5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #2239
    Nekem nem kell más csak minden hős meglegyen és ne legyen semmi meccs korlát vagy ilyesmi.
  • ToCsEk
    #2238
    remélem is, én ugye veszek semmi szart, alap skinek legjobbak úgyis
  • Corten
    #2237
    Majd meglátjuk mi lesz belőle, szerintem balanceot befolyásoló itemek nem lesznek. Max ilyen kozmetikai dolgok, mint Tf-be sapik, máshogy kinéző fegyverek, stb.
  • ToCsEk
    #2236
    by by dota2
  • ToCsEk
    #2235
    hirdesd játékban, ott lazán kapsz 80$ érte

  • chefshift
    #2234
    Eladó Dota2 Beta account !

    Akit érdekel írjon privátban. Steam acc van mellette Magcika game.

    Üdv
  • [Rush]
    #2233
    Add2basket...akkor valamiért nem ment át na mind1:P
  • ToCsEk
    #2232
    de, de te ki vagy? 2 steam nem küldött semmi üzenetet hogy írt volna bármelyik friend
  • [Rush]
    #2231
    akkor ez nem te vagy?:D
    tocsek _|\__\o/__
  • ToCsEk
    #2230
    rám ugyan nem írtál :D
  • [Rush]
    #2229
    friend chaten...
  • ToCsEk
    #2228
    rám? :D hol dota.rts.hu channelen nem láttam :D steamen meg nem kaptam üzenetet :/
  • Sáska
    #2227
    ok, koszi, akkor majd meg probalkozom!
  • [Rush]
    #2226
    írtam rád, jöhettél volna velünk:P
  • ToCsEk
    #2225
    én most léptem ki igaz be voltam lépve 4óta, nem próbáltam visszamenni de lehet azért nem enged be mert most rakják fel az új patcht

    btw hogy fel tudsz baszni ez a játék hihetetlen, szarláma szupportok se csirkét se wardot nem képesek venni, emellé hozzájön a tipikus orosz gyökér pudge aki egész meccs alatt nem képes semmit sem írni nem reagál semmire nem talál el semmit egy kibaszott hookkal (igen creepet se) emellé csinál meccs végére egy 0:14es statot, a szarláma ellen meg a végén ott ggzik vihorászva hát bizony a kurva anyátok szarláma gecinobok lehet írni az u madot igen i fking mad...

    nah bocs a csúnya szavakért de muszáj volt, f*szért játszanak 70iqju botok...
  • setuh
    #2224
    Hi!
    Most pont nem megy.
  • Sáska
    #2223
    sziasztok - tegnap este kaptam steam-rol egy invite-ot; most jutottam el oda, hogy feltegyem a jatekot, viszont a betoltes utan ott megall a tortenet, hogy "connecting to the dota2 network".

    A hivatalos oldalon nem talaltam infot, nalam van a gond, vagy most pont nem elerheto a jatek?

    thx.
  • ToCsEk
    #2222
    test update :)

    badass sf ulti :O

  • hapi
    #2221
    köszi közben már megvolt az első győzelem is
  • zsakosfrodo2
    #2220
    Dota2-t, az a stabil kliens, a Dota2 Test pedig amire elsőnek érkezik meg minden héten a patch, hogy teszteljék, majd másnap kiadják a normál kliensre is.
  • hapi
    #2219
    Dota 2 test-et kell instalálni vagy a DOTA 2 -tőt?
  • hapi
    #2218
    Ma reggel Beta key várt a postaládámban...
    Egy jó darabig most kedves szót nem hallok majd a játékban :)
  • PunkZoli
    #2217
    azok is klingonok, szóval egykutya
  • TurboX
    #2216
    ejj, invo azért elég csúnyán odatette az égi áldást a void arcába oO
  • Corten
    #2215
    Hogy ne tudnám, de ha ők is visszautasítják a kommunikációt, akkor azzal se lehet mit csinálni.
  • Fabio Capello
    #2214
    ugye tudod, hogy az oroszokon kívül számos másik nemzet használja a cirill abc-t, például az ukránok? :)
  • ToCsEk
    #2213
    lol, top9es kill hasonló volt a heti vodota (91.heti) top10ében is :)

    azért pudge hook meg trax denied az adta :D
  • Zomil
    #2212
    bár ez most annyira nem jo:
  • RedDevilsza
    #2211
    *ben
  • RedDevilsza
    #2210
    Ez nemigaz. Az enemy is retardáltak az oroszok
  • ToCsEk
    #2209
    vagy fizessenek minden meccs előtt 1eurót valvenak
  • setuh
    #2208


    Peticiot a valvenak,hogy az oroszoknak legyen kulon szerveruk !!!
  • Corten
    #2207
    Ha ellened van vérprofi ha veled akkor játszik először dotával.
  • Zomil
    #2206
    nekem semmi bajom nem lenne az oroszokkal, de nagyon gáz, h orosz nyelven kivül, angolul csak elvétve tudnak...(azt nem hivnám angol tudásnak, h "omfg nub, i afk')ezért nagyon nehéz velük kommunikálni és semmi csapatszellem nincs bennük...ráadásul nem tudom miért, lehet h csak azért mert baszott sokan vannak, de ha van a csapatomban egy béna játékos 80% esély van rá, h orosz.
  • Corten
    #2205
    Az a vicc hogy belépek a játékba és mára chatbe látom a ciril betűket holott mit ír ki fenn? Hogy Europe, oké értem én hogy elvileg idetartoznak meg egy részük földrajzilag is, de az hogy többen vannak mint a többi nyelven beszélő emberek az kicsit sok. Viccelődtem is hogy ezek osztódnak hogy ennyien vannak :D .
  • rhazid
    #2204
    Nem lenne rossz valóban. Eddig nem értettem miért utálja őket ennyire MINDENKI, aztán egy idő után egyre többet kaptam csapattársnak és egyre elkeseredettebb voltam ,hogy tényleg ilyen antiszociálisak. Írom neki teljesen nyugodtan ,hogy nem értem ,hogy mit mondd inkább angolul beszéljen és tovább írja oroszul...
  • RedDevilsza
    #2203
    Megváltás lenne már egy Orosz régiójú szerver :D
  • Zomil
    #2202
    nekem a kedvencem mikor folyamatosan oroszul beszél és a csapatban senki nem érti :D
  • RedDevilsza
    #2201
    Na ezt énse értem. Néha az az érzésem hogy egyedül én tudok angolul a csapatban, vagy csak direkt nem olvassák a csetet. Persze amikor misselek midről valakit, beírom hogy megy le, villogok ezerrel mert ward előtt sétál el az enemy, lent meghal a csapattárs, akkor természetesen egy "fuck you no miss from mid"et beszoktak böfögni.
  • ToCsEk
    #2200