5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Sáska
    #3042
    hozzaadtalak titeket a friendlistemhez (steam nevem: sis3re)
  • puca007
    #3041
    Szerintem ez dotaban nem sok :D
  • Renátó1985
    #3040
    felvettelek , de latom 400 ora jatek ez casual ?:D
  • Renátó1985
    #3039
    Sziasztok

    Csatlakoznek aaz elottem szolokhoz. A vegen meg osszejon itt egy kis kezdo csapat :) Steam nevem az alairasban
  • puca007
    #3038
    Üdv

    Én is szívesen játszanék néha-néha a casual kategóriával, játékbeli nevem: talicskaa
  • HunAnFionn
    #3037
    Sziasztok!

    Ez engem is érdekelne. Nem akarok profi dotás lenni, versenyeken sem akarok részt venni, de egy héten egyszer-kétszer szívesen játszanék csapatban.
  • Sáska
    #3036
    hello,

    lassan elerem a 200 lejatszott meccset, es most mar tisztaban vagyok eleg sok hossel; elertem arra szintre, hogy az alapokat mar tudom, viszont erzem, hogy meg rengeteg kis okossagot tanulhatnek, ha lenne ki(k)tol..
    Ha van olyan tarsasag itt, aki szivesen jatszana egy lelkes amatorrel, keressen meg PM-ben. Nem pro csapatot keresek, inkabb egy olyan gardat, ahol jo a hangulat, es nem gurul el a gyogyszer, ha esetleg veszitenek. KeZdonek tartom magam, de azert nem vagyok full analfabeta.
    thx!
  • Muki100
    #3035
    Ásóspatkány a főkliensben!
  • setuh
    #3034
    Most akkor van lesz patch v nem?
  • Ray Z
    #3033
    Egy naiv kérdés: valakinek van egy dota kulcsa számomra? :D
  • Zomil
    #3032
    Nah igen, ez a video meghozza a kedvet...aztán kapsz 4 orosz és gyorsan el is megy... :D

    Amugy bármennyire is nem tetszik a hatalmas navi hype, ök voltak a legjobb csapat a TI2-ön szerintem, a végét szimplán elbohockodták azokkal a pickekkel.
  • Corten
    #3031
    Urambocsá hogy elmertem menni pubolni egyedül :D , nem voltak fenn nekem meg dotázhatnékom volt. Főleg mert megnéztem ezt: Long Live The International
  • donatus13
    #3030
    Azt mondtad van teamed akkor miért nem toljátok együtt?:D
  • Corten
    #3029
    Valaki magyarázza már meg nekem hogy miért kapok állandóan zombikat csapattársnak? Most is megkérdem srácot jungle vagy longlane azt mondja neki mindegy, jó pickelem Chent, új egér microt szokni kell vele. Erre ő pickeli Banet, még mindig hardlaneről beszélek Ellenfél mirana 5 perc alatt killing spree. Invokert megalázta miden pudge, Naga 15 perc alatt összerakott egy Vanguardot ami egy 2k-s item és még csak nem is ring-el kezdte, nem hp boosterrel, mert az biztos segít neki majd lanen maradni. Csak viszonyításképpen Chennel 15 perc volt Meka+Arcane úgy hogy közbe ganekeltem is.

    De ami a legnagyobb baj hogy nem egy-két meccsen kapok ilyen embereket hanem 8/10.
  • ToCsEk
    #3028
  • RedDevilsza
    #3027
    Ja hát ez közel sem ő :D
  • ToCsEk
    #3026
    hát lehet nem ő volt, de mind1 is :)

