83
  • Sir Ny
    #83
    Én eddig nem tudtam, hogy csak nácik és zsidók léteznek a világon.

    Ebből az az érdekes dolog is következik, hogy mindenki, aki nem náci zsidó, de mivel tudjuk, hogy aki buzi az nem náci, tehát ebből következik, hogy...
  • Sir Ny
    #82
    Én eddig aszittem te terrorista vagy...
  • annabella2
    #81
    Szerintem lassan el kell kezdenem nekem is területeket vásárolni a Holdból :D Beindul majd pár év múlva az ezüst kitermelés és a Földön minden ezüstből lesz :D
    A Marsról majd aranyat bányászunk ki? Érdekes...
    A rasszizmussal kapcsolatos topikot meg ne itt beszéljétek ki. Most nem tök mindegy h ki milyen név alatt fut?
  • Gurren
    #80
    az is baszná a szemed, ha "nemkatolikus" lenne a nickje?
  • NEXUS6
    #79
    Meg kell váltani a világot, vagy micsoda?
  • Kara kán
    #78
    Vannak, akik keresik a konfliktusokat. Talán az ingerszegénység vagy túl sok szabadidő miatt. Nekem annyi más feladatom van, hogy ki sem látok belőlük.
  • adler30
    #77
    Hát ti aztán jól eltértetek a tudományos tárgytól.Csak a sok indulat,meg a harag.Ejnye.....
  • NEXUS6
    #76
    Az egész vita meglehetősen ellentmondásos, lévén hogy azok az emberek is, akik itt hőbörögnek a zsidózás ellen alapvetően magyarok!

    Csak mert magyar az anyanyelvük, magyarul gondolkodnak, ugyan úgy a kockásfülű nyúlon nőttek fel, mint mindenki más Magyarországon.

    Persze ők magyarul azt gondolják magukról, hogy nem magyarok, akik meg szintén magyarul azt gondolják, hogy ők tényleg nem azok, ebben velük jól egyetértenek és lépten-nyomon az orruk alá dörgölik.

    Kafka ebből jó kis abszurd novellát írna.


    Nem ártana, ha mindenki kicsit magába mélyedne és elgondolkodna azon, hogy mi egy nemzet, egy kultúra és mi nem az.
  • Szefmester
    #75
    Tudod az a furcsa hogy sokan azt mondják hogy rasszita és intoleráns a megkülönböztetés, ellenben akik a legjobban hőbörögnek és vádolnak meg másokat a fentiekkel, azok a legkeményebb rasszisták. Csak bele kell gondolni. Itt van egy név.. nem sértő, az átlagos ember észre sem veszi, pláne nem hátsó szándékot nem sejt. Erre jön valaki (egy kőkemény diszkriminátor "tuskó") és nekiáll vádaskodni, és önmagát MEGKÜLÖNBÖZTETNI egy olyan hír fórumán ahol szó sem esett addig ilyesmiről. Nos akkor ki is az aki megkülönböztet másokat? Aki vádaskodik?
  • NEXUS6
    #74
    Csak a nyugodt erő marad!
  • sanyicks
    #73
    Akkor tehát nem szabad megmondani hova nem tartozik az ember? Tehát nem mondhatom azt nem vagyok magyar?

    Vagy csak a kiválasztott (érinthetetlen) nép nevét nem szabad használni? :)
  • Kara kán
    #72
    Hogy eltűntek ezek a hékások, a 7N...-es fiú meg a többiek...

    Néha üstökösnek robbannak be ezek a bolygó hollandik a fórumba, hogy fényükkel rövid ideig túlragyogják az SG teljes firmamentumát, majd lángoló csóvát hagyva maguk után tovaszáguldanak az űr ismeretlen messzeségei felé. Óh!
  • Nemzsidó
    #71
    Csak nem rajzolnak rá "sokszöget"...
  • NEXUS6
    #70
    Erről az a régi vicc jut az eszembe, amikor rohannak be az amcsi elnökhöz, hogy Elnök úr, baj van az oroszok megelőztek bennünket! Már fenn vannak a Holdon és az egészet elkezdték vörösre festeni.
    Erre azt mondja az elnök, hogy nyugi!
    De hát Elnök úr már a felénél tartanak!
    Nyugi! Várjuk meg amíg befejezik, aztán felküldjük a mi asztronautáinkat, akik majd fehérrel ráfestik, hogy Coca-Cola.
    :)
  • Nemzsidó
    #69
    Keresztes? HADJÁRAT? ...és még én vagyok a fajgyűlölő???

    Ha pedig "bántja" a szemed, hajolj közelebb! (én nem vagyok blankolt, ez csak azt jelenti)
  • Nemzsidó
    #68
    Ó hogy arra nem gondoltam, régóta mondják már "ezüst Hold", mégis mintha sárga lenne. Sosem mondták rá, hogy arany-Hold. Akkor mégis mire utalhat a szín? Lehet, hogy Kína tart majd rá igényt ezen az alapon és azért, mert emberes küldetéssel helyet jelölnek maguknak? Az Usa a közeljövőben nem tervez ilyet, a közel-kelet meg mással van elfoglalva. Erről megint lemaradnak valakik, mint a Haza-alapításról anno.
  • NEXUS6
    #67
    És az elfogadható lenne, ha csak annyi lenne a nickje, hogy: goj?
  • Julius Caesar
    #66
    Most hogy jön ide a hitler-féle érvelés? Sehogy.

    A nick ellen meg azért indítok "kereszteshadjáratot" mert nem tartom etikusnak és ízlésesnek ilyen nicknév választását. Vulgárisan fogalmazva: bassza a szemem.
    Bezzeg ha olyan nickel jönnék, hogy fasiszta disznók már menne itt a komcsizás.

