xido
    #463
    tűzfal endelyezés/tiltás?
  • DONGUBA
    #462
    Megvolt az is
  • Shep
    #461
    Jó, mindegy. Király vagy, ez a lényeg!
  • grebber
    #460
    És ebbe hol látsz te olyat ,hogy saját magamat fényezem hogy mennyire kurvajó vagyok?

    Írtak egy tényt én meg reagáltam rá ,ennyi nem több!
  • Shep
    #459
    Ilyen hszeket nem tudom te minek tudod nézni
    "Szarom le ki hányszor vitte végig attól hogy valaki balfasz mert nem tudod célozni fejre kell menni azt csá."
  • grebber
    #458
    Azt hogy te minek nézed hogy kombinálod a fejedbe nem érdekel! Szóval ne gyárts ilyen urban legendeket légyszíves!
  • Shep
    #457
    Hát hozzászólásaid nem erről árulkodnak. És mostanában egyre több az ilyen, kezdesz kicsit belebolondulni a sok játékba!
  • grebber
    #456
    "hogy ennyire magasabb rendűnek tartod magadat"

    Soha nem mondtam sehol ilyet és ne rágalmazz ilyen valótlanságokkal.
    Oda kell figyelni és fejest kell osztani ennyi ,nem idejönni sírni hogy nem halnak meg.

    Én is jöttem sírni hogy észrevétlenül elég lehetetlen és amikor kipróbáltam rájöttem nagyon nem az.
    Próbálni,próbálni és belejön az ember!
  • Shep
    #455
    Örülünk neki ,hogy te ekkora király, überpro játékos vagy, hogy minden mozdulatod fejes, annak már kevésbé, hogy ennyire magasabb rendűnek tartod magadat. Persze hát ha már állandóan csak játszol akkor kell, hogy legyen valami eredménye :D
  • grebber
    #454
    LOL csak behalucináltam magamnak azt a vidd végig észrevétlenül acsit ,mivel nincs is ilyen

  • hawkie22
    #453
    Végre megvan a hiba. A UPlay-el van a gond. Ha azzal indítom a játékot, akkor kifagy, mindegy, hol járok a játékban. Most kipróbáltam úgy, hogy a warezből átmásoltam az eredeti játék mappájába a crack-et, amivel kiiktattam a UPlay-t, így már meg minden hiba nélkül, viszont így nincs koop, se multi. Valamit még megpróbálok ügyködni rajta, hátha sikerül.
  • grebber
    #452
    Szarom le ki hányszor vitte végig attól hogy valaki balfasz mert nem tudod célozni fejre kell menni azt csá.
  • hawkie22
    #451
    Na ezt magyarázza meg nekem valaki. Felraktam megint, elindítom, megy teljesen jól, megcsináltam egy Grim-es küldit, a kis magánszigetest, kilépek, erre amikor újra elindítom a játékot, a töltés közben kifagy. És mindig ugyanazon a ponton. Erre már nem tudok mit lépni.
  • Shep
    #450
    Azért van többféle játékmód, hogy lehessen lőni is, szóval azért mert 1x már végiglőtted, most meg lopakodsz nem kell a duma!
  • grebber
    #449
    Nem tudom ti miket lödöztök ,de egyedül a sapkás ellenfeleknél nem egy lövés (fejlövés) a halál. Egérrel toljátok csak célozni ne sírni
    Lopakodjatok az a hyperszuper!
  • Shep
    #448
    Hát az tényleg vicces, mikor meglövöd többször is és semmi baja.
  • bakvarnyu
    #447
    HAHA.Engem az akasztott ki hogy eltalálom háromszor az ellenséget és csak jön tovább felém. Fél tárat kell beleereszteni,hogy kifingjon:)
  • dubel
    #446
    A Tomb Raiderbe 5-perc után bele szerettem,de remélem ezzel is meg fogok barátkozni :))
  • grebber
    #445
    Pedig mindkettő full egyszerű a lopakodás az hosszabb figyelősebb ,DE NEM nehéz!
    Én is itt kamilláztam hogy lehet ezt lopakodva és hát nagyon könnyen!
    Tomb Raider után idén ez a top 3. game számomra (eddig)
  • xido
    #444
    uplay uninstall reinstall?
  • dubel
    #443
    Nagyon bele szoktam magam élni a játékokba,de ennél kb. fél órás játék után úgy éreztem,h egy kalap szar! Ha próbáltam megölni az ellenségeket úgy sem volt jó, de a lopakodással sem akart menni a dolog! De biztos velem volt a probléma, így majd adok neki egy másik esélyt és próbálom átvenni a ritmusát!
  • Shep
    #442
    ÁÁÁÁ Grimes yachtos küldetés, átverekszem maga ma lézeren erre jött valami drón és elkapott. Hát a hajam tépem, komolyan mondom.
  • DONGUBA
    #441
    semmi :(
  • Since
    #440
    Vírusírtót kapcsold ki egy 10 percre és próbáld újra.
  • DONGUBA
    #439
    Hali nekem inditasnal ezt irja ki tudtok segiteni?

    az eljárás belépési pontja(uplay has overlapped operation completed) nem talalhato a dll-ben (uplay_r1_loader.dll)
    dll-t csereltem ugyanaz....leszedtem mindket verziot ugyanaz
  • Tatyla
    #438
    ja sarokból szemből nem lehet csakis hátulról...
  • Myselor
    #437
    jó játék volt.bár a vége nem annyira tetszett:) de azért grat kicsit hozta a régebbi részek hangulatát ^^