26
  • Ry0K3N
    #26
    Nem csaltak de minden létező exploitot kihasználtak benne ami egyszerűen létezik abban a játékban.
  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Hoppá, van újabb is - gyanús:

  • IMYke2.0.0.0
    #24
    Mondjuk, nekem egy ilyenem van [lehet, hogy ugyanaz], de én nem emlékszem benne csalásra. Majd egyszer megnézem megint:

  • dronkZero
    #23
    Nem 10 év, azalatt háromszor újrakezdték. 3-4 év fejlesztés lehet a jelenlegi változatban kb.
  • armageddon666
    #22
    Rég láttam a vidit, de sztem amit használ benne:
    impulse 101 (mert már az elején is rémlik, hogy Gauss riflelel tolja)
    god (mintha sokszor esne magasról)
    egy 180°-t forduló script
    bunnyhop
    hogy ez mennyire elfogadható speedrun, azt nem tudom. De azért ezekkel együtt is figyelemreméltó a 40 perces végigjátszása a HLnek, illetve azért ezek használatához is kell valamiféle skill :)
  • shandix
    #21
    Annyira tudtam hogy lesz valaki aki szóváteszi. Ugye ezt a végigjátszást fölvették videóra és föltöltötték az internetre, ha van türelmed végignézni akkor néhol azt látod hogy megy az üres folyosón ahol nincs semmi és paff a semmiből kap egy halom mindenféle lőszert meg felszerelést és ezeknél a jelenteknél az is látszik hogy megvan vágva a videó. + szerintem gravitációs cheat -et is használtak benne. Ennyi erővel akár god módot is használhatott volna és ha ez nem csalás akkor nem tudom mi...
  • Seth
    #20
    Csak kihasználta a játékban lévő hibákat, semmi csalás nem volt benne
  • shandix
    #19
    Azért tegyük hozzá hogy a HL1-et csalással vitte végig 1 óra alatt.
  • xido
    #18
    "Ahányszor csak játszom a játékkal, mindig remekül szórakozom és alig bírom befejezni"...csak jövőre jelenik meg,de a kis köcsög azért forgatja már a tőrt bennünk ezzel a kijelentéssel:))
  • gneoka
    #17
    Az a nagy helyzet hogy én is élen jártam a kontroller alkalmatlan az fpsre témában :) aztán elég hamar meg lehet szokni és tényleg nem rossz sőt mondjuk vegas2-t pcn is controllerel nyomom (xbox360) és online minden szerveren ahol vagyok benne vagyok az első 3-ban , ok lehet nem mindig nyerek de jól szórakozom

    tényleg próbáld ki nekem 2 hétbe telt az átállás aztán meg egyre jobban belejöttem csak nem úgy kell nekiállni hogy ez szar ez lehetetlen meg alkalmatlan hanem csak elkezded azt lesz ami lesz
  • KP27
    #16
    húha, háromszor hoszabb lesz a 4órás cod6-nál. 10 év alatt ezt mind sikerült összehozni? :DDD
  • Gabesz amdx2
    #15
    Na majd ha egy HL menetidejű lesz DNF akkor oké :DD

    Ki mennyi idő alatt viszi végig a MW2? LOL
    A HL-t 1 óra alatt végig tolta valaki...SZal Ti még gyengusok vagytok az 1 és 1,5 órás időtartammal :D
  • nr1ranger
    #14
    Jó fejezzük be hogy ki hány óra alatt viszi végig az MW2-t, mert egy játékban sztem nem azon van a hangsúly hogy lóverseny módjára végigvidd, mert abban nincs semmi élvezet, kivéve ha csak azért tolod végig 2 óra alatt hogy elmondhasd ez egy szar játék mert 2 óra alatt végigvittem. Láttam neten videót arról hogy valaki 2-3 óra alatt végigviszi a HL2-t átugrálva egy csomó falon, kerítésen, így a pálya felét levágja... Ebben mi az élvezet ha kihagyod a játék felét? Oké elismerem hogy nem egy egyhétig játszol vele hosszúságú játék, de ha rövid attól még lehet élvezhető is, nem? Amúgy meg én egy 10-12 órás játékidővel már meg lennék elégedve, a mai rövid fps-ek mellett.
  • Skynet
    #13
    Kedves OstOr!
    1. Szokásos konzolhaterkedő ezt érdemli,köze nincs ahoz amiről beszél.
    2. Persze, gyorsabb az egér elismerve,de ettől még tökéletesen el lehet lenni a kontrollerrel, üres duma hogy alkalmatlan,sőt multiban sokkal kiegyensúlyozottabb minden játék mert nem attól függ a skill,kinek hány FPS-e van és kinek milyen gamer egere figyel az asztalon.
    3. Singleplayer játékról van szó,singpleplayerben hagy ne görcsöljek már az asztal elött.
  • OstOr
    #12
    Kedves skynet
    1.- senki nem aggatott rád jelzőt, úgy hogy köszönjük hogy te egyből leszólsz valakit :/
    2.- azt azért csak elismered hogy a gomb+egér kongónak kicsit közelebb van az elvárt skill+reakcióidőhöz amit egy ilyen FPS követel mint a kontroller+bekapcsolom a rásegitést a setup-ba kongó :P
    3.- ha én hanyatt fekve játszanék akkor átjönnének a counteres kollégák és elvernének egy szenes lapáttal :)
  • Skynet
    #11
    Vihoghatsz idióta,képzeld teljesen jó kontrollerrel fotelba hanyattvágódva nyomni az fps-eket konzolon.:)
  • Stranger666
    #10
    Fresh Duke, opeca , bazeg ti geci kemény arcok lehettek:O
  • Fresh Duke
    #9
    LOL
    Nekem 1 óra volt legnehezebb fokozaton, de közben meghempergettem az asszonyt is...
  • opeca
    #8
    Mennyi????
    Ne viccelj velem, én másfél óra alatt végigvittem legnehezebb fokozaton...
  • SatanClaus
    #7
    Jah, Rambonak...
  • kanduhr
    #6
    Az MW 2 még legnehezebb fokozaton is épphogy 3 óra...
  • opeca
    #5
    Remélem nem jön ki XBOX-ra
    De ha kijön, biztos élvezetes lesz gamepaddal játszani
  • Zocsi
    #4
    Ha epizodikus, mint az első rész, akkor jó lehet. Mindegyik act után egy-egy boss monsztah. De az sem feltétlenül jó, ha hosszú, mint a rétestészta...
    Én mondjuk személy szerint egy farcry hosszúságú DNF-el kiegyeznék.
  • Celebrau
    #3
    Nem tudom megállni, hogy ne kössek bele:

    "A kampány része is óriási. Legalább háromszor akkora, mint a legutóbbi Call of Duty játék volt."

    Olvasott információk alapján (azaz nem játszottam vele) a legutóbbi CoD 6 óra volt, tehát a DNF lesz mondjuk 20 óra. Az óriásinak számít?
    Persze ha csak FPS-ekre gondol (de mivel nem írja nem derül ki), akkor érthető. :)
  • curse
    #2
    manapsag mar inkabb azt kell remelni, hogy lesz pc-re is :)
  • zola2000
    #1
    Ennyi fejlesztes utan biztos jo lesz, es szimpatikusabb is a DNF mint akarmelyik COD. Persze remelem lesz xboxra is!!!