38
  • Kit--Kat
    #38
    Ennek egyszerű az oka, mivel maga a könyv sem teng túl az akciótól és az izgalmas jelenetektől. Menekülés és örlődés. De ettől függetlenül jó a könyv és nekem a film is tetszett, mert így, hogy 2 felé vágták végre valamelyest tényleg a könyvet követi és nem sok mindent hagytak ki az előző részekhez képest. A folytatás az már darálósabb lesz, felpörögnek a események.
  • roliika
    #37
    Megnéztem..én marha. 90% üresjárat.
  • opeca
    #36
    Én is kérdezhetek? Mitől ennyire bitang unalmas és szürke ez az egész? És mit lehet ezen élvezni?
  • opeca
    #35
    Na megnéztem, hát ez a három kép össze is foglalja az egészet:)

    Iszonyat egy unalmas film. Nem bírtam egy húzamban végig nézni.

    Tipikus esete, amikor már csak a hype éltet valamit, igazi értékkel már réges régen nem is rendelkezik, ha egyáltalán valaha rendelkezett is.
  • torreadorz
    #34
    Nekem nem tetszett ez sem és az előző rész sem.
    Az első ~4 résznek megvan a maga jó kis hangulata, varázslatos de mégis erőszakmentes és bárki bele tudja magát élni legyen 10 éves vagy 30.

    De a mostaniak... Ha sötét nagyuras filmet akarok nézni, akkor megnézem a gyürük urát vagy a star warst, ha meg sötétségre várok akkor mondjuk a batman új részeit én ez előzmények alapján nem ezt vártam. Ha nem érne véget a következő részben, hamarosan azt is megérnék hogy a gonosz varázslók f18-asokkal csapnak össze meg hogy örületes decibellek között jön a gonoszak 50 ezer trilliárdos serege (mint a gyürük urában)...
  • Laza
    #33
    Végre az első rész, ami nem altatott :)
    Végre nem a suliban játszódik, és végre minimális benne a vontatott rész.
    Végre szinte végig a történettel tudnak foglalkozni, nem csak az elején és a végén van valami sztori, közben meg iskolai bohóckodás :)
    A 6. részhez képest mindenképpen felüdülés, mert az számomra halál unalom volt.
  • Thaison
    #32
    Én megnéztem még az első vetítés alkalmával, éjszaka. Nekem nagyon bejött, jók az effektek, látványos, és van benne pár ijesztgetős rész is. Magát a könyvet is jól visszaadták...érdemes megnézni moziban, legalábbis annak aki egy kicsit is szereti a HP-t.
  • tntmax
    #31
    Előre is elnézést kérek akinek ez rosszul esik, engem haverok rángattak el hogy menjek. Én a 2. rész után meguntam. Ez a 7. egy rétestészta unalmas valami volt, ha nincs időnként a dobhártyaszaggató hangeffekt kísérte megijsztős jelenetek akkor talán el is aludtam volna rajta. Néha vicces volt, meg tobimanó aranyos volt, azt csók. Gondolom ez csak azoknak való akik HP rajongók, mert nekem mint kívülállónak emészthetetlen.
  • prau
    #30
    Te mégis mire fel ócsárlod a világot, meg akár bármit is, ha egy sort se olvastál egyik könyvből se?!
    Szerintem is az Azkabani fogoly lett a legjobb filmben, vhogy egész eltalálta a rendező.
  • JethroHUN
    #29
    2001ben fel annyi volt egy mozijegy :)) akkor 650ft volt, most 1300ft körül :)
  • Murder3
    #28
    hp ergó a balfax mágiáról szól.
    a legunalamsabb és leginkább lexart eleme.
    eleve a pálcás baromság is a dedós szintet üti..
    az első részekbe amikor még pöcsök voltak elment meg hihető volt de így már elég szánalmas az egész.
  • Chaosman88
    #27
    kérdezz öreg :)
  • moviestar
    #26
    Hááát, nekem volt szerencsém moziban megnézni ezt a filmet, de nagyon unalmasra sikerült. Szerintem még az előző rész is érdekesebb volt. Bár én nem olvastam a könyvet, és így egy csomó minden számomra kérdés (főleg azok a varázsaltok, nekem mind egyformának tűnnek, nem értem, hogy miben különböznek)de a legrosszabb az volt, hogy gondolom a menekülésüket sokkal részletesebben taglalták, a filmben, meg ennek semmi értelme nem volt. Bár a tájak nagyon szépek voltak :)
    de ha van itt valaki, aki megmagyarázna egy pár dolgot, szívesen feltennék egy pár kérdést :)
  • Magiszter
    #25
    Filmet a könyvel összehasonlítani ebben az esetben olyan mintha egy kinder tojás autót hasonlítanál egy fullextrás BMW-vel. Nah ekkora a különbség.
  • Nightwish006
    #24
    A könyvben az ellenkezője ajánlom, hogy olvasd el... Én éveken át furcsán néztem a 2 tesomra, aztán 1x nemvolt net egy darabig és nem bántam meg, hogy elolvastam őket
  • Murder3
    #23
    Szerintem az egész hp egy nagy marhaság.
    Annnyira kidolgozatlan az egész világ benne, nem tudom h a könyvbe is ilyen-e, de sztem borzalmas.
  • Ender Wiggin #22
    Úgy tűnik mindenkinek másik epizód a kedvence. Én egy hozzám érzelmileg és jogilag is közel álló nőnemű egyed miatt megvettem mindet DVD-n, de bevallom, az összesen elaludtam...Így nem tudnék kiemelni csupán egy kedvenc epizódot. Mind egyformán...fos.
  • Béka Benő
    #21
    Szerintem is egy tehetségtelen balfasz a rendező !
    Műanyagszagúak a Potter-filmjei !
  • shaddam
    #20
    Letöltöm az 1080p BR ripet válaszlehetőség miért nincs?Van aki a minőséget szereti.
  • joco1114
    #19
    Milyen jó, hogy különbözőek vagyunk: nekem az 5. és a 6. rész tetszett leginkább.
  • czyi
    #18
    a filmsorozat legjobb darabja a 6. film!!! ami kiváltképp azért különös, mert a legrosszabb film az 5. lett, amit ugyanaz a rendező rendezett.
    most mégis reménykedhetünk egy szuper 7. filmben, a 6. függvényében!
  • koschwarz
    #17
    nekem könyvben is és filmen is (hála alfonso cuaron-nak) az azkabani fogoly tetszett a legjobban. az összes többi film csak egy "na ez is meg van nézve" kategória volt eddig.
  • sandor4
    #16
    Kicsit fura lett a hozzászólásom íve, szóval a HP 3, az olyan, hogy szívesen megnézem bármikor, nem csak ha éppen nincs jobb dolgom, mint 2 órán át bambulni.
  • sandor4
    #15
    A HP 3 egy határozottan jó film, olyan, amit újra lehet nézni.
    Sőt, még a 4 sem lenne rossz, csak a könyv után ugyanazt a rejtélyekkel teli, krimiszerű, egészen összetett, sokszereplős, mindig újat mutató történetet vártam, a filmben a story meg egészen gagyi lett. Kár érte.
    A többi HP filmként szar, egyedül az a fura "HP-s" hangulat teszi nézhatővé őket, amit nem tudok megfogalmazni, hogy micsoda, mert a lebutított történet, a színészek, a szinkron és a semmitmondó gyerekes stílus alapján ennek egy kalap szarnak kéne lennie, ennek ellenére egyszer-kétszer mindegyiket megnéztem TVben is a mozi után, ha éppen kedvem volt odaülni, amikor adták.
  • smaszi
    #14
    "Az eddig filmek közül idáig a leggyengébben éppen a legjobban sikerült, a sokak által túl komor hangvételűnek tartott Azkabani fogoly muzsikált..."