    Persze nemzsidó azért burkoltan zsidózik. Neki szabad. Mert ő nem zsidó.
  • Nemzsidó
    #65
    ... a bankároké, akik az űrkutatást finanszírozzák?
  • Nemzsidó
    #64
    Na ha már lehiggadtál Július CENZOR, akkor a kérdésem: Kié a hold? Csak nem...?
  • NEXUS6
    #63
    Szerintem lesz ott olaj is!


    (És természetesen terroristák, esetleg pedofilok)
  • picket
    #62
    Ő lehet, hogy csak szerette volna megérteni az írást, mert mondjuk nem tud angolul, vagy nem annyira, hogy tudományos szövegeket pontosan tudjon értelmezni. Te ellenben mindenkinek bizonyítottad, hogy milyen ember vagy (és itt most nem az általad, magadról felsorolt jellemzőkre gondolok, hanem arra, amit mindenki gondolatban hozzátett).
  • sanyicks
    #61
    hát én 2005-ben fejeztem be a középsulit, de ilyesmiről nem volt szó...
    De idetartozik még a terrorista kártya, meg a pedofil kártya, és ez a kettő is általában ugyanazoktól hangzik el mint a náci kártya...
  • sanyicks
    #60
    pedig pont az ilyenek miatt pejoratív mint te vagy :)
  • morden
    #59
    Inkább a holdat b*sszik szét mint a saját portánkat ( hihetetlen demagóg lesz a példám, de ha a holdon történik meg a vörösiszap katasztrófa, kb benne se lett volna a hírekbe, de míg a "saját portánkon" történik az gáz.)
  • hangulati
    #58
    ezust hold.
  • rágógumi
    #57
    mehetunk banyaszni. a holdatis ba***uk szet :D
  • morden
    #56
    NE(!!) maradj csendbe (bocsi késő van és pont a lényeget hagytam ki ).
  • morden
    #55
    OFF: Én se értem miért kell szembehelyezkedni ilyen offenzív módon egy nicknév ellen. Pl híradókban, szakpublikációkba is használják a roma nemroma, zsidó nemzsidó terminológiát. Sajnos a liberális személet tényleg nagyon pejoratív, pontosan az ilyen dolgok miatt, hogy egy nickname ellen is képes keresztesháborút indítani egy önmagát liberálisnak tartó egyén. Javaslom, Julius Ceasar, ha nem szeretnéd, hogy a liberális jelző továbbra is pejoratív legyen, akkor maradj csendbe és mutass jó példát a többi magát liberálisank beállító, ám a valóságban hatalmas kárt okozó liberálisnak.

    Azt hiszem már középiskolában is tanítják: "A náci kártya (reductio ad Hitlerum):
    A náci kártya egy igen gyakran előforduló érvelési hiba. Érzelmektől átfűtött viták hevében rendre előfordul, hogy az egyik (néha mindkét) oldal megpróbálja a nemzetiszocializmussal vagy a Harmadik Birodalommal valamilyen módon összefüggésbe hozni a vitapartnert. A náci kártya kijátszása alkalmas a vitapartner démonizálására, s a legtöbb esetben végérvényesen kisiklatja a párbeszédet." és hiába tanítják nap mint nap belebotlik az ember ilyenbe.
  • Kara kán
    #54
    OFF
    A liberalista jelző ennél már nem lehet pejoratívabb, pedig eredetileg én is liberális lennék, de ma inkább letagadom.
    Ja, és nem kellene csinálnod a feszültséget egy becenév miatt. Én legalábbis nem ez alapján ítélem meg az embereket, hanem a tetteik - itt szavaik - alapján.
  • Julius Caesar
    #53
    Nem, csak szeretném ha utódainknak a liberalista jelző nem pejoratív értelmű lenne.
  • Julius Caesar
    #52
    Persze, nem tudtad? Hát elvileg karszalagot is kéne hordanom meg minden.
    De hát persze én vagyok az offenzívebb, nem a zsidózosok. Meg persze mondják, az SG modijai komcsik meg szabadkőművesek, de most jól jönnek. Vagy mégis nácik?

    Fene tuggya, de azt tudom, hogyha bant kapok, csinálok új reget :D Ki hitte volna!

    Nyúhauz, félj, mert jönnek a cionisták és elvisznek tégedet :D
  • Nitramk
    #51
    Azért mért kap bant mert zsidó? Aszittem szabadország meg minden.
  • philcsy
    #50
    Régen az alkimisták az ezüstöt a holddal azonosították.
    Ők már több száz évvel ezelőtt tudták azt amire a mai "áltudósok" csak most jönnek rá!
    És még azt is tudták hogy ólomból lehet aranyat előállítani!
  • Kara kán
    #49
    Allergiás, hiperérzékeny vagy.
  • n3whous3
    #48
    persze lehet, hogy most ezt linkelem a modtopikban és bant kapsz
  • n3whous3
    #47
    :D
  • Szefmester
    #46
    Lehet nem akarja magát zsidózás áldozataként látni és ezért választotta ezt a nevet.. Legyünk optimisták. Ha nem ez az ok akkor ejnye.. de ennyi. Ez a cikk kicsit másról szól.
  • Nitramk
    #45
    Hol a szent korona meg a nagy turul, mikor partiba vágnak háturul? :D
    Ostobaaa, ostobaa jajj de ostobaaa, náci gyökér
    ostobaaaa ostobaa jajj de ostobaaa, nyilas tahó :D
  • Julius Caesar
    #44
    Bocs, de ezt nem hagyhatom ki.

    Én zsidó vagyok, sőt liberális, kommunista, buzi és cigány is, muszlim és kínai.

    Na most mi lesz náci? Megversz monitoron keresztül, mr not-jew.

    "felsőbbrendű faj, csak egy a baj: hogy ostoba"