5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • SnowF
    #3002
    A performance csik a heroknal az akkor jelent jobb teljesitmenyt ha rovidebb vagy ha hosszabb? Nem egeszen vilagos.
  • Inv1sus
    #3001
    lö fun
  • Inv1sus
    #3000
    Nem tudom miért kell ilyenkor leavelni. Nagyobb lesz a money regen, több exp-t kap a csapat. Tegnap is 3v5-öt nyomtunk és két oldalt sikerült leütnöm. Akár nyerhettünk is volna némi szerencsével.
  • Panzeradler #2999
    Igen kezdhetsz
  • SnowF
    #2998
    Igen, azt láttam, de azt hittem, hogy csak nem kapsz abandont érte, de új gamet nem tudsz indítani, ezek szerint akkor uj gamet is kezdhetsz ilyenkor?
  • RedDevilsza
    #2997
    Ha disconnectel valaki, 5 perc után büntetlenül kiléphet bárki. Ilyenkor kiír egy piros üzenetet hogy "the game is safe to leave"
  • SnowF
    #2996
    Köszi! Az oldalt ismertem, de ezt a goldos részt nem sikerült megtalálnom még valahogy.
  • ToCsEk
    #2995
    itt van infó mindenről, de hogy válaszoljak is halálnál 30xhős szintednyi goldot veszítesz
  • BoneDragon
    #2994
    Áhh köszönöm. Így már tudni fogom.
  • SnowF
    #2993
    Valaki tud segíteni egy kérdésben? Új vagyok még DotA2-ben (simával nem is játszottam, csak LoL-t).
    Szóval a kérdés, hogy egészen pontosan mennyi goldot veszít az ember deathel? Probaltam figyelni, de nem igazan jottem ra, meg harc kozben nem is tudom mindig nezni hogy épp mennyi goldrol esek mennyire. Ahogy tippelem valami %-os loss lehet, talán.

    Szerintem egyébként fölösleges méregetni LoL-t és DotA-t egymás ellen. Én pl LoL-al kezdtem és nekem bejön, föleg ha 5-ös premade-be megy az ember, de a DotA is nagyon bejött, bár pl egy surrend lehetne benne, 3 discos emberrel nem öröm még 10-20 percet szivni. De LoL is átvehetne pár dolgot (deny pl).
  • SnowF
    #2992
    Ahogy irtak elobb is csak akkor a tied ha te neved van alatta, mivel az osszes jatekos altal kapott itemet megmutatja.
    Ami még segíthet az az hogy ami a tied, azt bal alulra pakolja a végén, a többiekét jobb alulra
  • BoneDragon
    #2991
    Ez jó kérdés, nem néztem meg. Első meccsen kaptam egy fejest, most egy fegyvert és egyiket sem találom. Akkor lehet nem az enyém volt. :)
  • Panzeradler #2990
    Backpackbe kéne lennie pedig, esetleg steam inventory, hülye kérdés, de meccs végén a te neved volt a tárgy alatt?
  • BoneDragon
    #2989
    Most 3 orosszal voltam együtt, folyamatosan oroszul dumáltak mikrofonba. Ez nem is zavarna, de 0-10 környékén disconnecteltek. :)

    Előbb kaptam egy tárgyat, azt hol találom? Backpackba nincs és ha ráakarom aggatni arra a hősre, akkor meg nincs ott.
  • setuh
    #2988
    Nem ertem miert nem takarodnak a sajat szerverukre,peticiot a valvenak,h orosz ip-et csak az orosz szerverre engedjen!
  • Muki100
    #2987
    Attól még hogy lolozik vagy dotázik valaki nem lesz automatikusan butább vagy okosabb, legfeljebb az igényeit lehet felmérni.
  • Pethy23
    #2986
    Az a legjobb amikor a csapaton belül egy angol szó nem hangzik el. Olyan ideges szoktam lenni a köcsög oroszokra.
  • BoneDragon
    #2985
    Minden multiplayer játékban vannak olyanok akik elbasszák a játékot, felesleges általánosítani. Ez ezzel jár.
  • Inv1sus
    #2984
    Nem, sok lol-os is játszik, akik aztán elbasszák a játékot a mérhetetlen nagy bénaságukkal. Gyűjtőnéven russian-nak hívjuk őket.
  • BoneDragon
    #2983
    Mert a dotával csak a 30+osok játszanak, értem.
  • setuh
    #2982
    Magyarul a gyerekeknek.
  • donatus13
    #2981
    Kinek mi, aki nem szeret taktikázni, és komolyan játszani annak a lol jobb ezt elismerem + aki szeret hőst farmolni:)
  • ToCsEk
    #2980
  • BoneDragon
    #2979
    Igen igen, köszi. Miután leírtam tudtam is tölteni. Jó kis game de a LoL jobban bejön. :)
  • donatus13
    #2978
    Megjelenik a játék a steam listádon.
  • BoneDragon
    #2977
    Honnan lehet tudni ha kaptam meghívót a játékba? :)
  • donatus13
    #2976
    cső , engem keress meg DODZYLLA néven vagyok steamen:)
  • balintk
    #2975
    Hali! Pár napja kaptam dota2-höz bétát és keresek valami csapatot, mert nem akarok puggal szenvedni, nem vagyok pro, de régen játszottam wc3-massal, szóval azért vágom a dolgokat..
  • ToCsEk
    #2974
    sooon :D
  • RedDevilsza
    #2973
    Hol van már Meepo?
  • ToCsEk
    #2972
    Made significant performance improvements to model loading and rendering.
    - Added iG to the Hall of Fame.