    42209126
  • RedDevilsza
    #3025
    De egy meccs IDt nyomhatnál.
  • RedDevilsza
    #3024
    Kétlem hogy a valódi Misery lett volna...
  • ToCsEk
    #3023
    nah 3 hét kihagyás után toltam 3 gamet :D, 1lose 2win
    lose fail volt nem volt carrynk nyerhettünk volna ha nem húzzuk el riki meg morph ellen asd :D
    első win, clg.misery-vel összedobott :D nah ez egy állat, pudgeval lehozta, 24:5re nyertünk, olyan hookokat tolt beszarás :D
    utolsó game +30al nyertünk, giga flame volt, 5.perctől mentünk 4en összehoztunk egy +15kill-es előnyt aztán jött a flame hogy ta instant win, ők magyaráztak mikor náluk volt am, hát kapott rendesen feedet :D, de mi sem panaszkodtunk, tide sk comboval haltak 5sec alatt :)
  • RedDevilsza
    #3022
    Én egyet értek az új pause dologgal. Teljesen tét nélküli pub meccseken nem a pause képernyőt szeretném nézegetni, hanem játszani. Ha valaki kap egy telefont, vagy ki kell mennie WCre, akkor beküldi a hősét valami torony mögé, és akkor legalább a másik 9 játékos tolhatja tovább. Úgy se azon a 2 percen fog múlni a meccs.
  • Inv1sus
    #3021
    Ami működhet, hogy ha ketten vagy többen játszotok együtt a csapatban, addig amíg telefonod van, addig kilépsz a játékból, a társad meg lepausolja.
  • Inv1sus
    #3020
    Na igen ez már jobb, de ahogy te is említetted, telefonhívást bárki kaphat. Azért azt ne várjuk már el, hogy pubos játék alatt teljesen megszakítsuk a kommunikációt a külvilággal...
  • Zomil
    #3019
    Közben kijött egy update2 amiben ez is benne van:
    - When a player is disconnected, the opposing-team unpause timer is still 30 seconds.

    szoval igy már mindjárt más, bár továbbra sem örülök neki, h amugy meg nincs meg a 30 másodperc, mert olyan is elofurdul, h vkinek pont telefonja van és 30másodperc alatt böven le lehet rendezni
  • Zomil
    #3018
    Azért a pause-os dologgal teljesen egyetértek, igy már esély sem lesz, ha valaki véletlenül dc-zik akkor legyen ideje visszaérni...
  • donatus13
    #3017
    Test kliensben szerinted ki a szart csábítanak azzal az átlag 70 emberrel aki online ? item bugot keresnek vele... de itt az újabb lehetőség legalább eltudod adni az invite ot megint.
  • setuh
    #3016
    Ezzel egyet kell hogy ertsek,altalaban azok a trollok akik unpausolnak es nem forditva.
  • Inv1sus
    #3015
    Egyébként az véletlenül se jutott eszükbe, hogy ne engedjék meg a csapattársaknak a resume-t egy bizonyos ideig. Mondjuk pont 5 mp elég lett volna.
  • Inv1sus
    #3014
    - In the Test client, heroes will now randomly equip cosmetic items every time they spawn.

    Na mi van, próbálják csábítani a népet a bohócjelmezekkel?

    - Reduced opposing-team pause resume time down to 5 seconds (from 30 seconds).

    Oh, hát ez nagyszerű, eddig is alig bírták kivárni, automatikusan resume-zták 30 sec után függetlenül attól, hogy valaki disc-elt vagy el kell mennie a géptől egy percre. Ennyi erővel akár kis is vehetik ezt a funkciót. Köszönjük Valve, hogy ennyire segg hülyék vagytok!
  • ToCsEk
    #3013
    - Added Meepo!
    - Added Meepo!
    - Added Meepo!
    - Added Meepo!
    - Added Meepo!

    - In the Test client, heroes will now randomly equip cosmetic items every time they spawn.

    GAMEPLAY
    - Pugna: Fixed Nether Ward briefly registering the incorrect team right after casting.
    - Wisp: Fixed being able to Teleport a Tethered creep to the enemy base.
    - Lich: Fixed Chain Frost being dodgable.

