22
  • Alanw
    #22
    ez a hatalmas "bukta" 2019-ben is létezik...szóval ezt buktad :-D
    Utoljára szerkesztette: Alanw, 2019.01.04. 23:26:08
  • Curtis
    #21
    A Forsaken World játékban a www.klanok.hu indította az Armageddon Guildet az Illyfue szerveren. Keressetek minket ott, vagy a TS3 szerverünkön (Forsaken World szoba).
  • DeletexX
    #20
    http://www.facebook.com/pages/Forsaken-World-Hungary/196520970380806

    Magyar Fan Oldal !
  • Gamecube86
    #19
    Szóról szóra ugyanez volt az első gondolatom XD
  • Vamp17
    #18
    Guild Wars 2? Arra a játékra gondolsz amit az NCsoft ad ki? Ők milyen nemzetiségűek is? Nem is tudom....
  • gromgotth
    #17
    téged sem lehet túlzottan megkülönböztetni egy őstuloktól :)
  • keysersoze
    #16
    Lehet hogy a sárgáknak ez nagy különbség, nekünk ugyanaz a szar. A vietkongot meg a japót se lehet megkülönböztetni egymástól...
  • keysersoze
    #15
    A dragonfaszt hál istennek már betiltották nálunk, annál értelmetlenebb, primitívebb faszságot még nem láttam.
  • hopp
    #14
    Zenei jegyzetek... Ó, anyám... Aki nem tud normálisan angolul ÉS magyarul, az ne fordítson cikket.

    Aztán meg itt van ez a vesszőnek nevezett dolog, aminek megvan a helye a mondatban. Az egy dolog, hogy a fórumokon senki nem bír helyesen írni, de könyörgöm, legalább a cikkekben ne legyen ennyi hiba.
  • Vogel
    #13
    Ingyenes jah, azt ha nem fizetsz az extra tartalmakért, borzaszó hátrányt szenvedsz a fizetősökkel szemben. Egyébként ua mint lineage2, énekes bárd = swordsinger, istenek melyek periodikusan cserélődnek = herok.
  • Tower Guard
    #12
    Ez hatalmas bukta lesz...
  • RoyalPredator
    #11
    FÉLNEK A GUILD WARS 2TŐL HAHAHAHAHAAHHAHAHA!:)
  • _Atti_
    #10
    tisztelet a kivételnek gondolok itt a tudományos cikkek némely darabjaira.
  • _Atti_
    #9
    Én nem szerettem nézni itt sohase ha szegény írókat folyamatosan oltották, de igazából lassan már nálam is betelik a pohár, az SG cikkek/hírek nagy aránya iszonyat..gáz..gagyi..és egyre gyatrább! Valamit kéne ezzel kezdenetek nem? vagy így ugrik az olvasói létszám?
  • Vamp17
    #8
    A cikkíró a toppon volt...

    Először is, ez nem Japán MMO hanem kínai. Nincs is igazán sok Japán MMO, amire a laikusok azt mondják hogy az, az dél-koreai. Látványvilágban a dél-koreai MMO-k nem manga hanem manhwa stílusúak. A két műfaj között ég és föld a különbség. A manhwa egy jellegzetes koreai képregény stílus, a manga és a nyugati képregények keveredésének eredménye. Jellemzője, hogy a karakterek sokkal realisztikusabbak mint a mangákban, illetve az alakok elnyújtottak, magasak.
  • zola2000
    #7
    Ebben mégis mi mangás, mert én sok animét nézek, de ez kicsit se hasonlít. Inkább a dragon ball onlinet adnák már ki nyugaton is!!!
  • Frosty01
    #6
    csak a grafko ne lenne ilyen trágyahalmaz :D
  • Merces
    #5
    ...jah jah mindegyik más meg újj ,aztán a végén senki nem meri bevállalni marad a darálós faxság......
  • keysersoze
    #4
    Nem hagyományos? Hát ezek ugyanazok a gülüszemű, belőtt hajú punkos japó mangaszarok mint a többi. Ebből 12 egy tucat. Még a WoW-ot se sikerült rendesen lopniuk.
  • DontKillMe
    #3
    "Az emberek többségében kialakult egy egységes kép a japán játékokról. Ezek többségében - főleg az RPG-kben és MMO-kban - kétes nemű fiatalok hatalmas fegyverekkel csapják le a lehetetlenül festő ellenfeleiket."
    -De a Forsaken World más lesz.

    -Ezzel szemben a képen az látható, hogy egy kétes nemű fiatal hatalmas fegyverrel csapja le a lehetetlenül festő ellenfelet.
    Faxa.
  • JaSoN HuNTeR #2
    WoW2.
  • NEXUS6
    #1
    Jónak tűnik, de simán beleillik a szokásos WoW-os MMORPG játékok közé, kis manga dizájnnal.