78
Emergency 2012
  • akyyy
    #78
    mocskos ge i lavinás pálya. hatvanhatszor kezdtem ujra, mire "rájöttem" hogy a mérges gázt is el kell oltani, és utánna jön az árviz, nem fagy meg a pálya. lOOOL
  • cargame
    #77
    Hat igazabol sem birjak az emberek ho alatt mig a vilag s ket nap...tehat folsoleges ilyenekbe belekotni. Ajanlom a 4-est.
  • leslieboy
    #76
    Valaki tud emergency 1-2n kívül olyan részt, ahol élethű a játékmenet, tehát nincs mission faied? Mert ez baromság, hogy játszok, lavina volt, és miközben mentem az embereket kiírja, mission failed, túl sok veszteség(halott). Könyörgök már, legyen normális, hisz nem tudnak igaziból se megmenteni mindenkit! Akkor van olyan rész, amelyikben ki van szedve a túl sok halott dolog?!
  • cargame
    #75
    Ez pontosan igy van ahogy felsoroltad. Ezeken kivul nincs .
  • Apa27
    #74
    Sziasztok! Láttam, hogy rengetegen írtatok már az Emergency-ről. Nos, nekem az lenne a kérdésem, hogy akkor (nem vagyok ebben a játékban ász) van Emergency 1-2-3-4 és van a 2012? Ez így egy sorozat? Van másféle ilyen Emergency sorozathoz hasonló? Vagy olyan, amit kihagytam a (szerintem meglévő) felsorolásból?
  • Robi546
    #73
    nem lesz.
  • cargame
    #72
    Tudja vki h a berlini intro utan miert dob ki a jatek <?
  • qwert100
    #71
    Hali! lesz benne ilyen hogy lehet klubot venni, vagy csapatot?
  • Chamelia
    #70
    Sziasztok!

    Tud magyarul a játék?
    Mert nekem most van egy verzióm, ami csak angolul tud, de legalább ráfér egy dvd-re! A DL változat mitől több?
  • Robi546
    #69
    Ezt hogy érted??? Hogy a gépeden nem megy vagy nem tetszik???? :D Bár nekem tetszik de nagyon bug halmaz volt mindig elrontottam a pályát és előröl kellet kezdeni oszt meguntam és most más gameket nyomok! :)
  • cargame
    #68
    Nalam csak siman nem megy a jatek :P
  • Robi546
    #67
    Most eléggé ki halt a topic úgy látom és pedig a játék még 2010 october 29-én vagy 30-án meg jelent tehát már van vagy 5 hónapos játék és nem nagyon játszanak vele ahogy én látom mert nekem bugos volt vagy nem tudom mert én azt az Árvizes pályát (amikor az atom erőmű összedől) azt nem tudtam megcsinálni és most már más játékot játszok! :) De azért elég jó játék! :)
  • Endre
    #66
    Nekem is kérdésem van. Free play módban, ha elönti az utat a víz (nem tűzcsapból) hogy lehet elvezetni vagy valamit csinálni vele, már a 8. autót emelem ki és hatalmas a dugó. Mérnök nem tud semmit tenni.
  • Zeller01
    #65
    Hali!
    Tudja valaki, hogy miért nem látjuk egymást online módban? Csinálok egy szervert a win7 kiírja elérés engedélyezése, az rendben, de a másik fél mégsem látja a létrehozott szervert.
  • FrezeR
    #64
    elég lenne egyelőre egy megfelelő javítás is
  • Palika1989
    #63
    eljutottam a lavinás pályáig, nem engedett továbbjutni majd kifagyott, mentésem a terroristás elején volt. Sajnos így élvezhetetlen a játék, várjuk a következőt amit reméljük egy normális fejlesztő csapat csinál!
  • bon
    #62
    Sikerült elkezdenem az utolsó athéni pályát egy szerkesztett campaignprogress.xml fájllal, így már eltudtam indítani a menüből. végre sikerült végigjátszani az összes pályát.
    Ritka egy bugos játék volt, de azért tetszett.
  • bon
    #61
    Újra kezdtem a pályát, de az eredmény úgyanaz, pálya végén nem megy a következőre.
  • bon
    #60
    A hivatalos oldal szerint nem, az Inssbruck-i pályáról nem enged tovább a program.
  • Robi546
    #59
    Az utolsó athéniról ??? Az utolsó pálya az nem Inssbruck-ban van a lavina katasztrófa ??? De állást nem tudok küldeni bocs!
  • bon
    #58
    Valaki küldhetne egy állást az utolsó Athéni pálya elejéről, mert megint belefuttam egy bugba, és nem fejeződik be a pálya, noha teljesítetem midnen feladatott, és még a gép is közi, hogy kész, de az értékelés nem jön be, és menübe se tudok kilépni.
    Köszi a segítséget.
  • Robi546
    #57
    igen ismerem a 911 First Responders-et de ugyan az mint a Emergency 4 semmi újítás nincs asszem!
  • bon
    #56
    Megjelent az 1.2-es patch
  • FrezeR
    #55
    amilyen káoszt várnak itt 2012-ben gondolom próbálták a játékban is megvalósítani :) a bugokra meg csak lesz javítás
  • Palika1989
    #54
    Nem tudom ismered-e ennek az elődjét. 911 First Responders a neve:
    http://www.atari.com/games/911_first_responders/pc-download
    Abba nem ilyen extrémek a storyk de nem ennyire bugos és a játékmenet is élvezhetőbb, azért vagyok lelombozva mert attól is jobbat vártam. :(
    Úgy emlékszem idáig szinte az emergency 2 volt a legjobb. Az 1 is aranyos, szinte azon nőttem fel. :D
  • Robi546
    #53
    ja hát mondjuk nekem tetszik a játék :) csak az rohadtul nem tetszik benne hogy nagyon bugos :(

