5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #2279
    dota1 és 2 teljesen megegyezik, a különbség csak a grafikában és 1-2 névben van(ami csak copyright okok miatt változott)
    szoval minden amit találsz playdota-n azt alkalmazni tudod dota2-ben :)
  • zsakosfrodo2
    #2278
    Ez tökéletes a Dota2-höz is, mivel a két játék megegyezik. Maximum néhány névbeli eltérés lehet a tárgyak nevében, mert volt amit "copyright" miatt nem hívnak ugyanúgy. És ha a steamet magyar nyelven futtatod, akkor a játék is magyar nyelven indul el, ami segíthet skillek leírásának megértésében, könnyebben elolvasod az ellenfél hőseinek a skilljeit, hogy mit csinálnak, ha arra lennél kíváncsi. Megy egyszerűen elég jó a fordítás. :)
  • [Rush]
    #2277
    rossz a link sry.... na még1x
  • [Rush]
    #2276
    ezt a scriptet ajánlom azoknak akik nem dota 1-eztek, a palydotan a hősők képét, és az ikonokat cseréli le dota 2-esre...
  • Smithwarden
    #2275
    Eleg lesz egyszer linkelni. :)
    Erre nemreg raneztem a banner alatti linkeket bongeszve, viszont ez DOTA1-es leiras. Gondolom megegyezik gyakorlatilag a lenyeg a DOTA2-vel, viszont nincs esetleg hasonlo DOTA2-hoz?

    donatus13: Nezem ezeket a linkeket is.

    Kosz.
  • donatus13
    #2274
    #2265
  • zsakosfrodo2
    #2273
    Egyetlen egyszer fogom csak belinkelni:

    http://www.playdota.com/learn

    Angolul van.
  • Smithwarden
    #2272
    Napokban kaptam egy DOTA2 betat a steam accomra.
    Kb nulla szinten vagom a jatekot, totalisan kezdo vagyok.
    Tudnatok ajanlani valami komolyabb leirast, ami az alapoktol leir szinte mindent ami fontos?
    Nem is annyira a hosokre gondolok, azokat majd lassan kitapasztalja az ember, hanem hogy mire kell igazan odafigyelni a jatekban, milyen itemeket erdemes venni, stbstb.
    Magyar leirasnak jobban orulnek ha letezik, de johet angol is.
    Thx.
  • Corten
    #2271
    Szerintem nézi hogy milyen %-ba találnak a skillek, persze nem a targetolósak. Mondjuk pl windrunnernél nézi hogy a shackle hány %-ba volt sikeres akár fához akár másik hőshöz vagy creephez, ilyesmire gondolok. Nekem azt hiszem Pudge a legjobb pedig egy mecset nem nyertem és még csak olyan jókat se hookoltam, szóval nem értem én se nagyon.
  • donatus13
    #2270
    Annak aki még esetleg nem olvasta volna.
  • JSbyMSI8800
    #2269
    vagy indíts el a játékot a steamapps mappából, persze a steam-et hagyd futni
  • donatus13
    #2268
    Nalátod ezt mi se nagyon tudjuk, arra már rájöttünk ,hogy a legjobban az nőveli ha a csapatod szar és neked még is jó a K/D arányod a tévhitekkel ellentétben az assistot nem nézi mert én épp a minap csináltam egy kb 4 2 29 es statot és 2 csikot kaptam rá. Egyenlőre én úgy hallottam ,hogy még a Win losst se nézi.
  • petecz
    #2267
    Heroes playednél a performance milyen algoritmus alapján működik?
  • donatus13
    #2266
    Ja a comment hapinak ment csak elnyomkodtam valamit
  • donatus13
    #2265
    Huskar egy jó játékos kezében rettentő op tud lenni, de én kezdőnek nem ajánlanám , szó se róla ,hogy ultival ugorni kell egyet aztán kész , de akkor is nagyon jól kell csinálni mert teamfightban 1 stun és halott is vagy.

    Én jó kezdő heronak Dragon Knight ot ajánlanám jó kis hp töltéssel, esetleg AXE, mindenképp STR esek felé kéne nyitni az elején szerintem azokkal azért ha nem is sokkal de egy kicsivel biztosan több esélyed van a túlélésre, és azért igyekezz emberek ellen is játszani mert a botoktól semmit nem fogsz megtanulni.

    Pár jó kezdő hero még (szerintem) : Slardar, Doom Bringer, Tidehunter, Skeleton King, Viper , Razor , Bloodseeker, Dazzle , Necrolyte , Shadow Shaman.

    Esetleg még Drow Ranger és Vengeful Spirit bár azért mind kettővel tudni kell ezt azt de alapjába véve nem olyan nehezek , Vengevel azért ha játszanál ultira figyelj oda mert sokszor segíteni akarsz és cserével meg is ölöd magad ami már nem olyan jó.

    Pár tipp még a kezdéshez:Ezt nézd át mindenképpen WARD

    + Próbálj mindig a másik ember körül lenni és ha lehetőség adja a creepek mögött állj mindig, playdotan nézz körül counterek miatt ,hogy tud mikor mit hozz vagy mit ne hozz, ITT még találsz nagyon jó leírásokat is amik segítenek a kezdéshez.

    Próbáld elkerülni az idióták csatába hívását, én is számtalanszor megyek segíteni oda ahova tudom ,hogy nem kell 80 % ban emiatt szop a csapat mert ilyenkor 1 helyett 2 en halnak.