    GAMEPLAY
    - Fixed a bug where a Blink Dagger could be used post-stun even if it should have been disabled due to damage.

    UI
    - Settings dialog sliders no longer go to 11.
    - The loadout screen now shows how many items you have for each slot (so you don't have to page in and out of each slot to find items).
    - The Gold and XP graphs will now update immediately when a broadcaster opens them.
    - The Shop combine tree is now animated.
    - The center item in the combine tree now shows purchasable border.
    - The buyback indicator in top bar displays for 10 seconds.
    - Pinging dropped items now prints the item to team chat, similar to rune pinging.

    VISUALS
    - Beefed up Lifestealer's Open Wounds debuff effect.
    - Beefed up Luna's Lucent Beam impact a tiny bit.
    - Made some visual tweaks to Keeper's Illuminate projectile so it behaves better when moving across different altitudes.
    - Slightly enlarged accuracy debuff effect for Keeper's Blinding Light.

    SOUND
    - Added new lines to several heroes.

    BOTS
    - Added Dragon Knight bot.
    - Added Skeleton King bot.
    - Fixed invisible bots getting stuck trying to place wards.
    - Fixed Earthshaker not considering using Enchant Totem to interrupt channels.
    - Juggernaut will no longer try to attack when using Blade Fury, he'll just move to his desired location.
    - Lina should now use Laguna Blade more appropriately (less killstealing of low-health enemies).
    - Bots should now be less likely to bail on a neutral farming target that has a tiny amount of health left.
    - Fixed bug that caused bots to select the wrong item to drop.
    - Fixed bots always assuming that humans were pushing a tower (rather than farming it) if they were in-lane late-game.
    - Fixed bug that was causing too much avoidance from Radiance.
    - Fixed bug where Lina wouldn't use Dragon Slave when pushing or defending a lane.
    - Fixed towers still causing avoidance for a few seconds after they've been destroyed.
    - Bots now better estimate how powerful they are relative to the enemy team.
  • Muki100
    #2971
    bambihoz új textúrák jöttek... meg a kezelőfelület frissült, felkészítették meepohoz! :D
  • setuh
    #2970
    Milyen frissites volt ma?Sehol nem irnak rola,pedig eleg sokat frissitett,de semmi valtozast nem vettem eszre,marmint uj hosre gondolok vagy ilyen nagyobb valtoztatasokra.Igazan eleget pihentek mar johetne a tobbi hos,remelem kovetkezo patchben legalabb 2 jon.
  • Zomil
    #2969
    hát végülis én is odamehettem volna, h én is meghaljak a csapattal együtt, ha már az elözö 2-3 push olyan jol sikerült :)
  • Inv1sus
    #2968
    De ezek szerint nem jártál sikerrel a top pusholásával, akkor viszont a te hibád, hogy a csapatot 4v5-be hagytad.
  • rambuu
    #2967
    dota 2 kulcsot keresek egy haveromnak, akinek van felesbe, van pár cuccom már dotaban meg más játékokhoz is. ha csere mehet dobjon meg privibe!
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197981945121/inventory/#570
  • Zomil
    #2966
    igen én pusholtam top-ot mindenki más ment folyamatosan mid-re és feedelte voidot... :D
  • sanyiiiii
    #2965
    splitpush
  • Zomil
    #2964
    De komolyan nem hiszem el, h az emberi retardáltság ennyire határtalan legyen, beirom 2percenként, h vagy top-ot vagy bot-ot toljuk el is megyek top-ra, erre a nyomorék orosz brewmasterrel csak továbbra is mid-re megy a többi marha meg követi, hát nem csoda, h 58perc szenvedés után nyer a másik csapatban lévö void...
  • Corten
    #2963
    Nekem nincsen ilyen bajom péntek óta megvan 5 fős csapat azóta pubhozse értem :D