    De amúgy a játék az COOL! :))
  • Palika1989
    #52
    Azt értem, hogy új mission-ok vannak benne, de inkább csak butítottak a játék motorján az elődökhöz képest! Ennyi erővel egy kiegészítőt is kiadhattak volna az előző részhez.
  • Robi546
    #51
    Hát hogy ha nem érted akkor leírom: Na ez arról szól (szerintem :D) hogy ami a 2012-be van arról "Meg kell menteni a világot" tehát sok az árvíz,nagy viharok vannak,hó vihar,hő hullám,stb... és erről szól! :)
  • Palika1989
    #50
    Letöltöttem a játékot, kipróbáltam. Nem értem. Mi értelme van ennek a résznek? A First Responders-el kb egy szintű, semmi lényeges újítás nincs benne, szomorú vagyok. Várom az Emergency 2014et. :)
  • Robi546
    #49
    hát igen ez a baj! Hogy nagyon bugos a játék és szinte alig lehet vele játszani rendesen mert mindig valami bug közbe jön! :( én is remélem hogy nem soká kész lesz az 1.2-s patch! :)
  • bon
    #48
    Én a sima fegyveres rendőrrel lőttem le őket, fegyver gombra kattint, majd jobb gomb a rendőrön és ekkor válik tüzelésre képessé. Amúgy többször futottam bele olyan bug-ba, hogy nem lehetett lelőni a farkasokat, pontosabb néhányat közülük. Nagyon bug-os a játék sajnos.
  • bon
    #47
    1.1-es patch felrakása után nálam is úgyanez a hiba jelentkezett, gyanús, hogy a patch okozza, vagy a crack-je. A hivatalos oldalon azt olvastam, hogy már dolgoznak az 1.2-es patchen is, én várok rá, hátha megjavul.
  • PLackó
    #46
    Megkérdezthetem hogy hogyan sikerült legyőznöd a farkasokat? mi a taktika?
    Egyszerüen nem hajlandóak lőni a rendőrök/kommandósok őket,pedig tökéletesen egyenesen voltak tőle,és be is mérettem vele,de nem lövik egyszerüen. 1-2 farkast ha sikerült.
  • Robi546
    #45
    Nah megint van egy kis problémám! :( (bocs a többszörös postért)
    Nah szóval:

    Amikor játszom az Emergency 2012-t és azon a pályán amikor összedől a hűtő torony az atomerőműnek vagy mi az na és a legelején amikor az a kamion elüti azt a 2 embert ott az útközepén és aztán neki megy egy épületnek az felrobban és kilép a játék mert: Az Emergency 2012 működése leállt! :( Mi lehet a baj??? És tegnap még nem csinálta ezt aztán máma felraktam az 1.1-s patchot be crackeltem aztán elindítom a játékot és azt írja: Az Emergency 2012 Működése leállt! Mi lehet a baj ?? Esetleg az 1.1-s patchra kellene külön illetve egy másik crack ??? PLS Valaki segítsen!! :((( Nagyon megköszönném annak aki segít! :)
    Előre is THX!
  • Robi546
    #44
    Nah megint vagyok! :D Na túljutottam a repülősön is! :)) Most meg azon a Frankfurti küldetésnél vagyok amikor radioactive köd van frankfurt-nál vagyis amikor összedől az Atom erőműnek vagy mi az a tornya és azt nem tudom nagyon nehéz! :(( Valaki tudna segíteni ??? PLS!!!
  • Robi546
    #43
    Na srácok megnyertem!!!! :))))) HuH!!!!! :)) Éppen hogy volt még 3 perc 30 másodpercem és megnyertem! :)) Hú de jó na most a repülősön vagyok! Jól néz ki az a pálya vagyis küldetés az a repülős! Na megyek is tolni! Csá all!
  • Robi546
    #42
    Na én is letöltöttem a játékot és rohadt jó! :) Na én tegnap még a Berlini pályával küzdöttem aztán épp hogy megnyertem 2 százalékra :DD
    Na és most meg azt a Munichi pályát nem tudom megnyerni! :(( vagyis a 7-s Missziót! :(( Mert mindig vagy megtámad a farkas meg mindig azt írja hogy sok a halott vagyis pontosabban úgy írja hogy belefagytak a hó-ba illetve jégbe! :( és ezt nem tudom megcsinálni! :(((( Pedig már szeretnék tovább jutni!
  • mijki
    #41
    A legnagyobb 7.5-es ágyú már ki volt fejlesztve ezért rátettem, a másik meg az 1. megvehető motor is ki volt fejlesztve, ezért azt is már ráraktam-
  • bon
    #40
    Na marhajó, felraktam az 1.1-es patch-et, és nem használhatóka régi játékállások, de a játék továbbra is elég bugos. Inkább visszatérek az alap változathoz.
  • Palika1989
    #39
    Demó lehet, hogy lesz előbb egy kicsivel, de megjelenni torrenteken, boltokban csak jan 5 körül fog. :)