  • HUmanHunter
    #2264
    Lina nem mindig jó, midgameben tudsz vele rendesen osztani ha meglátod a lehetőségeket, de lategameben nehezebb a dolog. Huskart ajánlom az amint megvan az ulti elég tápos[nem vagyok annyira tapasztalt, 120 meccs körül járok]
  • donatus13
    #2263
    Így van ahogy muki írja, ezek a matchmaking rendszerek nagyon nagy számú játékossal működnek jól ami most még nem igazán van, de azért már egész jó szerintem, és a win loss t is nézi.
  • Muki100
    #2262
    Az elején elvileg választhatsz 3 szint közül, hogy hova soroljon a matchmaking, de összességében elég rosszul működik a rendszer és fel kell készülni hogy lesz olyan aki sokkal jobb/rosszabb nálad.
  • hapi
    #2261
    Ne izgulj csak botokkal játszok, nem akarom elrontani senki játékát.
    Egyébként a rendes meccseken van valami rangsor ami alapján összeválogatják a játékosokat vagy rögtön profik ellen kell tolni?
  • ToCsEk
    #2260
    nem rossz :D vége meg
  • Zomil
    #2259
  • Muki100
    #2258
    Ha olyan szinten vagy hogy folyamatosan meghalsz akkor inkább botokkal játsszál és próbálj ki több hőst.
  • Zomil
    #2257
    pár 5let:
    -steam-böl inditod?
    -tüzfal
    -itt egy megoldás hátha ezt még nem probáltad:
    "Go to the "store" then in top left choose change user

    Log out.

    Close steam (if not already closed)

    Reopen steam

    Log in (You should re entrering your user name and password etc. here otherwise you didn't acutally log out.)"

    -esetleg még ClientRegistry.blob többszöri törlése


    De ha még 1 meccset sem játszottál akkor ott vmi tüzfal/router probléma lehet.
  • hapi
    #2256
    Kössz a tippeket próbálom is. A lych nem jött be folyamatosan meghaltam.
  • Muki100
    #2255
    Legegyszerűbb hős a "vadaknál" Skeleton King (Leo), szó szerint 1 gombos hős.
  • zsakosfrodo2
    #2254
    Esetleg még tűzfal probléma lehet. Sajnos más megoldást én se tudok.

    hapi: Dazzle is elég könnyű, support hős, kb annyi vele a szereped, hogy healelsz és véded a csapatod tagjait a skilljeiddel.
  • [Rush]
    #2253
    "vadak":D

    probáld ki lich-et, ő is a könnyebbek közé tartozik...
  • hapi
    #2252
    Valaki mondjon már egy könnyű hőst a vadaktól. Olvastam hogy Lina az jó kezdésnek és bejön nekem tényleg egyszerű, de a másik oldalról senkivel nem megy, modjuk csak párat próbáltam.
  • Tisszi
    #2251
    Csütörtökön kaptam béta invite-ot, szépen le is töltöttem, de csak a "Connecting to the Dota 2 network" ablak fogad belépésnél. Mindent próbáltam amit fórumokon találtam, ki-be lépkedtem Steamből, gépet restartoltam, töröltem a registry.blob-ot, uninstaláltam és letöltöttem újból az egész játékot, de semmi.
    Van még valami tippetek, hogy hogy tudnám működésre birni?
  • ToCsEk
    #2250
  • Muki100
    #2249
    Azt is mondták hogy lesz LAN. Ha már f2p rendszer lesz hátha nem lesznek akkora szigorral mint a Blizzard az SC2-ben ahol elrontották az egész online felületet csak hogy ne lehessen kikerülni az eredeti battle.netet.
  • Zomil
    #2248
    sztem itt nem igazán lesznek ilyenek, mivel ott a matchmaking...
  • Muki100
    #2247
    Ha engedik hogy olyan elszigetelt platformok működjenek mint a warcraftban is voltak a PvPGN privát szerverek, a dotalicious, stb. akkor én nem bánom hogy az "alap" milyen játékosokkal telik meg.
  • donatus13
    #2246
    Hát ezt talán javíthatnák akár IP bannal is bár sajnos ez invitelnél nem nagyon működne, fene tudja mi lesz , bár ha csapatban tudsz játszani akkor oly mind 1 ,hogy mennyi pistike van:D
  • Zomil
    #2245
    Én egyedül csak amiatt félek az egésztöl, h ugyanaz lesz a helyzet, mint lol/hon-nál, h a sok pistike rászabadul, mert f2p a játék, és bármikor bárki csinálhat egy accountot amit pl. trollkodásra használhat...igy semmi sulya nem lesz annak, ha valaki kap egy ban-t, mert csak csinál uj accot és mehet a játék...
  • ToCsEk
    #2244
    pedig baró menő cuccokat ki lehet ám hozni

    vagy nem :D
  • Inv1sus
    #2243
    Mindig jópofának tartottam, hogy valaki képes pénzt áldozni valami feltűnő szerkóra, aztán csodálkozik hogy őt nyírják ki a legtöbbször a virritó pink kabátjába.
  • setuh
    #2242
    Szerintem se lesz ugy,mar csak azert se,mert akkor tobb mint fele a jatekosoknak sztem vissza terne a dota-hoz es ezt ok is tudjak.En meg arra is gondolok,hogy lesznek mas palyak, esetleg modok amiket majd penzert vagy kulonbozo modon lehet megvasarolni,de az alap dota az ingyenes lesz.
    Ha meg dotaliciouson rendesen fog mukodni a jatek, akkor meg lesz kivel jatszani is :).
  • donatus13
    #2241
    Szerintem azt itt nem lehetne megvalósítani, teljesen tönkre tenné a balance ot hogyha farmolni kéne a hősöket, bár lehet ,hogy csak én gondolom így, de szerintem ezt ők is tudják és az lesz ,hogy mindenféle skineket meg sapikat lehet venni meg ilyen olyan vagány cuccokat.
  • setuh
    #2240
    A kozossegnek akkor lottek...remelem csak annak,es nem lesz lol-hoz vagy hon-hoz hasonlo a rendszer.