    UI
    - The buyback button is no longer shown when the hero is reincarnating.
    - Shift clicking a recipe now puts it in quickbuy.
    - Fixed misaligned tooltips in the combine tree.
    - Pennants now work for any game that's part of a tournament.
    - Equipped pennants are now visible in your base when you're playing.
    - New broadcaster select dialog.
    - Added animated Firstblood, killstreaks and multikills notifications.
    - Reduced opposing-team pause resume time down to 5 seconds (from 30 seconds).
    - The top bar healthbars now show up any time a player is spectating.
    - Fixed issues with the featured hero in the profile not showing the right hero, or not animating after toggling the dashboard.
    - Stackable items now have their sellback time expired when they are stacked by a movement inside the inventory.
    - The suggested items tab is now reloaded after a player swaps heroes with someone else.

    VISUALS
    - Added a effect that plays the whole time Keeper's Mana Leak is active on a target, not just when the target moves.
    - Player's chosen team pennant will display in the fountain area.

    BOTS
    - Added Lich bot.
    - Added Death Prophet bot.
    - Added Viper bot.
    - Bots will now select heroes their teammates have suggested in the hero picker.
    - Increased the radius and strength of fountain avoidance.
    - Tuned the strength of bots desire to place a ward, they should be somewhat more cautious about it now.
    - Bots now wait 15 seconds after hero-picking to spring into action. This gives players the opportunity to buy their own couriers, if they want.
    - Bots will no longer try to TP out of a fight if they're currently visible to the enemy team.
    - Bots now try to path through FoWed areas when retreating.
    - Bots now pay attention to multiple pings, and will use them to strengthen their desire to attack a hero, defend a lane, or push a lane.
    - Bots that are disabled due to missing players on the opposing team are now also invulnerable so they cannot be farmed.
    - Supports will now defer last-hitting to non-supports in their lane.
    - Bots on easier difficulty levels will now be worse at retreating out of a gank.
    - Fixed bug with the avoidance of Dark Seer's wall (only half the wall was being avoided).
    - Slightly increased sticktoitiveness of bots overall, but moreso for medium and easy bots.
    - Made Tiny bot less likely to Avalanche when retreating (so it's harder to harass him into using all his mana).

    [URL=http://www.cyborgmatt.com/2012/09/dota-2-19th-september/Dota 2 19th September Patch – Content Analysis[/URL]
  • Inv1sus
    #3012
    Lol kaptam egy invite kulcsot.
  • setuh
    #3011
    n1 :D,en is carryztem mar es-el :))
  • Zomil
    #3010
    Vicces szituáciok tudnak kialakulni, ha earthshaker ellen van chen és chaos knight :D

  • SnowF
    #3009
    Köszi, ez nagyon hasznos volt!
  • balintk
    #3008
    Nézd meg a szerepeket majd pedig a statokat. Így nagyjából kapsz egy helyes képet a metagameről.

    Amúgy még mindig keresek casual team-et akikkel lehetne játszani. :)
  • BoneDragon
    #3007
    Huh micsoda bugba szaladtam bele egymás után 2x. Beléptem a játékba és nem tudtam itemet venni, ha rákattintottam egyre akkor megjelent az ikonja a képernyő közepén, csak relog segített. Másik meg hogy nem számolja a winemet. Eddig 4-et nyertem és 1-et mutat. :) Van még mit dolgozniuk a srácoknak!
  • SnowF
    #3006
    DotA2-ben most mi az épp aktuális metagame? Ezt a részét még kevésbé látom át mert egyelőre főleg csak próbálgatom a hősöket és nem ismerem még fel rögtön hogy ki support, ki carry, tank stb.
  • SnowF
    #3005
    Akkor ez egy hasznos feature :)
  • Zomil
    #3004
    ne foglalkozz vele, senki se tudja hogy müködik :D
  • ToCsEk
    #3003
    bugos fos, nem érdemes nézni