    Az egész HP szörnyedvényből az a legemészthetőbbre sikerült, azt néztem végig egyszerre, az összes többin vagy bealudtam, vagy érdektelenség miatt elnapoltam...
  • opeca
    #13
    Pedig én DVDRip-ben fogom letölteni. Annyira nekem nem bejövős ez az egész Harry Potter hype, hogy egy forintot is adjak érte, vagy valami csúcsminőségre várjak.
  • Julius Caesar
    #12
    Nekem jobban tetszik ez a sötét tónus. Az első két film tiszta matiné kategória...
  • gulyasandras
    #11
    "Hihetetlen, de nem csökken az érdeklődés a Harry Potter-filmek iránt"

    HP1: 90 az első hétvégén 2001-ben
    HP7.1: 125 2010-ben (állítólag a stúdió 140-et várt minimum)

    BOM-on volt egy jegyeladási stat: a HP4 még 45 millió jeggyel bírt, ennél pedig örülhetnek ha meglesz a 38 millió (USA)

    Kinti ismerőseim szerint csak marketingfogás volt a "minden jegy elkelt péntekre", mert simán tudtak jegyet venni az utolsó pillanatban (3 különböző helyszínről beszélek).
  • Locutus51
    #10
    Nekem a Tűz serlege tetszik a filmek közül a legjobban, annak ellenére, hogy az utolsó próba igencsak át lett alakítva (mondjuk a többi sem teljesen ugyanaz). Mi amúgy megyünk az éjfélesre.
  • Etinger
    #9
    Yates imádja a kék színt.
  • kandeláber
    #8
    "a leggyengébben éppen a legjobban sikerült, a sokak által túl komor hangvételűnek tartott Azkabani fogoly muzsikált"

    Kinek mi a legjobb. Aki olvasta a könyvet, az tudja, hogy hangulatában a filmek köze nincs a könyvhöz, és ez nagy csalódás volt sok rajongónak.

  • grebber
    #7
    Letöltöm a dvd ripet ez mekkora ozsdi már.

    Olyat kellett volna hogy blu raybe én azt pipálnám.mert az a trendi no meg szép is.
  • Nailyenugysincs
    #6
    És ha olvastad volna a könyvet tudnád hogy milyen sz@r körülmények közt élnek hónapokig
  • Nailyenugysincs
    #5
    itt már nem 11 éves
  • Narxis
    #4
    dettó
  • Szolnokboy1
    #3
    de várom már a csütörtököt.

    #1: az előző tényleg tré volt.
  • roliika
    #2
    Borostás Potter...nyehhehe :DD
  • Picizöldfül
    #1
    Ha még jó is lesz az utolsó könyv megfilmesítése,akkor se fogom megbocsájtani az előző kettő filmet(de különösképp 6.részt)david yates-nek(szigorúan kisbetűvel)...